Jump to content

XBMC/Kodi/SPMC σετάρισμα Add-ons & Repository


vagosvts7
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει κάποιος την 17.4 εκδοση; για 6.0.1 - 32 bit?

κατέβασε το από το site του kodi ..http://mirrors.kodi.tv/releases/android/arm/ ...kodi-17.4-Krypton-armeabi-v7a.apk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 8,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Κατέβασε το από το site...2 λεπτά υπόθεση ειναι
Πήγα κι εκεί αλλά ακόμα λέει 17.5 στο download page.

 

edit: Πάτησα στη 17.5 και μου κατέβασε τη 17.5.1. Τρέχω να τη δοκιμάσω!

 

edit: Δουλεύει κομπλέ!

Edited by letom
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΣΤΟ KODI 7.5,ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΣΩ ΛΑΠΤΟΠ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ??
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΣΤΟ KODI 7.5,ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΣΩ ΛΑΠΤΟΠ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ??

 

 

 

Αν σε ενδιαφέρει μόνο αυτό,αθλητικά εννοώ,δες τον οδηγό,όχι για το javris που έχει αλλά για το krypton είναι αδύνατο να μην το εγκαταστάσεις.

Έχει και εικόνες

Ότι άλλο χρειαστείς μας λες

https://seo-michael.co.uk/how-to-manually-install-sportsdevil-on-xbmc/

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΠΑΙΔΙΑ...ΕΙΝΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗΘΗΣΕΙ ΝΑ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΩ ΤΑ ΚΑΝΑΛΙΑ ΣΤΟ KODI 7.5,ΜΗΠΩΣ ΚΑΙ ΚΑΤΑΦΕΡΩ ΝΑ ΔΩ ΤΟ ΝΤΕΡΜΠΙ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ ΜΕΣΩ ΛΑΠΤΟΠ ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΕΙΜΑΙ ΣΤΗ ΔΟΥΛΕΙΑ??

Καλημέρα. Μην γράφεις με μεγάλα γράμματα γιατί είναι σαν να φωνάζεις...

Link to comment
Share on other sites

Αν σε ενδιαφέρει μόνο αυτό,αθλητικά εννοώ,δες τον οδηγό,όχι για το javris που έχει αλλά για το krypton είναι αδύνατο να μην το εγκαταστάσεις.

Έχει και εικόνες

Ότι άλλο χρειαστείς μας λες

https://seo-michael.co.uk/how-to-manually-install-sportsdevil-on-xbmc/

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου,θα το προσπαθησω τοτε!

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαχαχαχα οκ φιλε

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου,θα το προσπαθησω τοτε!

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαχαχαχα οκ φιλε

 

Μολις το εκανα install αλλα οταν παταω tv δεν μου βγαζει κανενα καναλι,λεει οτι ειναι αδειο...εδω τι κανουμε?

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου,θα το προσπαθησω τοτε!

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαχαχαχα οκ φιλε

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Μολις το εκανα install αλλα οταν παταω tv δεν μου βγαζει κανενα καναλι,λεει οτι ειναι αδειο...εδω τι κανουμε?

Δες το pm ... όσο για το sportsdevil απλά κάνε μια αναζήτηση στο youtube για το πως το κάνουμε εγκατάσταση . Υπάρχουν άπειρα video και στα ελληνικά +καλύτερα βάλε custom build

Ελληνικά build

Edited by alex222800
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, στο build GKoBu , μολις φορτωσει γραφει στο rss feed, "εiναι διαθεσιμη για ληψη ενημερωμενη λιστα των ελληνικων αγωνων (greek matches). Ξερει κανεις τι ειναι αυτο και που το βρισκουμε?

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Σ ευχαριστω πολυ φιλε μου,θα το προσπαθησω τοτε!

 

----- προσθήκη μηνύματος 37 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαχαχαχα οκ φιλε

 

----- προσθήκη μηνύματος 19 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

 

Μολις το εκανα install αλλα οταν παταω tv δεν μου βγαζει κανενα καναλι,λεει οτι ειναι αδειο...εδω τι κανουμε?

 

 

 

Δεν πατάς κανάλι,αλλά live sports

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

παιδια θελω να βρω τα προσθετα covenant ,elysium , alive , atlas , και τα προσθετά υποτίτλων ξερετε που θα τα βρω ?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια, στο build GKoBu , μολις φορτωσει γραφει στο rss feed, "εiναι διαθεσιμη για ληψη ενημερωμενη λιστα των ελληνικων αγωνων (greek matches). Ξερει κανεις τι ειναι αυτο και που το βρισκουμε?

Υπάρχει εικονίδιο Greek matches στα εικονίδια που είναι στην κατηγορία Αθλητικά.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει εικονίδιο Greek matches στα εικονίδια που είναι στην κατηγορία Αθλητικά.

 

Εννοεις στα εικονιδια που ειναι πανω πανω στην οθονη οταν αφηνεις τον κερσορα πανω στο κεντρικο banner που γραφει αθλητικα, η να πατησω την κατηγορια και να ψαξω μεσα? Ρωταω διοτι εχει πολλα αθλητικα και χανομαι.

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Εννοεις στα εικονιδια που ειναι πανω πανω στην οθονη οταν αφηνεις τον κερσορα πανω στο κεντρικο banner που γραφει αθλητικα, η να πατησω την κατηγορια και να ψαξω μεσα? Ρωταω διοτι εχει πολλα αθλητικα και χανομαι.

 

ειναι στην απο πανω μπαρα απο την λεξη αθλητικα, εκει που εχει τα εικονιδια, τερμα δεξια.

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν μ μπορώ να καταλαβω γιατι το τεραριουμ παει σφαιρα και το κοντι σερνεται ?

 

και μην μου πειτε να πληρωσω για να βλεπω παρανομα γιατι ειναι μεγαλη ανοησια

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια δεν μ μπορώ να καταλαβω γιατι το τεραριουμ παει σφαιρα και το κοντι σερνεται ?

 

και μην μου πειτε να πληρωσω για να βλεπω παρανομα γιατι ειναι μεγαλη ανοησια

Παρανομα βλεπουμε ετσι κι αλλιως φιλε μου :-)

Υπαρχει λυση παντως στα θεματα που βαζεις. Περνας FTMC χωρις κανενα build το σεταρεις μονο με αυτα που οντως χρειαζεσαι και τρεχει νερακι. Σε μενα δεν σερνεται τιποτα και ειμαι μονο με 1 giga μνημη. Οσο για πηγες hd χωρις debrid κλπ βαλε το poseidon και το bob unleased και θα τις εχεις (προς το παρον τουλαχιστον)

Επισης και το elysium βγαζει οταν το επιλεγω σαν player μεσα απο το metalliq. Γενικα, θελει λιγο ψαξιμο το πραγμα.

 

Στάλθηκε από το thl 4000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Edited by sakisv
Link to comment
Share on other sites

Παρανομα βλεπουμε ετσι κι αλλιως φιλε μου :-)

Υπαρχει λυση παντως στα θεματα που βαζεις. Περνας FTMC χωρις κανενα build το σεταρεις μονο με αυτα που οντως χρειαζεσαι και τρεχει νερακι. Σε μενα δεν σερνεται τιποτα και ειμαι μονο με 1 giga μνημη. Οσο για πηγες hd χωρις debrid κλπ βαλε το poseidon και το bob unleased και θα τις εχεις (προς το παρον τουλαχιστον)

Επισης και το elysium βγαζει οταν το επιλεγω σαν player μεσα απο το metalliq. Γενικα, θελει λιγο ψαξιμο το πραγμα.

 

Στάλθηκε από το thl 4000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φίλε μου δεν μιλάω γιατί το πρόγραμμα αλλά για της πηγές του κοντι που σέρνονται ενώ στο τεραριουμ μου βρίσκει αμέσως και ότι ανάλυση θέλω

Edited by mples
Link to comment
Share on other sites

Σε φρέσκο spmc 17 ποια πρόσθετα να βάλω;

 

Εχει βγει η 17? Μηπως ειναι beta?

Mecool M8s Pro L - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box /

YOKA KB2 - SuperCeleron RC3 Rom tv box / Mecool M8S Pro - Magendaz' Nano Nexus Rom tv box / Xiaomi Redmi 8 4/64 / Lenovo Yoga tab 3, 8", 4g

 

Life is like a cheap modem. You never know if you're gonna connected! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...