Jump to content

Asus Zenfone 2


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

θελω να το παρω απο κινεζικο μαγαζι ασχετος αν ειναι η κινεζικη εκδοση το βρηκα σε αποθυκη στην ευρωπη θα μετραη η ευρωπαικη εγγυηση?

 

οχι αν είναι η κινεζικη έκδοση

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μολις το αγορασα απο το gearbest λογικα θα το εχω σε 1 εβδομαδα γιατι το πηρα απο ευρωπαικη αποθυκη ανυπομονο :D
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Εχθές μου ήρθε η flip cover θηκη απο εδώ: http://www.ebay.co.uk/itm/331520500358?_trksid=p2057872.m2748.l2649&var=540709534536&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT αλλα δεν μου δουλεύει το παραθυράκι ... :(

 

Τα Έχω ενεργοποιήσει ολα μέσα απο το μενού Asus cover, αλλά δεν δουλεύει...

Η θήκη αν προσέξετε στη φωτογραφία της, στην πρόσοψη έχει ενα στρογγυλό μαγνητακι κάτω αριστερά. Μήπως είναι σε λάθος μερος ?

Link to comment
Share on other sites

Μολις το αγορασα απο το gearbest λογικα θα το εχω σε 1 εβδομαδα γιατι το πηρα απο ευρωπαικη αποθυκη ανυπομονο :D

 

Σου συστήνω να το ακυρώσεις Όσο προλαβαίνεις και να πάρεις το ευρωπαϊκό. Ξεχνά το 4g στην μπάντα 20 των 800mhz Αφού είναι οι κινέζικες εκδόσεις με ww firmware. Διάβασε πιο πριν post έτσι την πάτησε φίλος μου. Με το ευρωπαϊκό η κάλυψη είναι υπερδιπλάσια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το παλαιότερο μήνα που είχα postαρει

 

Παιδιά το έχω πει 1.000.000 φορές όπως και άλλοι φίλοι του forum μην αγοράζεται από gearbest vick mall κλπ.

 

Είναι οι κινέζικες εκδόσεις και δεν υποστηρίζουν την μπάντα 20 (800) που οι εταιρίες στηρίζουν την κάλυψη 4g στην Ευρώπη. Θα έχετε το 1/3 της κάλυψης μπορεί και λιγότερο. Όλες οι εταιρίες πλέον την χρησιμοποιούν και στην Ελλάδα για να δίκτυα τους.

 

Βρισκόμουν στο ίδιο σημείο με ίδια εταιρία κινητής με φίλο που το πήρε από κινεζομαγαζο εγώ είχα 4g και αυτός τα 3.... μου και μετά μου έλεγε μου τα έλεγες φίλε και δεν σε πίστευα !

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Σου συστήνω να το ακυρώσεις Όσο προλαβαίνεις και να πάρεις το ευρωπαϊκό. Ξεχνά το 4g στην μπάντα 20 των 800mhz Αφού είναι οι κινέζικες εκδόσεις με ww firmware. Διάβασε πιο πριν post έτσι την πάτησε φίλος μου. Με το ευρωπαϊκό η κάλυψη είναι υπερδιπλάσια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Το παλαιότερο μήνα που είχα postαρει

 

αν διαβάσεις τα προηγούμενα μηνύματα θα καταλάβεις οτι ξέρει τι παρήγγειλε

Link to comment
Share on other sites

αν διαβάσεις τα προηγούμενα μηνύματα θα καταλάβεις οτι ξέρει τι παρήγγειλε

 

Αφού ξέρει δικό του θέμα τότε :-)

 

Απλα το σχολίασα για να μην γίνει όπως με τα παιδιά που πήραν τα Huawei τα dual sim full active και γκρίνιαζαν για θέματα κάλυψης τα παιδιά και Επειδή ήταν οι κινέζικες εκδόσεις δεν έχουν την μπάντα 20 και είχαν θέματα σε σημεία που άλλοι είχαν 4g και μετά διαβάζαμε τα αρνητικά σχόλια στα θέματα του φόρουμ και στις 3 εταιρείες.

 

Παρεμπιπτόντως το μόνο dual sim full active με την 800 είναι το ευρωπαϊκό zenfone2.

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Αφού ξέρει δικό του θέμα τότε :-)

 

Απλα το σχολίασα για να μην γίνει όπως με τα παιδιά που πήραν τα Huawei τα dual sim full active και γκρίνιαζαν για θέματα κάλυψης τα παιδιά και Επειδή ήταν οι κινέζικες εκδόσεις δεν έχουν την μπάντα 20 και είχαν θέματα σε σημεία που άλλοι είχαν 4g και μετά διαβάζαμε τα αρνητικά σχόλια στα θέματα του φόρουμ και στις 3 εταιρείες.

 

Παρεμπιπτόντως το μόνο dual sim full active με την 800 είναι το ευρωπαϊκό zenfone2.

 

πραγματικα ποιος μπαινει απο 4g? δεν φτανει που εχει το προβλημα με την μπαταρια με το 4g θα γινει ακομα χειροτερα ασε που σε θεμα καλυψης στην αθηνα μενω δεν νομιζω να μην εχει την 800 εδω (αν και δν θα το χρησημοποιω καθολου)

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

πραγματικα ποιος μπαινει απο 4g? δεν φτανει που εχει το προβλημα με την μπαταρια με το 4g θα γινει ακομα χειροτερα ασε που σε θεμα καλυψης στην αθηνα μενω δεν νομιζω να μην εχει την 800 εδω (αν και δν θα το χρησημοποιω καθολου)

 

Στην καρτα 1 χρησιμοποιώ 2 πακέτα data εναλλάξ cosmote και wind και σπανιότερα voda.

 

Με 4g η wind έχει πολύ καλύτερη κάλυψη από ότι έχει με 3g στις περιοχές που εκπέμπουν παράλληλα σε Θεσσαλονίκη και Αθήνα. Στις περιοχές αυτές το κινητό καταναλώνει πολύ λιγότερη μπαταριά λόγο καλύτερης λήψης. Αυτό προκύπτει επειδή στους ίδιους σταθμούς βάσης έχουν βάλει και τον αντίστοιχο πομπό 4g και λόγο του ότι τρέχει στα 800mhz σε σύγκριση με τα 2100 του 3g έχει καλύτερη διεισδυτικότητα και από το 2g. Σε περιοχές που έχει 4g μου βγάζει 6,5 ώρες συνεχόμενης χρήσης (με μόνιμα ανοιχτή την οθόνη και πάντα 3/4 και 4/4 γραμμούλες σήμα) και με 3g 5 ώρες max αφού ζορίζεται να πιάσει 3g (1/4 έως 2/4 γραμμούλες σήμα).

 

Sthn cosmote αυτό προκύπτει στα εκτός πόλης αφού εκεί έχει χρησιμοποιήσει τα 800 ρια. Μέσα στην πόλη τα ποιο πολλά είναι 1800mhz η κατανάλωση είναι σχεδόν τα ίδια.

 

Στην voda παρατηρώ κάτι μικτό της συμπεριφοράς σε wind και cosmote.

 

Πάντως εάν τα γυρίσουν όλα σε 800 θα είναι πολύ καλύτερα από να διατηρούν τους σταθμούς στα 1800 και 2600.

 

Α και για το modem που φοράει είναι 300αρι 4g+ και όχι 150αρι που διαφημίζουν πολλοί χωρίς να ξέρουν. Τα συγκρίναμε με cosmote με S6 και δίνει και 5 με 7 % παραπάνω ταχύτητα.

 

Δείτε παρακάτω τα στοιχεία από την intel.

http://www.intel.com/content/www/us/en/wireless-products/mobile-communications/mobile-xmm-7260-1-brief.html

Edited by cmvr

Powered by Cosmote Unlimited + Extrasim, Vodafone Red Unlimited + I4S + Vodafone Red 3 + VDSL 100 ,  F2G. 

Link to comment
Share on other sites

Εχθές μου ήρθε η flip cover θηκη απο εδώ: http://www.ebay.co.uk/itm/331520500358?_trksid=p2057872.m2748.l2649&var=540709534536&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT αλλα δεν μου δουλεύει το παραθυράκι ... :(

 

Τα Έχω ενεργοποιήσει ολα μέσα απο το μενού Asus cover, αλλά δεν δουλεύει...

Η θήκη αν προσέξετε στη φωτογραφία της, στην πρόσοψη έχει ενα στρογγυλό μαγνητακι κάτω αριστερά. Μήπως είναι σε λάθος μερος ?

 

καλημέρα ,

και εγώ έχω θήκη (όχι αυτή) η οποία δεν έχει καθόλου μαγνητάκι,άρα θεωρώ ότι το μαγνητάκι δεν παίζει κάποιο ρόλο

Η θήκη όταν κλείνει καλύπτει όλη την πρόσοψη του κινητού σου; Πάνω πάνω που είναι οι σένσορες τους καλύπτει;Αν την κλείσεις εσύ και την κρατάς κλειστη συνεχίζει να μην σου δουλεύει όπως πρέπει;

Κάνε κανένα restart μπας και εχει κολλησει τίποτα.

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέρα !!

Η θήκη καλύπτει όλη την πρόσοψη, δεν τη σφραγίζει βέβαια..... Δοκίμασα να πιέσω τη θήκη αλλά πάλι δε δουλεύει

Εγώ νομίζω ότι το μαγνητάκι κάνει το μαγικά του και ενεργοποιείτε το στρογγυλό παραθυράκι ....

Restart έγινε αλλα τζίφος

Edited by leros2004
Link to comment
Share on other sites

ΚΑλημέρα !!

Η θήκη καλύπτει όλη την πρόσοψη, δεν τη σφραγίζει βέβαια..... Δοκίμασα να πιέσω τη θήκη αλλά πάλι δε δουλεύει

Εγώ νομίζω ότι το μαγνητάκι κάνει το μαγικά του και ενεργοποιείτε το στρογγυλό παραθυράκι ....

Restart έγινε αλλα τζίφος

 

εγώ έχω αυτή. Δεν έχει μαγνητάκι. Τουλάχιστον δεν φαίνεται να έχει

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

εγώ έχω αυτή. Δεν έχει μαγνητάκι. Τουλάχιστον δεν φαίνεται να έχει

 

Η δικιά σου σίγουρα έχει μαγνητάκι στο σωστό σημείο γιαυτο και δουλεύει... Το ότι δεν φαίνεται δεν σημαίνει οτι δεν εχει :D

 

Και στο inew που έχω αντίστοιχη θηκη, το μαγνητάκι δεν ειναι αντιληπτό

Link to comment
Share on other sites

καμια custom rom 5.1 πως και δεν εχεται περασει να μας πειτε αν παει καλυτερα η μπαταρια
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, με ενδιαφέρει το Zenfone 2 με τα 4GB ram και τον επεξεργαστή στα 2.3. Σκέφτομαι να το κάνω παραγγελία από το e-shop (366 ευρώ τιμή. http://www.e-shop.gr/kinito-asus-zenfone-2-ze551ml-32gb-dual-sim-silver-p-TEL.008664 EDIT: τη τιμή τη πήγανε πάλι 399) Πείτε μου αν θέλετε γνώμες για το κινητό και τι πρέπει να προσέξω; Διάβασα σχετικά με τις εκδόσεις στο θέμα εδώ, μπορείτε να μου πείτε τι διαφορά έχει η ww έκδοση σχετικά με ας πούμε τη tw; είναι θέμα 4/3g μόνο ή επηρεάζει και άλλα πράγματα όπως τα update;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

Edited by MarkosVL
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση! Καθε ποτε καθαριζετε το cache partition?

ποιό εννοείς cache partition?

Πάντως συχνά μου βγάζει μήνυμα το clean master για να "καθαρίσω" την μνήμη. Και μου βρίσκει 1 giga σχεδον ανα δυο μέρες

 

καμια custom rom 5.1 πως και δεν εχεται περασει να μας πειτε αν παει καλυτερα η μπαταρια

 

Νομίζω ότι όσο παίρνουμε updates δεν θα είναι πολλοί που θα δοκιμάσουν κάποια custom rom. Λέω εγώ τώρα

Καλησπέρα παιδιά, με ενδιαφέρει το Zenfone 2 με τα 4GB ram και τον επεξεργαστή στα 2.3. Σκέφτομαι να το κάνω παραγγελία από το e-shop (366 ευρώ τιμή. http://www.e-shop.gr/kinito-asus-zenfone-2-ze551ml-32gb-dual-sim-silver-p-TEL.008664) Πείτε μου αν θέλετε γνώμες για το κινητό και τι πρέπει να προσέξω; Διάβασα σχετικά με τις εκδόσεις στο θέμα εδώ, μπορείτε να μου πείτε τι διαφορά έχει η ww έκδοση σχετικά με ας πούμε τη tw; είναι θέμα 4/3g μόνο ή επηρεάζει και άλλα πράγματα όπως τα update;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

ΝΟΜΙΖΩ ότι με τον επεξεργαστή 2,3 είναι μόνο η ww έκδοση.

Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, με ενδιαφέρει το Zenfone 2 με τα 4GB ram και τον επεξεργαστή στα 2.3. Σκέφτομαι να το κάνω παραγγελία από το e-shop (366 ευρώ τιμή. http://www.e-shop.gr/kinito-asus-zenfone-2-ze551ml-32gb-dual-sim-silver-p-TEL.008664 EDIT: τη τιμή τη πήγανε πάλι 399) Πείτε μου αν θέλετε γνώμες για το κινητό και τι πρέπει να προσέξω; Διάβασα σχετικά με τις εκδόσεις στο θέμα εδώ, μπορείτε να μου πείτε τι διαφορά έχει η ww έκδοση σχετικά με ας πούμε τη tw; είναι θέμα 4/3g μόνο ή επηρεάζει και άλλα πράγματα όπως τα update;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων

 

Το βασικό είναι το 4g, αν έχει ειδικά wind/q, να προτιμήσεις την ww έκδοση. Μίλησες με το eshop μήπως ξέρουν ποιά έκδοση θα σου φέρουν ?

 

Με 2.3ghz κυκλοφορούν και σε άλλες εκδόσεις εκτός απο τη ww

Link to comment
Share on other sites

Το βασικό είναι το 4g, αν έχει ειδικά wind/q, να προτιμήσεις την ww έκδοση. Μίλησες με το eshop μήπως ξέρουν ποιά έκδοση θα σου φέρουν ?

 

Με 2.3ghz κυκλοφορούν και σε άλλες εκδόσεις εκτός απο τη ww

 

Δεν έχω μιλήσει ακόμα, θα πάρω τηλέφωνο και θα ρωτήσω αν είναι. Cosmote έχω με κάρτα που υποστηρίζει 4G αλλά δεδομένα κινητού τα χρησιμοποιώ σπάνια καθώς έχω πρόσβαση σε WI-FI στους χώρους που χρειάζομαι (σπίτι, δουλειά). Για αυτό ρωτάω για τις διαφορές στην έκδοση, προσωπικά δε με ενοχλεί αν δεν έχω πρόσβαση σε 4g αλλά αν επηρεάζει πράγματα όπως π.χ. οι αναβαθμίσεις λογισμικού τότε να το ψάξω καλύτερα. Κατά τα άλλα τι άποψη έχετε για τη συσκευή. καλά τα review κλπ αλλά προτιμώ να ακούσω τις γνώμες σας.

 

@Afrodith2 Ευχαριστώ για την απάντηση

Link to comment
Share on other sites

με τιν εγγυηση δεν θα εχει θεμα αν ειναι η κινεζικη εκδοση και οχι η ww?
Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Μου έχουν προτείνει από το Pandawill να μου αντικαταστήσουν ένα κινητό που είχα στείλει για service με το Asus Zenfone 2 ZE551ML.

CPU Intel Atom Z3560, 64 bits, Quad Core, 1.8GHz,

PowerVR G6430

ROM 32GB

RAM 4GB

Από ότι διαβάζω εδώ υπάρχει κάποια αμφιβολία για την λειτουργία του 4g. Θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά για το αν είναι καλή κίνηση να το αποδεχτώ και για το αν το εν λόγο μοντέλο (Κίνας) θα μου δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα στην λειτουργία.

Επίσης υπάρχει τρόπος να περαστεί European rom και να δουλέψει το κινητό σωστά;

Ευχαριστώ,

Κώστας

Edited by agentkostas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους,

Μου έχουν προτείνει από το Pandawill να μου αντικαταστήσουν ένα κινητό που είχα στείλει για service με το Asus Zenfone 2 ZE551ML.

CPU Intel Atom Z3560, 64 bits, Quad Core, 1.8GHz,

PowerVR G6430

ROM 32GB

RAM 4GB

Από ότι διαβάζω εδώ υπάρχει κάποια αμφιβολία για την λειτουργία του 4g. Θα ήθελα αν μπορεί κάποιος να με ενημερώσει σχετικά για το αν είναι καλή κίνηση να το αποδεχτώ και για το αν το εν λόγο μοντέλο (Κίνας) θα μου δημιουργήσει κάποιο πρόβλημα στην λειτουργία.

Επίσης υπάρχει τρόπος να περαστεί European rom και να δουλέψει το κινητό σωστά;

Ευχαριστώ,

Κώστας

 

απλα σε καποια σημεια δεν θα πιανεις 4g που ετσι αλλιως το κινητο που πηρες απο το pandawill ειχε το ιδιο θεμα μιας και αυτο ειναι κινεζικης εκδοσης για την worldwide rom ειναι εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6211050#post6211050

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://gearbest.com/memory-cards/pp_204281.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0728&email=b2t8Z2lhbm5pc2xhc0Bob3RtYWlsLmNvbXwzMDQ1 να πω οτι πηρα κι αυτην εδω για το κινητο πολυ καλη προσφορα 20ευρω 64αρα evo samsung

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Έχω παρατηρήσει ότι η συσκευή ζεσταίνεται εύκολα ακόμα και όταν παίρνω τηλεφωνο. Μετά την αναβάθμιση καλυτερεψε το πράγμα αλλά και πάλι ται δια. Αυτο συμβαίνει σε όλους; Ή είναι πρόβλημα συσκευής - μπαταρίας;
Link to comment
Share on other sites

απλα σε καποια σημεια δεν θα πιανεις 4g που ετσι αλλιως το κινητο που πηρες απο το pandawill ειχε το ιδιο θεμα μιας και αυτο ειναι κινεζικης εκδοσης για την worldwide rom ειναι εδω http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6211050#post6211050

 

----- προσθήκη μηνύματος 84 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

http://gearbest.com/memory-cards/pp_204281.html?utm_source=mail_api&utm_medium=mail&utm_campaign=regular.0728&email=b2t8Z2lhbm5pc2xhc0Bob3RtYWlsLmNvbXwzMDQ1 να πω οτι πηρα κι αυτην εδω για το κινητο πολυ καλη προσφορα 20ευρω 64αρα evo samsung

 

Ευχαριστώ για την απάντηση. Αν περάσω την rom την Ευρωπαϊκή πέρα από το θέμα τις μπάντες 4g λόγο Modem υπάρχει κάποιο άλλο θέμα που πιθανών να μου δημιουργεί πρόβλημα λόγο μοντέλου Κίνας;

Ευχαριστώ,

Κώστας

Link to comment
Share on other sites

Το προβλημα με της μπαντες θα το εχεις και ας μην βαλεις το international firmware

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν εχει αλλα θεματα δεν ξερω δεν το εχω ακομα το κινητο αυτη την εβδομαδα ερχεται. αλλα απο τι λενε τα παιδια δεν εχει θεμα

Sony Ericsson V800 -> K850i -> Lg Optimus 7 (sold) -> Sony Ericsson Xperia Neo V ->ZTE V967S -> Asus Zenfone 2 4gb ram 2.3 ghz 64gb storage!(sold) -> Xiaomi Redmi Note 3 Prime (sold) -> Xiaomi mi5s 128gb ->Xiaomi Mi9 Lite 64gb
Link to comment
Share on other sites

Μονο κατα την φορτιση σε fast ανεβαζει θερμοκρασια σε μενα. Αντε και αμα λιωσω σε games κανα 2ωρο να ζεσταθει λιγακι. Τιποτα υπερβολικο.

btw , αν κανει κανεις αγορα απο VNP ας με ρωτησει να του πω τι γινεται. το εχω 2 μηνες τωρα σχεδον το κινητο. Ειμαι απολυτα ευχαριστημενος.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus Zenfone 2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...