Jump to content

LG G Flex2 (H955)


paris_89
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα παιδιά όποιος ενδιαφέρεται πουλάω 2 θήκες πολύ καλές και όμορφες θήκες σιλικόνης σφραγισμένες 7 ευρώ την μια ή 10 ευρώ και τις 2 με 10 ευρώhttp://www.insomnia.gr/classifieds/mobile/lg/608662-lg-g-flex-2-θηκες-σφραγισμενες-7-ευρώ-προσφορά/

Ενδιαφέρομαι εγώ σου έχω στείλει pm

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια γιατι δεν το φερνει κανενας σε κοκκινο θα τρελαθω..

το ψαχνω και δεν υπαρχει πουθενα.. αν καποιο παιδι εχει καμια ιδεα που μπορω να το βρω σε κοκκινο χρωμα Volcano Red ας δωσει καμια ιδεα..

LG Viewty (KU990)->LG Optimus (GT540)->Sony Ericsson Xperia Neo V->LG G2 (D802)->ASUS MeMO Pad 7 (ME176C)->Samsung Galaxy Tab 4 (SM-T230)->Samsung Tab S2->Samsung Galaxy S7 Edge->LeEco Le Pro 3 Elite->Xiaomi Tab 3
Link to comment
Share on other sites

παιδια γιατι δεν το φερνει κανενας σε κοκκινο θα τρελαθω..

το ψαχνω και δεν υπαρχει πουθενα.. αν καποιο παιδι εχει καμια ιδεα που μπορω να το βρω σε κοκκινο χρωμα Volcano Red ας δωσει καμια ιδεα..

 

γιατι μονο η αμερικανικη 32αρα βγαινει σε κοκκινο. Ebay υπαρχουν απειρα

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα μου έπεσε πρώτη φορά κάτω και ξενέρωσα. Φοράω απο το πρώτο δευτερόλεπτο την μαμά Quick circle. Για να ξέρετε λοιπόν πέφτει προμελετημενα και σκαει με την κάτω δεξιά γωνία, βγαίνει η πλάτη και ξαπλωνει με την πλάτη γυμνή η οθόνη δεν πρόκειται να πάθει ποτέ τπτ. Οπότε σκεφτείτε τη θήκη παίρνετε. Μικρό το κακό άλλο ήθελα στο χρόνο να το έδινα αθικτο.
Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί σε κανέναν να μη μπορεί η συσκευή να παίξει τα βίντεο που τραβάμε; Γράφει "αδύνατη η αναπαραγωγή βίντεο".
Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί σε κανέναν να μη μπορεί η συσκευή να παίξει τα βίντεο που τραβάμε; Γράφει "αδύνατη η αναπαραγωγή βίντεο".

Έχεις κάρτα μνήμης και έχεις αποθηκεύει εκεί τα βίντεο ?

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί σε κανέναν να μη μπορεί η συσκευή να παίξει τα βίντεο που τραβάμε; Γράφει "αδύνατη η αναπαραγωγή βίντεο".

Η συσκευή όχι,αλλά σε τρεις άλλες και ένα υπολογιστή δεν μπορούσε με τπτ να παίξει ένα 1080 που τράβηξα.το θεωρώ παράξενο

Link to comment
Share on other sites

Η συσκευή όχι,αλλά σε τρεις άλλες και ένα υπολογιστή δεν μπορούσε με τπτ να παίξει ένα 1080 που τράβηξα.το θεωρώ παράξενο

 

αν δεν ειχε τον codec δεν ειναι περιεργο να μην μπορει να το παιξει

All it takes is a swipe...
Link to comment
Share on other sites

Έχεις κάρτα μνήμης και έχεις αποθηκεύει εκεί τα βίντεο ?

 

Όχι, δεν έχω καν κάρτα μνήμης μέσα...

Link to comment
Share on other sites

Όχι, δεν έχω καν κάρτα μνήμης μέσα...

Οκ, έλεγα μήπως σου είχε καεί η κάρτα μνήμης

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Έχει συμβεί σε κανέναν να μη μπορεί η συσκευή να παίξει τα βίντεο που τραβάμε; Γράφει "αδύνατη η αναπαραγωγή βίντεο".

 

Καλημέρα, εμένα μου παίζει τα δικά του αλλά δεν μου έπαιζε βίντεο όταν όμως τα μετέφερα από lg g 3. Μου φάνηκε περίεργο για δύο κινητά με ίδιες κάμερες στο ένα να παίζει και στο flex όχι μόνο δεν έπαιζαν αλλά και το μέγεθος των βίντεο από 100mb μειωνόταν κατά την μεταφορά.

Link to comment
Share on other sites

αν δεν ειχε τον codec δεν ειναι περιεργο να μην μπορει να το παιξει

Μα μιλάμε για mp4!!!Δεν είναι universal format? Άσε που στο pc παίζει vlc.γι αυτό απορω

Link to comment
Share on other sites

Μα μιλάμε για mp4!!!Δεν είναι universal format? Άσε που στο pc παίζει vlc.γι αυτό απορω

Έχεις θέμα με όλα τα βίντεο; Ή μόνο σε ένα;

Μήπως, για κάποιο, είναι κατεστραμένο το αρχείο;

Link to comment
Share on other sites

Έχεις θέμα με όλα τα βίντεο; Ή μόνο σε ένα;

Μήπως, για κάποιο, είναι κατεστραμένο το αρχείο;

 

Σε όλα όσα έχω τραβήξει εγώ. Αυτό που είχε μέσα από την αρχή η συσκευή, παίζει κανονικά. :wacko:

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το παραγγείλω , ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το letv pro αλλά τελικά κατέληξα στο flex , απλά δεν έχω καταλάβει αυτό με τις παρτίδες πχ 805 κτλ έχουν βγει κάποιες προβληματικές και πρέπει να τις αποφύγω ? και αν ναι από πιο μαγαζάκι να το αγοράσω
Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το παραγγείλω , ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το letv pro αλλά τελικά κατέληξα στο flex , απλά δεν έχω καταλάβει αυτό με τις παρτίδες πχ 805 κτλ έχουν βγει κάποιες προβληματικές και πρέπει να τις αποφύγω ? και αν ναι από πιο μαγαζάκι να το αγοράσω

 

πριν να το παραγγειλεις παρε τηλεφωνο στο μαγαζι και ρωτησε τους ποια παρτιδα ειναι .. εχεουν υποχρεωση να σου πουν..την γραφει και απεξω στο κουτι...

ακουγεται οτι απο παρτιδα 510 και μετα δεν παρουσιαζεται κανενα μα κανενα προβλημα απο οτι διαβαζω...

επισης διαβαζω απο ολους οτι το κινητο ειναι τοπ Value For Money..μακαρι να το βρω σε κοκκινο

LG Viewty (KU990)->LG Optimus (GT540)->Sony Ericsson Xperia Neo V->LG G2 (D802)->ASUS MeMO Pad 7 (ME176C)->Samsung Galaxy Tab 4 (SM-T230)->Samsung Tab S2->Samsung Galaxy S7 Edge->LeEco Le Pro 3 Elite->Xiaomi Tab 3
Link to comment
Share on other sites

Έχεις θέμα με όλα τα βίντεο; Ή μόνο σε ένα;

Μήπως, για κάποιο, είναι κατεστραμένο το αρχείο;

Με όλα όσα είναι 1080 νομίζω γιατί κάτι 720 έπαιζαν.Δεν λέω για την συσκευή μου.για άλλες και pc

Link to comment
Share on other sites

Σκέφτομαι να το παραγγείλω , ήμουν ανάμεσα σε αυτό και το letv pro αλλά τελικά κατέληξα στο flex , απλά δεν έχω καταλάβει αυτό με τις παρτίδες πχ 805 κτλ έχουν βγει κάποιες προβληματικές και πρέπει να τις αποφύγω ? και αν ναι από πιο μαγαζάκι να το αγοράσω

 

Φίλε δεν μπορώ να καταλάβω τι σχέση έχει το letv με το G Flex 2 :p ... (όταν το πάρεις στα χέρια σου θα καταλάβεις)

Εγώ το πήρα από ΕΔΩ για να έχω το κεφαλάκι μου ήσυχο με τις εγγυήσεις κλπ κλπ αν και σε κάποια άλλα μαγαζακια το έχουν φθηνότερα αλλά αν βάλεις τα μεταφορικά έρχεται σχεδόν το ίδιο !

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Εχουν τον ίδιο επεξεργαστή στην χαμηλότερη τιμή :D Απο θέμα ram πως πάει το κινητό ? φτάνουν τα 2 gb για gaming , multitasking κτλ ? μόνο αυτό με ανησυχεί , απ΄ότι ακούω στους υπόλοιπους τομείς είναι πολύ δυνατό
Link to comment
Share on other sites

Tα παμε μη τα ξαναλέμε.

Σε αυτά τα λεφτά είναι κλοπή. Δε μασάει πουθενά, τρέχει τα πάντα, δε ζεσταίνεται πιο πολύ από κανένα άλλο.

Η οθόνη έχει κάποιους τεχνικούς περιορισμούς αλλά δε νομίζω οτι θα απογοητεύσει κανένα που ξέρει τι κρατάει.

Επίσης, προκαλώ κάποιον να πει ότι εχει κρατησει 5ιντσο και πανω με καλύτερο πιάσιμο από το flex2.

Αν κάποιος βρίσκει καλύτερο σε τέτοια λεφτά και με σοβαρή εγγύηση, be my guest.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Tα παμε μη τα ξαναλέμε.

Σε αυτά τα λεφτά είναι κλοπή. Δε μασάει πουθενά, τρέχει τα πάντα, δε ζεσταίνεται πιο πολύ από κανένα άλλο.

Η οθόνη έχει κάποιους τεχνικούς περιορισμούς αλλά δε νομίζω οτι θα απογοητεύσει κανένα που ξέρει τι κρατάει.

Επίσης, προκαλώ κάποιον να πει ότι εχει κρατησει 5ιντσο και πανω με καλύτερο πιάσιμο από το flex2.

Αν κάποιος βρίσκει καλύτερο σε τέτοια λεφτά και με σοβαρή εγγύηση, be my guest.

 

+1000 Έτσι ακριβώς και ειδικά όσον αφορά στην εφαρμογή στο χέρι!

Link to comment
Share on other sites

Προχθες χωρις να κανω τιποτα.μαυριζει ολη ηθονη εκτος απο ενα εκατοστο στο επανω μερος,βγαζω καρτα μνημης καρτα σιμ.μετα απο 20 λεπτα επανηλθε.εχει συμβει σε κανεναν αλλο;;;
Link to comment
Share on other sites

Επίσης, προκαλώ κάποιον να πει ότι εχει κρατησει 5ιντσο και πανω με καλύτερο πιάσιμο από το flex2.

 

+1 για το κράτημα, ακόμα και το 1ο flex που ήταν 6'', στο κράτημα ήταν καλύτερο και από ελαφρώς μικρότερες συσκευές, π.χ. το note 3.

Link to comment
Share on other sites

Προχθες χωρις να κανω τιποτα.μαυριζει ολη ηθονη εκτος απο ενα εκατοστο στο επανω μερος,βγαζω καρτα μνημης καρτα σιμ.μετα απο 20 λεπτα επανηλθε.εχει συμβει σε κανεναν αλλο;;;

 

Σε μένα κατά τη διάρκεια κλήσης. Ειχε μια μωβ λωρίδα και όλα τα άλλα μαυρα.

Επανήλθε και δε το ξαναέκανε. Δεν έδωσα άλλη σημασία.

Back to basics

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Προχθες χωρις να κανω τιποτα.μαυριζει ολη ηθονη εκτος απο ενα εκατοστο στο επανω μερος,βγαζω καρτα μνημης καρτα σιμ.μετα απο 20 λεπτα επανηλθε.εχει συμβει σε κανεναν αλλο;;;

 

τι "σειρά" έχεις ?

Xiaomi-REDMI-5-and-5-plus.png
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...