Jump to content

Οι διαφημίσεις που δεν μας αρέσουν


garfield
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

kai mono auto!!!

to se se se pou kanei ti einai auto???:blink:

απο ενα ασμα -υμνο του τσαλικη που ολο το ρεφρεν(ή πριν το ρεφρεν δεν ειμαι και φαν του τσαλικη να τα ξερω απο εξω) ειναι "σε σε σε σε σε"
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Βασικα θεωρω απαραδεκτες τις τελευταιες διαφημισεις του Γερμανου. Προτιμουσα εκεινες με το σκυλακι. Επίσης με ΕΝΟΧΛΟΥΝ αφάνταστα αυτες που δειχνουν την super woman (νοικοκυρα-εργαζόμενη-ερωμενη-πολυτεκνη-χαζοχαρουμενη) να πλεει σε πελαγη ευτυχιας και να τα προλαβαινει όλα και επιπλεον να ζει σε σπίτι με αψογη επίπλωση και διαμορφωση!γκρρρρρρ........

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

emena mou ti spaei kai mia me to nissanpoy o xontros leei extraordinaire!
Link to comment
Share on other sites

Επίσης με ΕΝΟΧΛΟΥΝ αφάνταστα αυτες που δειχνουν την super woman (νοικοκυρα-εργαζόμενη-ερωμενη-πολυτεκνη-χαζοχαρουμενη) να πλεει σε πελαγη ευτυχιας και να τα προλαβαινει όλα και επιπλεον να ζει σε σπίτι με αψογη επίπλωση και διαμορφωση!γκρρρρρρ........

 

Ειδικά αυτή του Forte που είναι μια που σφουγγαρίζει το σπίτι της και χαίρεται τόσο λες και της χάρισαν τράπεζα για να επιδίδεται συχνά σε καταναλωτικό όργιο.

Ας μη το κρύβουμε.

Διψάμε για ουρανό!

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απόλυτα!

one_tree_hill νομίζω οτι η διαφημιση που αναφερεις αφορα το TOYOTA AURIS (όνομα για αυτοκινητο να σου πετυχει, χαχα...)

http://img403.imageshack.us/img403/8225/cae7gdirjo3.jpg

http://www.hdgr.eu http://photoxstation.googlepages.com

Ο Χρόνος είναι πολύ αργός για όσους περιμένουν, πολύ γρήγορος για όσους φοβούνται, πολύ μακρύς για όσους υποφέρουν, πολύ σύντομος για όσους χαίρονται και αιώνιος για όσους αγαπούν

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω απόλυτα!

one_tree_hill νομίζω οτι η διαφημιση που αναφερεις αφορα το TOYOTA AURIS (όνομα για αυτοκινητο να σου πετυχει, χαχα...)

 

Έχεις δίκιο...Εμ μέσα στη σύγχυσή μου το μπέρδεψα!!!:lol::p

Link to comment
Share on other sites

η νεα της μιλκο...ο νεος πινει το κακαο του εχοντας ψηλα το κεφαλι του και δεν σκυβει ουτε καν για να σβησει τα κερακια της τουρτας...σε καποιο σημειο μαλιστα ακουγεται και το "γκλουκ"-ενδειξη απολαυσης...

μου θυμιζει γλουρπακ και ξενερωνω!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

η νεα της μιλκο...ο νεος πινει το κακαο του εχοντας ψηλα το κεφαλι του και δεν σκυβει ουτε καν για να σβησει τα κερακια της τουρτας...σε καποιο σημειο μαλιστα ακουγεται και το "γκλουκ"-ενδειξη απολαυσης...

μου θυμιζει γλουρπακ και ξενερωνω!

Διαφωνώ.:p

Η διαφήμιση είναι τέλεια. Που βγάζει το πιστολάκι και σβήνει τα κεράκια:lol::respect:

Link to comment
Share on other sites

η νεα της μιλκο...ο νεος πινει το κακαο του εχοντας ψηλα το κεφαλι του και δεν σκυβει ουτε καν για να σβησει τα κερακια της τουρτας...σε καποιο σημειο μαλιστα ακουγεται και το "γκλουκ"-ενδειξη απολαυσης...

μου θυμιζει γλουρπακ και ξενερωνω!

 

Πραγματικά άθλια διαφήμιση. :cry::cry:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μια νεα σχετικα διαφημιση για καποια κρεμα προσωπου (στο ιδιο στυλ διαφημισης με τα αδυνατιστικα με τα σελοφαν)

διαρκει αρκετα λεπτα(περισσοτερο των αλλων) και σε καποια στιγμη γραφει κατι του τυπου "εσεις δεν θελετε να ειστε....." αλλα ενω αναφερεται σε 2ο πληθυντικο,το γραφει με αι...βγαζει ματι!

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια διαφήμιση του AXE με τον σοκολατάνθρωπο.

Με φρικάρει πάρα πολύ, ειδικά στο τέλος που του κόβουν το χέρι...και ας είναι από σοκολάτα...αηδία!

Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια διαφήμιση της Seat με τον μ@λ@κ@ που ενώ έχει τα παιδιά μεσα στο αμάξι τρέχει λες και είναι σε αγώνες.Κάτι τέτοιες "εξυπνάδες" βλέπουν και οι δικοί μας οι πέτσακες παίρνουν ιδέες και πάνε και σκοτώνονται....:chair:

απλώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KBytes.
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια διαφήμιση του AXE με τον σοκολατάνθρωπο.

Με φρικάρει πάρα πολύ, ειδικά στο τέλος που του κόβουν το χέρι...και ας είναι από σοκολάτα...αηδία!

 

Είναι τέλεια διαφήμηση και σου ξυπνάει ερωτικές φαντασιώσεις, μόνο που αν είσαι γυναίκα καταλήγουν με 2πλή απόλαυση, ενώ αν είσαι ο σοκολάντρας...

Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχει πετυχει καποιος στο youtube ή καπου αλλου την διαφημιση με τον σοκολατανθρωπο του ΑΧΕ?

 

Link to comment
Share on other sites

Oι ραδιοφωνικες των "Κρητων Αρτος"!!Ισως οι πιο ηλίθιες διαφημησεις που εχω ακουσει.

 

who cares?

 

Εδώ στην Β.Ελλάδα δεν τις έχω πετύχει :p

Link to comment
Share on other sites

"Ξέρεις από ΕΣΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!"

(αυτή με τον Αθερίδη, που έτσι κι αλλιώς δεν τον πάω με την καμία)

Τι εννοεί ο ποιητής??? :wacko:

 

Απλά γελοία. :down: :down: :down:

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

προφανώς σε κάτι θα αναφέρεται...Λογικά θα βγει νέα διαφήμιση που θα εξηγεί το ΕΣΠΑ

 

Εννοείται. Μία ακόμα αμερικανιά του μάρκετινγκ που αντιπαθώ τα μάλλα. :p

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

"Ξέρεις από ΕΣΠΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑΑ!!!!"

(αυτή με τον Αθερίδη, που έτσι κι αλλιώς δεν τον πάω με την καμία)

Τι εννοεί ο ποιητής??? :wacko:

 

Απλά γελοία. :down: :down: :down:

αστα...εχουμε γεμιση με σαχλαμαρες!!!:mad:

τι να πεις...

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Η καινούρια διαφήμιση της Seat με τον μ@λ@κ@ που ενώ έχει τα παιδιά μεσα στο αμάξι τρέχει λες και είναι σε αγώνες.Κάτι τέτοιες "εξυπνάδες" βλέπουν και οι δικοί μας οι πέτσακες παίρνουν ιδέες και πάνε και σκοτώνονται....:chair:

απλώς ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ!

Συμφωνώ.

 

Γιατί η άλλη με την sprite που και καλά πίνει sprite,πηδάει από την ταράτσα και πετάει. Ήμαρτον.

Αν ήμουν 5 χρόνων θα επινα sprite και θα πηδούσα πάντως...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...