Jump to content

Google Nexus 6 (by Motorola)


athanaso77
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

http://www.androidheadlines.com/2016/07/google-engineer-says-no-vulkan-support-for-the-nexus-9.html

(Τέλος 2ης παραγράφου, λέει και για εμάς). Εγώ δεν ελπίζω και πολύ, μιας και τα ίδια μας έκανε και στην κάμερα(slow motion), αλλά θα δούμε...

 

sent from my shamu using tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,4χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

http://www.androidheadlines.com/2016/07/google-engineer-says-no-vulkan-support-for-the-nexus-9.html

(Τέλος 2ης παραγράφου, λέει και για εμάς). Εγώ δεν ελπίζω και πολύ, μιας και τα ίδια μας έκανε και στην κάμερα(slow motion), αλλά θα δούμε...

 

sent from my shamu using tapatalk

 

Γμτ, και εγώ παίζω games στο κινητό. Ε ρε αυτή η google. Καθαρά γιατί δεν θέλει. Το ίδιο και με τα 30fps στην κάμερα

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

παιδια στο viber εχετε προβλημα με τα notifications? εχω χασει ενα σωρο κλησεις! μονο οταν το εχω να τρεχει χτυπαει κανονικα! πρεπει κα κανω καποια ρυθμιση? στις επιλογες τησ μπαταριας δεν το εχω στην βελτιστοποιηση αλλα παλι τιποτα! το doze φταιει?
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις πειράξει τπτ στα permissions των εφαρμογών; Δεν έχω κανένα πρόβλημα με viber, whatsapp, skype κλπ.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere..

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις πειράξει τπτ στα permissions των εφαρμογών; Δεν έχω κανένα πρόβλημα με viber, whatsapp, skype κλπ.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere..

 

οχι φιλε μου,,,,εχω δωσει αδειες σε ολα.εσυ εκανες κατι συγκεκριμενο?

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως μπορώ να βλεπω στο android 7,0 flash video. Από τότε που έκανα την αναβάθμιση δεν υποστηρίζει πλέον με το puffin και το αρχείο που κατεβάζαμε μέχρι την 6
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως μπορώ να βλεπω στο android 7,0 flash video. Από τότε που έκανα την αναβάθμιση δεν υποστηρίζει πλέον με το puffin και το αρχείο που κατεβάζαμε μέχρι την 6

Νομίζω πως η google με τον chrome τα έσπασε με την adobe και τo flash. Άσε που ο puffin δεν νομίζω να έχει πάρει update για μια έκδοση που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα καλά καλά. Τι βιντεο θες να δεις που χρειάζεται flash;

Θάνος :)
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως η google με τον chrome τα έσπασε με την adobe και τo flash. Άσε που ο puffin δεν νομίζω να έχει πάρει update για μια έκδοση που δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα καλά καλά. Τι βιντεο θες να δεις που χρειάζεται flash;

 

Αγώνες έβλεπα και τώρα δεν μπορώ απλά.

Link to comment
Share on other sites

Αγώνες έβλεπα και τώρα δεν μπορώ απλά.

 

Κατεβασε τον Flash Player 11.1 for Android 4.0 (11.1.115.81) απο εδω https://helpx.adobe.com/flash-player/kb/archived-flash-player-versions.html και εγκατεστησε τον στο κινητο σου, επειτα κατεβασε τον Dolphin https://play.google.com/store/apps/details?id=mobi.mgeek.TunnyBrowser&hl=en (στις ρυθμισεις του Dolphin εκει που λεει Flash Player επιλεγεις always on)

Link to comment
Share on other sites

οχι φιλε μου,,,,εχω δωσει αδειες σε ολα.εσυ εκανες κατι συγκεκριμενο?

 

Τσέκαρε και τα notifications που έχεις δώσει στην εφαρμογή. Μήπως κατά λάθος έκανες block.

 

From the middle of nowhere to the center of everywhere..

Κινητό: Xiaomi Redmi Note 4
Link to comment
Share on other sites

Θα χρειαστεί να περιμένουμε μερικές εβδομάδες ακόμα για το nougat.

Αυτό είπε η Google και ο λόγος είναι η εξαφάνιση κάποιων σφαλμάτων του λειτουργικού.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Χθες βράδυ εμένα έκανε ένα μικρό update. 13mb αν δεν κάνω λάθος ήταν.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ποιος μαςς έφτυσεεεεε;;; Θέλω Νουγκά!! :Ρ

Κάνε εγγραφή στο πρόγραμμα preview, έτσι και αλλιώς το Nougat που θα κατεβάσεις είναι πολύ κοντά στην τελική έκδοση και πολύ σταθερή.;)

Εγώ αυτήν έχω και είναι super:D

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα κάποιο link για το preview κάποιος; Και κάποιες οδηγίες για να το περάσουμε; Edited by koulalexis
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα , εχω περασμενη ROM (Chroma 6.1) για να περασω την Nougat θα πρεπει

H να περασω πρωτα την επισημη και μετα ενημερωση ?

H εαν θελω να περασω τροποποιημενη ROM Νougat , την περναω αμεσως απο επανω και τωρα ?

(τροποποιημενη θα περασω βασικα)

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο. Αν είναι chroma και η nougat που θες να βαλεις

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το 2ο. Αν είναι chroma και η nougat που θες να βαλεις

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στην περιπτωση που δεν ειναι Chroma και ειναι καποια αλλη ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Τότε θα πρέπει να δεις τις οδηγίες από κει που θα την κατεβάσεις. Για να είσαι σίγουρος να μην σου πάει κάτι στραβά.

 

Στάλθηκε από το Nexus 6 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά, με το κινητό είχα ενα ατύχημα και μου έχει ραγίσει μπροστα η οθόνη. Το touch ευτυχώς δουλεύει μια χαρά. Ξέρεται περιπου πόσο πάει η αλλάγη της αν πάω να την φτιάξουν; το έχω λίγο διάστημα και είμαι αρκετά ευχαριστημένος και δεν μου κάνει καρδιά να το αφήσω στην άκρη.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, ξέρει κανείς αν οι μεταγενέστερες εκδόσεις, θα είναι λίγο πιο πλούσιες σε επιλογές; πχ Στην Ν preview που έβαλα, δεν υπάρχει επιλογή να βάλεις το %ποσοστό της μπαταρίας επάνω δεξιά στο εικονίδιο. Επίσης θα μπορούσαν να έχουν πολύ πιο όμορφα wallpapers και πιο γουστόζικο λογισμικό. Οι επίσημες ή έστω ένα σημαντικό update πότε υπολογίζουμε να τις έχουμε;
Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι δυνατόν να έχουν περάσει βδομάδες και ακόμα να πάρουμε την Ν ? ήμαρτον
Link to comment
Share on other sites

Καλά είναι δυνατόν να έχουν περάσει βδομάδες και ακόμα να πάρουμε την Ν ? ήμαρτον

Λίγο υπομονή ακόμα, έχει κάποια bugs και διορθώνονται :rolleyes:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Google Nexus 6 (by Motorola)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...