Jump to content

Need for Speed UnderGround 2


elteo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Paides na rwthsw kati:

 

Exeis ena aytokinhto kai vgazeis ena meros tou paixnidiou me ayto, kaneis ola ta upgrades kai kerdizeis kai se orismenes kontres ston dromo opote sou dinei kai unique upgrades.

 

Otan argotera emfanistei kainourgio aytokinhto sto car lot, kai to pareis, ektos apo oti prepei na xodepseis pali ena karo lefta gia na to ftiaxeis, me ta unique upgrades ti ginetai ? Xanontai ?

 

Mal*kia den einai ayto ? Eixa ena audi A3, kai apofasisa na parw kai to TT otan emfanisthke. Ekana ola ta upgrades pou htan diathesima sto TT kai to apotelesma einai oti parolo poy to TT sthn arxikh tou morfh einai kalytero apo to A3, meta to ftiaximo einai arketa xeirotero, giati poly apla den exei ta unique upgrades (eidika ta performance, kapoia alla nomizw ta emfanizei).

 

Xerei kaneis ti ginetai ? Eseis ti kanate otan allazate autokinhto me ena kalytero ?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Νομίζω ότι όντως (και δυστυχώς) δεν έχουμε τα uniques όταν παίρνουμε καινούργιο... Ας το επιβεβαιώσει πάντως και κάποιος άλλος.

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

Δεν έχουμε. Αλλά λογικό δεν είναι... Βρίσκεις κάποιον τον εντυποσιάζεις και σου δίνει μια αναβάθμιση ας πούμε για το Α3 άμα πάρεις όμως ΤΤ τι θέλεις να σου ξανακάνει δώρο την αναβάθμιση ή να την πάρεις από το Α3 και να την βάλεις στο ΤΤ? μάλον το κάνανε έτσι για να είναι πιο αληθοφανές
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

exei vgei kai se x-box?i tha vgei?giati thelw na parw xbox ta xristougenna
Nokia 5110, Nokia 3210,Nokia 3310, Nokia 8310,Nokia , Sony Erricson W800i, Siemens SX1, Motorola Razor v3, Samsung U100, Samsung U600,iphone 3G(για 5χρονια!), Iphone 4, Samsung Galaxy s3
Link to comment
Share on other sites

Εγώ σήμερα το πέρασα το 2. Έξυπνο όπως πήγαν να το κάνουν με τις πίστες και τις κόντρες αλλά και ψιλό μπέρδεμα. Έχω πάρει το focus για αρχή. Πήγα στο συνεργείο και πήγα να αλλάξω εξάτμιση και nitroμπουκάλα. Και Στην εξάτμιση πχ όταν μπήκα μου είχε μία εικόνα με 3 εξατμίσεις και σαν επιλογές ακόμα, 2 πακέτα. Τί είναι αυτό? Στο ένα διάλεγα ότι ήθελα και τα έχωνα όλα στο πρώτο πακέτο. :alien: :wacko:
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Πόσο καιρό κάνουν να βγουν οι Platinum εκδόσεις στα PS2...?

Γιατί 60 ευρώ δεν τα δίνω για ένα game, 25 που θα πέσει τρώγεται!

 

*Chip-αρισμα is not an option!

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Γεια χαρα!!!

Τα εχω ολα ξεκλειδωτα τα παντα !!!!

Αλλα θελω να ρωτησω κατι !!!

Το ηχοσηστημα που βαζουμε στο αμαξι...μπορουμε να το κανουμε να παιζει η μουσικη απο εκει????

 

Α, και ποια η διαφορα αναμεσα σε Ευρωπαικη και σε Αμερικανικη Εκδοση??

Εκτος απο το Honda S2000 (που αν δεν κανω λαθος το εχει στην αμερικανικη εκδοση) ?? ?

Ειχα να σου πω πολλα μα δε μιλσουσα.Ηξερα τη θεση μου καλα και υποχωρουσα. Ενιωσα να χανομαι αλλα χαμογελουσα. Επαιξα το ρολο μου καλα και αδιαφορουσα.Ακουγα για αλλον να μιλας και συμφωνουσα. Παραλιγο να εκλαιγα κι ομως γελουσα. Γιατι δεν μπορουσα να σου πω το ποσο σ'αγαπησα και ποσο σ'αγαπω...!!!

 

 

~~~~!~~~~Livas_D~~~~!~~~~

Link to comment
Share on other sites

Που μπορώ να βρω κανένα μαγαζί για να βάλω λάμπες neon κλπ? Δεν βρίσκω που είναι. Ως τώρα εκτός από αυτά που δείχνει ο χάρτης μόνο ένα μαγαζί με τα ανταλλακτικά turbo...
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Στο Inbox σου (το βρίσκεις πατώντας το TAB), σου έχει σε κάποια καρτέλα πληροφορίες για το πού και πώς θα βρεις κρυμμένα μαγαζιά... Το συγκεκριμένο που θες είναι το Car Specialties (νομίζω)... :) :rolleyes:

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος seventh_heaven (14 Δεκ. 2004 , 23:38)

 

Στο Inbox σου (το βρίσκεις πατώντας το TAB), σου έχει σε κάποια καρτέλα πληροφορίες για το πού και πώς θα βρεις κρυμμένα μαγαζιά... Το συγκεκριμένο που θες είναι το Car Specialties (νομίζω)... :) :rolleyes:

 

 

Thanks. Θα το κοιτάξω μετά που θα παίξω. :)

 

Προς το παρόν μόνο το 8% έχω κάνει. Παίζω πολύ λίγο. Το focus έχω πάρει.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/24376flag.gif Καφενείο Φοιτητών
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spyros86 (14 Δεκ. 2004 , 23:41)

 

Thanks. Θα το κοιτάξω μετά που θα παίξω. :)

 

Προς το παρόν μόνο το 8% έχω κάνει. Παίζω πολύ λίγο. Το focus έχω πάρει.

 

 

Έχεις δρόμο ακόμα.... Σε κάθε περιοχή έχει καταστήματα τα οποία θα πρέπει να βρίσκεις... Σε κάποιες προηγούμενες σελίδες αν δεν κάνω λάθος έχουν επισυναφθεί και οι σχετικοί χάρτες με όλα τα μαγαζιά... Καλή συνέχεια με το φορντάκι! :)

seventh_heaven

http://www.myphone.gr/mp1/support/myphoneuser.jpg

Link to comment
Share on other sites

εγώ το προμηθεύτηκα πριν από ελάχιστες μέρες δεν παίζω πολύ γιατί δεν είμαι πολλές ώρες σπίτι αλλά όταν είμαι του δίνω κ καταλαβαίνει... άψογο παιχνιδάκι! (το 206 έχω πάρει και πριν από λίγο το έκανα αγνώριστο)
Link to comment
Share on other sites

Βασικα το κολπο για να βρισκεις SHOPS ειναι να κοιτας για φωτα στον δρομο, Κιτρινα, Πρασινα , Κοκκινα και Μπλε. Αν δεις Τετοιο προβολεα στον δρομο τοτε υπαρχει Shop γυρω εκει.

Εγω τωρα εχω το Skyline....Χαλαρα το καλυτερο σε controls

Link to comment
Share on other sites

paidia mia erotisoulaaa, epeigei giati feugo k xreiazomai ta Saves!

poios fakelos einai ta SAVES i oti allou eidous data prepei na kratiso?

Den vrisko kana gnosto onoma...

mipos enas fakelos SDAT pou exei?

yparxei k ena arxeio sdat.viv

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Spyros86 (14 Δεκ. 2004 , 23:41)

 

Thanks. Θα το κοιτάξω μετά που θα παίξω. :)

 

Προς το παρόν μόνο το 8% έχω κάνει. Παίζω πολύ λίγο. Το focus έχω πάρει.

 

το ποσοστό αυτό που το λέει? :stupid:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος antonis_wrx (16 Δεκ. 2004 , 22:47)

 

το ποσοστό αυτό που το λέει? :stupid:

Πάτα F4... ;)

Samsung Galaxy A52s 5G (SM-A5288/DS)

Samsung Galaxy Watch5 Pro (SM-R920)

 

★ ★ ★ ★ ★ ★

Link to comment
Share on other sites

....αλλο κουφο.....

ημουνα στο explore mode μια μερα και λεω: Δεν πεταγομαι μεχρι το car lot να παρω κανα αμαξακι...; Μολις λοιπον παω και ανταλασσω ενα Supra που ειχα με ενα RX-8 και γυρναω στο explore mode.... ομως μου στελνει η κοπελιτσα ενα μηνυμα (το εκανα επισυναψη) και μου απαγορευει να τρεχω σε αγωνες!!!!!!!......

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μηπως ξερει κανεις τι να κανω?...Α! Να και μια photo του αυτοκινητου μου...προσωρινου βεβαια γιατι περιμενω το Ενο...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...