Jump to content

Βοήθεια σε εργασίες


paularas
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 919
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Τη συμπληρωσα κι εγω. Καλη επιτυχια.

Λιγο γενικη παντως. Εκτος βεβαια κι αν ειχατε τετοια οδηγια απο τον επιβλεποντα καθηγητη σας.

Link to comment
Share on other sites

ενδιαφερουσα ερευνα

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Your response has been recorded.

 

Καλή επιτυχία ! :D

Νίκος

Κάτοχος Samsung Galaxy S10+ (Android 10 Official).

- 001 με την όπισθεν

Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ....ακόμα το δείγμα είνια μικρό....αφιεερώστε λιγότερο από ένα λεπτό για να μαζευτεί μεγαλύτερο δείγμα.
Link to comment
Share on other sites

Απάντησα και εγώ αλλά θα επισημάνω ότι η έρευνα είναι επιστημονικά απαράδεκτη για τους ακόλουθους λόγους.

α) Ενώ απάντησα ότι δεν επηρεάστηκε η συνήθεια μου για καφέ από την Οικονομική κρίση , επέμενε να θέλει να μάθει με ποιό τρόπο επηρεάστηκα και υποχρεώθηκα να δώσω απάντηση.

β) Η τιμή 2-5 ευρώ είναι πολύ ευρεία για μία έρευνα καφέ. Δεν μπορώ να βάλω στην ίδια κατηγορία αυτους που ξοδευουν 2 ευρώ για καφέ με όσους ξοδευουν 5.

Όσο αφορά επισης το ερώτημα για το αν επηρεάστηκε η κατανάλωση καφέ από την κρίση , θεωρεί δεδομένο ότι αυτός ο επηρεασμός είναι οποσδήποτε αρνητικός δηλαδή το αγαθό καφές εκ προοιμίου είναι κανονικό αγαθό.

Κατα την ταπεινή μου άποψη κάλυστα συμπεριφέρεται και σαν υποκατάστατο , δηλαδή λόγω τις κρίσης κάποιοι έκοψαν εστιατώρια και καταναλώνουν περισσότερες καφετέριες, Αλλά καμμία τέτοια υποψία δεν υπάρχει στην έρευνα.

Link to comment
Share on other sites

Την συμπλήρωσα και εγώ.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ Βασίλη για τα σχόλια. Τα έχω ήδη μεταφέρει. Παρόλα αυτά συνεχίστε και τα άλλα μέλη να δίνετε απαντήσεις για να μαζευτεί το δείγμα. Τα αποτελέσματα θα δημοσιευτούν μετά για όλους.
Link to comment
Share on other sites

Οκ και από εμένα φίλε μου!

Edit : αν ανεβάσω το link στη σελίδα μου στο Facebook να το συμπληρωσουν μερικοί φίλοι υπεύθυνα όμως έχεις πρόβλημα?

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

takaros31. Θα ήταν τέλειο :). Σε ευχαριστώ πάρα πολύ....

Ok φίλε μου το βάζω τώρα

 

Edit : 41 άτομα

θα κάνω update τα άτομα όσο ανεβαίνουν

Edited by takaros31

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ok φίλε μου το βάζω τώρα

 

Edit : 22 άτομα

θα κάνω update τα άτομα όσο ανεβαίνουν

 

Σε ευχαριστώ, είσαι ο πρώτος που βοηθάει.

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ, είσαι ο πρώτος που βοηθάει.

Ίσως είναι και παραπάνω τα άτομα από αυτά που γράφω στο παραπάνω μήνυμα εγώ γράφω όσους μου έχουν πει ότι το έκαναν

Samsung Galaxy Note 20 Ultra + Huawei gt2

 

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ίσως είναι και παραπάνω τα άτομα από αυτά που γράφω στο παραπάνω μήνυμα εγώ γράφω όσους μου έχουν πει ότι το έκαναν

 

Thanks a lot. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Αλλη μια κι απο εμενα φιλε μου,καλη επιτυχια σε οτι κι αν κανεις. :)

samsung-galaxy-s23-s23-ultra-enterprise-edition.jpg.webp

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Καλησπέρα σας! :)

 

Είμαστε προπτυχιακοί φοιτητές του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και διεξάγουμε μία έρευνα σχετικά με μία επιχειρηματική ιδέα που αναπτύσσουμε με το όνομα «Jolly out». Το Jolly out αποτελεί μία πλατφόρμα ψυχαγωγίας και διασκέδασης που στοχεύει στην εύρεση χώρων διασκέδασης που ταιριάζουν με τις προσωπικές προτιμήσεις των χρηστών.

 

Το ερωτηματολόγιο (https://docs.google.com/forms/d/1qsV2KLzsi2ShVCU8O-fh41VTMRn2c27sSrE2LAhebXg/viewform) δεν θα σας πάρει πάνω από δέκα λεπτά, αλλά θα συμβάλλει πολύτιμα στο έργο μας!

 

Σας ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων!:D

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! :)

 

Είμαστε προπτυχιακοί φοιτητές του Οικονομικού Πανεπιστημίου Αθηνών και διεξάγουμε μία έρευνα σχετικά με μία επιχειρηματική ιδέα που αναπτύσσουμε με το όνομα «Jolly out». Το Jolly out αποτελεί μία πλατφόρμα ψυχαγωγίας και διασκέδασης που στοχεύει στην εύρεση χώρων διασκέδασης που ταιριάζουν με τις προσωπικές προτιμήσεις των χρηστών.

 

Το ερωτηματολόγιο (https://docs.google.com/forms/d/1qsV2KLzsi2ShVCU8O-fh41VTMRn2c27sSrE2LAhebXg/viewform) δεν θα σας πάρει πάνω από δέκα λεπτά, αλλά θα συμβάλλει πολύτιμα στο έργο μας!

 

Σας ευχαριστούμε πολύ εκ των προτέρων!:D

καλή επιτυχία :)

Υπογραφή....
Link to comment
Share on other sites

Πολλά μπράβο για την ιδέα, ελπίζω να δω το συντομότερο την υλοποίηση της. Καλή επιτυχία εύχομαι.

 

Sent from my Passport using Tapatalk

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

Γεια σας.

 

Διεξάγουμε μια προσωπική έρευνα σχετικά με την επίδραση της ενεργειακής φτώχειας στην ψυχολογία των ελλήνων, για τις ανάγκες της έρευνας φτιάξαμε ένα ερωτηματολόγιο για να απαντάει ο κόσμος μέσω διαδικτύου. Σε όλες τις ερωτήσεις απαντάτε με ένα κλικ μόνο και επιλέγετε μια βαθμίδα από το 0 μέχρι το 10.

 

Όποιος επιθυμεί μπορεί να μπει να απαντήσει στο παρακάτω link, θα του πάρει περίπου 6 λεπτά. Πρωτού ξεκινήσετε τις απαντήσεις διαβάστε τις οδηγίες στην αρχή!

 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSd-iQFug5zgiBaP_SIIMXfr_PDavxV_c7QoZY1m1uukQic9cQ/viewform

 

Ευχαριστούμε προκαταβολικά.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...