Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Φιλε απλα ειπα κατι που παρατηρησα,και παρατηρησα οτι το μαυρο της οθονης του Meizu M1 Note μου θυμησε εποχες προ ips οπου γκριζαρε η οθονη οταν την κοιτουσες απο το πλαι μονο που στην περιπτωση του Meizu M1 Note δεν χρειαχετε να το γυρισεις στο πλαι το τηλ. για να γκριζαρει η οθονη γιατι ειναι γενικα γκριζο και οχι μαυρο το χρωμα μαυρο,και η επιβεβαιωση σε αυτο που παρατηρησα ηρθε και απο το review του gsmarena οπου λενε τα ιδια που ελεγα και'γω για τα μαυρα του Meizu M1 Note(στο gsmarena κανουν λογο και για μετριο sunlight legibility ,αλλα που να τολμουσα να το πγω και αυτο!)!

Καλυτερα δηλ. θα ηταν να ελεγα ψεματα και να'λεγα οτι ειναι φοβερο το μαυρο και η αντιθεση του Meizu M1 Note?

Αφου ειναι χειροτερα απο του πολυ φθηνοτερου coolpad f1 που το συγκρινα,πως να το κανουμε?

Ειπα λοιπον την γνωμη μου μιας και ηθελα πολυ να το παρω και ειχα και εχω ετοιμο αγοραστη για το f1 μου αλλα με χαλασε οπως ειπα το συγκεκριμενο,κατα τάλλα ειναι ΤΗΛΕΦΩΝΑΡΑ το Meizu M1 Note,και ειπα επισης την αποψη μου οτι μιας και εσκασε λοιπον και το Lenovo K3 Note που ειναι σχεδον ιδιο σε ολα με το Meizu M1 Note αλλα εχει και αυτα που λειπουν απο το Meizu και οπου και στο gsmarena τα λεει "Main disadvantages" του Meizu M1 Note,δηλ. εχει το Lenovo K3 Note microSD card slot,removable battery,και ραδιοφωνο,και μενει λοιπον να δουμε αν τα μαυρα του ειναι πιο μαυρα και ειναι και πιο φθηνο τοτε εμενα μου φαινετε πολυ καλυτερο VFM το Lenovo K3 Note,πειραζει και αυτο δηλ.?

Μην ειστε ολοι ρε παιδια "επειδη το πηρα ειναι και το καλυτερο¨,εδω στο φορουμ ειναι και παρα πολλοι που ψαχνουν για να κανουν την καλυτερη δυνατον αγορα γιάυτο και'γω λεω το να ειμαστε και λιγο πιο αντικειμενικοι δεν βλαπτει!

Σωστά, ο καθένας έχει δικαίωμα να λέει την άποψη του, εσύ όμως είπες και για burn in οπότε φανταστηκαμε οι περισσότεροι πως μιλάς για ελαττωματικο κομμάτι και η συζήτηση έληξε εκεί. Τώρα εγώ σε άλλο review είχα διαβάσει πως έλεγε για πολύ καλά μαύρα, δεν ήρθα τρέχοντας να στο ποσταρω, νόμιζα ότι είχε λήξει το θέμα. Μαζί σου,να λες την άποψή σου αλλά αν ήταν ΓΚΡΙ το μαύρο και είχε burn in στο review σου θα το κραζαν δε θα το συγχωρουσαν αν είναι όσο χάλια το περιγράφεις ΕΣΎ. γιαυτό το review ΣΟΥ δε λέει για τα χάλια που λες και εσύ για γκρι μαύρο του 2010... Λέει κάτι άλλο. Και δεν σε επιβεβαιώνει σε καμία περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Φιλε δεν ειπα οτο το κινητο πως το κινητο εχει αθλια γωνια θεασης,εδωσα παραδειγμα το πως γκριζαρουν η μη ips οθονες στην γωνια θεασης για να καταλαβουν οι συμφορουμιτες το τι ενοω με το γκρι αντι για μαυρο που λεω,ισος να ηταν λιγο υπερβολικο το παραδειγμα μιας και σε καμια περιπτωση δεν γριζαρει τοσο η οθονη του Meizu M1 Note αλλα οπως κ;αι να το κανουμε γκριζαρει!

Οσο για το Lenovo K3 Note(και οχι το lenovo k9) ειπα την αποψη μου οτι αυτη την στιγμη φαινετε καλυτερο VFM απο το Meizu M1 Note(180$ το Lenovo K3 Note,205$ το Meizu M1 Note!),αυτο δεν ειναι τρολαρισμα φιλε ,ειμναι η αποφη μου,μενει λοιπον να το πιασω στα χερια μου και να δω αν ειναι ετσι τα πραγματα,που ξερεις εκει μπορει το μαυρο να ειναι ακομη χειροτερο απο το Meizu M1 Note,η μπορει να εχει 100 αλλα χειροτερα!

Link to comment
Share on other sites

Φιλε δεν ειπα οτο το κινητο πως το κινητο εχει αθλια γωνια θεασης,εδωσα παραδειγμα το πως γκριζαρουν η μη ips οθονες στην γωνια θεασης για να καταλαβουν οι συμφορουμιτες το τι ενοω με το γκρι αντι για μαυρο που λεω,ισος να ηταν λιγο υπερβολικο το παραδειγμα μιας και σε καμια περιπτωση δεν γριζαρει τοσο η οθονη του Meizu M1 Note αλλα οπως κ;αι να το κανουμε γκριζαρει!

Οσο για το Lenovo K3 Note(και οχι το lenovo k9) ειπα την αποψη μου οτι αυτη την στιγμη φαινετε καλυτερο VFM απο το Meizu M1 Note(180$ το Lenovo K3 Note,205$ το Meizu M1 Note!),αυτο δεν ειναι τρολαρισμα φιλε ,ειμναι η αποφη μου,μενει λοιπον να το πιασω στα χερια μου και να δω αν ειναι ετσι τα πραγματα,που ξερεις εκει μπορει το μαυρο να ειναι ακομη χειροτερο απο το Meizu M1 Note,η μπορει να εχει 100 αλλα χειροτερα!

 

ναι συγνωμη μπερδεψα τα μοντελα.

επειδη ειπανε πως το lenovo θα κοστολογηθει στα 180Ε,πιστευεις εσυ πως δεν θα παρει ενα καπελο τουλαχιστον +70$ οπως το meizu;

το meizu στην Κινα πωλειται εναντι 130$ και οχι 210 που το παιρνουμε εμεις..εφοσον το lenovo θα κοστιζει 180 στην κινα υπολογισε πανω απο 250$..επισης μην νομιζεις οτι οι κινεζοι ειναι μ^&*& και δεν καταλαβαινουν ποιες συσκευες αξιζουν και θα κανουν παταγο..1st day νομιζεις θα σου την εχουν 180$; λιγο δυσκολο..

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Ψιριζουμε την μαϊμού.

Καταλαβαίνω τι γράφει ο valsam, αλλά θεωρώ ότι το 95% των χρηστών ούτε που θα καταλάβουν τι παίζει με το γκρίζο/μαύρο.

Αν καποιος δίνει τόσο έμφαση σε αυτά ίσως να πρέπει να κοιτάει άλλα μοντέλα.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

να βαλεις μια sim και να δεις αν μπαινει στο ιντερνετ με 3g..

σε ευχαριστω γ την απαντηση!

για οσους ενδιαφερονται, επικοινωνησα με το vickmall,τους εστειλα κ φωτο τα αυτοκολλητα απο το κουτι κ μου ειπε οτι κανει μια χαρα γ εδω κ το δεξι αυτοκολλητο,που γραφει μονο TD-LTE ειναι μονο γ κινα!

Link to comment
Share on other sites

ναι συγνωμη μπερδεψα τα μοντελα.

επειδη ειπανε πως το lenovo θα κοστολογηθει στα 180Ε,πιστευεις εσυ πως δεν θα παρει ενα καπελο τουλαχιστον +70$ οπως το meizu;

το meizu στην Κινα πωλειται εναντι 130$ και οχι 210 που το παιρνουμε εμεις..εφοσον το lenovo θα κοστιζει 180 στην κινα υπολογισε πανω απο 250$..επισης μην νομιζεις οτι οι κινεζοι ειναι μ^&*& και δεν καταλαβαινουν ποιες συσκευες αξιζουν και θα κανουν παταγο..1st day νομιζεις θα σου την εχουν 180$; λιγο δυσκολο..

 

http://www.aliexpress.com/item/Lenovo-K3-Note-K50-4G-FDD-LTE-Original-5-5-1920x1080-MTK6752-Octa-Core-Cell-Phone/32309613861.html

Εχουν μια διαφορα 30$ περιπου να ειναι φθηνοτερο το lenovo και αυτη μαλλον θα μεγαλωνει υπερ του lenovo μιας και με το καιρο θα φθηνεινει οπως γινετε τωρα με το Meizu M1 Note που λογο οτι κυκλοφορει λιγο καιρο και αρχισε ηδη να πεφτει η τιμη του!

 

----- προσθήκη μηνύματος 11 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ψιριζουμε την μαϊμού.

Καταλαβαίνω τι γράφει ο valsam, αλλά θεωρώ ότι το 95% των χρηστών ούτε που θα καταλάβουν τι παίζει με το γκρίζο/μαύρο.

Αν καποιος δίνει τόσο έμφαση σε αυτά ίσως να πρέπει να κοιτάει άλλα μοντέλα.

 

Eτσι ειναι φιλε ,δυσκολα θα καταλαβουν οι περισσοτεροι την διαφορα,εμενα ετυχε να εχουμε διπλα διπλα το coolpad f1 και φανηκε η διαφορα ,αλλα οπως και να το κανουμε αυτο εμενα με χαλασε γιατι οπως ειπα ετοιμος ημουν να το παραγγγειλω και κολλωσα και ειπα ,θα δοσω πραπανω χρηματα (τα διπλασια για την ακριβεια!)και θελω ενα τηλ. να ειναι στα παντα ολα καλυτερο απο το f1 ,ε αυτο ναι μεν ειναι σε πολλα καλυτερο αλλα να΄σου η ελειψη card slot,να'σου η μη αποσπομενη μπαταρια,να'σου το ραδιο και ετσι ηρθε το κερασακι στην τουρτα με το γκρι,καλυτερα ετσι λοιπον γιατι εσκασε και το K3 note που αν δεν ειναι περιπτωση φυκια για μεταξοτη κορδελα ακουγετε πολυ καλυτερο VFM και πιο πληρη τηλ!

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

@valsam: κρίμα που το δικο σου βγήκε σκάρτο. Επετρεψε μας, να χουμε διπλα ενα G2 και ενα Z2 και να χουμε διαφορετικη αποψη. Η απάντηση που την βλεπω μπροστά μου είναι πως δεν υπάρχει καμια ουσιαστική αποκλιση στο μαύρο... Ολα γκριζάρουν το ιδιο... γιατι για μαυρ-μαυρο σε IPS ειναι λιγο δυσκολο.

 

btw, το review του gsmarena ειναι πληρωμένη καταχώρηση... Δεν θα το δινα σημασία ιδιαίτερη.

 

https://www.youtube.com/watch?v=1KHlhV-gwXM

Edited by valsam
Link to comment
Share on other sites

Είπα σ ένα φίλο να το παραγγείλει εδώ κ μια εβδομάδα κ μου είπε πως ακόμη δεν του έχουν στείλει track number! Ισχύει κάτι τέτοιο?Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Είπα σ ένα φίλο να το παραγγείλει εδώ κ μια εβδομάδα κ μου είπε πως ακόμη δεν του έχουν στείλει track number! Ισχύει κάτι τέτοιο?Ευχαριστώ

 

εξαρταται απο που το παραγγειλε,καποιοι το στελνουν σε 2-3μερες αλλοι αργουν

Link to comment
Share on other sites

Από vickmall το παράγγειλε.μπορώ να δω κάτι εγώ?

 

το vickmall στελνει σχεδον αμεσα τρακινγκ,αν ξερεις τον λογαριασμο σου μπες και κοιτα τις παραγγελειες σου,αλλοιως μιλα μαζι τους αυριο..

Link to comment
Share on other sites

Πάντως και εγώ που παρήγγειλα από vicΚmall την Παρασκευή δεν μου έχουν δώσει ακόμα tracking number

 

αλλο Παρασκευη,αλλο πριν μια βδομαδα.

Link to comment
Share on other sites

Παιδες το μαυρο του τηλεφωνου μας δεν ειναι και απο τα καλυτερα και συμφωνω απολυτα.....πολλες φορες δυσκολευομαι να διαβασω κειμενα και μονο με zoom in καλυτερευει τα πραγμα!:X

Το Jiayu S3 που το εστειλα πισω για αλλο προβλημα που ειχε ηταν 1(μια) κλαση πανω σε χρωματα-αντιθεσεις και ειδικα κατω απο το φως του ηλιου, πρωσοπικη αποψη παντα αλλα ειδικα μετα απο τοσα και τοσα τηλεφωνα που εχω αλλαξει σεβαστητε την και μην την κρατατε:)

Τωρα και καποια πολυ ευχαριστα, εβαλα Navigon και το παει νερακι λεμε.

Παλι εδω το Jiayu S3 υπερτερουσε σε κλειδωμα και SNR.....

 

Ps το meizu παντως ειναι το 1ο μου τηλεφωνο που ακομη δεν εχω ψαξει-βαλει ουτε custom recovery-rom και ουτε που θα μου χρειαστει χαχαχχχαχ

Edited by vasilis_hd2
Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Παιδες το μαυρο του τηλεφωνου μας δεν ειναι και απο τα καλυτερα και συμφωνω απολυτα.....πολλες φορες δυσκολευομαι να διαβασω κειμενα και μονο με zoom in καλυτερευει τα πραγμα!:X

Το Jiayu S3 που το εστειλα πισω για αλλο προβλημα που ειχε ηταν 1(μια) κλαση πανω σε χρωματα-αντιθεσεις και ειδικα κατω απο το φως του ηλιου, πρωσοπικη αποψη παντα αλλα ειδικα μετα απο τοσα και τοσα τηλεφωνα που εχω αλλαξει σεβαστητε την και μην την κρατατε:)

Τωρα και καποια πολυ ευχαριστα, εβαλα Navigon και το παει νερακι λεμε.

Παλι εδω το Jiayu S3 υπερτερουσε σε κλειδωμα και SNR.....

 

Πες τα ρε φιλε γιατι τρολ με ανεβαζουν τρολ με κατεβαζουν!

Κανεις δεν ειπε οτι το τηλ. δεν ειναι καλο ,απλα και'γω ειπα οτι κατα την γνωμη μου θα μπορουσαν να εβαζαν καλυτερο πανελ ,και'γω περιμενα οτι η οθονη θα ηταν το κατι το ΟΥΑΟΥ αφου διαβαζα για Sharp-IGZO-FULL HD και περιμενα κατι παραπανω απο το ταπεινο coolpad f1 και γι'αυτο ισος εφαγα και την κρυαδα!

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που έρθει το track number από τότε υπάρχει κάποιος συνήθως συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης?

 

oxi συγκεκριμενος,απο την μερα που θα φυγει απο 12 ημερες σε υπερ-γρηγορη μεχρι μηνα και βαλε .....σε υπερ-αργη παραδοση.

Link to comment
Share on other sites

Από την στιγμή που έρθει το track number από τότε υπάρχει κάποιος συνήθως συγκεκριμένος χρόνος παράδοσης?

 

απο 15 μεχρι 25 μερες περιπου....

Link to comment
Share on other sites

.....πολλες φορες δυσκολευομαι να διαβασω κειμενα και μονο με zoom in καλυτερευει τα πραγμα!:

 

σαν τι κείμενο? Ανοιγω πχ το newsit.gr στον browser, και ακομα και τα ποιο ψιλα γραμματακια ειναι τερμα ευανάγνωστα... Περιεργα πράγματα μας λέτε, ειδικά για FHD σε 5.5 ιντσες.

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

δηλαδη αυτο το μαυρο στις φωτο δεν ειναι μαυρο;

 

https://flic.kr/p/rA5DyU

https://flic.kr/p/rykR4Z

 

πολλες φορες δυσκολευομαι να διαβασω κειμενα και μονο με zoom in καλυτερευει τα πραγμα!:X

 

ρε παιδια μηπως εχετε παρει αλλο τηλεφωνο και μας κανετε πλακα;

Edited by Saleakos
Link to comment
Share on other sites

Παιδες το μαυρο του τηλεφωνου μας δεν ειναι και απο τα καλυτερα και συμφωνω απολυτα.....πολλες φορες δυσκολευομαι να διαβασω κειμενα και μονο με zoom in καλυτερευει τα πραγμα!:X

Το Jiayu S3 που το εστειλα πισω για αλλο προβλημα που ειχε ηταν 1(μια) κλαση πανω σε χρωματα-αντιθεσεις και ειδικα κατω απο το φως του ηλιου, πρωσοπικη αποψη παντα αλλα ειδικα μετα απο τοσα και τοσα τηλεφωνα που εχω αλλαξει σεβαστητε την και μην την κρατατε:)

Τωρα και καποια πολυ ευχαριστα, εβαλα Navigon και το παει νερακι λεμε.

Παλι εδω το Jiayu S3 υπερτερουσε σε κλειδωμα και SNR.....

 

Ps το meizu παντως ειναι το 1ο μου τηλεφωνο που ακομη δεν εχω ψαξει-βαλει ουτε custom recovery-rom και ουτε που θα μου χρειαστει χαχαχχχαχ

 

Κάτι δεν έχεις ψάξει Καλά.

Το Navigon παίζει Καλά σε μονοπυρηνα 4ετιας, δεν θα παίζει σε καινούριο 8πυρηνο;

 

Επίσης και να θες να βάλεις custom recovery ή Rom δεν πρόκειται, γιατί δεν υπάρχει Για το Μ1.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

σαν τι κείμενο? Ανοιγω πχ το newsit.gr στον browser, και ακομα και τα ποιο ψιλα γραμματακια ειναι τερμα ευανάγνωστα... Περιεργα πράγματα μας λέτε, ειδικά για FHD σε 5.5 ιντσες.

 

δηλαδη αυτο το μαυρο στις φωτο δεν ειναι μαυρο;

 

https://flic.kr/p/rA5DyU

https://flic.kr/p/rykR4Z

 

 

 

ρε παιδια μηπως εχετε παρει αλλο τηλεφωνο και μας κανετε πλακα;

Kυριοι μαυρο=μαυρο και ομορφο και καλο και ευαναγνωστο ειναι και ολα καλα....

Αλλα ειπαμε υπαρχουν και καλυτερα (πεστο και ψευτικο) που στο ματι χτυπαει καλυτερα (οπως super amoled) εεεε σε μενα που ειχα και εχω Oneplus one, εδιωξα πριν μερικες μερες το Jiayu s3 πως να το κανουμε? σε αυτα και ενδεχομενος και αλλα τηλ. το μαυρο ειναι ποιο εντονο=ευαναγνωστο=πολυ αντιθετο σε σχεση μετα αλλα χρωματα=ψευτικο πες το οπως θες! αλλα στο ματι καθεται καλυτερα....

Αυτα και τελειωστε το εδω με τα χρωματα :)

 

Προσπαθησα να το εξηγησω οσο ποιο απλα Σαρακατσανοβλαχικα να πουμε:lol::lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Κάτι δεν έχεις ψάξει Καλά.

Το Navigon παίζει Καλά σε μονοπυρηνα 4ετιας, δεν θα παίζει σε καινούριο 8πυρηνο;

Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα πυρηνων, παλιων η καινουργιων τηλεφωνων αλλα αδειας η κατι τετοιο ....

Εχουν περασει τηλ. με ιδια-παρομοια χαρακτηριστικα και το Navigon δεν επαιζε!

Οσο μεγαλωνω μαθαινω.......!!!
Link to comment
Share on other sites

Kυριοι μαυρο=μαυρο και ομορφο και καλο και ευαναγνωστο ειναι και ολα καλα....

Αλλα ειπαμε υπαρχουν και καλυτερα (πεστο και ψευτικο) που στο ματι χτυπαει καλυτερα (οπως super amoled) εεεε σε μενα που ειχα και εχω Oneplus one, εδιωξα πριν μερικες μερες το Jiayu s3 πως να το κανουμε? σε αυτα και ενδεχομενος και αλλα τηλ. το μαυρο ειναι ποιο εντονο=ευαναγνωστο=πολυ αντιθετο σε σχεση μετα αλλα χρωματα=ψευτικο πες το οπως θες! αλλα στο ματι καθεται καλυτερα....

Αυτα και τελειωστε το εδω με τα χρωματα :)

 

Προσπαθησα να το εξηγησω οσο ποιο απλα Σαρακατσανοβλαχικα να πουμε:lol::lol::lol:

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δεν νομιζω οτι ειναι θεμα πυρηνων, παλιων η καινουργιων τηλεφωνων αλλα αδειας η κατι τετοιο ....

Εχουν περασει τηλ. με ιδια-παρομοια χαρακτηριστικα και το Navigon δεν επαιζε!

Ε καλά σίγουρα υπάρχουν και καλύτερες οθόνες σε κινητά. Απλα να είναι μια τίμια οθόνη για τα λεφτα του. Αυτό ζητάμε. Πιο χάλια μαύρο από αυτό του Nexus 4 που είχα δεν παίζει να είναι.

:thanks:
Link to comment
Share on other sites

Kυριοι μαυρο=μαυρο και ομορφο και καλο και ευαναγνωστο ειναι και ολα καλα....

Αλλα ειπαμε υπαρχουν και καλυτερα (πεστο και ψευτικο) που στο ματι χτυπαει καλυτερα (οπως super amoled) εεεε σε μενα που ειχα και εχω Oneplus one, εδιωξα πριν μερικες μερες το Jiayu s3 πως να το κανουμε? σε αυτα και ενδεχομενος και αλλα τηλ. το μαυρο ειναι ποιο εντονο=ευαναγνωστο=πολυ αντιθετο σε σχεση μετα αλλα χρωματα=ψευτικο πες το οπως θες! αλλα στο ματι καθεται καλυτερα....

Αυτα και τελειωστε το εδω με τα χρωματα :)

 

Σιγουρα υπαρχουν καλυτερες οθονες και στο ματι του καθενος ειναι αλλη καλη αλλη οχι, αλλα ρε παιδια, εσεις βγαλατε την οθονη του meizu για πεταμα, εχω αλλαξει και εγω καμια 15 τηλεφωνα και εχω αποψη, δεν ειναι το πρωτο μου τηλεφωνο το meizu, ουτε εχω κολλημα με μαρκες για να υποστηριξω, αυτο που βλεπω, τουλαχιστον στα ματια μου ειναι μια χαρα απο ολες τις αποψεις και τελειωνει εδω με την οθονη γιατι το παρακαναμε

Link to comment
Share on other sites

Review απο Android Authority

 

Τερμα αραπια, νομιζα πως θα ηταν βιντεο clip 50cent! :lol:

δηλαδη αυτο το μαυρο στις φωτο δεν ειναι μαυρο;

 

https://flic.kr/p/rA5DyU

https://flic.kr/p/rykR4Z

 

 

 

ρε παιδια μηπως εχετε παρει αλλο τηλεφωνο και μας κανετε πλακα;

 

Αστα αυτα!!! Ψεύτικες οι photo!!! To εχεις με σβηστή οθονη και κολλησες πανω αυτοκολλητα! :lol: Μια χαρα μου φαίνεται το μαυρο... Μπας και συμβαινει σε ΚΑΠΟΙΕΣ συσκευες ρε παιδια αυτο...? Μπας και εκανε καμια πατατα η meizu?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...