Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Που μπορώ να βρω το αρχειο οδηγιων ανοιγματος του 3230; Το link είναι παλιό!

Ριξε μια ματια στην ιστοσελιδα μου. 2,44 Mb ειναι το pdf αρχειο.(πατα την μπλε κουκιδα διπλα απο εκει που λεει μετατροπη vhs σε dvd για να δεις το αρχειο και να το κατεβασεις).

Και προσοχη στο καθαρισμα του "τζαμιου" της οθονης.Μονο πανακι υγρο απο νερο.Καθαρο οινοπνευμα η αζαξ θολωνει το τζαμι γιατι εχει ειδικη επικαλυψη.(ειμαι παθων).:(

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Που μπορώ να βρω το αρχειο οδηγιων ανοιγματος του 3230; Το link είναι παλιό!

 

οριστε ενα που βρηκα χρησιμοποιωντας το google :google:

http://www.formymobile.co.uk/3230lcd.htm

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Κατι μερουλες τωρα απολαμβανω μουσικη με videoclip.Βρηκα ενα προγραμμα μετατροπης αρχειων βιντεο σε ο,ποιο format θελει κανεις (και φυσικα 3gp).Μπορει κανεις να μετατρεψει και το βιντεο των διακοπων του :).

Ειναι το My Video Converter 1.33 μεγεθους 12,6 Mb.

Δεν ειναι φυσικα μερος για αυτη την αναφορα αλλα επειδη ειναι προγραμμα που με εχει τρελανει απο το καταπληκτικο αποτελεσμα δεν αντεξα και το αναφερω.

Sorry nervous !:cry:

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Help, έχω το εξής πρόβλημα. Αναβάθμισα ένα 3230 σε 5.0614 γιατί έβγαζε προβλήματα με τη μνήμη και τώρα όταν έρχεται μήνυμα δεν χτυπά ούτε βγάζει 1 νέο μήνυμα, παρά μόνο το φακελάκι πάνω δεξιά.

 

Any ideas για λύση;

Link to comment
Share on other sites

Help, έχω το εξής πρόβλημα. Αναβάθμισα ένα 3230 σε 5.0614 γιατί έβγαζε προβλήματα με τη μνήμη και τώρα όταν έρχεται μήνυμα δεν χτυπά ούτε βγάζει 1 νέο μήνυμα, παρά μόνο το φακελάκι πάνω δεξιά.

 

Any ideas για λύση;

Κανε ενα Hard format μηπος και στροση!!

 

Κατι μερουλες τωρα απολαμβανω μουσικη με videoclip.Βρηκα ενα προγραμμα μετατροπης αρχειων βιντεο σε ο,ποιο format θελει κανεις (και φυσικα 3gp).Μπορει κανεις να μετατρεψει και το βιντεο των διακοπων του :).

Ειναι το My Video Converter 1.33 μεγεθους 12,6 Mb.

Δεν ειναι φυσικα μερος για αυτη την αναφορα αλλα επειδη ειναι προγραμμα που με εχει τρελανει απο το καταπληκτικο αποτελεσμα δεν αντεξα και το αναφερω.

Sorry nervous !:cry:

 

και απο που μπορουμε να το κατεβασουμε αυτο? *****ed!!

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Στην ιστοσελιδα μου ανεβασα ενα αρχειο με ονομα "DRAFT_n.index.rar".

Ειναι μια λιστα με εκκατονταδες εφαρμογες ,πολλες απο τις οποιες ειναι σε νεοτερη εκδοση.Το κατεβασμα γινετε με κλικ κατ`ευθειαν στο αρχειο.

Nervous αν την τσεκαρεις και δεις οτι αξιζει και την εγκρινεις,βαλτην στην πρωτη σελιδα.

 

Αλλο ενα αρχειο με κλειδια που ανεβασα ισως βοηθησει σε αρκετες περιπτωσεις.Οταν αποσυμπιεζεις το Νο1,αποσυμπιεζονται και τα υπολοιπα

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως λεγεται το κατσαβιδι για να ξεβιδωσω τις βιδουλες του κινητου ???

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανεις πως λεγεται το κατσαβιδι για να ξεβιδωσω τις βιδουλες του κινητου ???

Αστεροειδες τυπου torx. Υπαρχει φθηνο σετ και το καταλληλο για τις βιδουλες ειναι το Τ6.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω !!!!!!!

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας ένα siemens πριν το 3230 είχα συνηθίσει όταν λάμβανα μηνύματα με missed calls από την cosmote να αντικαθίσταται αυτόματα το νούμερο στο μήνυμα από το όνομα του κατόχου με βάση τον κατάλογο του τηλεφωνου.

Υπάρχει τρόπος να γίνει αυτό στο ΝΟΚΙΑ? Γιατι είναι βάσανο να ψάχνεις κάθε τηλέφωνο που ανήκει.....

Link to comment
Share on other sites

Έχοντας ένα siemens πριν το 3230 είχα συνηθίσει όταν λάμβανα μηνύματα με missed calls από την cosmote να αντικαθίσταται αυτόματα το νούμερο στο μήνυμα από το όνομα του κατόχου με βάση τον κατάλογο του τηλεφωνου.

Υπάρχει τρόπος να γίνει αυτό στο ΝΟΚΙΑ? Γιατι είναι βάσανο να ψάχνεις κάθε τηλέφωνο που ανήκει.....

Ενεργοποίησε την αυτόματη αναζήτηση απο το μήνυμα και κάνε μια κλήση. Ε, σε 1-2 δευτ. θα εμφανιστεί ο αριθμός

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Γεια σε ολους! Προσπαθω να δω τον οδηγο ανοιγματος αλλα δεν υπαρχει πια στο λινκ. Υπαρχει καπου αλλου να μου το στειλει καποιος? Και κατι αλλο. Που μπορω να βρω τα σφουγγαρακια που εχει κατω απο το καλυμα το κινητο ωστε να σταματησω την εισχορηση της σκονης?
Link to comment
Share on other sites

Στην ιστοσελιδα μου θα βρεις τον οδηγο,οσο για σφουγγαρακια δεν νομιζω οτι ειναι απο εκει η αιτια.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Με τον updater θα γίνει τπτ????Ξέρει κανείς αν θα βγάλουν τπτ για το 3230????Επίσης,ποια είναι η τελευταία βερσιον γιατι δεν ασχολουμαι τον τελευταίο καιρό.
tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά, έχει αντιμετωπίσει κανείς σας πρόβλημα με το 3230 και το Content Copier (Δημιουργία Αντιγράφων Ασφαλείας) του τελευταίου PC Suite (6.81)??? Προσπαθώ να κάνω αντίγραφα ασφαλείας (μέσω bluetooth), αρχίζει κανονικά, προχωράει και φτάνει στο 100% και κολλάει εκεί. Όση ώρα και να το αφήσω, δεν προχωράει άλλο. Ο μόνος τρόπος να το σταματήσω είναι να πατήσω "ακύρωση" και σε αυτή την περίπτωση χάνονται τα δεδομένα του τηλεφώνου και δεν αποθηκεύει τίποτα.

 

Έχει κανείς να μου προτείνει κάποια λύση???

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Διάβασα μέχρι τις 7-8 πρώτες σελίδες κι επειδή με ISDN αποκλείεται να τελειώσω σύντομα και τις 101 θα κάνω τις ερωτήσεις μου και θα πω και τις εντυπώσεις μου, μιας και δεν είμαι καθόλου ειδικός στο θέμα των κινητών. Ανήκω μάλλον σε αυτούς που δεν τους νοιάζει αν ένα κινητό παίρνει καλές φωτογραφίες και παίζει σε καλή ποιότητα τα mp3. Πρώτα θα κάνω μια σύντομη κριτική από αυτά που έχω δει στις 10 μέρες που το έχω. Το πήρα τσάμπα σχεδόν λόγω επιδότησης, ενώ πριν είχα για 2 χρόνια και βάλε ένα Sony K700i.

 

Με μια απλή σύγκριση των δύο κινητών είδα τα εξής. Το Nokia έχει μεγαλύτερη αυτονομία, βελτιωμένη τεχνολογία, όμορφη οθόνη και χρώματα, καλύτερη κάμερα (αν και δεν με νοιάζει τόσο) και πιο εύχρηστα πλήκτρα. Το Sony έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες μέσω Bluetooth και πολύ καλύτερη παραμετροποίηση συστηματος τουλάχιστον από αυτά που είδα. Επίσης, είναι πιο μικρό κι εδώ και 2 χρόνια έχει δεχτεί τόσα πολλά που μπορώ να πω ότι ήταν από τα πιο γερά κινητά που είχα ever. Μέχρι και στη θάλασσα έριξε βουτιά και επέζησε.. αυτό τα λέει όλα.

 

Από την άλλη το Nokia δεν με έχει πείσει ακόμη, παρά το ότι είναι αρκετα εντυπωσιακό... Ο σημαντικότερος λόγος είναι βέβαια το ότι εξαρχής είχε ιό. Φυσικά όταν το πήγα την επόμενη μέρα στο μαγαζί που το αγόρασα μου είπαν ότι δεν ισχύει η εγγύηση επειδή φυσικά δεν μπορούσα να αποδείξω ότι ήταν εξαρχής μολυσμένο με τον ιό CommWarrior.C. Κι επειδή είμαι σίγουρος πολλοί θα αρχίσετε να λέτε διάφορα, ούτε Bluetooth είχα ενεργοποίησει, ούτε MMS είχα δεχτεί.

 

Anyway, το πρώτο μου βήμα ήταν να κατεβάσω ότι antivirus tool και removal βρήκα online τα οποία και αφαίρεσαν τον ιό (Symantec),όμως αυτός άφησε ένα ίχνος. Γράφει λοιπόν αντί για Vodafone, Infected by CommWarrior και το removal tool λέει πως δεν υπάρχει πλέον ιός. Η αλήθεια είναι πως μάλλον δεν υπάρχει αφού πλέον δεν συνδέεται μόνο στο internet ούτε κάνει restarts όπως πριν. Όμως αυτό το μήνυμα παραμένει και με εκνευρίζει. Το περίεργο είναι ότι εμφανίζεται μόνο με ελληνικές SIM cards και όχι με ξένες... κουφό ε; ρωτάω λοιπόν πως θα βγάλω και το παραμικρό ίχνος του ιού και στη συνέχεια πως θα απεγκαταστήσω τα removal tools;

 

Δεύτερη ερώτηση είναι οι ρυθμίσεις που πρέπει να βάλω για Vodafone ώστε να στέλνω και δέχομαι MMS, και να συνδέομαι στο Internet. Ρωτάω γιατί τα είχα σβήσει αυτά γιανα μη συνδέεται και ομολογώ ότι κουράστηκα να δοκιμάζω ανεπιτυχώς. Τέλος, τρίτη ερώτηση πως βλέπω το firmware του κινητού και αν θεωρείτε απαραίτητο να το αναβαθμίσω. Αν ναι ποιά η τελευταία έκδοση firmware κι από πού να την κατεβάσω; Χρειάζεται καλώδιο ή γίνεται και μεσω Bluetooth? Αυτά τα ολίγα συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα, αλλά 101 σελίδες είναι αποκαρδιωτικές...

Link to comment
Share on other sites

Διάβασα μέχρι τις 7-8 πρώτες σελίδες κι επειδή με ISDN αποκλείεται να τελειώσω σύντομα και τις 101 θα κάνω τις ερωτήσεις μου και θα πω και τις εντυπώσεις μου, μιας και δεν είμαι καθόλου ειδικός στο θέμα των κινητών. Ανήκω μάλλον σε αυτούς που δεν τους νοιάζει αν ένα κινητό παίρνει καλές φωτογραφίες και παίζει σε καλή ποιότητα τα mp3. Πρώτα θα κάνω μια σύντομη κριτική από αυτά που έχω δει στις 10 μέρες που το έχω. Το πήρα τσάμπα σχεδόν λόγω επιδότησης, ενώ πριν είχα για 2 χρόνια και βάλε ένα Sony K700i.

 

Με μια απλή σύγκριση των δύο κινητών είδα τα εξής. Το Nokia έχει μεγαλύτερη αυτονομία, βελτιωμένη τεχνολογία, όμορφη οθόνη και χρώματα, καλύτερη κάμερα (αν και δεν με νοιάζει τόσο) και πιο εύχρηστα πλήκτρα. Το Sony έχει πολύ περισσότερες δυνατότητες μέσω Bluetooth και πολύ καλύτερη παραμετροποίηση συστηματος τουλάχιστον από αυτά που είδα. Επίσης, είναι πιο μικρό κι εδώ και 2 χρόνια έχει δεχτεί τόσα πολλά που μπορώ να πω ότι ήταν από τα πιο γερά κινητά που είχα ever. Μέχρι και στη θάλασσα έριξε βουτιά και επέζησε.. αυτό τα λέει όλα.

 

Από την άλλη το Nokia δεν με έχει πείσει ακόμη, παρά το ότι είναι αρκετα εντυπωσιακό... Ο σημαντικότερος λόγος είναι βέβαια το ότι εξαρχής είχε ιό. Φυσικά όταν το πήγα την επόμενη μέρα στο μαγαζί που το αγόρασα μου είπαν ότι δεν ισχύει η εγγύηση επειδή φυσικά δεν μπορούσα να αποδείξω ότι ήταν εξαρχής μολυσμένο με τον ιό CommWarrior.C. Κι επειδή είμαι σίγουρος πολλοί θα αρχίσετε να λέτε διάφορα, ούτε Bluetooth είχα ενεργοποίησει, ούτε MMS είχα δεχτεί.

 

Anyway, το πρώτο μου βήμα ήταν να κατεβάσω ότι antivirus tool και removal βρήκα online τα οποία και αφαίρεσαν τον ιό (Symantec),όμως αυτός άφησε ένα ίχνος. Γράφει λοιπόν αντί για Vodafone, Infected by CommWarrior και το removal tool λέει πως δεν υπάρχει πλέον ιός. Η αλήθεια είναι πως μάλλον δεν υπάρχει αφού πλέον δεν συνδέεται μόνο στο internet ούτε κάνει restarts όπως πριν. Όμως αυτό το μήνυμα παραμένει και με εκνευρίζει. Το περίεργο είναι ότι εμφανίζεται μόνο με ελληνικές SIM cards και όχι με ξένες... κουφό ε; ρωτάω λοιπόν πως θα βγάλω και το παραμικρό ίχνος του ιού και στη συνέχεια πως θα απεγκαταστήσω τα removal tools;

 

Δεύτερη ερώτηση είναι οι ρυθμίσεις που πρέπει να βάλω για Vodafone ώστε να στέλνω και δέχομαι MMS, και να συνδέομαι στο Internet. Ρωτάω γιατί τα είχα σβήσει αυτά γιανα μη συνδέεται και ομολογώ ότι κουράστηκα να δοκιμάζω ανεπιτυχώς. Τέλος, τρίτη ερώτηση πως βλέπω το firmware του κινητού και αν θεωρείτε απαραίτητο να το αναβαθμίσω. Αν ναι ποιά η τελευταία έκδοση firmware κι από πού να την κατεβάσω; Χρειάζεται καλώδιο ή γίνεται και μεσω Bluetooth? Αυτά τα ολίγα συγγνώμη για το μεγάλο μήνυμα, αλλά 101 σελίδες είναι αποκαρδιωτικές...

 

 

Μόνο δύο παρατηρησεις φίλε μου.

 

1ον: Σε επίπεδο παραμετροποίησης του συστήματος μάλλον έχεις λάθος, καθώς το 3230 τρέχει λειτουργικό symbian, που σημαίνει ότι μπορείς να εγκαταστήσεις ό,τι εφαρμογή θέλεις (όχι μόνο Java, αλλά και μορφής .sis). Και πίστεψέ με υπάρχουν πάρα πολλές, οι περισσότερες από τις οποίες είναι πανίσχυρες και δίνουν στο τηλέφωνο δυνατότητες που ούτε καν φαντάζεσαι. Όπως περίπου θα έκανες με τον υπολογιστή σου. Με μία επίσκεψη στο αντίστοιχο θέμα με τις εφαρμογές Symbian 6 και 7 θα βρεις ό,τι θέλεις.

 

2ον: Εφόσον έχεις πρόβλημα με ιό, γιατί δεν κάνεις ένα φορμάρισμα το κινητό??? Κλείσε τη συσκευή. Πατώντας τα πλήκτρα "*", "3" και "πράσινο ακουστικό" ταυτόχρονα, πάτησε και το κουμπί ανοίγματος (power) μέχρι να φανεί στην οθόνη η λέξη "formating...". Μόλις τελειώσει το φορμάρισμα, το κινητό ανοίγει. Μετά από αυτό η συσκευή σου θα είναι έτοιμη θα μπορείς να περάσεις επαφές, εφαρμογές και να το χρησιμοποιείς κανονικά.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Σωστος ο panosz75.

Στο format θα μπλεξεις λιγο τα δακτυλα σου μεχρι να το συνηθησεις,αλλα μετα θα σου αρεσει αυτο το μπερδεμα :lol:

Στην δικη μου περιπτωση ο Commanter A εφυγε με το Fsecure χωρις να μου αφησει κανενα προβλημα.

Οσο για την παραμετροποιηση.....ο Θεος ξερει που σταματα !!! (για τις δικες του δυνατοτητες εννοω για να μην υπαρξει παρεξηγηση).

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα κολλησει εναν ιο μεσω ενος παιχνιδιου και το 3230 ανοιγοκλεινε μονο του. ευτυχως ειχα παρει προσφατο μπακαπ, το περασα στον υπολογιστει και φορμαρησα κινητο και καρτα. Η φαση ηταν οτι ειχε κολλησει τον ιδιο ιο και το 6600 μου αλλα δεν καταλαβαινε τιποτα.

Μετα στο 3230 εγκατεστησα και 2 αντιβιρους και ξαναεγκατεστησα το παιχνιδι-ιο (για να σιγουρυτω οτι ηταν το παιχνιδι) και το αποτελεσμα ο ιος να καταστησει αχρηστα τα αντιβιρους!Στο ενα εξαφανισε το εικονιδιο και το αλλο δεν μπορουσε να ξεκινησει και φυσικα το κινητο ξανααρχισε τα ανοιγοκλειματα! Μετα παλι φορματ.

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

εγω ειχα κολλησει εναν ιο μεσω ενος παιχνιδιου και το 3230 ανοιγοκλεινε μονο του. ευτυχως ειχα παρει προσφατο μπακαπ, το περασα στον υπολογιστει και φορμαρησα κινητο και καρτα. Η φαση ηταν οτι ειχε κολλησει τον ιδιο ιο και το 6600 μου αλλα δεν καταλαβαινε τιποτα.

Μετα στο 3230 εγκατεστησα και 2 αντιβιρους και ξαναεγκατεστησα το παιχνιδι-ιο (για να σιγουρυτω οτι ηταν το παιχνιδι) και το αποτελεσμα ο ιος να καταστησει αχρηστα τα αντιβιρους!Στο ενα εξαφανισε το εικονιδιο και το αλλο δεν μπορουσε να ξεκινησει και φυσικα το κινητο ξανααρχισε τα ανοιγοκλειματα! Μετα παλι φορματ.

Το καλητερο antivirus για εμενα που βρηκε οτι περιεργο μου εχουν στηλει ειναι το symantec mobile security ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Το καλητερο antivirus για εμενα που βρηκε οτι περιεργο μου εχουν στηλει ειναι το symantec mobile security ;)

Μηπως αυτο σημαινει οτι δεν ανοιγουμε ο,τι μας στελνουν αν δεν ειμαστε σιγουροι απο ποιον ειναι ?:)

Και οταν ειναι να φορτωσουμε .sis καλο ειναι να τα τσεκαρουμε στο pc με μερικα εργαλεια για σιγουρια.

Προσφατα μετα απο διαφορες εφαρμογες(δοκιμες) η μπαταρια με το ζορι εβγαζε το 24ωρο.Πολυ αποτομη πτωση.Ετσι εκανα απεγκατασταση αρκετων απο αυτες + ο,τι αλλο εγκαθισταται μαζι τους και ετσι επανηλθα σε σωστους χρονους διαρκειας.Καμια εφαρμογη δεν ετρεχε στο παρασκηνιο,αλλα κατι αλλο που δεν φαινοταν.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ πολύ Πάνο μιας και το format θα ήταν μια πολύ καλή λύση και γενικά καλό είναι να το ξέρουμε. Σχετικά με τον ιό τον ξεφορτώθηκα κατεβάζοντας ένα προγραμματάκι τον F-explorer ή κάπως έτσι και βρήκα την εικόνα που είχε μείνει καθώς και ό,τι απομεινάρια του ιού και τα έσβησα. Γενικά έχω δει ότι το κινητό δέχεται παπάδες από παραμετροποίηση απλά δεν έχω βρει ακόμη χρόνο να το ψάξω. Είμαι σίγουρος όμως ότι θα με συγκλονίσει και όπως λες θα είναι κάτι σαν pc. Όσο για antivirus νομίζω ότι καλύτερα να ξέρεις τι έχει το κινητό σου μέσα όπως και στο pc είναι το καλύτερο antivirus. Γι αυτό και ο explorer που κατέβασα είναι το πιο χρήσιμο προγραμματάκι ever. Σειρά έχουν άλλα τώρα και πάνω από όλα μερικά ringtones και themes...
Link to comment
Share on other sites

Kalo xriso to tilefonaki alla mou arxise tis m..kies varage to ksipnitiri tin ora pou eixa rihmisei paliotera, eno ta eixa svisei ola... argouse poli.... kai to korifeo otan esteila mazemena 5 -6 paixnidakia me blutooth ta ftise molis piga na egatastoiso to real football 2005 3d (to sigkekrimeno isos einai provlimatiko kai na min paizei sto 3230...) ... otan anoige stin othoni nokia kolage kai oute proxorage oute esvine... telika to piga gia anavathmisi kai tora einai kala...
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...