Jump to content

Mozilla Firefox - The «Ultimate» thread


eLeKtriK EyE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αυτό είναι τελείως διαφοτετικό από αυτό που έλεγες πριν.

Είναι κάπως περίεργο αλλά μπορείς πάντα να χρησιμοποιήσεις κάποιον download manager..

Link to comment
Share on other sites

βγήκε ο mozilla 2.0.0.7 ο οποίος έχει κάποια πρόσθετα για την ασφάλεια και ένα ορθογραφικό λεξικό το οποίο υπάρχει και στα ελληνικά. Κατα τ άλλα τα υπόλοιπα είναι τα ίδια
Link to comment
Share on other sites

βγήκε ο mozilla 2.0.0.7 ο οποίος έχει κάποια πρόσθετα για την ασφάλεια και ένα ορθογραφικό λεξικό το οποίο υπάρχει και στα ελληνικά. Κατα τ άλλα τα υπόλοιπα είναι τα ίδια

 

Έλεγχος της ορθογραφίας και ελληνικό λεξικό υπήρχε στον ff εδώ και πολύ καιρό σαν πρόσθετο.

Link to comment
Share on other sites

Άρα μια απ τα ίδια. Πάντως ίσως το μόνο που προσθέσανε ήτανε διάφορα πράγματα για την ασφάλεια, γιατί στην πραγματικότητα κανείς δεν καταλαβαίνει ότι είναι καινούργιος.:(:(:(
Link to comment
Share on other sites

Ναι. Θέμα ασφαλείας ήταν η κυκλοφορία της έκδοσης 2.0.0.7.

Όχι ότι υπήρχε πιθανότητα να δεις διαφορές από 0.0.κάτι σε 0.0.κάτι+1 :p

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά σχετικά με το πρόβλημα του installation themes δεν μπορώ να κάνω τίποτα.Ούτε με κάποιον download manager πορώ να κατεβάσω κάποιο theme.

Αν κάποιος μπορεί να βοηθήσει καλώς.Αλλιώς δεν βαριέσαι, θα έχω το default theme.

Πάντος ευχαριστώ για την προσπάθεια.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

παιδια,εγω απο χθες ανοιγω τον firefox,παω να μπω στο myphone και δεν προλαβαινω να κανω πλοηγηση κλεινει απο μονο του. :(

τι συμβαινει?

η εκδοση ειναι 2.0.0.7

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

παιδια,εγω απο χθες ανοιγω τον firefox,παω να μπω στο myphone και δεν προλαβαινω να κανω πλοηγηση κλεινει απο μονο του. :(

τι συμβαινει?

η εκδοση ειναι 2.0.0.7

 

Tha sou proteinw thn klassikh lysh.....kane back up, vgalton k valton pali......

ama arxise k to mozillaki tetoia mas vlepw gia opera

:(

IBIS 5

"IBIS: just keep walking"

Link to comment
Share on other sites

Tha sou proteinw thn klassikh lysh.....kane back up, vgalton k valton pali......

ama arxise k to mozillaki tetoia mas vlepw gia opera

:(

το ειχα κανει κι αυτο...και αναβαθμιση τον εκανα...αλλα τιποτα.

τελικα οπως ειπες...εβαλα τον οπερα..και βλεπω καλουλης ειναι :)

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

C:\Documents and Settings\USER\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\XXXXX.default\bookmarks.bak

μετονόμασέ το σε .html και είσαι οκ.

Μπορεί να έχεις και φάκελο \bookmarksbackup, θα βρεις και εκεί διάφορα backups.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

C:\Documents and Settings\USER\Application Data\Mozilla\Firefox\Profiles\XXXXX.default\bookmarks.bak

μετονόμασέ το σε .html και είσαι οκ.

Μπορεί να έχεις και φάκελο \bookmarksbackup, θα βρεις και εκεί διάφορα backups.

 

1ο είναι ήδη .html

και στο 2ο έχει πολλά αλλά μέχρι χθες.

Σήμερα που τα τακτοποίησα σε σειρά χάθηκαν! Άντε ένα ένα πάλι...

Ευχαριστώ πάντως.

...
Link to comment
Share on other sites

Μπορώ να κάνω την πρόσβαση στις σελίδες, ενός μόνο φακέλου, απο τους σελιδοδείκτες, εφικτή μόνο, με κωδικό;

Για να βάλω όλα τα "πονηρά" εκεί... να μην φαίνονται όταν πάει κάποιος άλλος να σερφάρει στον υπολογιστή μου.

...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
καινούργια έκδοση του mozilla (τι πρωτότυπο), ο 2.0.0.8. Διαφορές πάντως να μην περιμένετε

 

Security Update.

Link to comment
Share on other sites

xerw oti einai off topic alla den mporw na brw to antistoixw thread gia ton IE!yparxei add-on gia ton IE7 na pigainei ta tabs katw sthn othonh anti gia panw pou ta exei san default?sto ff pou exw yparxei ayth h dynatothta,ston IE7?

 

eyxaristw!

ps:sorry gia ta greeklish alla grafw mesw wap apo kinito

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο addon που να μπορει να κανει refresh μια σελιδα καθε πχ 5 δευτερολεπτα ???

Εχω το Tab Mix Plus αλλα δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα οσο και αν εψαξα...

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις αν υπαρχει καποιο addon που να μπορει να κανει refresh μια σελιδα καθε πχ 5 δευτερολεπτα ???

Εχω το Tab Mix Plus αλλα δεν υπαρχει αυτη η δυνατοτητα οσο και αν εψαξα...

 

Google is your friend.

Link to comment
Share on other sites

 

Κατεβασα το ReloadEvery 2.0 αλλα μου λεει οτι δεν ειναι συμβατο με το Tab Mix Plus και οταν το δοκιμασα δεν δουλευε ενω οταν απενεργοποιω το Tab Mix Plus δουλευει:wacko:

Γιατι το κανει αυτο ???

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Αφού στο λέει. Γιατί δεν είναι συμβατά.

Και εγώ το reloadevery έχω και δουλεύει μια χαρά. :D

 

Ναι ρε παιδι μου το ξερω οτι δεν ειναι συμβατα,αλλα γιατι να μην ειναι ?

Μαζι με το Tab Mix Plus το εχεις?

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...