Jump to content

[S60 1st, 2nd Edition] N-Gage Games (Αυστηρά ΜΟΝΟ για N-Gage)


tax_opari91
 Κοινοποίηση

Ποιό Ειναι το καλύτερο N-Gage Game Μέχρι σήμερα?  

120 members have voted

  1. 1. Ποιό Ειναι το καλύτερο N-Gage Game Μέχρι σήμερα?

    • Asphalt: Urban GT
    • WWE AfterShock
    • Worms World Party
    • Tom Clancy's Ghost Recon
    • Collin McRae Rally
    • Pathway To Glory
    • SonicN
    • Operation Shadow
    • Pocket Kingdom: Own The World
    • Requiem Of Hell


Recommended Posts

Ontws patata...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 348
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δε πειραζει...

 

Παιδια για να κανουμε ενα update , ποτε και ποα νεα παιχνιδια περιμενουμε?

Αυτο το high seize καλο φαινεται! :D

 

Ειμαι σε διλλειμα.. να το πουλησω το N-Gageακι η οχι? :(

Link to comment
Share on other sites

Άσε ρε που θα το πουλήσεις... κατ' αρχάς, βγήκε το μετριότατο WWE αλλά και το ΦΟ-ΒΕ-ΡΟ Worms! ΟΛΕ! Και, περιμένουμε Pathway to Glory 2, Glimmerati, Rifts και διάφορα άλλα ωραία... καλά εισαι ρε, κι αν το δώσεις που θα βρεις άλλη τέτοια μπακατέλα; :D :D :D :D :D :D
Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

:lol:

 

Καπου εχεις δικιο... θα δειξει :P

 

Και μη το κακολογεις ε?! αντε. Δεν υπαρχει πιο φτηνιαρικο αξιοπρεπες smartphone :up:

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα θα το πεις που έχω φάει το δούλεμα της αρκτός; :w00t: :w00t: (... αλλά όλη η παρέα μου το ζητάει για να παίξει SSX και Worms τετραπλάκια... και μου τρώνε τη μπαταρία! γκρρρρρρρ πρέπει να βάλω μεγαλύτερη...)

 

ΚΑΙ

Για να μην ξεχνιόμαστε, θα βγει και Civilization κάποια στιγμή... και ποιος μας κρατάει τότε... χοχοχο

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα θα το πεις που έχω φάει το δούλεμα της αρκτός; :w00t: :w00t: (... αλλά όλη η παρέα μου το ζητάει για να παίξει SSX και Worms τετραπλάκια... και μου τρώνε τη μπαταρία! γκρρρρρρρ πρέπει να βάλω μεγαλύτερη...)

 

ΚΑΙ

Για να μην ξεχνιόμαστε, θα βγει και Civilization κάποια στιγμή... και ποιος μας κρατάει τότε... χοχοχο

Με ψηνεις να το κρατησω τωρα :worry:

 

Σε μένα θα το πεις που έχω φάει το δούλεμα της αρκτός; (... αλλά όλη η παρέα μου το ζητάει για να παίξει SSX και Worms τετραπλάκια... και μου τρώνε τη μπαταρία!

 

Και σε μενα τα ιδια :p φριτεζα game boy γκουμουτσα... αλλα μολις παιξουν πορωνονται :lol:

Link to comment
Share on other sites

Niwthw mia dikaiwsi!!!!!!!!

Emena mou lene:"...ti noumero einai i pantofla...?"..."....prepei na exeis megali dinami gia na to sikwneis...".....

Ax otan vgike to pathway to glory den xekwlousan...twra pou tha vgei to civilization...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Ν ανοιξουμε συλλογο ενα συλλογο αδικημενων N-Gagers? :p

Μωρέ δεν το αλλάζω μακάρι να μου το χρυσώσεις... που θα ξαναβρώ τόσα πράγματα; Μόνο κάμερα δεν έχει και μικρή αυτονομία, όλα τα άλλα τα έχει, και όσο για το μέγεθος, ε δε γίνεται να παίζεις αξιοπρεπώς με κινητό πορδή (μετά συγχωρήσεως) και με το stick των υπολοίπων μοντέλων... θες το σταυρό σου (looooooooooooooooool :D :D :D )NG και πάλι NG...

 

... χμμ, τώρα που το σκέφτομαι, δεν έχω τερματίσει ακόμη το Ashen... για να το περάσω:)

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασα το Arena με internet over gprs της ΤΙΜ σε F2G. Εντυπώσεις... απογοητευτικό γιατί έπεφτε η σύνδεση κάθε λίγο και λιγάκι κι ετσι κοβόταν το παιχνίδι πριν καλά καλά φτάσω στον 2ο γύρο! (στα Worms).

Τόσο ασταθές είναι τελικά το inet over gprs;

[ f i l i p p o s ] - [ lokalize.gr ]

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το κινητό είναι ότι καλύτερο για τα λεφτά του.Η cam μόνο του λείπει.

Τι παντόφλα και βλακείες... :)

Mporei na leipei i kamera alla exei toses leitourgies pou den niwtheis to "keno"... :)

Ngage RE!!!!ante k molis pesoun k oi times tha paroume k ena psp...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Mporei na leipei i kamera alla exei toses leitourgies pou den niwtheis to "keno"... :)

Ngage RE!!!!ante k molis pesoun k oi times tha paroume k ena psp...

Λαααααααααάθος... δε θα το πάρουμε... θα περιμένουμε να το εξομοιώσουν!!! (χοχοχοχο :D :D :D :D)

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Swstoooooooooooooooooooooooossssss...

[sIGPIC][/sIGPIC]

Luau! If you're hungry for hunk of fat and juicy meat,

Eat my buddie Pumbaa here cuz he is a treat! A hundred dollar dine, a tasty swine, all you gotta do is get in line. Are ya achin'?

Link to comment
Share on other sites

Swstoooooooooooooooooooooooossssss...

KAI, για να μην ξεχνιόμαστε, η εξομοίωση PS2 (λέγε με PCSX2) προχωράει με ρυθμούς καταιγίδας! Ε ρε γλέντια που θα κάνω να παίζω το FFX στο PC μου... χοχοχο

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Λαααααααααάθος... δε θα το πάρουμε... θα περιμένουμε να το εξομοιώσουν!!!

Ποιο το νόημα της εξομοίωσης του PSP και μιας φορητής κονσόλας γενικότερα;

Καμία,χάνεται η φορητότητα καθώς δεν χωράει το PC στην τσέπη!

Οι emulators που πορώνουν είναι αυτοί που τρέχουν σε GBA,PSP και n-gage που οδηγούν στο να έχεις όλες τις παλιές κονσόλες στην παλάμη του χεριού σου!

KAI, για να μην ξεχνιόμαστε, η εξομοίωση PS2 (λέγε με PCSX2) προχωράει με ρυθμούς καταιγίδας! Ε ρε γλέντια που θα κάνω να παίζω το FFX στο PC μου... χοχοχο

 

Όσο για το PS2 τζάμπα περιμένετε.Υπάρχουν πολλά προβλήματα.Άσε που για να κάνεις την αναβάθμιση που θα χρειαστεί τα λευτά που θα δώσεις θα φτάνουν για να αγοράσεις όλες τις κονσόλες.Το PS2 πλέον κάνει λιγότερο από 200euro.

 

 

 

Όσο για το n-gage συμφωνώ ότι είναι κινητάρα!!

Ειδικά από τότε που τελειοποιήθηκαν οι Game Gear και Gameboy emulators το λάτρεψα καθώς έχω πλέον πάντοτε συνέχεια μαζί μου τα παιχνίδια που λάτρεψα μικρός!!!

Link to comment
Share on other sites

Θα μπορούσα (και θα ήθελα) να σου απαντήσω, αλλά βγαίνουμε off-topic και θα μας κράξουνε οι σεβάσμιοι κ.κ. μοδεράτορες:) Γενικά εμένα με νοιάζει να παίξω καλά παιχνίδια, κι ας μην είναι σώνει και καλά φορητά (κι ας έχω ξεπατώσει τα Oracle series:D :D :D )

 

ΡΕ ΣΕΙΣ ΚΑΝΑ ΚΑΛΟ ΠΑΙΧΝΙΔΑΚΙ NG ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΜΕΕΕΕΕΕ;

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Παίδες καλημέρα, πριν 2 μέρες πήρα το QD και θέλω να ρωτήσω κάτι.. παίζει μεγάλο κόστος στο arena, υπάρχει δλδ μεγάλο download σε kb ανα παιχνίδι?
Μy Wii number : 1434 - 3964 - 4896 - 4229
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

ΚΡΙΣΙΜΟ!!!

 

Στο site του N-Gage λέει ότι έχει κυκλοφορήσει το Glimmerati!

Ορισμένες πηγές λένε ότι η σπασμένη έκδοση έρχεται σιγά σιγά...

 

Αναμένουμε εναγωνίως! :D :w00t:

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Το τελευταίο παιχνίδι που έπαιξα είναι το xanadu και δεν ενθουσιάστηκα με τα γραφικά..ούτε με το game play θα έλεγα..

 

Κυκλοφόρησε πρόσφατα ραγισμένο στο γνωστό κανάλι στο irc ;)

iPhone XS-Max 256GB | iPhone 7 128GB | Xiaomi Redmi Note 3 32GB
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεί που μπορώ να βρώ το pathway to glory...

Χμμ... από το ngageroms.net έψαξες; Αλλιώς ψάχνεις από IRC και ο καλός Θεούλης βοηθός σου :D

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Exei vgei to glimeratti ap to site(to ay8entiko) edw k kairo,racing nomizw oti einai,k prepei na nai poly kalh fash,alla kati paizei k den to vgazoun sto irc ragismeno enw to exoun,ma'i'sta..Anamenoume loipon.

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Exei vgei to glimeratti ap to site(to ay8entiko) edw k kairo,racing nomizw oti einai,k prepei na nai poly kalh fash,alla kati paizei k den to vgazoun sto irc ragismeno enw to exoun,ma'i'sta..Anamenoume loipon.

Πού θα πάει, δε θα βγει;... ΘΑ ΤΟ ΛΙΑΝΙΣΩ ΣΤΟ ΧΩΡΙΟ!!!

 

χεχεχεχεχεχεχε :tease: :yahoo: :kill: :shoot: :rocket: :hunter: :oops: :secret: :D

Μπορείτε να προσθέσετε μόνο μια εικόνα μέγιστων διαστάσεων 420 x 150 pixels και μέγιστου μεγέθους 16,3Kb
Link to comment
Share on other sites

Pw pw flareman apanthsh sto express ti sai sy mwre :p :) :alien:

Kai ena system rush an to lew kala,kainourgio einai?kalh fash..Ainte na spastei k ayto k syntoma stis o8ones mas.. :blink: :alien: :O :D

Για να κατεβάσετε όλες τις τελευταίες εφαρμογές Symbian,Uiq,Palm,Pocket-Pc,Java και N-Gage Games :

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...