Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σορυ τωρα πιστευω ειναι οκ

Δεν νομιζω να φταίει η οθόνη. Δοκίμασε να βάλεις άλλο launcher. Όταν μαυριζει δοκίμασε να ανεβάσεις τα recent s apps και να δοκιμάσεις να μπεις σε κάποιο

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Δεν νομιζω να φταίει η οθόνη. Δοκίμασε να βάλεις άλλο launcher. Όταν μαυριζει δοκίμασε να ανεβάσεις τα recent s apps και να δοκιμάσεις να μπεις σε κάποιο

 

δεν προλαβαινει να κατεβασει αλλον launcher.στις προσφατες εφαρμογες γραφει πχ opera need to use the function locate και αργει να ανοιξει.οταν ανοιξει και μετα το κλεινω μαυρη οθονη παλι.δηλαδη η οθονη δουλευει κανα λεπτο.ξεχασα να πω οτι πχ αν κανω απεγκατασταση καμια εφαρμογη η κατι αλλο μολις κανω restart παλι ειναι στην ιδια ακριβως κατασταση

Link to comment
Share on other sites

δεν προλαβαινει να κατεβασει αλλον launcher.στις προσφατες εφαρμογες γραφει πχ opera need to use the function locate και αργει να ανοιξει.οταν ανοιξει και μετα το κλεινω μαυρη οθονη παλι.δηλαδη η οθονη δουλευει κανα λεπτο.ξεχασα να πω οτι πχ αν κανω απεγκατασταση καμια εφαρμογη η κατι αλλο μολις κανω restart παλι ειναι στην ιδια ακριβως κατασταση

Μια χαρά προλαβαίνεις νομίζω να κατεβάσεις. Προσπάθησε

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Μου πάει πχ 73%η 94% και σταματάει.να προσθέσω ότι πχ του Facebook την εφαρμογή στις πρόσφατες δεν την ανοίγει
Link to comment
Share on other sites

Μου πάει πχ 73%η 94% και σταματάει.να προσθέσω ότι πχ του Facebook την εφαρμογή στις πρόσφατες δεν την ανοίγει

Δεν προλαβαίνεις να ξανά φλασαρεις την Ρομ;

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή τώρα το Hangouts σου παίζει;

Ποιες εφαρμογές έφτιαξες;

 

Δεν το δουλεύω το hangouts άρα δεν ξέρω τι πρόβλημα έχει το κινητό με την συγκεκριμένη εφαρμογή. Αν δεν παίρνεις μνματα μάλλον πρέπει να της δώσεις δικαιώματα από την εφαρμογή της meizu(Ασφάλεια την μεταφράζει και έχει πράσινο σύμβολο).

Link to comment
Share on other sites

καποιες φορες μενουν λιγο παραπανω ανοιχτα τα εικονιδια αλλα δεν μ αφηνει να κανω τιποτα καμια ενεργεια.ισως δεν ειναι η οθονη αλλα δεν φορτωνει καλα το λειρουργικο η κατι τετοιο.και αυτοι στο fastcardtech δεν τους βλεπω και πολυ προθυμους.εγραψα και στο νημα για τις επιστροφες αλλα δεν ειναι και πολυ ενεργο εκει το νημα να κανω refund μπας και βγαλω ακρη?
Link to comment
Share on other sites

Παίδες χρησιμοποιώ την εφαρμογή around me αλλά από τότε που πήγα σε 4.5.7 Α δεν την είχα δοκιμάσει μέχρι χθες... Μου λέει GPS error.. Ξέρει κανείς τι παίζει?
#never settle down
Link to comment
Share on other sites

Παίδες χρησιμοποιώ την εφαρμογή around me αλλά από τότε που πήγα σε 4.5.7 Α δεν την είχα δοκιμάσει μέχρι χθες... Μου λέει GPS error.. Ξέρει κανείς τι παίζει?

από ότι έχω παρατηρήσει στην 4.5.7 Α δεν λειτουργεί η τοποθεσία μέσω WiFi ή δεδομενων, όταν έχεις gps ανοικτό βέβαια και έχει λοκαρει λειτουργεί κανονικά...στις μόνες εφαρμογές που λειτουργεί ή τοποθεσία με ή χωρίς gps είναι οι Google maps και το Facebook..στο viber και σε ένα σωρο αλλά οχι

Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν να φλασαρω παλι ρομ.τους ειπα το εχω κανει.δεν διαβαζει καν το κινητο στο λαπτοπ δεν με αφηνει να περασω το αρχειο update.υπαρχει κανενας αλλος τροπος και δεν ξερω?δοκιμασα και με power+volume+ αλλα τιποτα
Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν να φλασαρω παλι ρομ.τους ειπα το εχω κανει.δεν διαβαζει καν το κινητο στο λαπτοπ δεν με αφηνει να περασω το αρχειο update.υπαρχει κανενας αλλος τροπος και δεν ξερω?δοκιμασα και με power+volume+ αλλα τιποτα

Όχι δεν υπάρχει.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

μου ειπαν να φλασαρω παλι ρομ.τους ειπα το εχω κανει.δεν διαβαζει καν το κινητο στο λαπτοπ δεν με αφηνει να περασω το αρχειο update.υπαρχει κανενας αλλος τροπος και δεν ξερω?δοκιμασα και με power+volume+ αλλα τιποτα

Το δοκίμασες φαντάζομαι ενώ ήταν κλειστό?

Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.περιμενω το κινητο απο στιγμη σε στιγμη...μπορει καποιος που εχει την u εκδοση να μου πει αν δεχεται αναβαθμισεις ota και ποια εκδοση ειναι η νεοτερη?
Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω δοκιμασει 4.5.6α και 4.5.7α εχω βαλει google installer playstore αλλα δεν κατεβαζει με τιποτα εφαρμογες!!! ολο error!! σημερα το πηρα μεταχειρισμενο και ειμαι ετοιμος να το σπασω! καμια βοηθεια πριν το πεταξω plz!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

ΓΕΙΑ ΣΑΣ.περιμενω το κινητο απο στιγμη σε στιγμη...μπορει καποιος που εχει την u εκδοση να μου πει αν δεχεται αναβαθμισεις ota και ποια εκδοση ειναι η νεοτερη?

Απλά περνάς την 4.5.7Α που είναι η τελευταία.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

παιδια εχω δοκιμασει 4.5.6α και 4.5.7α εχω βαλει google installer playstore αλλα δεν κατεβαζει με τιποτα εφαρμογες!!! ολο error!! σημερα το πηρα μεταχειρισμενο και ειμαι ετοιμος να το σπασω! καμια βοηθεια πριν το πεταξω plz!!!!!!

Δοκίμασε όπως είναι να περάσεις ένα δεύτερο Gmail account και μπες play store να κατεβάσεις κάτι. Λογικά θα φτιάξει

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε όπως είναι να περάσεις ένα δεύτερο Gmail account και μπες play store να κατεβάσεις κάτι. Λογικά θα φτιάξει

 

πως να το κανω? δεν καταλαβενω,,,δεν μπορω να κατεβασω gmail...να κανω απεγκατασταση το play store και να βαλω παλι με αλλο acount gmail?

Link to comment
Share on other sites

πως να το κανω? δεν καταλαβενω,,,δεν μπορω να κατεβασω gmail...να κανω απεγκατασταση το play store και να βαλω παλι με αλλο acount gmail?

Όχι πήγαινε στις ρυθμίσεις και βάλε ένα ακόμα Gmail account στο κινητό.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω περασει με τον γνωστο τροπο την 4.5.6I και σημερα μου ηρθε να κανω αναβαθμιση σε 4.5.7I.EXEI ερθει σε κανεναν αλλον η την εχει περασει κανενας¨?
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω περασει με τον γνωστο τροπο την 4.5.6I και σημερα μου ηρθε να κανω αναβαθμιση σε 4.5.7I.EXEI ερθει σε κανεναν αλλον η την εχει περασει κανενας¨?

Γίνεται update μέσω Ota ενώ έχεις κάνει την πατέντα με την INTERNATIONAL ROM;

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

το πρωι μου ηρθε ειδοποιηση οτι εχω αναβαθμηση και την κατεβασα κανονικα δεν εκανα ομως την εγκτασταση

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://meizufans.eu/forum/topic/3331/flyme-4-5-7i

Link to comment
Share on other sites

το πρωι μου ηρθε ειδοποιηση οτι εχω αναβαθμηση και την κατεβασα κανονικα δεν εκανα ομως την εγκτασταση

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

https://meizufans.eu/forum/topic/3331/flyme-4-5-7i

 

 

corrupt firmware και απο Meizu.cn και απο Meizufans :O

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Dear customer ,

 

If like this, then please send it back to us,

 

Follow our company give our all product warranty, under 1 year phone. you can get warranty service.

Here is our policy: http://www.fastcardtech.com/article.php?id=12

Before you ship back please read it first:

*1*Never use DHL, FEDEX, UPS, TNT, EMS these Express-services, such like the tracking code with whole numbers,or start with "EE""CC" etc, it will be hold by customs forever due to China Strict customs laws. And we cannot do anything about it.

*2* Please ship back package by normally Registered-Airmail service with track number. It also will save your much money for use this service.

*3* Please left a paper in box

1. Your order number for you’re shipped back.

2. Please write this is “Personal package to friend value 65usd not new” (Also note it in shipment invoice)

3. What problem for your items

4. Your Tel number and address

5. Your Email address

Please give us these info on note paper put in package for help us fast deal with your repair case: (No info package we will hold it )

Please fill out the attached file

*4* Please note in shipment invoice “Personal package to friend value 65usd”

Please not write it cost higher, if higher mean it will be add tax.

*5* About repair fee, Repair all fee we will pay for buyer include ship back fee in one month, but if you had use phone over 1 month (hardware problem damaged by buyer need pay cost fee too), you need pay ship back to you fee (what you paid when you order phone shipment fee, just pay same money no extra charge). If you wish save some money you can use Registered Airmail but some % easy to lost .If you wish use Registered Airmail only need pay 20usd.

Shipment fee please pay cash for save you some fee, you can put money in phone back battery case for safe.

You also can use PayPal or bank payment pay it but please add fee.

Please ship your repair phone to this address:

Name: MR Chang Shi Zhuang

Street: Room 102,No. 14, Lane 461, Tian-shan Road, Chang-ning District

City: SHANGHAI

Country: CHINA

Postal code: 200336

Note again: Please not use DHL, FEDEX, UPS, TNT, EMS these company Express-services, it will be hold by customs forever.net due to China Strict customs laws. And we cannot do an.netything about it.

Thank you for you work with FCT, it is our pleasure work with you

 

Φεύγει για πίσω.Επειδή και τα δικά τους αγγλικά δεν είναι ότι καλύτερο ούτε τα δικά μου το ότι το στέλνω σε φίλο το γράφω και απο εξω;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...