Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα, ξέρεις κανείς που θα βρώ το ματζαφλάρι αυτό που το χώνουμε για να βγούν οι σιμ έξω?

Toυ Iphone ταιριάζει;

Και με συνδετήρα εγώ το έχω ανοιξει...

 

Εγώ έβαλα αυτή την πιο πιο stable beta απο τις 23 Ιουνίου. Πλέον υπάρχουν όλα (δόνηση, χειρονομίες) αλλά έχει όπως λες κάποια bugακια..Στην κάμερα η ταχύτητα κλείστρου δείχνει να μην εχει αποτέλεσμα όπως ανέμενα..Κάποια bugs στα animations π.χ όταν ανοίγεις ένα φάκελο εφαρμογών είναι και αυτά ενοχλητικά..Επίσης κάποιες φορές εγκαθιστάς μια εφαρμογή και δεν υπάρχει εικονίδιο στο app drawer..Είναι αόρατο.

ΥΓ: νιωθω τη φωτεινότητα σε πολύ υψηλότερα επίπεδα με την lollipop..Δεν ξέρω αν είναι η εντύπωση μου ή αν ισχύει..

Έβαλα και γω την lollipop 23.6.15 που λές και είναι πράγματι καλύτερη από αυτή που είχα! Πλέον παιζει το cundy crash που πριν δεν έπαιζε, αλλά μου χτυπάνε άλλες εφαρμογές που πριν με τη stable ήμουν οκ. Σε γενικές γραμμές όμως σαφώς καλυτερη!

 

παιδια μηπως γνωριζετε πως αλλαζεις την κλιμακωτη ένταση ήχου στις εισερχομενες κλήσεις?ειμαι στην ρομ 4.2.0.5υ

Διάβασε το post #1894

Edited by mitsre
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έβαλα και γω την lollipop 23.6.15 που λές και είναι πράγματι καλύτερη από αυτή που είχα! Πλέον παιζει το cundy crash που πριν δεν έπαιζε, αλλά μου χτυπάνε άλλες εφαρμογές που πριν με τη stable ήμουν οκ. Σε γενικές γραμμές όμως σαφώς καλυτερα

 

Μετα απο 2-3 μερες με αυτη, εχω να παρατηρησω αρκετα lags ειδικά στις εισερχομενες κλήσεις, και, το σημαντικότερο, χειρότερη αυτονομία απ' ότι πριν με την kitkat..

Link to comment
Share on other sites

και εμενα ακομη να εμφανιστει αν και που το εδωσαν!υπομονη....

 

τελικα ποσες μερες σας εκανε εσας να εμφανιστει απο την μερα που εγινε shipped(εργασιμες) απο fastcard

Link to comment
Share on other sites

να έχεις στο νου σου ότι θα χάνεις κάποια (λίγα) εισερχόμενα έτσι.

 

Γιατί έτσι;Εξάλλου δεν έχω βγάλει την στοκ.Απλά έχω επιλέξει ως default την νέα εφαρμογή!

Link to comment
Share on other sites

τελικα ποσες μερες σας εκανε εσας να εμφανιστει απο την μερα που εγινε shipped(εργασιμες) απο fastcard

 

18/6 μου δωσανε αριθμο 25/6 εμφανιστηκε με σαββατοκυριακο μεσα αρα 6 μερες αν δεν υπολογιζω λαθος

Link to comment
Share on other sites

18/6 μου δωσανε αριθμο 25/6 εμφανιστηκε με σαββατοκυριακο μεσα αρα 6 μερες αν δεν υπολογιζω λαθος

 

οκ! εχω ακομη 2-3 μερες

τωρα πως το βλεπεις..σε ποσες μερες λεει θα ερθει??

Link to comment
Share on other sites

οκ! εχω ακομη 2-3 μερες

τωρα πως το βλεπεις..σε ποσες μερες λεει θα ερθει??

 

ε απο την μερα που εμφανιζεται σε κανα δυο εβδομαδες πανω κατω...ελπιζω:D

Link to comment
Share on other sites

τελικα ποσες μερες σας εκανε εσας να εμφανιστει απο την μερα που εγινε shipped(εργασιμες) απο fastcard

 

 

http://springglobalmailtracker.com/ να τσεκαρεις εδω...

Link to comment
Share on other sites

Άλλαξε τη γλώσσα στα αγγλικά και θα σου τα εμφανίζει όλα.

 

Ευχαριστω αδερφε...Μια χαρα 3 παρα κατι ωρες sot με data και εχω 65% μπαταρια

To 10 το καλο!LG V10!
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σε όλους...έχω ένα προβληματακι... Ενώ διαγραφω κάποιες επαφές δεν διαγράφονται τελείως...είναι μόνο για ανάγνωση μου γράφει... Πως τις σβηνω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας.

Έφτιαξα λογαριασμό Flyme, τον ενεργοποίησα, μπαίνω από τον υπολογιστή κανονικά αλλά όταν πάω να συνδεθώ από το τηλέφωνο μου λέει το εξής:

 

This phone has logged in haki.gr@flyme.cn

To use another ID, please log in the original one and log it out correctly.

 

Τι φρούτο είναι αυτό;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά τα φώτα σας.

Έφτιαξα λογαριασμό Flyme, τον ενεργοποίησα, μπαίνω από τον υπολογιστή κανονικά αλλά όταν πάω να συνδεθώ από το τηλέφωνο μου λέει το εξής:

 

This phone has logged in haki.gr@flyme.cn

To use another ID, please log in the original one and log it out correctly.

 

Τι φρούτο είναι αυτό;

 

θα πρέπει ο προηγούμενος κάτοχος του κινητού να το αποδεσμεύσει απο τον λογαριασμό του

Link to comment
Share on other sites

θα πρέπει ο προηγούμενος κάτοχος του κινητού να το αποδεσμεύσει απο τον λογαριασμό του

 

Μάλιστα.

Το είχα ψυλιαστεί.

Πρέπει να συνδεθεί στο λογαριασμό του από τη συσκευή ή γίνεται κι από τον υπολογιστή;

Φιλικά.Γιώργος.
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα.

Το είχα ψυλιαστεί.

Πρέπει να συνδεθεί στο λογαριασμό του από τη συσκευή ή γίνεται κι από τον υπολογιστή;

 

και απο το pc γίνεται

Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει μια public beta. Είναι αυτή που έτρεχαν μερικοί εδώ μέσα;

 

http://bbs.flyme.cn/thread-298365-1-1.html

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Έχει βγει μια public beta. Είναι αυτή που έτρεχαν μερικοί εδώ μέσα;

 

http://bbs.flyme.cn/thread-298365-1-1.html

 

Επίσημα και από τη meizu η 4.5.3A

http://www.flyme.cn/firmwarelist?modelId=27&type=2

Link to comment
Share on other sites

για u παιδια δεν εχει βγει update?αυτη η εκδοση που βγηκε ειναι επισημη?

Επίσημη είναι αφού σου δίνει λινκ της Meizu.

Για U περιμένεις ή βάζεις την.Α.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

την εβαλε κανεις την καινουργια εκδοση?τι λεει ειναι καλη?δηλαδη οσοι εχουν την Α τους ηρθε update κανονικα στο κινητο η πρεπει να την περασουν μονοι τους? Edited by fatsionas
Link to comment
Share on other sites

Είναι ακριβώς τα ιδια MB με την leaked έκδοση..Αν είναι η ίδια θα πρότεινα να μην την περάστε. Την ειχα 3-4 μέρες και απογοητεύτηκα. Χάλια αυτονομία. Γύρισα στην .04Α και βρήκα την υγειά μου {ακόμα βέβαια δε φτάνω κατι τρελα νουμερα που έχω ακούσει (πχ 3 ώρες sot με 3g και η μπαταρία στο 65%) }.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Σας παρακαλώ ας με βοηθήσει κάποιος πως μπορώ να διαγραψω τις επαφές μου. Δεν με αφήνει να τις διαγραψω τελείως μου λέει είναι μόνο για ανάγνωση... Τι μπορώ να κάνω..?
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...