Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κι εμενα μου τη σπαει απιστευτα της trivago.Μιλαει λες και απευθυνεται σε καθυστερημενα.

 

Όσο για την πρώτη που είπε ο προηγούμενος...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, εδώ και μερικές ημέρες παίζουν στην τηλεόραση, διαφημίσεις τηλεμάρκετινκ για έξυπνα προιόντα, μεταξύ άλλων και την Έξυπνη Ποδιά.
Link to comment
Share on other sites

Κι εμενα μου τη σπαει απιστευτα της trivago.Μιλαει λες και απευθυνεται σε καθυστερημενα.

 

Ναι αλλά η κοπέλα μου το διαφημίζει είναι :love:

Ιστορικό: Ericsson T28s, Nokia 3330, Sony ericsson T630,K750i, K800i, Motorola V3x, Sony ericsson w950i, Nokia n95 8gb, Sony ericsson vivaz , Nokia Ν8 , iphone 4 , Samsung Galaxy SIII , Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S7 και τώρα Samsung Galaxy Νοte10 Plus + Samsung galaxy tab s2 8" 4G 2016
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου 'ρχεται να την αρχισω στις μπατσες.Εχει τοσο εκνευριστικο στυλακι....

 

Επισεις,κατι καινουριες χαζοδιαφημισεις του Γρηγορη τις εχετε δει?Δεν βγαζουν απολυτως κανενα νοημα.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου 'ρχεται να την αρχισω στις μπατσες.Εχει τοσο εκνευριστικο στυλακι....

 

Επισεις,κατι καινουριες χαζοδιαφημισεις του Γρηγορη τις εχετε δει?Δεν βγαζουν απολυτως κανενα νοημα.

Σαν αυτή;

ΕΜΕΤΟΣ

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου 'ρχεται να την αρχισω στις μπατσες.Εχει τοσο εκνευριστικο στυλακι....

 

Επισεις,κατι καινουριες χαζοδιαφημισεις του Γρηγορη τις εχετε δει?Δεν βγαζουν απολυτως κανενα νοημα.

 

Άσχετο, βρήκα σε ένα κανάλι του YouTube, μία από τις παλιές διαφημίσεις που λέγατε πριν 5 χρόνια:

Το κανάλι που έχει εκτός από αυτή κι άλλες διαφημίσεις, εκείνης της αγαπημένης σας εποχής είναι αυτό εδώ:

https://m.youtube.com/channel/UCMKacS7ObvjSHf3Tz9_QFCg

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σαν αυτή;

ΕΜΕΤΟΣ

 

Ναι, το ξέρω, πήγαν να μας σπάσουν τα αυτιά.

Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγες ημέρες, είδα την καινούργια διαφήμιση των γυμναστηρίων YAVA, με μία ξανθιά γκομενίτσα (δεν ξέρω πως την λένε, νομίζω πως είναι γνωστή αυτή η γυναικά) που παίρνει κάποιον τηλέφωνο και του λέει κάτι βλακείες, δεν ξέρω καλά τί, αλλά είναι ηλίθια, όχι η γυναίκα, η διαφήμιση παρακαλώ. Edited by BigMcAgapoulas
Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγες ημέρες, είδα την καινούργια διαφήμιση των γυμναστηρίων YAVA, με μία ξανθιά γκομενίτσα (δεν ξέρω πως την λένε, νομίζω πως είναι γνωστή αυτή η γυναικά) που παίρνει κάποιον τηλέφωνο και του λέει κάτι βλακείες, δεν ξέρω καλά τί, αλλά είναι ηλίθια, όχι η γυναίκα, η διαφήμιση παρακαλώ.
Η Ανίτα Πανια είναι. Χαζή διαφήμιση
Link to comment
Share on other sites

Πριν από λίγες ημέρες, είδα την καινούργια διαφήμιση των γυμναστηρίων YAVA, με μία ξανθιά γκομενίτσα (δεν ξέρω πως την λένε, νομίζω πως είναι γνωστή αυτή η γυναικά) που παίρνει κάποιον τηλέφωνο και του λέει κάτι βλακείες, δεν ξέρω καλά τί, αλλά είναι ηλίθια, όχι η γυναίκα, η διαφήμιση παρακαλώ.

 

Και η Πανια ηλιθια ειναι,οχι μονο η διαφημιση

Link to comment
Share on other sites

Και η Πανια ηλιθια ειναι,οχι μονο η διαφημιση

 

Α, και η διαφήμιση των κλιματιστικών Midea, με εκείνον που λέει πράγματα που τελειώνουν σε -έα.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μόλις έχω ακούσει πριν από λίγο μία εκνευριστικότατη ραδιοφωνική διαφήμιση για το ΣΚΡΑΤΣ, που φωνάζουν, πανυγυρίζουν και τραγουδάνε σαν λωλοί. Όπως και η καινούργια ραδιοφωνική για τα κλιματιστικά Fujitsu, η οποία απευθύνεται σε καθυστερημένους, και που καθώς ο τύπος που λιώνει από την ζέστη, απευθύνεται στην σύζηγο του, και του λέει να γκρεμίσει δεν ξερώ τί. Οι απόψεις σας, είναι δικές σας παρακαλώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Παιδιά, ποιός δεν έχει δει την καινούργια καλοκαιρινή διαφήμιση του Λουξ, που πήραν το "Γουστάρω να χορεύω" και το διασκεύασαν στην δική τους εκδοχή;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, ποιός δεν έχει δει την καινούργια καλοκαιρινή διαφήμιση του Λουξ, που πήραν το "Γουστάρω να χορεύω" και το διασκεύασαν στην δική τους εκδοχή;
Βλακεια σκέτη!!!!
Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου τη σπαει απιστευτα η καινουρια εμετικη διαφημιση του vodafone CU που κραταει και μια αιωνιοτητα.Θελω να πεταξω ενα κινητο στο κεφαλι οποιου πανιβλακα την σκευτηκε.

Link to comment
Share on other sites

Εμενα παλι μου τη σπαει απιστευτα η καινουρια εμετικη διαφημιση του vodafone CU που κραταει και μια αιωνιοτητα.Θελω να πεταξω ενα κινητο στο κεφαλι οποιου πανιβλακα την σκευτηκε.

 

Α, ναι. Αυτή που λέει "Άνοιξε, ανοίξου" αν δεν με απατάει η μνήμη μου. Πράγματι, πολύ σεξιστικό κι αυτό το υπονοούμενο.

Link to comment
Share on other sites

Να υποθεσω οτι δεν παρακουλουθειτε την εκπομπη ε?Το τρεϊλερ ειναι παρωδια αυτων των διαφημισεων

http://www.youtube.com/watch?v=WW-f42TqFyg

 

http://www.youtube.com/watch?v=_5qZnbNpUSI

οι οποιες ειναι πραγματικες διαφημισεις που εχουν παιξει σε τοπικα καναλια της Θεσσαλονικης και ειπαν οι ραδιο αρβυλα να φτιαξουν μια παρομοια για πλακα.

 

:lol: :lol: :lol:

Πω, πω, τρελό γέλιο έχω φάει!!!

:lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ρε αυτα τα ειχα ανεβασει το 2013 με αφορμη ενα τρεϊλερ του ραδιο αρβυλα.Που τα ξεθαψες?Πως φαινεται οτι δεν την παλευεις καθολου.... Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

Ρε αυτα τα ειχα ανεβασει το 2013 με αφορμη ενα τρεϊλερ του ραδιο αρβυλα.Που τα ξεθαψες?Πως φαινεται οτι δεν την παλευεις καθολου....

 

Έτσι ξαφνικά τα βρήκα, και μόλις τα είδα, με έπιασαν τα γέλια. Εν τω μεταξύ, μόλις έχω ακούσει πριν από λίγο, μία καινούργια διαφήμιση της betshop, όπου το τζινγκλάκι ακούγεται σε ρωσική version, με αφορμή το Μουντιάλ που θα γίνει σε λίγο στην Ρωσία. Η άποψη δική σας.

Edited by BigMcAgapoulas
Link to comment
Share on other sites

Το "χάπι τζαμπο,μακροβουτι στην χαρά" που παιζοταν μανιωδώς στο ραδιόφωνο πριν απο 5 καλοκαίρια, φέτος μεταφέρθηκε στην τηλεόραση και έγινε τηλεοπτική διαφημιση

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το "χάπι τζαμπο,μακροβουτι στην χαρά" που παιζοταν μανιωδώς στο ραδιόφωνο πριν απο 5 καλοκαίρια, φέτος μεταφέρθηκε στην τηλεόραση και έγινε τηλεοπτική διαφημιση

 

Μόλις το είδα και το άκουσα αυτό, έχω να πω κι εγώ ΑΙΣΧΟΣ!!! Πιο ξεφτίλα πεθαίνεις!!! :X :mad:

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Του
με τον λογιστη που κολυμπαει στην πισινα.Πολυ κακογουστη διαφημιση.Εντελως κρυοπλαστο χιουμορ.
Link to comment
Share on other sites

Η διαφήμιση των Terajets, με τον διαχρονικά γλοιώδη και εμετικό μαϊντανό Γιάννη Ζουγανέλη. :wacko:

 

Κι επειδή η λεπτομέρεια κάνει τη διαφορά, πετάει κλασικά και μια συνήθη απ' τις κοτσάνες εντυπωσιασμού που λέει συνήθως: "επειδή έχω ένα επείγουσο ραντεβού" κλπ κλπ

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...