Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Ναι,δεν ερχετε ειδοποιηση.εκανα lock και την εφαρμογη απο το task bar αλλα τιποτα.:wacko:

 

Φαντάζομαι έχεις δώσει permission από την εφαρμογή Security έτσι?

Ανοίγεις Security -> Permission πάνω πάνω έχει 4 tabs.

Ενεργοποίησε την εφαρμογή που θέλεις στο 1ο και στο 2ο tab και κάνε ένα restart.

Εγώ αυτό έκανα και έρχονται κανονικά ειδοποιήσεις σε όποιες εφαρμογές έχω ενεργοποιήσει

Edited by tsport
Link to comment
Share on other sites

Ναι,τα ειχα απο την αρχη ετσι και το κινητο το εχω κανει restart ποσες φορες.

 

Τελικα εδωσα δικαιωμα στο Docs to go που ειχα κλεισει κ τωρα ειναι οκ!!Βεβαια δεν καταλαβαίνω τι σχεσει ειχε αυτο αλλα τελος παντων. ολα οκ ευχαριστω

Edited by eduardo
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!εχω ενα προβλημα π ισως να ειναι γενικο,οταν μ στελνουν μια φωτογραφια στο facebook η ανεβαζουν,την διχνει τεραστεια κ η μιση φωτογραφια δεν φαινεται,

ξερει κανεις αν αυτο μπορει να διορθωθει?

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα σε ολους!εχω ενα προβλημα π ισως να ειναι γενικο,οταν μ στελνουν μια φωτογραφια στο facebook η ανεβαζουν,την διχνει τεραστεια κ η μιση φωτογραφια δεν φαινεται,

ξερει κανεις αν αυτο μπορει να διορθωθει?

Αυτό φιλε είναι πρόβλημα της εφαρμογής

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

"Dear friend,

Thanks so much for your support,and for each device,we have checked them carefully before shipping

Let me explain to you for the central led light,

this central led light of meizu m1 note was made by Fluorescent materials,was covered by Led light,

so it seems just light half,in actually the whole central led light get light,It is just unevenly light

if you want to learn more about it,you can go to meizu offical website to ask their online customer services,

 

so please dont worry,there will have no problem for your device,thanks"

 

Αυτή την απάντηση πήρα από vick.

Τελικά με ηλιοθεραπεία (Όπως έχει αναφερθεί) θεραπεύεται;

Edited by aggeloszog
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχω τώρα 2 εβδομάδες άψογο το μόνο που με χαλάει είναι ο ήχος του που είναι χαμηλός και κακής ποιότητας

 

Εννοείς ο ήχος στις κλήσεις από το ακουστικό ή από το μεγάφωνο;

Link to comment
Share on other sites

Αυτό το είδατε;

Έχει και Meizu σε πολύ καλές τιμές.

Delivery από EU Warehouse σε 3 ημέρες χωρίς τελωνείο!!!!!

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Ναι αλλά είναι out of stock

 

Σύντομα θα είναι και σε stock.

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη τι εχει ο ηχος ρε παιδια?γιατι εγω που το εχω εδω και μηνες δεν εχω τοσο μεγαλο παραπονο.απλα μετα το update νομιζω οτι επεσε λιγο η ενταση αλλα και παλι ειναι αρκετα δυνατο και καθαρο Edited by fatsionas
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σε ολη την παρεα. Πηρα για τον αδερφο μου το συγκεκριμενο κινητο,μιας και πληρουσε ολες τις αναγκες του,και μου ανεφερε οτι το κυριως προβλημα του με αυτο ειναι οτι του crashαρει σχεδον καθε εφαρμογη, πχ το skype μπορει να κολλησει και να θελει restart το κινητο ή απλα να το πεταξει στην κεντρικη οθονη,του crashαρει η εφαρμογη των μνματων,το viber,το whats up. Γενικα τρωει φρικες το κινητο :P Επισης εχει καποια θεματα με την φωτεινοτητα οτι οταν τελειωνει μια κληση το κινητο παραμενει σκοτεινο στην τελευταια σκαλα φωτεινοτητας.

Εψαχνα να βρω μεσα απο το κινητο αν υπαρχει πουθενα η επιλογη να ψαξει για updates ,αλλα δεν την βρηκα πουθενα.Εχει την εκδοση Flyme OS 4.2.0.2U.Μηπως μπορειτε να μου δωσετε ενα λινκ με το πως και απο που θα κανουμε το τελευταιο update για την συσκευη,μπας και φτιαχτει κανενα απο τα προβληματα του? Ευχαριστω οποιον ασχολειθει :)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ ικανοποιημένος από το ηχείο.

Δεν σε κουφαινει αλλά καθαρό και αξιοπρεπες.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

πηγαινε στο εικονιδιο που λεει αναβαθμιση η flyme κατι και πατα και μπες και λογικα θα σου βγαλει update.πατα και θα τα κανει ολα μονο του
Link to comment
Share on other sites

Το ηχειο πραγματι δεν ειναι απ τα δυνατα του σημεια. Σε σχεση με το πολυ καλο (στον ηχο) Idol X+ το M1 αν και δυνατοτερο εχει λιγοτερο ποιοτικο ηχο. Τιποτα τραγικο ομως, απλα λιγο μετρια ποιοτητα.
Link to comment
Share on other sites

https://www.fastcardtech.com/MEIZU-M1-Note.html

Το μαγαζί ειναι ελεγμενα (από πολλους) αξιόπιστο, εξαιρετικα χαμηλη τιμή..

Τα μεταφορικα ποσο ειναι? Γιατι free shipping δεν βλεπω...

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Τα μεταφορικα ποσο ειναι? Γιατι free shipping δεν βλεπω...

 

στην τιμή εκτός απο μεταφορικά θα πρέπει να προσθέσεις και την προμήθεια αν πληρώσεις με paypal

Link to comment
Share on other sites

τα μεταφορικα παιδια τσαμπα ειναι, απλά σου παιρνει προμήθεια 3.5% paypal, 6 δολλάρια περιπου...Βαζεις και ενα κουπονι 3$ (και εχω και μια υπονοια πως με register σου δινουν και κουπονι επιπλεον 2$) και έρχεσαι η μια η αλλη...γυρω στα 172-173 δολλάρια...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...