Jump to content

Need for Speed UnderGround 2


elteo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω εχω το εξης προβλημα. Με 9700 PRO (4.9) και SP2 το μονο που βλεπω ειναι τα φωτα του αυτοκινητου. Τα υπολοιπα...μαυρο σκοταδι!!

Τωρα κατεβαζω τους 4.11. Ελπιζω να διορθωθει το προβλημα. Το εχει παιξει κανεις με 4.9?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pank (20 Νοέ. 2004 , 01:44)

 

sxetikos_asxetos και Ragezer ευχαριστω πολυ μαγκες!Οντως αν και δεν ειχα virtual drive δεν πρεπει να ειναι καθολου εγκαταστημενο το clone cd.Το παιχνιδι ειναι γαματο!Το θεμα ειναι οτι εχω laptop και θελω να το παιξω σε δικτυο αλλα θελει να εχεις 2 γνησια παιχνιδια.ΑΝ ξερει κανεις που θα βρω το cr@@ ας μου στειλει την url στο pankostas@mail.gr.

 

Ε;!Κι εγώ σε lan που το παίζω όλα γίνονται μ'ένα "νόμιμο" μόνο! :worry:

129026.png?1640591734

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pank (20 Νοέ. 2004 , 01:56)

 

Braker μια ερωτηση!Στο dyno πως φαινονται οι μετρησεις σε ιππους bhp?Εμενα φαινονται σε KW.

 

Και εγω την ιδια απορια εχω!

Bayern,δεν αξιζει το ΤΤ.Γενικα,το mx5 σκιζει αλλα υστερει απελπιστικα σε ''ξεπεταγμα'' (drag)...

Παντως,το παιχνιδι το εχω φτασει στο 70 % και παιζω για να λεω οτι το τερματισα και οχι επειδη γουσταρω..Με κουρασε και δεν με τρελλανε..

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper (20 Νοέ. 2004 , 11:01)

 

Εγω εχω το εξης προβλημα. Με 9700 PRO (4.9) και SP2 το μονο που βλεπω ειναι τα φωτα του αυτοκινητου. Τα υπολοιπα...μαυρο σκοταδι!!

Τωρα κατεβαζω τους 4.11. Ελπιζω να διορθωθει το προβλημα. Το εχει παιξει κανεις με 4.9?

 

 

Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με την Radeon 9600 Pro μου...ούτε με την 4.11 διορθώθηκε. Η μόνη λύση είναι να απενεργοποιήσεις το antialiasing, τόσο μέσα από το παιχνίδι όσο και από τον πίνακα ελέγχου της κάρτας γραφικών.Αφού δεν θα έχεις antialiasing, ανέβασε λίγο την ανάλυση και θα είσαι (σχετικά) εντάξει! ;)

Ζήσε τη ζωή σου!!!!

 

Bubby's Community : www.viennas.net/cs

 

Blogs, συζητήσεις, photo galleries και άλλα πολλά!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper (20 Νοέ. 2004 , 11:01)

 

Εγω εχω το εξης προβλημα. Με 9700 PRO (4.9) και SP2 το μονο που βλεπω ειναι τα φωτα του αυτοκινητου. Τα υπολοιπα...μαυρο σκοταδι!!

Τωρα κατεβαζω τους 4.11. Ελπιζω να διορθωθει το προβλημα. Το εχει παιξει κανεις με 4.9?

 

Το ίδιο πρόβλημα είχα και γω μόλις έβαζα τα detail στις ρυθμίσεις πάνω από την μέση. Ξαφνικά διορθώθηκε μόνο του. (4.12 beta)

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/ban.gif
Link to comment
Share on other sites

Μολις το τελειωσα...απλα ηθελα να δω τα παντα ξεκλειδωμενα!

Αφηστε και εγω για νεα καρτα πηγαινω μεσα στην εβδομαδα...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος pank (20 Νοέ. 2004 , 01:56)

 

Braker μια ερωτηση!Στο dyno πως φαινονται οι μετρησεις σε ιππους bhp?Εμενα φαινονται σε KW.

 

 

Επιλέγεις αντί για KM/H να βλέπεις MPH.

Link to comment
Share on other sites

Έφτιαξα σε Excel έναν μετατροπέα από KW σε HP και αντίστροφα. Καθώς και από FT-LBS σε NM και αντίστροφα. Όποιος θέλει μπορεί να κατεβάσει το αρχείο από την ιστοσελίδα μου ( http://www.braker1.com ) το αρχείο λέγεται Car Calculator.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος johnnypatras (20 Νοέ. 2004 , 12:06)

 

Κι εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με την Radeon 9600 Pro μου...ούτε με την 4.11 διορθώθηκε. Η μόνη λύση είναι να απενεργοποιήσεις το antialiasing, τόσο μέσα από το παιχνίδι όσο και από τον πίνακα ελέγχου της κάρτας γραφικών.Αφού δεν θα έχεις antialiasing, ανέβασε λίγο την ανάλυση και θα είσαι (σχετικά) εντάξει! ;)

 

 

ego me 9600 SE kai ola ta details full (ola on, high kai oi prasines mpares terma) se 1024x768 mou to paei teleia.. ti na pei kaneis.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια μου ερχεται να σπασω τον υπολογιστη!!Εχω κολλησει σε ενα drift μια ωρα..Δεν μπορω να το περασω!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος rocky13 (20 Νοέ. 2004 , 15:09)

 

ego me 9600 SE kai ola ta details full (ola on, high kai oi prasines mpares terma) se 1024x768 mou to paei teleia.. ti na pei kaneis.. :blink:

 

Πώς γίνεται αυτό; :o

Έχω την 9600 xt, amd 64, 1gb ram και με full details μου κολλάει.

 

Braker :wacko:

http://www.myphone.gr/forum/image/smilies/ban.gif
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freestyler (20 Νοέ. 2004 , 17:29)

 

Πώς γίνεται αυτό; :o

Έχω την 9600 xt, amd 64, 1gb ram και με full details μου κολλάει.

 

Braker :wacko:

 

 

Έλα μου ντε.. Εγώ έχω μια FX5900 XT , 1gb ram, p4 3ghz 800FSB, και το παίζω 800χ600 και full details. Στα 1024 μου κάνει πάρα πολλά σπασίματα. Το παράξενο είναι ότι η χρήση του επεξεργαστή φτάνει στο 100% όταν παίζω το παιχνίδι. Δλδ το πρόβλημα φαίνεται να είναι στην ισχύ του επεξεργαστή και όχι στη κάρτα γραφικών...

 

edit: τώρα το γύρισα 640χ480, γιατί μου κάνε κάτι μικρά αλλά ενοσχλητικά κολλήματα... τι να πεις..

 

Το πήρα τελικά το TT. Kαι το χω ψιλοφτιάξει κιόλας. Επιτέλους ξεφορτώθηκα το αντιαισθητικο το mazda. :D

 

http://users.forthnet.gr/the/bayern7/nfsu2/tt1.jpg

 

Δείτε άλλες 2 εδώ. :)

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον, με τους 4.11 εφτιαξε. Ολα μια χαρα τωρα. Σε 1024χ768 παει σφαιρα, ρυθμισεις στο full. AMD 2.4+, 1GB RAM.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Viper (20 Νοέ. 2004 , 19:16)

 

Λοιπον, με τους 4.11 εφτιαξε. Ολα μια χαρα τωρα. Σε 1024χ768 παει σφαιρα, ρυθμισεις στο full. AMD 2.4+, 1GB RAM.

 

 

Catalyst? :worry:

Link to comment
Share on other sites

εχει βαλει κανεις το c****k για το cd? σας κολαει στο career mode οταν φωρτωνει?δεν το κανει σε ενα συφκεκριμενο σημειο αλλα οποτες το θυμαται παει να φωρτωσει πιστα και κολλαει εκει.εχετε καμια λυση?
Link to comment
Share on other sites

Το παιχνιδι το εχω εχω στον υπολογιστη και ειναι τελειο.Τα γραφικα του ειναι απαιχτα...Τουλαχιστον στα 600x800 που το εχω εγω... :)
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος freestyler (20 Νοέ. 2004 , 17:29)

 

Πώς γίνεται αυτό; :o

Έχω την 9600 xt, amd 64, 1gb ram και με full details μου κολλάει.

 

Braker :wacko:

 

 

To laptop ine to ACER Ferrari 3000LMI. ine Ferrari giafto :wacko: :blink:

Link to comment
Share on other sites

Exo 7000 points exo nikisei poses pistes kai gyrnao akomi me to nissan. Den leei na mou dosei amaksi. Pigeno mesa sto garage alla exei ta idia amaksia pou eixe kai stin arxi prin pekso? Ti sk@@ la8os kano?
http://www.danasoft.com/sig/grlansin.jpg
Link to comment
Share on other sites

gia na sou dwsei kainourgia ama3ia prepei na nikhseis stous URL agwnes (se pistes taxythtas - aytes me ton kitrino kyklo ston xarth)...

kai ta kainourgia ama3ia sta dinei sto car lot, sto garage exei mono ayta pou exeis diale3ei esy.

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

και μάλιστα μετά τους αγώνες url οι χωρηγοί σου χαρίζουν αυτοκίνητα :up:
http://briefcase.pathfinder.gr/download/317490
Link to comment
Share on other sites

re seis....Giati argei tooooso poly na vgalei kana autokinhto....exw kanei 2 symvolaia me etairies streetglow,piaa...mou edwsan 2 8eseis kenes sto garage allla akoma exw meinei me to 106.... kai ena mx5 pou phra ap'to symvolaio me th streetglow....twra exw teleutaio xekleidwmeno to coupe ths hundai...ti na pw.....ante na vgalei to 8ari na teleiwnoume.....kai milaw gia to evo8 kai oxi gia to rx8...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...