Jump to content

Κινητο για κοπελα. Τα εχω παιξει.


astrah
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα παιδια και χρονια πολλα. Ψαχνω ενα κινητο αξιοπιστο αλλα δεν της αρεσει τιποτα απο τις προτασεις μου. Οπως απο ελλαδα motorola moto g 2014 (δεν θελει μοτορολα )και το g3 mini( 200 ευρω για 1giga ram μου φαίνεται ακριβο) Στα κινεζικα μου απέκλεισε το lenovo a 8(που το περιμενω για τον αδερφο μου) λογο εμφάνισης. Τα θελω της ειναι 4.5- 5 ιντσες,

χρωμα σαμπανιζε ή μαυρο ή ασπρο. 2 giga ram 16 rom. Gps καμερα με φλας ,πανω απο 2500ma μπαταρια .

Doggee turbo 2 δεν βλεπω πολυ κίνηση για αυτο και το elephone p6000 ακομα δεν κυκλοφορεί για να εχουμε αποψεις.

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

μεχρι ποσα χρηματα και μεγεθος.

εφοσον ψαχνει design, ας δει μερικα απο τα παρακατω

(καποια ειναι νεα, αναμενονται reviews, ψαξε εδω στο φορουμ)

 

€129 (χωρις 4G) to2c.com

p3000s €154 to2c.com

umi zero €168 to2c.com

ascend p7 €260 skroutz.gr

xiaomi mi4 4G €305 to2c.com

 

αξιοπιστα: http://www.to2c.com, http://www.vickmall.com, http://www.minideal.net

Edited by telefoneri
Link to comment
Share on other sites

Ναι αυτο ξεχασα μαξ τα 200 ευρω . Ιντσες γραφω απο 4.5 μεχρι 5

 

να σου μάθω πως να κανεις να γλιτώσεις γκρίνια......

 

της λες δες τι υπάρχει μεχρι 200 ευρω και πες τι σου αρεσει....... να σου παρω......... οτιδιποτε αλλο = γκρινια μεχρι αυτοκτονιας......

 

δεν εχει σημασία τι θα διαλεξει και ποσο χάλια ειναι.... παρτο...........

Link to comment
Share on other sites

Δεν της αρέσει Motorola , αλλά θες να πάρεις Doogee, Elephone κτλ εσύ. Προτείνω Samsung S3 Neo.
http://s4.postimg.org/kul22odml/420x150.jpg
Link to comment
Share on other sites

Το μοτορολα δεν της αρεσει γιατι ειχε παλια και δεν θελει παλι μοτορολα. Τα κοιταζω αυτα λογω εμφάνισης και χαρακτηριστικων. Και τιμής.

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

Cubot X9

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=405732

 

αν και αυτο ειναι καλυτερο σε ολα του

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=405450

Edited by Redshift
Settings > Wi-Fi & Internet > Private DNS > dns.adguard.com
Link to comment
Share on other sites

Cubot X9 στα 130$ απο Gearbest.Επισης δειξτης το ZTE V5 2GB στα 140$,χωρις να της πει τιμη.Εχει 8GB rom αλλα ειναι εξαιρετικο σαν σχεδιο,ποιοτητα και χαρακτηριστικα και φυσικα τιμη.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Cubot X9 στα 130$ απο Gearbest.Επισης δειξτης το ZTE V5 2GB στα 140$,χωρις να της πει τιμη.Εχει 8GB rom αλλα ειναι εξαιρετικο σαν σχεδιο,ποιοτητα και χαρακτηριστικα και φυσικα τιμη.

Αυτο το zte ειχα δει και ειναι και ωραιο και με πολυ καλα χαρακτηριστικά. Ξερουμε απο προβληματα;

Xiaomi MI9T pro 128Gb

Xiaomi RN3 pro 32Gb

Link to comment
Share on other sites

να σου μάθω πως να κανεις να γλιτώσεις γκρίνια......

 

της λες δες τι υπάρχει μεχρι 200 ευρω και πες τι σου αρεσει....... να σου παρω......... οτιδιποτε αλλο = γκρινια μεχρι αυτοκτονιας......

 

δεν εχει σημασία τι θα διαλεξει και ποσο χάλια ειναι.... παρτο...........

Ξεχνάς τη γκρίνια: "αυτό που μου πήρες όλο κολλάει...." :lol: Αν νομίζεις ότι το γεγονός ότι το διάλεξε μόνη της θα την κάνει να μη γκρινιάξει, είσαι γελασμένος.

Link to comment
Share on other sites

Ξεχνάς τη γκρίνια: "αυτό που μου πήρες όλο κολλάει...." :lol: Αν νομίζεις ότι το γεγονός ότι το διάλεξε μόνη της θα την κάνει να μη γκρινιάξει, είσαι γελασμένος.

σωστοστ! :p

Link to comment
Share on other sites

Ξεχνάς τη γκρίνια: "αυτό που μου πήρες όλο κολλάει...." :lol: Αν νομίζεις ότι το γεγονός ότι το διάλεξε μόνη της θα την κάνει να μη γκρινιάξει, είσαι γελασμένος.

πολύ σωστός δεν το σκέφτηκα... έχω καλύτερη λύση, της δίνεις 200 ευρώ και αποφασίζει μόνη της. Οτιδήποτε να γλυτώσεις τη γκρίνια

Link to comment
Share on other sites

Το μοτορολα δεν της αρεσει γιατι ειχε παλια και δεν θελει παλι μοτορολα. Τα κοιταζω αυτα λογω εμφάνισης και χαρακτηριστικων. Και τιμής.

Όταν λες "είχε παλιά" πόσο παλιά εννοείς; Νομίζει η κοπέλα ότι τίθεται θέμα ευχρηστίας ανάλογα με τη μάρκα; Μήπως να της εξηγουσες ότι πλέον έχουν αλλάξει τα πράγματα και ότι το moto g είναι η μόνη λογική επιλογή;

Link to comment
Share on other sites

1)Αν το διαλέξεις εσύ----> Αυτό βρήκες να πάρεις?

2)Αν το διαλέξει η ίδια----> Γιατί δεν βοήθησες να διαλέξω το καλύτερο?

.......γυναίκαι......

Επί του θέματος: Lenovo A806 μαύρο με χρυσή Nillkin hard case !!!!!

Link to comment
Share on other sites

1)Αν το διαλέξεις εσύ----> Αυτό βρήκες να πάρεις?

2)Αν το διαλέξει η ίδια----> Γιατί δεν βοήθησες να διαλέξω το καλύτερο?

.......γυναίκαι......

Επί του θέματος: Lenovo A806 μαύρο με χρυσή Nillkin hard case !!!!!

 

Συμφωνω και επαυξανω!! για το παραπανω. Ετσι κι αλλιως την γκρινια δεν θα την γλυτωσεις , με αυτο θα εχεις την λιγοτερη και δεν υπαρχει κανεις που θα της πει οτι δεν ειναι καλο κινητο. Οσο για το ομορφο ειναι καθαρα υποκειμενικο, εμενα μου φαινεται και πολυ ομορφο.!!

Link to comment
Share on other sites

Πάρε ένα λευκό lumia 925 και θα σε ευγνωμονεί για μια ζωή (λέμε ώρα.....)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

πολύ σωστός δεν το σκέφτηκα... έχω καλύτερη λύση, της δίνεις 200 ευρώ και αποφασίζει μόνη της. Οτιδήποτε να γλυτώσεις τη γκρίνια

 

Μπα ούτε στο παίζει! Μετά θα σου λέει "με άφησες μόνη μου και δεν ήξερα και πέταξα τα λεφτά μου στη μπαχαντέλα".

Δε γλιτώνεις με τίποτα. .

 

Παναγιώτης

Xiaomi Redmi Note 3 Pro <- LG G2 (D802) <- Xiaomi Mi2s
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά το Samsung galaxy s3 neo πως το βλέπετε αξίζει στην τιμή τον 169€? Καλές γιορτές

 

μακριααααα από samsung σε low-mid κατηγορία..

 

προτίμησε moto g

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα το s3 neo...δεν εχει καθυστερησεις και πολυ ομαλο στην ταχυτητα(ασπρο και μπλε ειναι πολυ ωραια).Κοιιταξε και το s4 mini που ειναι στα ορια(απο σκρουτζ φυσικα).Προτεινω ασπρο και black edition(ειναι λιγο τσιμπημενο)
Link to comment
Share on other sites

μακριααααα από samsung σε low-mid κατηγορία..

 

προτίμησε moto g

+1

 

και όπως είπα και σε άλλο θέμα , πάρ'τη και πηγαίνετε να τα δείτε απο κοντά και να τα χρησιμοποιήσετε (δεν πρόκειται να δει διαφορά, όλα ίδια θα της φανούν) οπότε μετά της παίρνεις το moto g και όλα καλά ...

 

το ίδιο είχα κάνει και εγώ πέρσυ και είχε δεί (και διαλέξει) το Alcatel idol X οπότε γύρισα σπίτι και το πήρα απο κίνα 140ευρώ :D

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...