Jump to content

Ulefone Be X


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα

Μπορεί να μου πεί κανείς που μπορούμε να βρούμε μπαταρία της προκοπής για το BeX?

Σας ευχαριστώ

Παναγιώτης

 

Εγω την πηρα απο εδω οταν την ειχε 6 $

http://www.aliexpress.com/item/High-Quality-1900mAh-Lithium-ion-Polymer-Battery-Backup-Power-Electronic-Battery-for-Ulefone-Be-X/32424607872.html

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 751
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα

Μπορεί να μου πεί κανείς που μπορούμε να βρούμε μπαταρία της προκοπής για το BeX?

Σας ευχαριστώ

Παναγιώτης[/QU

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλημέρα

Μπορεί να μου πεί κανείς που μπορούμε να βρούμε μπαταρία της προκοπής για το BeX?

Σας ευχαριστώ

Παναγιώτης

 

mynia.gr 19.90 την στελνουν με κουριερ

 

 

Γνωριζει κανεις τι SAR εχει το BE X

Edited by athanaso77
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
εκανα την αναβαθμιση και εβγαλε το γνωστο προβλημα μπρικαρε!τι να το κανω να επανερθει?λεει το android αναβαθμιζεται 1 απο 23 και δεν προχωραει!
Link to comment
Share on other sites

Όλες τις είδα αλλά η λύση ποια είναι όμως;μαλλον εδω http://ulefone.com/download/bex.html δεν λειτουργει βγαζει error.βασικα δεν μου περναει τους drivers.εχω windows 10 Edited by tolisfar
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεις να βαλεις την 7-v5-9-17 λιγο πιο πισω ο φιλος μας ο thracian λεει ακριβως πως γινεται βημα βημα,καλη επιτυχια φιλε.
Link to comment
Share on other sites

Ναι μπορεις να βαλεις την 7-v5-9-17 λιγο πιο πισω ο φιλος μας ο thracian λεει ακριβως πως γινεται βημα βημα,καλη επιτυχια φιλε.

 

εκανα μια προσπαθεια αλλα δεν........θα κανω παλι.custom recovery εχει?δεν δουλευει και το volume+ αν αυτο παιζει ρολο!

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω τι αλλο να σου πω φιλε και μενα δεν λειτουργει το ιδιο πληκτρο αλλα δεν εκανα αναβαθμιση για αυτον το λογο επειδη διαβασα απο αλλους φιλους οτι ειχαν προβλημα.
Link to comment
Share on other sites

Πάντως με μαμά ρομ το βρίσκω λίγο αργό... Σκαλωνει συνέχεια... Δεν είναι ομαλό, ειδικά το scroll.
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες, η οθόνη του Be X μας, το 'πε το ποίημα της! ...Και πολύ άντεξε εδώ που τα λέμε. Υπάρχει μόνο αυτή απ' ότι είδα:

http://www.banggood.com/Original-LCD-Display-And-Touch-Screen-Repair-Part-For-Ulefone-BE-X-p-977657.html

 

Γνωρίζει κάποιος αν μπορεί να ταιριάζει κ κάποια άλλη ή μήπως μπορούμε να βρούμε πιο φτηνή (ας είναι κ μεταχειρισμένη) ?

Edited by Apostolisthess
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παίδες, η οθόνη του Be X μας, το 'πε το ποίημα της! ...Και πολύ άντεξε εδώ που τα λέμε. Υπάρχει μόνο αυτή απ' ότι είδα:

http://www.banggood.com/Original-LCD-Display-And-Touch-Screen-Repair-Part-For-Ulefone-BE-X-p-977657.html

 

Γνωρίζει κάποιος αν μπορεί να ταιριάζει κ κάποια άλλη ή μήπως μπορούμε να βρούμε πιο φτηνή (ας είναι κ μεταχειρισμένη) ?

 

Με λίγα λεφτά ακόμα, παίρνεις καινούργιο κινητό με σχεδόν παρόμοια specs του Be X... ;)

Link to comment
Share on other sites

Με λίγα λεφτά ακόμα, παίρνεις καινούργιο κινητό με σχεδόν παρόμοια specs του Be X... ;)

 

Δεν θέλω καινούριο, αυτό θέλω να φτιάξω. Έχω τους λόγους μου ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
καλησπέρα παιδιά αν έχει κάποιος δεύτερη θήκη σιλικόνης και να μην την χρειάζεται θα την ήθελα έχω κοιτάξει και δεν βρισκω πουθενά ας μου στείλει ένα μήνυμα εννοείτε θα την πληρώσω ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...