Jump to content

[Google Nexus 6] Αξεσουάρ


gnt
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μόλις ανακάλυψα ότι τα sony livesound mh1 παίζουν.άψογα με το nexus :D

Για όποιον ενδιαφερετε για ποιοτικά h.f είναι η καλύτερη λύση μιας και το eshop τώρα τα έχει 12.90 αλλά σίγουρα θα τα βάλει προσφορά 7 ευρώ,όσο τα είχα πάρει και εγώ, άσε που και για 13 ευρώ αξίζουν με τα χίλια.

 

Δεν έλεγες τίποτ' άλλο;

 

http://www.e-shop.gr/sony-ericsson-mh1wo-livesound-hi-fi-headset-white-orange-p-TEL.009665

 

Εγώ τσίμπισα ένα. Και πάνε και με το Cloud White Nexus 6 μας. :cool:

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 387
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Παιζουν όπως είναι η θέλουν τον ανταπτορα ?

 

Παίζουν όπως είναι,ούτε αντάπτορα θέλουν,ούτε να πατάς το μεσαίο κουμπάκι.:happy:

Link to comment
Share on other sites

Τα MH1 έχω, αυτά που πρέπει να πατάς το μεσαίο κουμπάκι για να παίζουν σωστά,διαφορετικά ακούγονται λες και είσαι μέσα σε πηγάδι.

Σε μένα παίζαν σωστά μόνο σε ipad2,τώρα όμως παίζουν και στο nexus:cool:

Σαν ποιότητα ήχου για τα λεφτά τους είναι φανταστικά http://avclub.gr/forum/showthread.php/104242-The-incredible-Sony-MH1-MH1c%21

Link to comment
Share on other sites

Επιβεβαιώνω κι εγώ.

 

Πήρα αυτά και παίζουν κανονικά χωρίς αντάπτορα. Play/pause/έναρξη-παύση κλήσης, volume up + down, και κανονικά ήχο ως handsfree.

Link to comment
Share on other sites

Ήρθε εχθές η Diztronic Ultra (σε γκρι) που είχα παραγγείλει από το amazon. Πολλά ευχαριστώ σε όσους την πρότειναν, πολύ minimal/stealth αισθητική, η αίσθηση στα κουμπιά είναι τέλεια, ίσως καλύτερη και από τα μαμά και δεν μεγαλώνει ιδιαίτερα το κινητό.

Τώρα αναρωτιέμαι αν πρέπει να βάλω και tempered glass γιατί διαβάζω πως η diztronic σηκώνει το glass προς τα πάνω.

Κάποιος που έχει την θήκη και το glass της nilkin ή το Intelliarmor αν μπορεί να διαφωτίσει θα ήμουν υπόχρεος.

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας θα ήθελα να ρωτήσω για το tempеred glass IntelliGlass Pro, αν είναι συμβατό με τις θήκες:

1)SUPCASE [Heavy Duty] Belt Clip Holster Case for Google Nexus 6 (2014 Release) [unicorn Beetle PRO Series] Full-body Rugged Hybrid Protective Cover with Built-in Screen Protector (Black/Black)

 

2)Spigen NeoHybrid/ Slim Armor

 

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Για συμβατότητα Glass με θήκες ρωτάτε και στο XDA, εδώ είναι λίγο απίθανο να έχει κάποιος τον συγκεκριμένο συνδιασμό που ψάχνετε, νομίζω.
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καποιο βιντεάκι για οσο το δυνατό πιο σωστή τοποθέτηση του tempered glass Nillkin cp+ στο nexus 6 ?

Παρέλαβα σήμερα και δεν θέλω να κανω κάποια χαζομάρα.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καποιο βιντεάκι για οσο το δυνατό πιο σωστή τοποθέτηση του tempered glass Nillkin cp+ στο nexus 6 ?

Παρέλαβα σήμερα και δεν θέλω να κανω κάποια χαζομάρα.

 

Απ' ότι διαβάζω και βλέπω στo Youtube απλά το ακουμπάνε και αυτό κάθεται απ' το βάρος του. Το θέμα είναι να παίξεις με τα δάχτυλα πού ακριβώς θα καθίσει.

 

Δες

, λίγο μετά το 2:20. Το κρατάει κοντά στην οθόνη και το αφήνει τελευταία στιγμή.

 

Και υπάρχει και ο δύσκολος τρόπος. :D

 

εχω τα pistons ελπζω να ειναι συμβατα...

 

Τα δικά μου Pistons 2.0 παίζουν κανονικά.

 

(Dafuq, τελικά έχει CTIA ή OMTP το Nexus? :P )

Edited by x_vagos_x
Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η γνώμη σας για Dbrand sticker?Εχει τοποθετήσει κανείς;

Βλέπω στο xda και τα slickwraps με horween δέρμα..

Link to comment
Share on other sites

Ποια είναι η γνώμη σας για Dbrand sticker?Εχει τοποθετήσει κανείς;

Βλέπω στο xda και τα slickwraps με horween δέρμα..

 

Πολύ καλά της dbrand. Το μόνο πρόβλημα ήταν όταν το ξεκόλλησα, μου έβγαλε 2-3 μικρά κομματάκια από την πλάτη. Μεγάλη ξενέρα..

:D
Link to comment
Share on other sites

Πολύ καλά της dbrand. Το μόνο πρόβλημα ήταν όταν το ξεκόλλησα, μου έβγαλε 2-3 μικρά κομματάκια από την πλάτη. Μεγάλη ξενέρα..

 

όπα όπα! σου έμειναν 2-3 κομματάκια του σκιν , ή σου έβγαλε κομμάτι της πλάτης του κινητου??

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

όπα όπα! σου έμειναν 2-3 κομματάκια του σκιν , ή σου έβγαλε κομμάτι της πλάτης του κινητου??

Δυστυχώς κομμάτι πλάτης. Άστα να πάνε. Όταν το είδα καραφλιασα. Ευτυχώς που το έστειλα στο σέρβις για την οθόνη και για κάποιο λόγο μου άλλαξαν και πλάτη.

:D
Link to comment
Share on other sites

Σου άλλαξαν πλάτη γιατί ανοιχτηκε προφανώς η συσκευή, ή πλάτη δεν ξανακουμπωνει είναι με διπλής όψης

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

Σου άλλαξαν πλάτη γιατί ανοιχτηκε προφανώς η συσκευή, ή πλάτη δεν ξανακουμπωνει είναι με διπλής όψης

Αχα. Δεν το ήξερα αυτό. Ευχαριστω για την πληροφορία!

:D
Link to comment
Share on other sites

Σου άλλαξαν πλάτη γιατί ανοιχτηκε προφανώς η συσκευή, ή πλάτη δεν ξανακουμπωνει είναι με διπλής όψης

 

Αχα. Δεν το ήξερα αυτό. Ευχαριστω για την πληροφορία!

 

Μια χαρα κουμπωνει. Εχω δει tear down. Απλα και εμενα το service της motorola στην Αγγλια, το έστειλα για γυροσκοπιο και μου αλλαξαν συσκευη ολοκληρη :p

Τhere is nothing more powerful than the human being itself ,

 

Οι φωτογραφικές μου στιγμές --> flickr - instagram :!:

 

Oneplus 5 - 128GB

Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα κουμπωνει. Εχω δει tear down. Απλα και εμενα το service της motorola στην Αγγλια, το έστειλα για γυροσκοπιο και μου αλλαξαν συσκευη ολοκληρη :p

 

βγαινει με πενα αλλα πισω εχει ταινια, anyway παραθετω το παρακατω video

 

Live2Di3 <FFvsSK>

UK burN 4 Me

Link to comment
Share on other sites

θήκη pouch με σύστημα pull up σε νορμάλ τιμή(μεχρι 20 ευρώ) έχετε βρει πουθενα?Ποιοτική και να προστατεύει το κινητό, όχι τίποτα υφασμάτινες!

ps:Ευτυχής κάτοχος πλέον motorola(πάλι!) nexus 6!

Link to comment
Share on other sites

θήκη pouch με σύστημα pull up σε νορμάλ τιμή(μεχρι 20 ευρώ) έχετε βρει πουθενα?Ποιοτική και να προστατεύει το κινητό, όχι τίποτα υφασμάτινες!

ps:Ευτυχής κάτοχος πλέον motorola(πάλι!) nexus 6!

Με 17 ευρώ στα public , general pouch case της puro (το έχω πάρει, πολύ καλό).

Link to comment
Share on other sites

Με 17 ευρώ στα public , general pouch case της puro (το έχω πάρει, πολύ καλό).

 

Thanks, είδα και ότι έχει και το mediamarkt της cellular line σε κρεμ που ταιριάζει με το κινητό, θα δω και τα 2 και διαλέγω.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Google Nexus 6] Αξεσουάρ

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...