Jump to content

[Επίσημο] Windows 10 Mobile Series


niotheros
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ρε παιδί μου αυτό λέω και εγώ στάματα το ρημάδι το twitter με ημερομηνίες και ανακοίνωσεις. αυτό έχει τρελάνει τον κόσμο! κάνε βόλτα στα σαιτ που ασχολούνται με τα windows phone και δες γκρινια και βρίσιμο!

 

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα. Ορίζουν ημερομηνίες που δεν μπορούν να τηρήσουν. Δεν είναι θέμα αν το πάρουμε 1 μήνα μετά. Σίγα το μείζον θέμα.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 9,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλύτερα να αργήσει εδώ πού φτάσαμε και όταν έρθει να είναι απροβληματιστη παρά να γίνει τώρα και να τρέχουμε επειδή δεν θα δουλεύει σωστά. Βέβαια γκρίνια θα υπάρχει και στις δύο περιπτώσεις.

Για την ιστορία τώρα πιστεύω πώς όταν πριν από ένα χρόνο έδωσαν την ημερομηνία ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Μετά από τότε έλυσαν την συνεργασία με την νοκια και έχουν κάνει χιλιάδες απολύσεις. Όταν ξεκινάς τέτοιες εκκαθαρισεις πολλά πράγματα πηγαίνουν πίσω. Σε καμία περίπτωση δεν τούς δικαιολογω αλλά προσωπικά δεν σκάω κιόλας. Πήρα την απόφαση να επιστρέψω στα wp και σήμερα που γράφω πιστεύω έκανα την καλύτερη επιλογή. Ο χρόνος θα δείξει για το αντίθετο.

Link to comment
Share on other sites

Αυτό ακριβώς είναι το πρόβλημα. Ορίζουν ημερομηνίες που δεν μπορούν να τηρήσουν. Δεν είναι θέμα αν το πάρουμε 1 μήνα μετά. Σίγα το μείζον θέμα.

 

ειλικρινά τώρα πριν 2 μέρες που επιβεβαίωσαν ότι τα unbranded θα αναβαθμιστούν 9 και τα branded 16 δεν το ξέρανε ότι δεν είναι έτοιμο; εγώ προσωπικά λέω πως αποκλείετε να μην το ξέραν πριν 2 μέρες!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι νόμιζα οτι αυτο με τους πάροχους κινητής εχει τελειώσει και πλεον η Microsoft αποφασίζει για τις αναβαθμίσεις! Γιατί ξεχωρίζουν παλι τα branded με τα unbranded;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να αργήσει εδώ πού φτάσαμε και όταν έρθει να είναι απροβληματιστη παρά να γίνει τώρα και να τρέχουμε επειδή δεν θα δουλεύει σωστά. Βέβαια γκρίνια θα υπάρχει και στις δύο περιπτώσεις.

Για την ιστορία τώρα πιστεύω πώς όταν πριν από ένα χρόνο έδωσαν την ημερομηνία ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Μετά από τότε έλυσαν την συνεργασία με την νοκια και έχουν κάνει χιλιάδες απολύσεις. Όταν ξεκινάς τέτοιες εκκαθαρισεις πολλά πράγματα πηγαίνουν πίσω. Σε καμία περίπτωση δεν τούς δικαιολογω αλλά προσωπικά δεν σκάω κιόλας. Πήρα την απόφαση να επιστρέψω στα wp και σήμερα που γράφω πιστεύω έκανα την καλύτερη επιλογή. Ο χρόνος θα δείξει για το αντίθετο.

 

ρε παιδί μου δεν είναι το θέμα για το ποτε! αλλά γιατί έχεις την μούρλα να βγάλεις ντουντούκα με ημερομηνία! αν θες να είσαι μάγκας κάνε ότι κάνουμε στο εμπόριο...πες ότι 1 Σεπτέμβρη θα γίνει αναβάθμιση και δωστα 20 Αυγούστου! έτσι κάναμε στο εμπόριο λέγαμε ότι θα γίνει αυξήσει με 20 (θέλαμε μόνο με 10) μας εκραζε ο κόσμος οταν το λέγαμε για 20,ε...μετα το βαζαμε 10 τελικά όσο θέλαμε εξαρχής και μετά έλεγε ο κόσμος αχ τι καλοί που είστε.....

Link to comment
Share on other sites

ειλικρινά τώρα πριν 2 μέρες που επιβεβαίωσαν ότι τα unbranded θα αναβαθμιστούν 9 και τα branded 16 δεν το ξέρανε ότι δεν είναι έτοιμο; εγώ προσωπικά λέω πως αποκλείετε να μην το ξέραν πριν 2 μέρες!

 

Συμφωνώ. Γιατί το κάνανε όμως;

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλύτερα να αργήσει εδώ πού φτάσαμε και όταν έρθει να είναι απροβληματιστη παρά να γίνει τώρα και να τρέχουμε επειδή δεν θα δουλεύει σωστά. Βέβαια γκρίνια θα υπάρχει και στις δύο περιπτώσεις.

Για την ιστορία τώρα πιστεύω πώς όταν πριν από ένα χρόνο έδωσαν την ημερομηνία ήταν διαφορετικά τα πράγματα. Μετά από τότε έλυσαν την συνεργασία με την νοκια και έχουν κάνει χιλιάδες απολύσεις. Όταν ξεκινάς τέτοιες εκκαθαρισεις πολλά πράγματα πηγαίνουν πίσω. Σε καμία περίπτωση δεν τούς δικαιολογω αλλά προσωπικά δεν σκάω κιόλας. Πήρα την απόφαση να επιστρέψω στα wp και σήμερα που γράφω πιστεύω έκανα την καλύτερη επιλογή. Ο χρόνος θα δείξει για το αντίθετο.

 

Σωστός. Άλλαξαν πολλά από τότε. Οι υπολογισμοί πέσαν έξω, κόσμος εκδιώχθηκε οποτε όλα πάνε πίσω. Συ ΑΑ θετικά ότι υπάρχει ακόμη υποστήριξη. Και θα συνεχίσει να υπάρχει. Ποια άλλη εταιρεία θα υποστήριζε ένα τέτοιο ασήμαντο ποσοστο;

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάλι νόμιζα οτι αυτο με τους πάροχους κινητής εχει τελειώσει και πλεον η Microsoft αποφασίζει για τις αναβαθμίσεις! Γιατί ξεχωρίζουν παλι τα branded με τα unbranded;

 

1 από τα πολλά, στα οποία δε μπορεί να είναι συνεπής η Microsoft.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ. Γιατί το κάνανε όμως;

 

γιατί...γιατί αποτι φαίνεται το μάρκετινγκ και ότι αφορά επικοινωνία στην microsoft είναι κάτι σαν ράδιο αρβύλα.

Link to comment
Share on other sites

Άσχετα με το update, έκανα hard reset στο 640 μου (είχα όρεξη :lol: ) και σιγά-σιγά το στήνω.

 

Χωρίς τα δεδομένα μου και να είμαι logged in στα apps και mails μου (μόνο το mail της συσκευής), όταν κάνω μεταφορά 2 apps στην sd και διαγράφω ταυτόχρονα και άλλα 1-2, έχω σίγουρα force close...

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

αν και είναι λίγο σχετικό και λίγο...άσχετο αλλά πριν έκανε αναβάθμιση το laptop και πήγαμε στο Build 14393.51
Link to comment
Share on other sites

αν και είναι λίγο σχετικό και λίγο...άσχετο αλλά πριν έκανε αναβάθμιση το laptop και πήγαμε στο Build 14393.51

 

Εδώ ειναι το θέμα για τους υπολογιστές.

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια λιγο υπομονή. Πως φαίνεται μερικοί οτι δεν έχετε σχέση με το θέμα Microsoft. Τρέλανέ μας MS! Μη τους λυπάσαι!
- There is no place like 127.0.0.1 -
Link to comment
Share on other sites

Θα πάρω κι εγώ θέση γιατί πολύ κλάψα έπεσε... Εγώ ξέρω ότι πήρα ένα "επώνυμο" κινητό (Lumia 535) μόνο με 99€ πριν ένα χρόνο με χαρακτηριστικά για τα λεφτά του τότε από τα καλύτερα (π.χ. Front camera 5Mp). Μέσα σε ένα χρόνο ενημερώθηκε αλλά και αναβαθμίστηκε, όπως μόνο πολύ ακριβές συσκευές κάνουν, σε κλήσεις σε λειτουργίες δεν με πρόδωσε πότε και εν τέλει με τα win10 γίνεται καλύτερο θέλετε δε θέλετε μερικοί. Αν νομίζετε ότι δεν σας καλύπτουν τα winmonile η αγορά είναι ανοιχτή...
scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόοοοον...... Όσοι έχετε συσκευές με 1gb ram, δοκιμάστε αυτό που έκανα.

 

Hard reset, set up as new, αλλά μην πάτε στο τελευταίο official update.

 

Στην 10586.494 όλα λειτουργούν άψογα. Ακόμα και το facebook beta ανοίγει σε κλάσματα δευτερολέπτου. Πιο γρήγορα από το "official".

 

Επίσης, με ακριβώς την ίδια χρήση, με το τελευταίο update, είχα υψηλή θερμοκρασία, έστω και με 1 app. Τώρα, επιτέλους η συσκευή μου είναι κρύα (στην κυριολεξία) και ό,τι και να επιλέξω "κάνει κλικ", ως προς την ανταπόκριση.

 

Κάτι έχει κάνει τραγικά λάθος η Microsoft, με το τελευταίο update... Ή μόνο για τα 950 το πρόσεξε ή η επεξεργαστική τους δύναμη καλύπτει τα όποια λάθη.

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Λοιπόοοοον...... Όσοι έχετε συσκευές με 1gb ram, δοκιμάστε αυτό που έκανα.

 

Hard reset, set up as new, αλλά μην πάτε στο τελευταίο official update.

 

Στην 10586.494 όλα λειτουργούν άψογα. Ακόμα και το facebook beta ανοίγει σε κλάσματα δευτερολέπτου. Πιο γρήγορα από το "official".

 

Επίσης, με ακριβώς την ίδια χρήση, με το τελευταίο update, είχα υψηλή θερμοκρασία, έστω και με 1 app. Τώρα, επιτέλους η συσκευή μου είναι κρύα (στην κυριολεξία) και ό,τι και να επιλέξω "κάνει κλικ", ως προς την ανταπόκριση.

 

Κάτι έχει κάνει τραγικά λάθος η Microsoft, με το τελευταίο update... Ή μόνο για τα 950 το πρόσεξε ή η επεξεργαστική τους δύναμη καλύπτει τα όποια λάθη.

Μα η .494 ειναι έτσι κι αλλιώς η τελευταία! Εχει κι άλλη;

Samsung Galaxy  A52s 128/6GB 🙂

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρω κι εγώ θέση γιατί πολύ κλάψα έπεσε... Εγώ ξέρω ότι πήρα ένα "επώνυμο" κινητό (Lumia 535) μόνο με 99€ πριν ένα χρόνο με χαρακτηριστικά για τα λεφτά του τότε από τα καλύτερα (π.χ. Front camera 5Mp). Μέσα σε ένα χρόνο ενημερώθηκε αλλά και αναβαθμίστηκε, όπως μόνο πολύ ακριβές συσκευές κάνουν, σε κλήσεις σε λειτουργίες δεν με πρόδωσε πότε και εν τέλει με τα win10 γίνεται καλύτερο θέλετε δε θέλετε μερικοί. Αν νομίζετε ότι δεν σας καλύπτουν τα winmonile η αγορά είναι ανοιχτή...

Θα πάρω και εγώ θέση γιατί πολύ καλά έκανε.

Εγώ ξέρω ότι πήρα ένα επώνυμο κινητό (Lumia 635) μόνο που δεν θυμάμαι πόσο πριν έναν χρόνο με χαρακτηριστικά που η αγαπημένη MS έσκιζε τα ρούχα της ότι θα έχει τρία χρόνια υποστήριξη.

Μάντεψε.

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Θα πάρω και εγώ θέση γιατί πολύ καλά έκανε.

Εγώ ξέρω ότι πήρα ένα επώνυμο κινητό (Lumia 635) μόνο που δεν θυμάμαι πόσο πριν έναν χρόνο με χαρακτηριστικά που η αγαπημένη MS έσκιζε τα ρούχα της ότι θα έχει τρία χρόνια υποστήριξη.

 

Απ' ότι γνωρίζω ήταν γνωστό ότι συσκευές με 512RAM δεν θα δεχόταν αναβάθμιση σε win10. Αλλα και πάλι την δουλειά του δεν την κάνει με τα σταθερά 8.1; Σου χάλασε;

scos :innocent:
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνετε android που όλες οι εταιρίες καινσε όλα τα μοντέλα τους έχουν δώσει 6.0 και πάνε για την 7.0...Καποιοι έχουν μπερδέψει την υποστήριξη με τα upgrade...
KTLK
Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν παίρνετε android που όλες οι εταιρίες καινσε όλα τα μοντέλα τους έχουν δώσει 6.0 και πάνε για την 7.0...Καποιοι έχουν μπερδέψει την υποστήριξη με τα upgrade...

Ευχαριστώ για την συμβουλή, μην σκας όμως έχω Android και από ενημερώσεις έχω χορτάσει και μάλιστα στην ώρα τους.

 

@scos, το ότι συσκευές με 512 δεν θα έπαιρναν ενημέρωση ήταν μόνο φήμες. Η θέση της MS ήταν για τριετή υποστήριξη στις συσκευές της.

Τριετή υποστήριξη σε τι ακριβώς έχει το 635 σήμερα, έναν χρόνο μετά, μπορείς να μου πεις; Το ότι δεν χάλασε;

Προσκυνώ!

 

Κάποιοι έχουν ξεμείνει από δικαιολογίες.

 

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by cb600f
Link to comment
Share on other sites

Η θέση της MS ήταν για τριετή υποστήριξη στις συσκευές της.

Τριετή υποστήριξη σε τι ακριβώς έχει το 635 σήμερα, έναν χρόνο μετά, μπορείς να μου πεις;

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το 24 μήνες πώς έγινε τριετης υποστήριξη;;;;;; Που το είδες αυτό;;;;;;

Και σε παρακαλώ το νήμα δεν είναι για συγκρίσεις λειτουργικών. Δεν μας ενδιαφέρουν!!!

Link to comment
Share on other sites

Είχα την εντύπωση πως ήταν για τρία χρόνια. Αυτό πιστεύω και τώρα, εκτός και αν μου δείξεις που λέει ότι ήταν για δύο.

Αν όμως είναι για δυο, το παίρνω πίσω.

Και πάλι όμως, δεν κράτησε την υπόσχεση της και εγώ βασίστηκα σε αυτήν και το αγόρασα.

Αν δεν θέλετε να ακούτε για συγκρίσεις, σταμάτησε να αναφέρετε το Android. Νομίζω υπάρχει άλλο θέμα για vs. Όταν κάποιος το κάνει, λογικό είναι να παίρνει ανάλογη απάντηση.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

@scos, το ότι συσκευές με 512 δεν θα έπαιρναν ενημέρωση ήταν μόνο φήμες. Η θέση της MS ήταν για τριετή υποστήριξη στις συσκευές της.

Τριετή υποστήριξη σε τι ακριβώς έχει το 635 σήμερα, έναν χρόνο μετά, μπορείς να μου πεις; Το ότι δεν χάλασε;

Προσκυνώ!

 

Κάποιοι έχουν ξεμείνει από δικαιολογίες.

Το 635 είναι συσκευή διετίας, κυκλοφόρησε τον Ιούνιο του 2014, δεν είναι ενός έτους όπως λες. Όντως, η MS είχε ανακοινώσει υποστήριξη 36 μηνών (μέχρι τον Ιανουάριο του 2019) για τις συσκευές που θα το πάρουν αλλά κατ' αρχάς είχαν πει ότι οι συσκευές με 512 RAM (αν θα το έπαιρναν) πιθανότατα θα είχαν άλλα χαρακτηριστικά στο 10άρι λειτουργικό τους (προφανώς πιο ελαφριά για να μπορούν να το σηκώσουν), κατά δεύτερον, ήδη από τον Μάρτη του '16 είχαν πει ότι τελικά δεν ήταν στα σχέδιά τους η αναβάθμιση των 512ριών στα 10άρια.

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ περίμενα τα άλλα χαρακτηριστικά. Όχι ας πούμε του 930 μου, ας μην μιλήσω καλύτερα, που πήρε "επίσημα" την beta μέσω εφαρμογής.

Σαν insider δηλαδή, μόνο που δεν τον λέμε insider.

Σε γενικές γραμμές, είμαι ικανοποιημένος με τα 10, αν και το 635 σέρνεται αργά και βασανιστικά.

Μου λείπουν όμως ευκολίες σε εφαρμογές τραπεζών, αλλά και κινητής τηλεφωνίας.

Εκτός και αν πρέπει να αλλάξω τράπεζα, αλλά και πάροχο κινητής.

Off topic αλλά δεν έχω συναντήσει πουθενά συνεχόμενα posts που να γράφουν "ενημέρωση για την τάδε εφαρμογή". Αυτό νομίζω μόνο του λέει πολλά.

Αν μπορούσα σήμερα να ζήσω μόνο με WP; Προφανώς και ναι, αλλά με συμβιβασμούς, ίσως περισσότερους από ότι θα έπρεπε.

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 24 μήνες πώς έγινε τριετης υποστήριξη;;;;;; Που το είδες αυτό;;;;;;

Και σε παρακαλώ το νήμα δεν είναι για συγκρίσεις λειτουργικών. Δεν μας ενδιαφέρουν!!!

 

3ετή υποστήριξη είχε πει και αυτό ήταν ένα μεγάλο φάουλ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Είχα την εντύπωση πως ήταν για τρία χρόνια. Αυτό πιστεύω και τώρα, εκτός και αν μου δείξεις που λέει ότι ήταν για δύο.

Αν όμως είναι για δυο, το παίρνω πίσω.

Και πάλι όμως, δεν κράτησε την υπόσχεση της και εγώ βασίστηκα σε αυτήν και το αγόρασα.

Αν δεν θέλετε να ακούτε για συγκρίσεις, σταμάτησε να αναφέρετε το Android. Νομίζω υπάρχει άλλο θέμα για vs. Όταν κάποιος το κάνει, λογικό είναι να παίρνει ανάλογη απάντηση.

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Έχεις δίκιο. Αν και δεν πρέπει να γίνεται vs, μία τουλάχιστον απλή αναφορά/σύγκριση είναι λογικό να γίνεται. Και στο θέμα υποστήριξης για την ώρα τουλάχιστον, κορυφαία είναι η apple (αν δεν χάνω κάτι)

 

----- προσθήκη μηνύματος 47 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Λοιπόοοοον...... Όσοι έχετε συσκευές με 1gb ram, δοκιμάστε αυτό που έκανα.

 

Hard reset, set up as new, αλλά μην πάτε στο τελευταίο official update.

 

Στην 10586.494 όλα λειτουργούν άψογα. Ακόμα και το facebook beta ανοίγει σε κλάσματα δευτερολέπτου. Πιο γρήγορα από το "official".

 

Επίσης, με ακριβώς την ίδια χρήση, με το τελευταίο update, είχα υψηλή θερμοκρασία, έστω και με 1 app. Τώρα, επιτέλους η συσκευή μου είναι κρύα (στην κυριολεξία) και ό,τι και να επιλέξω "κάνει κλικ", ως προς την ανταπόκριση.

 

Κάτι έχει κάνει τραγικά λάθος η Microsoft, με το τελευταίο update... Ή μόνο για τα 950 το πρόσεξε ή η επεξεργαστική τους δύναμη καλύπτει τα όποια λάθη.

 

Η 494 είναι η τελευταία. Ποια είχες πριν?

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Απ' ότι γνωρίζω ήταν γνωστό ότι συσκευές με 512RAM δεν θα δεχόταν αναβάθμιση σε win10. Αλλα και πάλι την δουλειά του δεν την κάνει με τα σταθερά 8.1; Σου χάλασε;

 

Δεν ήταν στην αρχή. Η επίσημη θέση της ms ήταν πως όλες οι συσκευές με wp8.1 θα έπαιρναν τα 10ρια. Αυτό ήταν μεγάλο φάουλ και ένας σοβαρός λόγος για κράξιμο.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Και εγώ περίμενα τα άλλα χαρακτηριστικά. Όχι ας πούμε του 930 μου, ας μην μιλήσω καλύτερα, που πήρε "επίσημα" την beta μέσω εφαρμογής.

Σαν insider δηλαδή, μόνο που δεν τον λέμε insider.

Σε γενικές γραμμές, είμαι ικανοποιημένος με τα 10, αν και το 635 σέρνεται αργά και βασανιστικά.

Μου λείπουν όμως ευκολίες σε εφαρμογές τραπεζών, αλλά και κινητής τηλεφωνίας.

Εκτός και αν πρέπει να αλλάξω τράπεζα, αλλά και πάροχο κινητής.

Off topic αλλά δεν έχω συναντήσει πουθενά συνεχόμενα posts που να γράφουν "ενημέρωση για την τάδε εφαρμογή". Αυτό νομίζω μόνο του λέει πολλά.

Αν μπορούσα σήμερα να ζήσω μόνο με WP; Προφανώς και ναι, αλλά με συμβιβασμούς, ίσως περισσότερους από ότι θα έπρεπε.

 

 

Στάλθηκε από το Nexus 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Δεν θα διαφωνήσω (ισχύει πάντα το "παίρνουμε ότι μας ταιριάζει/αρέσει") αλλά το 930 απλά πετάει με τα 10ρια. Δεν το λες beta κλπ

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

ορισμένοι η δεν έχουν διαβάσει τα προηγούμενα ποστ η απλά λένε κάτι να το λένε.

αντί να βάζετε ταμπελες του στυλ γκρίνια,κλάψα και ανυπομονησία καλύτερα ρίξτε μια μάτια παντού όχι μόνο εδώ στο myphone να έχετε μια σφαιρική εικόνα να δείτε ότι δεν έχει καμία σχέση με αυτό που νομίζετε. δεν είναι ότι θέλαμε εχτές την αναβάθμιση και δεν το έχω,είναι ότι μιλάμε για την Microsoft μια εταιρεία κολοσσός που ορίζει ημερομηνίες και τα επιβεβαιώνει 2 μέρες πριν και 2 μέρες αργότερα ρίχνει άκυρο! με λίγα λόγια ο κόσμος το βλέπει σαν δούλεμα η μη σοβαροτητα.

και να το λέμε και αυτό...πέρσι βάραγε τα νταούλια με την Redstone για τώρα το καλοκαίρι που δεν ήρθε ακόμα, αλλα ήδη ξεκίνησε να βγάλει ανακοινώσεις για 2 μεγάλες αναβάθμισης για το 17!!! ε...είναι σοβαρά πράγματα αυτά τώρα;

Edited by sony76
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...