Jump to content

Meizu M1 Note


venividivici
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια σε antelife και coolicool (για το ιδιο μαγαζι προκειται νομιζω) έχουν σε presell το meizu m1 note στα 206 δολλάρια και υπάρχει και κουπόνι 10$ οπότε η τιμή πάει στα 196...Με διαφορά η καλύτερη τιμη στα κινεζομάγαζα..Τι λέτε, να εμπιστευτω κάποιο απο τα 2 μαγαζιά, η να δωσω 24 παραπάνω και να παω σε vickmall?
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 5,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναβάθμιση θα λάβει και το νέο M1, αλλά και τα παλαιότερα MX2 και ΜΧ3. Όσο για το πότε θα πραγματοποιηθούν αυτές; Από τις 28 Απριλίου έχει προγραμματιστεί η ενημέρωση των MX4 και MX4 Pro, μέσα στο Μάιο των MX2 και MX3 και τον Ιούνιο του Μ1. Κάλλιο αργά παρά ποτέ και σημασία έχει ότι δε θα αναβαθμιστούν μόνο οι τελευταίες ναυαρχίδες.

Λέγοντας Μ1, εννοουν το note, ή το νεο μικρό αδερφό του note, το Μ1?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε antelife και coolicool (για το ιδιο μαγαζι προκειται νομιζω) έχουν σε presell το meizu m1 note στα 206 δολλάρια και υπάρχει και κουπόνι 10$ οπότε η τιμή πάει στα 196...Με διαφορά η καλύτερη τιμη στα κινεζομάγαζα..Τι λέτε, να εμπιστευτω κάποιο απο τα 2 μαγαζιά, η να δωσω 24 παραπάνω και να παω σε vickmall?

 

το κουπονι δεν ισχυει για αυτη την προσφορα,θα αποσταλουν τελος Απριλη,ειναι πρι-σελ

Link to comment
Share on other sites

το κουπονι δεν ισχυει για αυτη την προσφορα,θα αποσταλουν τελος Απριλη,ειναι πρι-σελ

 

σε εμενα (antelife τουλάχιστον) το δέχεται κανονικότατα..

Link to comment
Share on other sites

Φαντάσου λοιπόν ποσο κοινή είναι η ερώτησή σου, αφού και η ίδια καταλαβαίνεις ότι ρωτάς πράγματα που έχουν απαντηθεί δεκάδες φορές.

 

Από την άλλη είναι ξεκάθαρο ότι δεν τα πας καλά ούτε με την αναζήτηση στο φόρουμ.

 

Και για αυτο ακριβως το λογο ζητησα συγνωμη.

 

Για το 2ο εχετε δικιο αγαπητε. Αν μπορειτε παραθεστε κανενα λινκ με αναλυτικες οδηγιες για το πως να κανω αναζητηση σε αυτο το αθλιο συστημα αναζητησης που εχει το φορουμ.

 

Ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Και για αυτο ακριβως το λογο ζητησα συγνωμη.

 

Για το 2ο εχετε δικιο αγαπητε. Αν μπορειτε παραθεστε κανενα λινκ με αναλυτικες οδηγιες για το πως να κανω αναζητηση σε αυτο το αθλιο συστημα αναζητησης που εχει το φορουμ.

 

Ευχαριστω.

 

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=386882

Link to comment
Share on other sites

στο coolicool οχι,ποιο κουπονι βαζεις?

 

sto cool δε δοκιμασα, στο αντε ειναι το antelife10usd

 

Να το χτυπήσουμε λες? Τo presale με ανησυχει..

Link to comment
Share on other sites

Δεν βαριέσαι..παλιοζωη!!!κατά άλλα εντυπώσεις??

 

εδώ εισαι: http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=407144

Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

sto cool δε δοκιμασα, στο αντε ειναι το antelife10usd

 

Να το χτυπήσουμε λες? Τo presale με ανησυχει..

 

θα εχουν κανει μεγαλη παραγγελια με φθηνη τιμη γιαυτ την περιμενουν τοτε,εξ αλλου με paypal δεν εχεις προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

θα εχουν κανει μεγαλη παραγγελια με φθηνη τιμη γιαυτ την περιμενουν τοτε,εξ αλλου με paypal δεν εχεις προβλημα.

 

To paypal παλιά εδινε 45 μέρες νομιζω, τωρα εχουν αυξηθεί;

Link to comment
Share on other sites

To paypal παλιά εδινε 45 μέρες νομιζω, τωρα εχουν αυξηθεί;

180 πλέον

Περισσότερα στο θέμα του PayPal

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

γιατι καποιος απ τους νεους κατοχους δεν ανεβαζει καποιο full review στο forum?

Στο ποστ #723 http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=5988548 ειχα απαντήσει σε κάποιες βασικές απορίες αν διαβάσεις και τα υπόλοιπα ποστ μεχρι σημερα νομιζω οτι δεν υπαρχει κατι που να μην εχει αποσαφονιστει

Link to comment
Share on other sites

Θα ηθελα λιγακι τη βοηθεια σας:

Σκεφτομαι να αγοράσω το κινητό απο antelife (βγαινει στα 196$ με το κουπόνι αλλά θα το εχω στα χερια μου Μαιο, και μαλιστα τελη Μαιου) και εχω μια απορία:

Μπλε και άσπρο τα δινει στην ιδια τιμη, με τη διαφορά ομως οτι το μπλε ειναι 32αρι και το άσπρο 16ρι, δεν ξερω αν προκειται για λάθος στο site τους βεβαια...Εγώ το θέλω σε άσπρο αλλά δε θα έλεγα όχι αν το έπαιρνα σε μπλε και αγόραζα μια μεταλλική θήκη για να κρύψει το μπλε...

Ερώτηση: υπάρχουν τέτοιες;Για silicone ξερω οτι θα βρω άπειρες , metal όμως?Μονο αυτές εχω βρει: http://www.banggood.com/Ultra-thin-Aluminium-Metal-Bumper-Case-Cover-For-Meizu-M1-Note-p-966106.html

 

ΥΓ1: σκέφτομαι να αγοράσω το μπλε, και εφόσον δεν ειναι 32αρι αλλά 16ρι, λογικά θα μπορέσω να διεκδικήσω partial refund μέσω paypal.

ΥΓ2: στο site τους αναφέρει αυτο, μπορει κάποιος να μου εξηγήσει τι σημαίνει; "We will compensate with one dollar for each day if we are unable to timely deliver you the items you have bought from us". Λογικα κατι σαν αποζημιωση 1 δολλάρια για καθε μέρα που θα αργήσουν;

YΓ3: υπάρχουν θηκες από αυτες που εχουν παράθυρο και εμφαζίνονται εκεί μέσα οι ειδοποιήσεις και απαντάς την κλήση από εκεί, η αυτό απαιτεί NFC ?

Συγγνώμη για την έκταση και ευχαριστώ εκ των προτέρων για τη βοήθεια.

Edited by aggeloszog
Link to comment
Share on other sites

Με το Wifi πως τα πάτε? Αντιμετωπιζω αστάθειες. Στο άσχετο μπορεί να τρωει disconnects-reconnects σε μένα... Απο σήμα ειναι τέρμα. Δεν ειχα ποτε θεμα με καποια συσκευη.
Current status: Galaxy S7 Duos, HP Spectre X360, Synology DS215j
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μολις μου εγραψε στο tracking number "Despatched to overseas. Ποσο περιπου εχω ακομα?

 

15 με 20+ ημερες,υπομονη εως και περισσοτερο,εξαρταται.

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερετε ποια συσκευη meizu m1 note να παρω ωστε να μην εχω προβλημα στην Ελλαδα???FDD-LTE η TD-LTE??και ποια ειναι καλυτερη??

 

Στανταρ ασσο.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...