Jump to content

[Επίσημο] Motorola V635


valtrex
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα 60'' ειναι για να το ψαξει καποιος αλλος (η αλλη συσκευή) οταν εχει συνδεθει με το ασυρματο ακουστικό ασ πούμε δεν σταματαει παραμενει συνδεδεμένο!

Ελπίζω να βοήθησα.

 

τώρα αν μαθεις πως φορτώνουν παιχνίδια στο εν λόγω κινητό πέσ μου και εμένα.

Δημήτρης

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 166
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Χιλια ευχαρηστω για την αμεση απαντηση.. Βοηθησες τρελα αφου απο το πρωι κατεβαζω wallpapers.. Οσο για τα παιχνιδια ακομα δεν ενδιαφερθηκα να παιξω καποιο, οποτε μολις ξεκολλησω απο τα free wallpapers σειρα θα εχουν τα games..!!!
Link to comment
Share on other sites

Μολις δοκιμασα και περασα μεσω ΒΤ ενα παιχνιδι για το Κ700. Δουλευει κανονικα!!!

Μήπως θα μπορούσες να μας εξηγήσεις πως πέρασες το παιχνίδι με ΒΤ?

Αν κάποιος φίλος γνωρίζει........ :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν, βρήκα μερικά θέματα σχετικά με την ερώτησή μου αλλά και πάλι δεν κατάφερα να λύσω το πρόβλημα.

Σε όλες τις απαντήσεις των προηγούμενων posts, γίνεται λόγος για Mobile Phone Tools, το πρόγραμμα το οποίο κατά τη γνώμη μου με το οποίο ανεβάζουμε στη συσκευή τα παιχνίδια.

Στην περίπτωσή μου όμως δεν χρησιμοποιώ αυτό αλλά το Bluetooth-Handset Manager.

Με το συγκεκριμένο πρόγραμμα μπορώ χωρίς πρόβλημα να ανεβάσω φωτογραφίες μουσική βίντεο κτλ. Όλα δηλαδή εκτός από παιχνίδια.

Μήπως γνωρίζετε τη διαδικασία που πρέπει να ακολουθήσω για να το καταφέρω αυτό(αν φυσικά γίνεται) ?

 

ΥΓ. Αν κάνω κάποιο λάθος σ αυτά που αν αναφέρω παραπάνω, συγχωρήστε με διότι άσχετος επί του αντικειμένου..... :rolleyes:

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Telika kalitera ena mikro forum pou mporei kai kapios na se boithisei, para ena "pasignosto" me ekatontades "eidikoys", pou apla den xanoun ton kairo tous apantontas se asteies erotiseis "mi eidikon"

Efxaristo toys "eidikoys" aytoys gia ti diafotish

 

YG: kai pali "sygnomi" gia tis asteies erotiseis, ton opoion an gnoriza tin apantisi den tha xreiazotan na rotao kai edo

Link to comment
Share on other sites

αγαπητέ joman :

1) αν σου είπε κανείς ότι εδώ μέσα όλοι είμαστε συνέχεια πάνω από ένα πληκτρολόγιο για να απαντήσουμε στις ερωτήσεις που τίθενται, πες του ότι είναι πολύ γελασμένος...

2) με τέτοια συμπεριφορά και ειρωνικά σχόλια , το μόνο που καταφέρνεις είναι να εισπράτεις την παγερή αδιαφορία όλων...

3) η αρχή λειτουργίας του φόρουμ είναι ότι όποιος θέλει,ξέρει,μπορεί και έχει την όρεξη και τον χρόνο βοηθά τους άλλους...so simple...

4) αυτό είναι το myphone που εμείς εδώ αγαπάμε και ζούμε μαζί του...αν σου αρέσει μπορείς να μείνεις και να εισπράξεις (αφιλοκερδώς υπενθυμίζω ) αυτά που προσφέρει...αν δεν σου αρέσει, μπορείς ελεύθερα να αναζητήσεις κάποιο άλλο που πιθανώς να σε καλύπτει...εμείς πάλι θα σε αγαπάμε..:)

 

P.S : παρόμοια ειρωνικά ποστς εννοείται ότι θα αφαιρούνται ζωρίς προειδοποίηση..

 

το θέμα είναι λήξαν για όλους...συνεχίζουμε on topic...:)

Link to comment
Share on other sites

Gia xara se olous

 

Molis pira to motorola v 635 kai thelo na matho pou mporo na vro pexnidia kai pos ta kano install meso tis kartas mnimis.

 

A kai kati akoma: To kinito mou kollaei merikes fores otan anazito mia fotografia H ena ixo. Mipos exei kaneis idea ti paizei?

 

Euxaristo poly

pan

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
παιδες στο πακετο τι περιεχει?γιατι σε reviews του εξωτερικου βλεπω 2 διαφορετικα πακετα...ο ανταπτορας για sd συμπεριλαμβανεται?ευχαριστω

Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s -S24 Ultra - Xperia 1 VI

Link to comment
Share on other sites

THELW NA PARW TO V635.DEN PSAXNW TIPOTA TRELO.MIA KALI FWTOGRAFIKH(H NYXTERINH LHPSH PWS EINAI?),BT KAI IKANOPOIHTIKH BATARIA.MIKRO EINAI ETSI? AS ME BOITHISEIS KAPOIOS POU TO EXEI.EXETE KAMIA KALH PROTASH GIA KINHTO STA IDIA PERIPOU LEFTA?PLSSSSSSSSSS.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

θελω να ρωτησω κατι

Μηπως εχει κανει σας καποιο monster pack με ελληνικο Language pack

τωρα εαν ειναι και το τελευταιο firmware ακομα καλυτερα.

Ψαχνω 2 μερες στο νετ να βρω και δεν μπορω να βρω κανενα

Εαν εχει κανενας απο εσας καποιο λινκ ας το πει.

ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Θέλω να "χτυπήσω" το κινητάκι αλλά διστάζω λίγο. Ο Γερμανός το έχει σε εορταστική προσφορά περ. 250 με δώρο εκτυπωτή photosmart αξίας 177 ευρώ. Η προσφορά μου φαίνεται ελκυστικότατη αλλά εδώ μέσα δε βλέπω και πολύ κόσμο που να το έχει και επίσης δεν έχω σχηματίσει και μια ολοκληρωμένη γνώμη από τα posts που διάβασα. Με τα ελληνικά του όλα εντάξει; Ο κατάλογος διευθύνσεών του είναι εξυπηρετικός; Χρόνια χρησιμοποιώ sonyericsson και φοβάμαι μήπως βρω κάτι που θα λείπει και χαλαστώ.
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
γνωριζει καποιος ποια ειναι η τελευταια version firmware?εχω καλωδιο,τα προγραμματα που χρειαζεται κλπ αλλα δε ξερω ποια triplets να κατεβασω.εχει και κατι monsterpacks κλπ αλλα ειναι μπερδεμα..any help?..thanks :)

Ericsson GA618-Ericsson A1018s-Panasonic G600-Panasonic GD93-Alcatel OT701-Motorola A008-Siemens ME45-Siemens S45i-Siemens SL45i-Siemens M55-Motorola V525-Motorola V635-Sharp GX15-Sagem myZ5-Nokia 6290-Motorola W510-SonyEricsson C702-Blackberry 8800-Blackberry 9530-Motorola VE66-LG GT405-Nokia X6- LG P500-Huawei X5-LG P970-Huawei G500-Galaxy S3 -Lumia 920-LG G2-Xiaomi RedMi2-Galaxy Note 3-LG G4 -LG G6 -LG G8s -S24 Ultra - Xperia 1 VI

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Κατέβασε κάποιο monster pack που να περιέχει language pack 0038 που είναι τα ελληνικά και είσαι εντάξει. Τουλάχιστον στην μετατροπή απο v525 se v600 δεν είχα κάποιο πρόβλημα... Ακόμα και αν δεν βρείς MP με ελληνικό LP μπορείς να κάνεις reflash μονο το ελληνικό Lang. Pack που θα βρείς σίγουρα...

Ξεκίνα απο το http://www.v525.com σίγουρα θα έχει κάτι και για το δικό σου....

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Μήπως θα μπορούσες να μας εξηγήσεις πως πέρασες το παιχνίδι με ΒΤ?

Αν κάποιος φίλος γνωρίζει........ :)

1. Apo to thlefwno pas "Rythmiseis"->"Syndesh"->"Bluetooth"->"Anixneusimo"

2. Anoigeis My Bluetooth Places sto PC kai dialekse Bluetooth setup wizard (defterh epilogh) kai next

3. Kaneis Pairing

4. Dialegeis ola ta services kai tha prostethoun sto My Bluetooth places

5. Diplo klik sto file transfer kai des ta folders tou kinhtou

6. Pata "UP" sto Windows parathyro gia na vgeis sth swsth diefthynsh

7. Kane copy to jar kai paste sto "Object Push"

Akoloutha ta munhmata sto thlefwno

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
Φίλε dkotsonis κατέβασα το αρχείο αυτό. Υποστηρίζει ελληνικά κανονικά; Και η δεύτερη και πιο κύρια ερώτηση, πώς γίνεται το flash του firmware? Με ειδικό πρόγραμμα; Ευχαριστώ.
Η εμπειρία μου στο συγκεκριμένο χώρο μου λέει το εξής: Χρησιμοποιώντας εφαρμογές του τύπου Greenify, Clean Master ως επίσης και αντί-ιικές στη φορητή συσκευή σου, είναι σα να προσλαμβάνεις έναν παιδόφιλο babysitter να προσέχει τα παιδιά σου...
Link to comment
Share on other sites

Εντελώς πληροφοριακά αναβάθμισα το V535 σε V600 χαλαρότατα και χωρίς πρόβλημα.

 

Πρόσέξετε τις αναβαθμίσεις, τσεκάρετε πρώτα ποια έχει το τηλέφωνο (R474 με R479 είναι διαφορετικό τελείως)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους.

Τσίμπησα και γω το v635 από το fleamarket άριστο στο κουτί του, 160 ευρώ.Είμαι πολύ ευχαριστημένη, αν και ακόμα το ψάχνω. Έχω διαβάσει το φόρουμ (πρώτα διαβάζω το myphone και μετά "χτυπάω" σε δημοπρασίες :happy: ) αλλά δεν έχω δει κάπου να αναφέρεται από που βγάζουμε την επιλογή της αυτόματης απάντησης. Υπάρχει τέτοια επιλογή;

Ευχαριστώ προκαταβολικά.

 

 

ΕDIT: Βρήκα τελικά αυτή την επιλογή μετά από ψάξιμο. Επιλογή για μόνιμη αναφορά παράδοσης υπάρχει; Γιατί είναι σπαστικό να το βάζεις κάθε φορά που στέλνεις μήνυμα..

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Γεια σας!

Υπαρχει επιλογη απενεργοποιησης του ηχου και του "φωτακιου" οταν τραβαμε φωτογραφια;

Ευχαριστω

Aν εννοείς τον ήχο της φωτογραφικής, ναι μπορείς να το απενεργοποιήσεις.

Πατάς για να βγάλεις φωτό, πιέζεις το μεσαίο κουμπί για να μπεις στο μενού και επιλέγεις ρυθμίσεις εικόνων/ήχο κλείστρου.

Όταν λες φωτάκι, εννοείς, το φλάς; Αν ναι το ενεργοποιείς από το ίδιο μενού.

Φωτισμός ενεργός λέγεται.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Όταν λες φωτάκι, εννοείς, το φλάς; Αν ναι το ενεργοποιείς από το ίδιο μενού.

Φωτισμός ενεργός λέγεται.

 

Επειδη δεν το εχω δει καλα απεξω δεν γνωριζω αν εχει καποιο φωτακι που αναβει οταν τραβας φωτο.Αυτο εννοω..

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σκέφτομαι όταν ανέβω Αθήνα να κάνω αναβάθμιση του κινητού σε εξουσιοδοτημένο κατάστημα.

Είναι μέσα στην εγγύηση. (ενός χρονού είναι το κινητό, το πήρα μεταχειρισμένο). Η απορία μου είναι η εξής: Η εγγύησή του δεν είναι η απόδειξη αγοράς; Γιατί εγώ αυτή έχω. Απόδειξη από κατάστημα Γερμανού.

Εγγραφείτε στο κανάλι μου για χρήσιμες συμβουλές για γυμναστική, fitness, διατροφή και εύκολες απολαυστικές και υγιεινές συνταγές!

 

http://www.youtube.com/irinifitness

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι όταν ανέβω Αθήνα να κάνω αναβάθμιση του κινητού σε εξουσιοδοτημένο κατάστημα.

Είναι μέσα στην εγγύηση. (ενός χρονού είναι το κινητό, το πήρα μεταχειρισμένο). Η απορία μου είναι η εξής: Η εγγύησή του δεν είναι η απόδειξη αγοράς; Γιατί εγώ αυτή έχω. Απόδειξη από κατάστημα Γερμανού.

και χωρίς την απόδειξη βάση του IMEI βλέπουν και το κάνουν(δύο χρόνια εγγύηση στάνταρ έχει) μόνο κοίταξε να πάς απευθείας σε Μotorola service όχι σε Germanus:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...