Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μπα!Δεν το 'ξερα ότι οι τράπεζες σε στέλνουν στα ουράνια!Συνήθως στην κόλαση σε πάνε :p

Link to comment
Share on other sites

Εως τωρα υποψιαζομουν οτι τα τζαμπο κανουν τοσο ΧΑΛΙΑ και ΣΠΑΣΤΙΚΕΣ διαφημησεις για να τις θυμωμαστε. Τωρα ειμαι πλεον βεβαιως, ειναι ΑΘΛΙΕΣ καντε κατι :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αυτή με το κόκκινο αυτοκίνητο (δεν θυμάμαι τη μάρκα) που είναι τόσο ωραίο πια, που πάει μια και το δοκιμάζει και το τρώει. Και τόσο της αρέσει που ενώ φεύγει ξανάρχεται να ξαναφάει την κόκκινη μπογιά :wacko: :cry:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, αυτή με το κόκκινο αυτοκίνητο (δεν θυμάμαι τη μάρκα) που είναι τόσο ωραίο πια, που πάει μια και το δοκιμάζει και το τρώει. Και τόσο της αρέσει που ενώ φεύγει ξανάρχεται να ξαναφάει την κόκκινη μπογιά :wacko: :cry:

Πολύ και καλή πανέξυπνη διαφήμιση ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ και καλή πανέξυπνη διαφήμιση ;)

Δεν αντιλέγω, περί ορέξεως....

Κάτι που σιχαίνομαι εγώ ο άλλος μπορεί να το βρίσκει πανέξυπνο και το αντίθετο ;)

Αλλη αηδία (για μένα πάντα) είναι η amita, όπου γράφουν στο κουτί διάφορα όπως "αγνό" κλπ :cry:

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου τη σπάει πολύ εκείνο το:''Hello!! IST''

Εχεις δικιο... :down:

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά διαφήμηση είναι της Βανδή. Μακάρι να υπήρχαν μόνο τέτοιας παραγωγής διαφημίσεις...
Και εμενα μου αρεσει αυτη η διαφημιση...

 

Αυτη που μου την σπαει ειναι της Cosmote που την εδειχνε το καλοκαιρι...

Η κοπελα με τα κοντα μαλλια που λεει Cosmote και παλι Cosmote... :down:

Σιγα τ΄αυγα...

Sony Ericsson :love:

:shoot:Nokia:whip:

 

:cry: :...Δεν θα ξεχάσω ποτέ πόσο με πλήγωσες εκείνη την ημέρα...: :cry:

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια της τιμ που διαφημιζει την φοβερη & τρομερη υπηρεσια my tones(?)... :p "το μπιπ ειναι βαρετο"... :lol: ελεος,το σκεφτηκανε πολυ? :rolleyes: ασε που ειναι σχεδον ιδια με την αντιστοιχη της κοσμοτε με τη βλαμμενη που χορευει...
Link to comment
Share on other sites

Μου τη σπάει πολύ αυτή με τους κριτικούς που φοράνε τα απρα... αίσχος !

 

Τα μαυρο κάναμε άσπρο !!!

Link to comment
Share on other sites

Η καινουρια της τιμ που διαφημιζει την φοβερη & τρομερη υπηρεσια my tones(?)... :p "το μπιπ ειναι βαρετο"... :lol: ελεος,το σκεφτηκανε πολυ? :rolleyes: ασε που ειναι σχεδον ιδια με την αντιστοιχη της κοσμοτε με τη βλαμμενη που χορευει...

Συμφωνώ απόλυτα! Σκέτη αντιγραφή!

Οι διαφημίσεις που δεν αντεχω είναι:

1. Capilarine. Έλεος πια!

2. Όλες με τον Αρναούτογλου! Από αδυνάτισμα μέχρι την καλή νοικονυρά, διαλύει όλους τους λεκέδες!

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

'H αυτή η υστερική που γυαλίζει το μάτι της, βουτάει μια νοικοκυρά με το ζόρι και της πετάει λάδι στο πουκάμισο, μετά της το βγάζει και της το πασαλίβει με κατι αηδιαστικό καφέ πράγμα? :cry:
Link to comment
Share on other sites

'H αυτή η υστερική που γυαλίζει το μάτι της, βουτάει μια νοικοκυρά με το ζόρι και της πετάει λάδι στο πουκάμισο, μετά της το βγάζει και της το πασαλίβει με κατι αηδιαστικό καφέ πράγμα? :cry:

 

Φρίκη :lol:

και μάλιστα πρέπει να είναι μεταγλωτησμένη γιατί το στόμα της κινείται σε τρελούς ρυθμούς :blink:

 

και δεν ειναι καφέ είναι αυτό με τη ροζ δράση :w00t:

http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

Πρέπει να έχω ΠΟΛΥ καιρό να δω τηλεόραση. Δεν εξηγείται αλλιώς το γεγονός πως μόνο μια διαφήμιση έχω δει από αυτές που αναφέρθηκαν στην τελευταία σελίδα :wacko:
Link to comment
Share on other sites

Αυτή με το Ιταλικό ζευγάρι που στο τέλος γρυλίζει αυτή η μαλ@κισμένη. Μου 'ερχεται να τα σπάσω όλα. :mad:

Ειναι και κανα 2 ακόμα που δεν τις θυμάμαι τώρα. Θα επανέλθω.

Link to comment
Share on other sites

Κατι Antonio λέει αυτή, facalto απαντάει ο άλλος έπειτα κλπ. Νομίζω πως ειναι διαφήμηση ΟΠΑΠ, η κάτι παρεμφερές.
την διαφήμιση του nestea εννοεις :p :lol: :lol: :lol:
Link to comment
Share on other sites

Κατι Antonio λέει αυτή, facalto απαντάει ο άλλος έπειτα κλπ. Νομίζω πως ειναι διαφήμηση ΟΠΑΠ, η κάτι παρεμφερές.

 

Όπως είπε και η Jane λες για αυτή του nestea.

 

Μεγάλη μ@λ@κία :down:

 

Τουλάχιστον το μωρό που παίζει στην διαφήμιση είναι καλό :p

Link to comment
Share on other sites

protimo ton antonio me thn kouklara pou krionei para thn akoma pio kainourgia tou nestea pou einai satyra ths proanafer8hsas me ton typo pou ka8ete mprosta sto ka8repth me ena tsai sto xeri kai kanei tiiiin tiiiin tiiiin
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

την διαφήμιση του nestea εννοεις :p :lol: :lol: :lol:

Αι γειά σου,αυτή εννοώ. Αυτή την διαφήμηση την εχω αντιπαθήσει κυρίως ακουστικά. Κάνωντας κάτι αλλο στο δωμάτιο μου(pc,καθαρισμός,μοντάζ) και εχωντας απλά την τηλεόραση ανοικτή. Ακούω λοιπόν αυτά που λένε και μου την δίνουν στα νεύρα. :mad: :cool:

 

Επίσης αυτό το ζούμ ζούμ τι συμαίνει, που ¨κολάει¨, δεν εχω καταλάβει.Αυτό που λέει ενα παιδάκι στο τέλος της διαφήμησης του κάθε μοντέλου MAZDA γιατι δεν του δίνουν μια σφαλιάρα να το βουλώσει; :cry:

Link to comment
Share on other sites

Αυτή της Vodafon που κατεβαίνουν απο ελικόπτερα, έρχονται με αυτοκίνητα, πατίνια και δεν ξέρω και με τι άλλο τρέχοντας, να πάρουν το καινουριο κινητό που έφερε το εν λόγω κατάστημα. Αυτή κι αν είναι αηδία. :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
Για ΣΦΑΛΙΑΡΕΣ τα πιτσιρίκια. :mad: Πιό αντιαισθητικό πράγμα δεν έχω ξαναδεί σε διαφήμιση
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...