Jump to content

Need for Speed UnderGround 2


elteo
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για PlayStation 2 ξερετε ποτε βγαινει;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 584
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias1908 (10 Νοέ. 2004 , 17:48)

 

Για PlayStation 2 ξερετε ποτε βγαινει;

 

 

Hλία κι εγώ για PS2 ενδιαφέρομαι.Λογικά μαζί με τις άλλες εκδόσεις....είναι πολλοί οι PS users και δεν μπορεί να τους δυσαρεστήσει. :lol:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος elteo (10 Νοέ. 2004 , 17:51)

 

Hλία κι εγώ για PS2 ενδιαφέρομαι.Λογικά μαζί με τις άλλες εκδόσεις....είναι πολλοί οι PS users και δεν μπορεί να τους δυσαρεστήσει. :lol:

 

Δηλαδη γυρω στις 18 του μνος ετσι; Α, βρηκα εναν user στο DC++ που το εχει. Σε κανα 2 μερουλες θα το κατεβασω, να δουμε τι θα γινει :o

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Ειναι σιγουρο αυτο που λες; Τεσπα. Αντεχω να περιμενω :)

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kentoner2000 (10 Νοέ. 2004 , 19:17)

 

Παιδια εχει βγει!!!!

Ριξτε μια ματια στο http://www.suprnova.org

Πρωτο πρωτο το εχει...

 

 

Πλακα κανεις! Εψαχνα για torrent εδω και καιρο αλλα τιποτα! παω να δω :eek:

 

EDIT: Παιδια το κατεβαζω!!! ΑΑΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! :lol: Και να φανταστειτε μολις επαιξα το Demo! Δεν προλαβα να το χαρω!

Link to comment
Share on other sites

Εγώ άκουσα ότι κυκλοφορεί στις 18/11 όμως σήμερα πολλοί φίλοι μου ψάχνονται γενικότερα μου είπαν ότι κυκλοφορεί κανονικά στο Internet πάντως για να λέει στην ΕΑ ότι δεν κυκλοφόρησε ακόμα δεν ρισκάρω να το κατεβάσω απο το ΝΕΤ κι ας έχω και DSL!!!Το έχω κάνει παραγγελία από Cyberstores και θα περιμένω!!!Το πιο πιθανώ έτσι κι αλλιός αν κάνεις παραγγελία πρίν την κυκλοφορία είναι να το παραλάβεις μία ημέρα πρίν την επίσημη ημερομηνία κυκλοφορίας!!!!Επίσης να πω ότι κι εγώ στην αρχή μπερδεύτικα επειδή έλεγε άμεσα διαθέσημο και πίστευα ότι θα έρθει με την μία, αλλά αφού δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα επίσημα πώς να σου το στείλουν???Εμένα εκκρεμής γράφει στο Ιστορικό!!!
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή το παιχνίδι που κυκλοφορεί ως torrent δεν είναι μούφα???Παίζει κανονικότατα????Τότε στο site της ΕΑ γιατί λέει ότι δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα??
Link to comment
Share on other sites

Και αφού έχει κυκλοφορήσει γιατί από το cyberstores δεν μου το στέλνουν αφού έχω κάνει pre-order!!! :(
Link to comment
Share on other sites

Για άλλη μια φορά: το topic αφορά το NFS Underground 2, για τα σχόλια για προγράμματα file sharing που θέλετε να κάνετε, προτιμήστε το κατάλληλο επισημασμένο topic.
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το κατεβασα και το εκαψα σε 2 cd αλλα στο install βγαζει error στο 32% επειδη λεει εχει σφαλμα το CARS/A3/vinyls.bin ! Παω να το κανω extract το συγκεκριμενο αρχειο μεσα απο το compressed.zip που ειναι μεσα στο cd και το Winzip μου γραφει: Some data in your Zip file is damaged. The crc is 5220279 but should be c5916120

 

Το cd το εγραψα και σε εναν φιλο μου οπου και σε αυτον εβγαλε το ιδιο σφαλμα!

 

Τι μπορει να φτεει? ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΑΣΩ! Εκανα αμαν! με 25 πηγαινε :alien:

Link to comment
Share on other sites

Εγώ κατέβασα από το suprnova.org το .torrent Need.for.Speed.Underground.2-RELOADED.for.speedtorrent-board.net.torrent . Από χτες το βράδυ ( κατά τις 22:00 ξεκίνησα να το κατεβάζω ) έχει κατεβάσει 848,3 mb από το 1,44 gb που είναι το αρχείο. Όταν πηγαίνω στον κατάλογο που αποθηκεύεται και ανοίγω τα cd1, cd2 βλέπω τα εξής περιεχόμενα ( screenshot. πατήστε εδώ για να το δείτε ) . Είναι εντάξει το παιχνίδι ή πρέπει να κατεβάσω άλλο; Αν είναι να κατεβάσω άλλο ( ή αν το έχει κατεβάσει κάποιος από bittorrent και δουλεύει κανονικά το παιχνίδι ) στείλτε μου στο e-mail dimangelid@vodafone.gr το .torrent για να το κατεβάσω. Ευχαριστώ πολύ.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Λογικα πρεπει να ειναι ενταξει. Περιμενε να τελειωσει το download, και οταν τελειωσει ανοιξε το 1ο αρχειο. Αυτο ειναι για pc η για ps2;

Ανταλλακτήριο προγνωστικών στοιχήματος ποδοσφαίρου. Από τον παίκτη, για τον παίκτη!

http://www.progno.gr ;)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos (12 Νοέ. 2004 , 13:23)

 

Ρε παιδια το κατεβασα και το εκαψα σε 2 cd αλλα στο install βγαζει error στο 32% επειδη λεει εχει σφαλμα το CARS/A3/vinyls.bin ! Παω να το κανω extract το συγκεκριμενο αρχειο μεσα απο το compressed.zip που ειναι μεσα στο cd και το Winzip μου γραφει: Some data in your Zip file is damaged. The crc is 5220279 but should be c5916120

 

Το cd το εγραψα και σε εναν φιλο μου οπου και σε αυτον εβγαλε το ιδιο σφαλμα!

 

Τι μπορει να φτεει? ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΤΟ ΞΑΝΑΚΑΤΕΒΑΣΩ! Εκανα αμαν! με 25 πηγαινε :alien:

 

 

Οταν κανω extract το αρχειο compressed.zip και μεσα απο αυτο ξανα extract το αρχειο CARS/A3/Vinyls.bin κανει κανονικοτατα το extract αλλα παντα απο τον σκληρο! Οταν ομως το γραψω σε CD και παω να κανω extract το αρχειο απο το cd μου βγαζει αυτο που εχω γραψει παραπανω (δες quote). Τι μπορει να φτεει? 700ΜΒ CD χρησιμοποιησα και εγραψα και 3ο cd χωρις αποτελεσμα! Ειλικρινα βοηθειστε να καταλαβω τι συμβαινει!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ilias1908 (12 Νοέ. 2004 , 16:02)

 

Λογικα πρεπει να ειναι ενταξει. Περιμενε να τελειωσει το download, και οταν τελειωσει ανοιξε το 1ο αρχειο. Αυτο ειναι για pc η για ps2;

 

Για pc είναι! Σκέφτηκα και κάτι άλλο: ο κάθε φάκελος είναι πάνω από 700 mb ( για την ακρίβεια ο πρώτος είναι 759 mb και ο άλλος 719 mb ) . Οι φάκελοι ονομάζονται CD1 και CD2. Πως θα χωρέσουν τα αρχεία κάθε φακέλου σε cd 700mb;;;;;;; Αν πάω και αγοράσω cd 800mb θα χρειαστεί να κάνω τίποτα ρυθμίσεις στο nero ώστε να γράψω σε αυτά; Έχω την τελευταία έκδοση του nero ( nero 6 enterprise edition ).

Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

ta arxeia einai panw apo 700MB giati einai images, kai ta images den periexoun mono ta ka8ara arxeia alla kai alles plhrofories, opws to PWS kai POY 8a graftei ka8e bit, ara einai logiko na einai toso... otan graftoun 8a einai ligotero apo 700MB...

 

8a to exw kai egw sta xeria mou to bradaki kai 8a arxisei kai epishmws to kaspsimo kai h katastrofh ths koinwnikhs mou zwhs...!

 

p.s. kala, exei plakwsei to sympan sto suprnova! tis teleytaies 2 meres to katebazan gyrw stis 30.000 atoma... emeis to katebasame apo thn sxolh pou exoume T1 kai pali ekane 2 meres :mad: erxotan me 20-60kb/sec...

HTC One X+ || Android Revolution HD 8.0 || Sense 5.0 || TWRP Recovery
Link to comment
Share on other sites

12 Ευρω ενω μπορω να το εχω τζαμπα και να το πουλησω? Δεν θα εισαι καλα...
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον καταφερα να εγκαταστησω το παιχνιδι χρησιμοποιωντας image drive για το πρωτο cd! Δηλαδη δεν εχουν προβλημα τα αρχεια αλλα κατι γινεται οταν παει να γραψει το cd! Τι ομως? Χρησιμοποιω 700αρι cd Creation! :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος sxetikos_asxetos (12 Νοέ. 2004 , 19:40)

 

Λοιπον καταφερα να εγκαταστησω το παιχνιδι χρησιμοποιωντας image drive για το πρωτο cd! Δηλαδη δεν εχουν προβλημα τα αρχεια αλλα κατι γινεται οταν παει να γραψει το cd! Τι ομως? Χρησιμοποιω 700αρι cd Creation! :rolleyes:

 

 

Μήπως γίνεται κάποιο read error και δεν γράφεται σωστά το αρχείο και έτσι το βλέπει σαν damaged, από την άλλη όμως αν γινόταν κάποιο read error θα σταματούσε η εγγραφλη του CD ή κάνω λάθος???Ποιος ξέρει τι γίνεται σημασία είναι ότι με ένα Virtual Drive κατάφερες να κάνεισ το Install κι έται τώρα θα φας το κόλλημα!!!Κι εγώ ακόμα περιμένω από Cyberstores όχι την παραγγελία μόνο έστω ένα mail το οποίο να λέει ότι ξέρεις κυκλοφορεί τότε και θα το παραλάβεις τότε!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Ragezer (12 Νοέ. 2004 , 20:20)

 

Μήπως γίνεται κάποιο read error και δεν γράφεται σωστά το αρχείο και έτσι το βλέπει σαν damaged, από την άλλη όμως αν γινόταν κάποιο read error θα σταματούσε η εγγραφλη του CD ή κάνω λάθος???Ποιος ξέρει τι γίνεται σημασία είναι ότι με ένα Virtual Drive κατάφερες να κάνεισ το Install κι έται τώρα θα φας το κόλλημα!!!Κι εγώ ακόμα περιμένω από Cyberstores όχι την παραγγελία μόνο έστω ένα mail το οποίο να λέει ότι ξέρεις κυκλοφορεί τότε και θα το παραλάβεις τότε!!!

 

 

Kι εγώ τους έστειλα 3 mail αλλά με έχουν γράψει στα παλαιά τους παπούτσια! :mad: Δεν πειράζει...εγώ πάντως δεν θα χάσω... :whistle:

Ι need a six month vacation, twice a year.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...