Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

αν δεν κάνω λάθος, η συχνότητα λειτουργίας δικτύου, επιρεάζει την αυτονομία του κινητού, λόγο διαφορετικής κατανάλωσης... Αυτό ισχύει από πολύ παλιά... Vodafone και TIM έχουν την ίδια κατανάλωση, Cosmote έχει λίγο λιγότερη... Ακόμα, οι παλιές κάρτες είχαν μεγαλύτερη κατανάλωση από τις καινούργιες, χωρίς να σημαίνει όμως πως δεν είναι συμβατές ή κάτι τέτοιο...

 

Φυσικά, οι διαφορές είναι ελάχιστες, και δεν είναι αξιοσημείωτες... Όσοι αναφέρουν πως έχουν δει βελτίωση μισής ή μία μέρας, απλά ΄κάτι άλλο φταίει, και όχι η κάρτα...

 

mporei na einai kai etsi,emena omws ekei pou kratouse 1,5mera me ligi xrisi twra krataei 3 meres me xrisi.den xerw ti na pw...

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Hello παιδες! ;)

Τι γινεται,καλα?Τα παιδια?

Λοιπον,ειχα εγκατεστησα το τηλεκοντρολ και δυστυχως εχθες μου εβγαλε οτι δεν μπορω να το χρησιμοποιω πλεον.Ειχα δοκιμασει βεβαια εναν κωδικο αλλα μου ελεγε οτι δεν ισχυει πια και κατι τετοια.. :mad:

Μπορει καποιος να μου πει λεπτομερως(ειμαι κ λιγο γκαγκά :X ) τι να κανω ακριβώς???

Εχω τρελαθει απο την λυπη μου... :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Thanks

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πεί τι ρυθμίσεις να κάνω για να στέλνω και να παίρνω μμς? έχω σύνδεση κοσμοτέ.. Ευχαριστω

οι ρυθμισεις που σου εδωσε ο Crypton-R- ειναι σωστες. ειναι σιγουρα ενεργοποιημενα τα mms στον αριθμο σου; το'κλεισες καθολου και να το ξανα ανοιξεις μετα απο λιγο;

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρε ο αδερφός μου το 3230 και του έβαλα το fscaller v3.02 αλλά δεν μπορώ να βάλω φωτογραφία στις επαφές.Πάω pictures,πατάω να μπει μέσα,βρίσκει τις επαφές αλλά όταν πατάω open για να ανοίξει και να βάλω την φωτό δεν κάνει τίποτα.Μήπως υπάρχει άλλος τρόπος γιατί έγω στο 7610 μου με v.3.00 έτσι το κάνω?
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πήρε ο αδερφός μου το 3230 και του έβαλα το fscaller v3.02 αλλά δεν μπορώ να βάλω φωτογραφία στις επαφές.Πάω pictures,πατάω να μπει μέσα,βρίσκει τις επαφές αλλά όταν πατάω open για να ανοίξει και να βάλω την φωτό δεν κάνει τίποτα.Μήπως υπάρχει άλλος τρόπος γιατί έγω στο 7610 μου με v.3.00 έτσι το κάνω?

 

Στην ΟΜΑΔΑ 4 της ιστοσελιδας μου θα βρεις καποιες εκδοσεις του προγραμματος που θελεις.Δοκιμασε.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Hello παιδες! ;)

Τι γινεται,καλα?Τα παιδια?

Λοιπον,ειχα εγκατεστησα το τηλεκοντρολ και δυστυχως εχθες μου εβγαλε οτι δεν μπορω να το χρησιμοποιω πλεον.Ειχα δοκιμασει βεβαια εναν κωδικο αλλα μου ελεγε οτι δεν ισχυει πια και κατι τετοια.. :mad:

Μπορει καποιος να μου πει λεπτομερως(ειμαι κ λιγο γκαγκά :X ) τι να κανω ακριβώς???

Εχω τρελαθει απο την λυπη μου... :cry: :cry: :cry: :cry:

 

Thanks

 

An les gia to total iremote ths psiloc ,tote pi8anws exeis egatasthsei kapoio allo programma ths psiloc, an oxi allaxe thn hm/nia sto 2003 perna to kwdiko kai allaxe pali thn hm/nia sto 2005.

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

An les gia to total iremote ths psiloc ,tote pi8anws exeis egatasthsei kapoio allo programma ths psiloc, an oxi allaxe thn hm/nia sto 2003 perna to kwdiko kai allaxe pali thn hm/nia sto 2005.

 

 

Ναι ρε φιλε αυτο λεω.Δεν μπορω να κανω αυτο που λες γιατι με το που μπαινω στο προγραμμα,μου βγαινει παραθυρακι που ειτε βγαινω,ειτε παω στην σελιδα της εταιριας και το κατεβαζω.Δεν εχω πουθενα την επιλογη να πληκτρολογησω τον κωδικο.... :(

Το εσβησα και το ξαναπερασα,αλλα παλι τα ιδια.Δεν καταλαβαινω,πως ξερει το προγραμμα αν εχουν περασει οι μερες,αφου το ειχα σβησει.Μηπως κανει ενα ειδος "save" σε κανα φακελο του κινητου?

Please help me!!

Ειναι το αγαπημενο μου προγραμμα, και δεν παιζει!!!!!!!! :cry: :(

 

 

PS:Πάντως,ευχαριστω για την βοηθεια σου Pzapad ;)

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε αυτο λεω.Δεν μπορω να κανω αυτο που λες γιατι με το που μπαινω στο προγραμμα,μου βγαινει παραθυρακι που ειτε βγαινω,ειτε παω στην σελιδα της εταιριας και το κατεβαζω.Δεν εχω πουθενα την επιλογη να πληκτρολογησω τον κωδικο.... :(

Το εσβησα και το ξαναπερασα,αλλα παλι τα ιδια.Δεν καταλαβαινω,πως ξερει το προγραμμα αν εχουν περασει οι μερες,αφου το ειχα σβησει.Μηπως κανει ενα ειδος "save" σε κανα φακελο του κινητου?

Please help me!!

Ειναι το αγαπημενο μου προγραμμα, και δεν παιζει!!!!!!!! :cry: :(

 

 

PS:Πάντως,ευχαριστω για την βοηθεια σου Pzapad ;)

Την ημερομηνια του κινητου σου να αλλαξεις οχι του προγραμματος!! :wacko: :lol:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε αυτο λεω.Δεν μπορω να κανω αυτο που λες γιατι με το που μπαινω στο προγραμμα,μου βγαινει παραθυρακι που ειτε βγαινω,ειτε παω στην σελιδα της εταιριας και το κατεβαζω.Δεν εχω πουθενα την επιλογη να πληκτρολογησω τον κωδικο.... :(

Το εσβησα και το ξαναπερασα,αλλα παλι τα ιδια.Δεν καταλαβαινω,πως ξερει το προγραμμα αν εχουν περασει οι μερες,αφου το ειχα σβησει.Μηπως κανει ενα ειδος "save" σε κανα φακελο του κινητου?

Please help me!!

Ειναι το αγαπημενο μου προγραμμα, και δεν παιζει!!!!!!!! :cry: :(

 

 

PS:Πάντως,ευχαριστω για την βοηθεια σου Pzapad ;)

 

Pi8anws h Version pou egkatasteis einai kainouria kai exei allaxei h psiloc th diaxeirhsh adeiwn..to idio problhma eixa egw me to extended log. to opoio den exw kataferei na paixei.

 

kamia palioterh version dokimases;;

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Στο 3230 μπαινει η εκδοση 1.41 του total ir remote. Eιναι η μονη που πιανει το "κλειδακι"...Μετα μπορεις να βαλεις μια νεα απο πανω. Μεχρι την 1.45 καταφερα να βαλω χωρις να κλειδωσει η εφαρμογη.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

kogos οσες φορές και να προσπαθήσω να το στείλω πάντα το ίδιο κάνει... δεν μπορω να καταλάβω τι γινεται...

έχεισ πρόβλημα με το δίκτυο, ή δεν έχεις βάλει σωστά κάποιες από τις ρυθμίσεις για αποστολή... μπορείς να πάρεις ένα τηλέφωνο στην εξυπηρέτηση πελατών να μάθεις τι φταίει...

the story of a ressurected blade!!!

>> soon to be released <<

Link to comment
Share on other sites

Στο 3230 μπαινει η εκδοση 1.41 του total ir remote. Eιναι η μονη που πιανει το "κλειδακι"...Μετα μπορεις να βαλεις μια νεα απο πανω. Μεχρι την 1.45 καταφερα να βαλω χωρις να κλειδωσει η εφαρμογη.

 

Δηλαδη αν βρω και εγκαταστησω την 1.41 δεν θα μουτο βγαζει το παραθυρακι?

Που μπορω να την βρω??

 

Btw,εχω την 1.43

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Ναι ρε φιλε αυτο λεω.Δεν μπορω να κανω αυτο που λες γιατι με το που μπαινω στο προγραμμα,μου βγαινει παραθυρακι που ειτε βγαινω,ειτε παω στην σελιδα της εταιριας και το κατεβαζω.Δεν εχω πουθενα την επιλογη να πληκτρολογησω τον κωδικο.... :(

Το εσβησα και το ξαναπερασα,αλλα παλι τα ιδια.Δεν καταλαβαινω,πως ξερει το προγραμμα αν εχουν περασει οι μερες,αφου το ειχα σβησει.Μηπως κανει ενα ειδος "save" σε κανα φακελο του κινητου?

Please help me!!

Ειναι το αγαπημενο μου προγραμμα, και δεν παιζει!!!!!!!! :cry: :(

 

 

PS:Πάντως,ευχαριστω για την βοηθεια σου Pzapad ;)

 

Στην εκδοση 1.45 του iRemote της Psiloc (δουλευει σε μενα) αν εχεις το ******eration , βαλε πρωτα την ημερ/νια του κινητου σου 2-6-04 , περνα την εφαρμογη στο κινητο και εγκατεστησε την , βαλε τον κωδικο στην Αδεια-Καταχωρηση που θα σου δωσει το ******eration αφου του βαλεις το ΙΜΕΙ σου, κανε επαναφορα της ημ/νιας και τελος.

Ποιο απλα δεν γινεται !!!

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Στην εκδοση 1.45 του iRemote της Psiloc (δουλευει σε μενα) αν εχεις το ******eration , βαλε πρωτα την ημερ/νια του κινητου σου 2-6-04 , περνα την εφαρμογη στο κινητο και εγκατεστησε την , βαλε τον κωδικο στην Αδεια-Καταχωρηση που θα σου δωσει το ******eration αφου του βαλεις το ΙΜΕΙ σου, κανε επαναφορα της ημ/νιας και τελος.

Ποιο απλα δεν γινεται !!!

 

 

Κατάρχας,περασα την 1.40 και μου εβγαλε παλι το ιδιο παραθυρο! :mad: :mad: :mad:

Που θα βρω την 1.45?

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά ,στα καλά καθούμενα το κινητό μου βγάζει το παρακάτω πρόβλημα :( :

 

Ανεπαρκής μνήμη για λήψη μηνυμάτων SIM.

Διαγράψτε κάποια δεδομένα πρώτα.

 

Το θέμα είναι οτι έχω αρκετό χώρο ελεύθερο στην εσωτερική μνήμη

και το πρόβλημα δεν αφορά σίγουρα την αποσπώμενη μνήμη αφου

το πρόβλημα υπάρχει και χωρίς αυτή.

Πως μπορώ να το επαναφέρω στις εργοστασιακές ρυθμίσεις(format)?

edit:Μόλις τώρα είδα οτι δεν ανοίγουν και οι ρυθμίσεις του κινητού :(

Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,υπάρχει η δυνατότητα όταν μας στέλνουν ένα αρχείο με bluetooth ή με υπέρυθρες να αποθηκεύετε στη memory card και όχι στη μνήμη του τηλεφώνου? Έστω να επιλέγω που σε ποιά μνήμη θέλω! Ρωτώ γιατί προσπάθησαν να μου στείλουν mp3 περίπου 6 mb και δε μπορούσα να το αποθηκεύσω.
Link to comment
Share on other sites

pas sta minimata kai allazeis ton xoro apo8ikeuseis. vazeis na xrisimopiite h mmc sou.

 

STO 6630 pou exw h allagi ginete :

μηνύματα/ρυθμίσεις/άλλο/μνήμη σε χρήση:memory card.

 

fisiologika etsi 8a einai kai sto 3230.dokimase to ;-)

M E L O :innocent:
Link to comment
Share on other sites

pas sta minimata kai allazeis ton xoro apo8ikeuseis. vazeis na xrisimopiite h mmc sou.

 

STO 6630 pou exw h allagi ginete :

μηνύματα/ρυθμίσεις/άλλο/μνήμη σε χρήση:memory card.

 

fisiologika etsi 8a einai kai sto 3230.dokimase to ;-)

 

Den yparxei ayth h epilogh sto 3230. :mad:

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα,υπάρχει η δυνατότητα όταν μας στέλνουν ένα αρχείο με bluetooth ή με υπέρυθρες να αποθηκεύετε στη memory card και όχι στη μνήμη του τηλεφώνου? Έστω να επιλέγω που σε ποιά μνήμη θέλω! Ρωτώ γιατί προσπάθησαν να μου στείλουν mp3 περίπου 6 mb και δε μπορούσα να το αποθηκεύσω.

 

Des liges selides pio pisw. To exoume ksanapei..

Πλήκτρα: Nokia 3310 > 3510i > 7250i > 7610 > Sony Ericsson W580 > W595

Πλήκτρα / Αφή: HTC Touch Diamond > Sony Ericsson Xperia mini pro

Πλήκτρα: Nokia 113 > Samsung C3530 > E1182 > Nokia 114

Αφή: LG G2 > Samsung Galaxy S7 Edge > Samsung Galaxy S8+ > Huawei Mate 20 Pro > Samsung Galaxy S21 Ultra

Smart Watch: Samsung Gear S2 Classic > Samsung Gear S3 Classic

Link to comment
Share on other sites

Den yparxei ayth h epilogh sto 3230. :mad:
Οντως και εγω το εχω παρατηρησει. Μηπως αυτο διορθωνεται με καποια αναβαθμηση του λογισμικου; Επισης χρονια πολλα να τα εκατοστησουν οσοι εχουν γενεθλεια σημερα(Including ME!!!!) :w00t: :w00t: :rotfl: :up: :up: :yahoo: :tease: :yahoo:

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

γιατι καποιοι ειπαν οτι το κινητο εχει μονο 2 mbs ελευθερα, ενω εχει 5mbs?

Διοτι εχουν μαλλον αποθηκευσει πραγματα στην μνημη του τηλεφωνου.Θα το εχουν κανει κατα λαθος μαλλον και γι' αυτο στο λενε

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...