Jump to content

Χριστούγεννα-Πρωτοχρονιά - Χρόνια πολλά


FREAK_OF_NATURE
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

@Freak of Nature

 

ΟΚ.Κατάλαβα.Μήπως να τα ''πειράξεις'' λίγο για να αναβοσβήνουν όλα μαζί και γρήγορα γιατί το να ανάβουν κομμάτι-κομμάτι είναι λίγο....κάπως.:p

 

Υ.Σ:Μια χαρά είναι αυτό που έβαλες στο χωλ.Θα σου έλεγα όταν το Jumbo φέρει Χριστουγεννιάτικα να πας να πάρεις ένα μικρό δεντράκι και να το βάλεις πάνω στο γραφείο σου.Super!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

το εχω αλλαξει ηδη..απλα οταν βγηκε η φωτο τα ειχα ετσι.

 

αλλωστε αυτα θα τα σκαλιζουν τα παιδακια που ερχονται.:p

 

εβαλα σε ενα σημειο του ιατρειου(που συχνα πανε και σκαλιζουν) ενα μινι ελατακι που αντι για στολιδια εχει γλυφιτζουρια...:p

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

εβαλα σε ενα σημειο του ιατρειου(που συχνα πανε και σκαλιζουν) ενα μινι ελατακι που αντι για στολιδια εχει γλυφιτζουρια...:p

 

Να πας να πάρεις και ένα φουσκωτό ελαφάκι και ένα φουσκωτό Άγιο-Βασίλη για να παίζουν τα παιδιά.:p:)

Link to comment
Share on other sites

ελα βρε..δεν θα το κανω και παιδοτοπο..ερχονται και μεγαλοι ανθρωποι.

 

στον χωρο του ιατρειου δεν εχω τπτ χριστουγεννιατικο.παραμενει απλα χωρος ιατρειου.σε λιγο θα μου πεις να βαλω φωτακια στο ακτινογραφικο και γιρλαντες στην εδρα..χαχαχα

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

ελα βρε..δεν θα το κανω και παιδοτοπο..ερχονται και μεγαλοι ανθρωποι.

 

στον χωρο του ιατρειου δεν εχω τπτ χριστουγεννιατικο.παραμενει απλα χωρος ιατρειου.σε λιγο θα μου πεις να βαλω φωτακια στο ακτινογραφικο και γιρλαντες στην εδρα..χαχαχα

και γιατι να μην δωσεις στο ιατρειο ενα πιο ευχαριστο και φωτεινο τονο...αλλιως

νιωθει ο ασθενης οταν μπαινει σε ενα μουντο, κρυο ιατρειο και αλλιως αν το δει διακοσμημενο με αυτον τον τροπο:p

 

The music mixing device.

Youtube Channel

Blog

Check it out.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα η γιορτη των αγγελων.Αντε να φωτιστει και η πλατεια μας!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

εχουμε ακομα καιρο για τα χριστουγεννιατικα στολιδια κ δεντρο.

σημερα μπηκε ο Δεκεμβριος.

Link to comment
Share on other sites

Nαι...πρωτη Δεκεμβρη σημερα...καλο μηνα σε ολους...:D

iPhone 3G ➡ 5S ➡ 6S ➡ 7 Plus ➡ XR ➡ 11 ➡ 12 ➡ 14 Pro 

Samsung Galaxy A5, S7, S8, S22 Ultra

Other phones: LG Optimus L9, Motorola Moto X. Xiaomi Mi 8 Lite, Honor Play, Xiaomi Mi A1, Huawei P20, Google Pixel 6a

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα στολίζω το φροντιστήριο! Κ τι δεν έβαλα πάνω στο δέντρο, μπαλάκια, χιονανθρωπάκια, αγιούς βασιληδες...Καλά στο ασανσερ δεν θα χωράει άνθρωπος να μπει ετσι οπως το εκανα, στην εισοδο, στις τάξεις, παντού!!!! Θα πάρω δωράκια κ για τα μικρά μου κ θα τα βάλω κάτω απ'το δέντρο...! Καλό μήνα να έχουμε!!! :yahoo::dance:
Link to comment
Share on other sites

χιχι,πανεμορφο θα ειναι,κι εμενα ετσι μου αρεσει κι οχι μονοχρωμο,σαν στημενο ειναι ετσι και μονοτονο.

σημερα το στολισα κι εγω,αυριο σειρα εχει το μπαλκονι.

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Αντε καλο μηνα,και καλες γιορτες να εχουμε!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Απο χθές όλες οι καθημερινές και οι Σ/Κ εκπομπές πήραν χρώμα Χριστουγεννιάτικο καθώς σε κάθε εκπομπή υπήρχε δέντρο και στολίδια.

 

ΥΣ:Καλό μήνα.:)

Link to comment
Share on other sites

Σημερα παιδια μου ανακοινωσαν οτι θα φυγω απο το σχολειο μου... Καλυπτα θεση εκπαιδευτικου που ηταν σε αδεια... Δεν το γνωριζα και επεσα απο τα συννεφα. Ουτε ξερω που θα με στειλουν και εχω ξενερωσει πολυ αγρια! Ουτε ορεξη για γιορτη, που εχω αναλαβει στο σχολειο, εχω ουτε για τιποτα! Λυπηθηκα πολυ και απογοητευτηκα. Αυτη η αβεβαιοτητα και η ανασφαλεια με κυνηγουσε σαν αναπληρωτρια, αλλα και ως μονιμη? Δεδομενου οτι η Χαλκιδικη ειναι μεγαλη, παιζει Χριστουγεννιατικα να ψαχνω και σπιτι για ενοικιαση! Τελεια?

Καλο μηνα!

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παιδια μου ανακοινωσαν οτι θα φυγω απο το σχολειο μου... Καλυπτα θεση εκπαιδευτικου που ηταν σε αδεια... Δεν το γνωριζα και επεσα απο τα συννεφα. Ουτε ξερω που θα με στειλουν και εχω ξενερωσει πολυ αγρια! Ουτε ορεξη για γιορτη, που εχω αναλαβει στο σχολειο, εχω ουτε για τιποτα! Λυπηθηκα πολυ και απογοητευτηκα. Αυτη η αβεβαιοτητα και η ανασφαλεια με κυνηγουσε σαν αναπληρωτρια, αλλα και ως μονιμη? Δεδομενου οτι η Χαλκιδικη ειναι μεγαλη, παιζει Χριστουγεννιατικα να ψαχνω και σπιτι για ενοικιαση! Τελεια?

Καλο μηνα!

 

 

Μην απογοητευεσαι best!

Nα θυμασαι πως υπαρχουν και χειροτερα!Εγω ας πουμε ξερεις ποσες φορες εχω βρεθει σε τετοια θεση λογο του επαγγελματος μου(και με πολυ χειροτερες συνθηκες)??

Ετσι ειναι αυτα...απολαυσε τις γιορτες και μην σε κανει τιποτα να σου χαλασει το κεφι!

:)

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σημερα παιδια μου ανακοινωσαν οτι θα φυγω απο το σχολειο μου... Καλυπτα θεση εκπαιδευτικου που ηταν σε αδεια... Δεν το γνωριζα και επεσα απο τα συννεφα. Ουτε ξερω που θα με στειλουν και εχω ξενερωσει πολυ αγρια! Ουτε ορεξη για γιορτη, που εχω αναλαβει στο σχολειο, εχω ουτε για τιποτα! Λυπηθηκα πολυ και απογοητευτηκα. Αυτη η αβεβαιοτητα και η ανασφαλεια με κυνηγουσε σαν αναπληρωτρια, αλλα και ως μονιμη? Δεδομενου οτι η Χαλκιδικη ειναι μεγαλη, παιζει Χριστουγεννιατικα να ψαχνω και σπιτι για ενοικιαση! Τελεια?

Καλο μηνα!

μην εισαι απαισιοδοξη

 

μπορει να σε πανε καπου κοντα σε σενα και εκει να γνωρισεις και τον ερωτα της ζωης σου

 

γιατι να βλεπεις τα πραγματα αρνητικα οταν μπορεις να τα δεις οσο πιο θετικα γινεται?

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Ενα ειναι σιγουρο! Θα βαλω οποιο μεσο (ανθρωπο) ξερω να γινει το δικο μου! Θα τους μπω στο ματι! Πεισμωσα! Θα παρω και ολες τις αδειες που δικαιουμαι! Τα 'χω παρει και οχι μονο δε θα το δειχνω αλλα θα το παιζω τρελιτσα! Οσο για τους αλλους ( τους υποκριτες! ), θα με βλεπουν και θα τριβουν τα ματια τους! Μερες αγαπης αλλα... δεν ανεχομαι τετοια πραγματα!
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

best μην χαλιεσαι,μπορει να εισαι καλυτερα εκει που θα πας!

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δε χαλαστηκα. Καπου κοντα θα ειμαι μαλλον. Αλλοι στεναχωρεθηκαν και εβγαλαν ερπη (δεν ξερω αν λεγεται ετσι) στα χειλη..ο διευθυντης μου! Εγω κανονικα! Τουρτιτσα σημερα κλπ..Κυρια! :p:cool:
Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Δε χαλαστηκα. Καπου κοντα θα ειμαι μαλλον. Αλλοι στεναχωρεθηκαν και εβγαλαν ερπη (δεν ξερω αν λεγεται ετσι) στα χειλη..ο διευθυντης μου! Εγω κανονικα! Τουρτιτσα σημερα κλπ..Κυρια! :p:cool:

Γούσταρε νταραβέρι κι έτσι;

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

χουρχουλ δεν το ειπα με αυτο το νοημα! :p

Αλλα οσο να 'ναι, τον βοηθουσα σε θεματα του σχολειου.

Η εντολη ηρθε απο "πανω" και δεν μπορει να κανει κατι. Φταiει και αυτος που φευγω, γιατι το καμπανακι του το εκρουαν πολυ καιρο τωρα.

Εμενα δε με νοιαζει πλεον... Στον κοσμο μου! Χαλαρηηηη:happy:

Μέγιστο μέγεθος εικόνας υπογραφής 420x150 pixels και 16KΒytes.
Link to comment
Share on other sites

Δε χαλαστηκα. Καπου κοντα θα ειμαι μαλλον. Αλλοι στεναχωρεθηκαν και εβγαλαν ερπη (δεν ξερω αν λεγεται ετσι) στα χειλη..ο διευθυντης μου! Εγω κανονικα! Τουρτιτσα σημερα κλπ..Κυρια! :p:cool:

 

Έτσι μπράβο.Σβήσε εσύ τα κεράκια σου και ξέχνα το μλκ το διευθυντή.:)Happy Birthday _Best_!http://img.123greetings.com/thumbs/birth_smiles/1008-040-02-1042.gif

Link to comment
Share on other sites

Eπιτελους στολισα και εγω σημερα το δεντρακι στο σπιτι,και γενικα εβαλα και κανα δυο μπιχλιμπιδια σε δωματιο και σαλονι.

Κυριακή 18.06.23 Νέο meeting @ Thessaloniki

Συζητήσεις, διαγωνισμοί, εκπλήξεις... σας περιμένουμε!

💡"ο κάθε άνθρωπος είναι ευτυχισμένος τόσο... όσο του επιτρέπει το μυαλό του..."

Α.Lincoln

μεετινγγ.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ωραιες οι ευχές και να δούμε κανα δώρο της προκοπής...πάντως το αμαξάκι παραπάνω δεν με χαλάει...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...