Jump to content

Vodafone Smart 4 Max


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι, μεσω του σερβις της vodafone. Πηγα τη συσκευη μου σε καταστημα vodafone, και την παρελαβα με καινουρια οθονη, digitiser και μπαταρια, καθως και αναβαθμιση λογισμικου (ετσι εγραφε στην αναφορα τουλαχιστον).

Εκπλήσομαι ευχάριστα από την αντιμετώπιση της vodafone!!

Όσο για το λογισμικό, μπορείς να τσεκάρεις στις ρυθμίσεις ποια έκδοση φοράει. Πιθανολογώ ότι είχε την 4.4.2 και το αναβάθμισαν στην 4.4.4

Δεν επιτρέπονται αγγελίες στην υπογραφή.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • Απαντήσεις 641
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Βάλε τον uc...πετάει...

Eυχαριστώ...Θέλει λίγο να τον συνηθίσεις αλλά είναι ελαφρύς και γρήγορος!! Αλήθεια, κάτι άλλο: Ξέρετε πώς γίνεται να μην "κυλάει" η ταπετσαρία στην αρχική οθόνη?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Καλησπέρα, ψάχνω πάρα πολύ καιρό για Tempered glass για το Vodafone Smart 4 Max το έψαξα και σαν Coolpad 8890U γιατί ένας φίλος λεει ότι είναι ίδιο.Το αποτέλεσμα είναι ότι δεν μπόρεσα να βρώ τίποτα. Μήπως κάποιος φίλος γνωρίζει κάποιο site ? Σας ευχαριστώ και καλές γιορτές. Edited by tsakinik
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κι από μένα! Εγώ πάλι ψάχνω θήκη για το μπράτσο που να κάνει για το phabletάκι μας. Γνωρίζει κάποιος κάτι? Thanx!

-Αυτη εχω εγω, 1.98 GBP

http://www.ebay.co.uk/itm/Sports-Running-Jogging-Gym-Armband-Arm-Band-Case-Cover-Holder-for-Large-Phones-/291599421340?var=&hash=item43e4ae0f9c:m:mUZB1UruIcbHgv-dDA90KGA

-Στο model pull down menu επελεξε Vodafone Smart 4 MAX

Edited by zalisleo
Xiaomi miMax -- Samsung galaxy Note 2 - Samsung galaxy j5
Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ! Έγινε ήδη η παραγγελία! :D

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Καλησπέρα ,

εχω ένα vodafone max 4 με λογισμικό στο οποίο έχουν εγκαταστήσει live video , το ειχα στο καταστημα μου (vodafone) για τους πελατες ..

Υπάρχει τρόπος να το σβήσω ή να αλλαξω την rom ?

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Lumia 920
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Καλημέρα. Σήμερα κατέβασε αναβάθμιση 40mb, αλλά δεν κατάλαβα τι αλλάζει. Η έκδοση παραμένει 4.4.4 Ήμουν root, μετά την αναβάθμιση έγινε unroot, πέρασα το towelroot και έστρωσε.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Σήμερα κατέβασε αναβάθμιση 40mb, αλλά δεν κατάλαβα τι αλλάζει. Η έκδοση παραμένει 4.4.4 Ήμουν root, μετά την αναβάθμιση έγινε unroot, πέρασα το towelroot και έστρωσε.

Μια από τα ίδια

Link to comment
Share on other sites

Το έβγαλα απ' το συρτάρι να την περάσω κι εγώ.

Με 40mb παιδιά βέβαια προφανώς και θα ήταν patch για την KitKat

και τίποτα άλλο. Μάλλον πάλι καλά που ασχολούνται ακόμα.

 

Αν κατέβει και ποτέ (τα updates της είναι πιο αργά και από σαλιγκάρι).

Link to comment
Share on other sites

σημερα μετα την αναβαθμιση,μου εχει εγκαταστησει απο μονο του μερικες εφαρμογες : 360 security lite,wifi master key,swoft wifi,du battery saver και painting sreenlock.τις εχω διαγραψει αλλα παλι τις κανει εγκατασταση μονο του.τι μπορω να κανω για αυτο?
Link to comment
Share on other sites

Σημερα ειχαμε ειδοποιηση για αναβαθμισουλα συστηματος...Την εκανα αλλα δεν ειδα καμμια διαφορα! Αλλος κανεις?!
Link to comment
Share on other sites

σημερα μετα την αναβαθμιση,μου εχει εγκαταστησει απο μονο του μερικες εφαρμογες : 360 security lite,wifi master key,swoft wifi,du battery saver και painting sreenlock.τις εχω διαγραψει αλλα παλι τις κανει εγκατασταση μονο του.τι μπορω να κανω για αυτο?

 

Έκανα χθες την αναβάθμιση, αλλά δεν έχω καμία από τις εφαρμογές που λες. Μήπως τις έκανε εγκατάσταση κάποιο άλλο πρόγραμμα, που έβαλες πρόσφατα ;

Link to comment
Share on other sites

Ούτε σ' εμένα εγκαταστάθηκε κάποια εφαρμογή, όπως ήταν αναμενόμενο άλλωστε..

 

Στην πράξη, έχει δει κάποιος την παραμικρή διαφορά, μετά την ενημέρωση; Έτρεφα ελπίδες μήπως και υπήρχε συμβατότητα με usb OTG, αλλά προφανώς είναι θέμα hardware.

Δεν επιτρέπονται αγγελίες στην υπογραφή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδια κατα την αναβαθμιση που γινοταν χθες στο κινητο εχει κολλησει μεχρι και σημερα.. Μπορειτε να βοηθησετε;;
Link to comment
Share on other sites

Προφανως και δεν.

Ολα αυτα με το update, που παραπανω αναφερεται οτι αλλοι το εβαλαν χωρις προβλημα.. WTF μπραβο παιδια(της voda) Παντα τετοια.

Link to comment
Share on other sites

Πήγαινε το κατευθείαν στη voda. και μην κανείς τπτ άλλο. Δε σου ήρθε ξαφνικά ιδέα να παίξεις με τη ρομ,εκείνοι έστειλαν το update και μπρικαρε και εκείνοι για μένα είναι υποχρεωμένοι να το φτιάξουν και μάλιστα χωρίς χρέωση είναι δεν είναι στην εγγύηση
Link to comment
Share on other sites

Κολαεο το κινητο μου οταν ανοιγει. Μενει στην αρχικη οθονη που γραφει android. Εκανα reset και τιποτα. Παλι τα ιδια. Τι μπορω να κανω για να το ξεμπλοκαρω. Σας παρακαλω βοηθιστε με. Ειναι επιγον. Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Λίστα με τις roms για ΤΟ COOLPAD 8890U της vodafone, έχει και την ελληνική για φλασάρισμα

 

http://ftp.coolpad.cn/product/download/downloadInfo/downloadInfo.html?downloadInfoBO.downloadInfo.mobileType=8890U#downListUL

Link to comment
Share on other sites

Χρήσιμο αλλά μάλλον κανείς δεν ενδιαφέρεται

Ευτυχώς είναι αξιόλογο τηλέφωνο και όλα δουλευουν

ADAPT OVERCOME IMPROVISE
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...