Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις είδα κι άλλη διαφήμιση του 11880 που είναι τα γρίδια στην παραλία και τους τρέχουν τα σάλια με τις κοπελίτσες. Δεν νομίζω να υπάρχει πιο αηδιαστικό πράγμα από αυτό.. :X ήμαρτον, σταματήστε να καλείτε 11880 μπας και ξεμείνουν από budget για αποτυχημένες διαφημίσεις
Link to comment
Share on other sites

με το που γυρνάω χθες από διακοπές, πέφτω πάνω στη διαφήμιση του jumbo. ΑΠΑΙΣΙΑ....

καλά κάνω και δε βλέπω tv

Link to comment
Share on other sites

Μόλις είδα κι άλλη διαφήμιση του 11880 που είναι τα γρίδια στην παραλία και τους τρέχουν τα σάλια με τις κοπελίτσες. Δεν νομίζω να υπάρχει πιο αηδιαστικό πράγμα από αυτό.. :X ήμαρτον, σταματήστε να καλείτε 11880 μπας και ξεμείνουν από budget για αποτυχημένες διαφημίσεις

 

Ειναι που ειναι χαλια,αμα ξεμεινουν και απο budget θα κανουν ακομα πιο απαισιες διαφημισεις.:lol:Τουλαχιστον οι τωρινες ειναι αρκετα καλυτερες απο τις προηγουμενες (για φιλους συγκενεις,μαστορια

,βαπορια,σεισμολογους,αστρολογοuς κτλ.)

Edited by NetSurfer_g7
Link to comment
Share on other sites

αυτη με το δημαρχεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

θα τον σκοτωσω καμια ωρα:mad:

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

με το που γυρνάω χθες από διακοπές, πέφτω πάνω στη διαφήμιση του jumbo. ΑΠΑΙΣΙΑ....

καλά κάνω και δε βλέπω tv

 

Που να ακούσεις την αθλιότητα που έχουν στο ραδιόφωνο. Μπροστά της η διαφήμιση της τηλεόρασης είναι αριστούργημα :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Ρε σεις τί τραγική διαφήμιση αυτή των jumbo στη τηλεόραση??Αυτή που περνάει το καγκούρικο αυτοκίνητο με τα νέον από κάτω και παίζει στη διαπασών το τραγούδι των jumbo:blink:

Ας πυροβολήσει κάποιος τους διαφημιστές των jumbo:shoot:

Link to comment
Share on other sites

ευτυχώς στο ραδιόφωνο που ακούω δεν την έχω πετύχει (το εύχομαι βασικά)

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=T8PzMOnhsm0

Αυτή είναι η "φοβερή" και "τρομερή" διαφήμιση :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=T8PzMOnhsm0

Αυτή είναι η "φοβερή" και "τρομερή" διαφήμιση :rolleyes:

 

την ακουγα προχτες στο ραδιοφωνο στο κινητο....ηθελα να χωσω μπουνια στην οθονη αφης αλλα το λυπηθηκα το καιημενο

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=T8PzMOnhsm0

Αυτή είναι η "φοβερή" και "τρομερή" διαφήμιση :rolleyes:

Οχι ρε παιδια ελεος! Αυτην την εταιρια την εχω μισησει μονο και μονο για την διαφημισεις που βγαζει. Επισης νομιζω οτι βρηκαμε το αντιπαλο δεος του Capilarine.

 

Παντως, δεν καταλαβαινω τι σκεφτονται αυτοι οι διευθυντες της Jumbo. Ή δεν εχουν καθολου γουστο, ή ο διαφημιστης ειναι κανας απο το σόι (κουμπαρος, ξαδερφος κλπ) και δεν εχουν αλλη επιλογη.

Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Αυτές που μου σπάνε εντελώς τα νεύρα -

-του jumbo (τηλεόραση & ραδιόφωνο)

& της Vodaphone που έχει το ζευγάρι και λέει ο ένας στον άλλον "εσύ κλείσε"

Link to comment
Share on other sites

τι ακριβώς θέλει να μας πει η απαίσια διαφήμιση της νεοσετ;

 

οτι η νεοσετ ειναι ελληνικη εταιρεια...οχι σαν τη ΙΚΕΑ

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

α ναι; ευχαριστώ για την απάντηση :)

 

*γμτ, μια φορά την ημέρα θα πέσει το βλέμα στην tv και θα πετύχω ότι πιο κουλό κυκλοφορεί. μια το jambo, μια της νεοσετ....

Link to comment
Share on other sites

Αυτές που μου σπάνε εντελώς τα νεύρα -

-του jumbo (τηλεόραση & ραδιόφωνο)

& της Vodaphone που έχει το ζευγάρι και λέει ο ένας στον άλλον "εσύ κλείσε"

 

+1000

Μια διόρθωση αν μου επιτρέπεις. Στη διαφήμιση της Vodafone ο ένας λέει "εσύ κλείσε" και η άλλη λέει "ιζύ γκλείζι"!!:lol::lol::lol:

I watched a snail crawl along the edge of a straight razor. That's my dream! That's my nightmare. Crawling, slithering, along the edge of a straight razor... and surviving.
Link to comment
Share on other sites

& της Vodaphone που έχει το ζευγάρι και λέει ο ένας στον άλλον "εσύ κλείσε"

 

+ ∞

ΜΟΥ ΤΗΝ ΣΠΑΕΙ ΑΠΙΣΤΕΥΤΑ ΠΟΥ ΤΟ ΞΑΝΑΑΡΧΙΣΑΝΕ!!!!!!!!!!!!!

Θελω να στειλω e-mail στην vodafone να το σταματησουν παραυτα γιατι αλλιως θα την πληρωσει η τηλεοραση μου χωρις να φταιει,αλλα δεν μπορω να βρω το e-mail του αθλιου διαφημιστικου τμηματος της εταιρειας.Αμα το ξερει καποιος ας μου στειλει pm:p.1000 φορες καλυτερα να βλεπω συνεχεια τον Γιαννη τον slow και τον Ζαφειρη παρα το εσυ κλεισε.Του jumbo στο ραδιοφωνο με τον ζουγανελη ειναι επισεις σπαστικη.

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ov26BCXkrwE&feature=youtu.be

 

ελπιζω να μην την βαλουν στην τηλεοραση:mad::mad:

ποσο σπαστικιαα

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ov26BCXkrwE&feature=youtu.be

 

ελπιζω να μην την βαλουν στην τηλεοραση:mad::mad:

ποσο σπαστικιαα

 

Την εχουν ηδη βαλει.Την ειδα χτες το βραδυ.Τουλαχιστον εχοντας καινουρια διαφημιση θα σταματησει το super εκνευριστικο εσυ κλεισε,αυτη τη φορα ελπιζω οριστικα.

Link to comment
Share on other sites

Την εχουν ηδη βαλει.Την ειδα χτες το βραδυ.Τουλαχιστον εχοντας καινουρια διαφημιση θα σταματησει το super εκνευριστικο εσυ κλεισε,αυτη τη φορα ελπιζω οριστικα.

 

πιστευω πως οχι γιατι μιλαμε για 2 προγραμματα διαφορετικα...μακαρι να σταματησει...ευτυχως εχω καιρο να δω τον γιαννη τον slow...και τον ζαφειρη

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

οποτε παω σινεμα βαζει παντα μια σπαστικια διαφημιση με μπισκοτα παπαδοπουλου που ναι στο λεωφοριο ενας τυπας, και παει να φαει ενα μπισκοτο, και οι αλλοι στο λεωφοριο γεροι νεοι παιδια ραπαρουν. και μετα οταν κατεβαινει απ το bus μια αλλη τρελη πανω σε ενα ποδηλατο ραπαρει και αυτη.Και εκεινη την ωρα ευχομαι οταν η τρελη ραπαρει να πεσει σε μια νταλικα και να "£"£""£$"£:p οπως στο σκερι μουβι με το παιδακι Ημαρτον με τα μπισκοτα του παπαδοπουλου

και συμφωνω η διαφημιση του 118080 με τους βλαχους ειναι να βαρας την τβ .ιδιως με το

ΜΑ ΚΑΛΑ ΘΕΙΟ ΕΧΕΙ 118080 ΣΤΗ ΓΕΡΜΑΝΙΑ;; ντοιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιινγκ

Από 1/9/2009 απαγορεύεται η γραφή σε greeklish και η γραφή τύπου sms.
Link to comment
Share on other sites

την καινουρια του οτε την ειδατε...που λεει καλοοο και κατι τετοιο μια γυναικα?

φρικτηη:p:(

Φιλικά Γιώργος

 

GIO......!!!!! ❼:respect:

Link to comment
Share on other sites

http://www.youtube.com/watch?v=ov26BCXkrwE&feature=youtu.be

 

ελπιζω να μην την βαλουν στην τηλεοραση:mad::mad:

ποσο σπαστικιαα

δυστυχώς την έβαλαν.Προτιμώ τον ζαφείρη :p

Link to comment
Share on other sites

Να προσθέσω άλλες δύο "αγαπημένες" μου...

1) Για πρώτη φορά μου την σπάει διαφήμιση των Jumbo και εννοώ αυτήν της τηλεόρασης με το καγκουροαυτοκίνητο στο τέλος...Άθλια!!!

2) Αυτή της vodafone με τα τρισάθλια greeklish:!: ΑΙΣΧΟΣ:!:

Link to comment
Share on other sites

Αυτη του "ΟΤΕ", που λεει "με το καλο" και μετα αρχίζει να λεει ασυναρτησιες ποιος την σκεφτηκε; Και κραταει και πολυ...
Keeper of the faith... HTC Evo 3D, HTC One M7 (black and silver), HTC One Max, HTC One M8x (silver and light gunmetal grey), HTC One M8 (dark gunmetal grey), HTC One M9 (gunmetal gray), HTC U11+ (black)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...