Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το ραδιόφωνο, σας παίζει κανονικά? Εμένα κάνει κάτι περίεργα σαν να πειράζει κάποιος το σύστημα για το αν θα είναι στερεοφονικό ή όχι, βασικά μου φένεται ότι είναι σύστημα αυτόματης απομόνωσης του θορύβου σε περιπτώσεις που το σήμα δεν είναι καλό, το έχει παρατηρίσει κανείς άλλος?

Tο έχει παρατηρίσει κανείς άλλος τελικά?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

....δεν εχω παρατηρήσει τιποτα τέτοιο στο radio εγώ! Μήπως καποια εφαρμογή που τρέχει το επηρεάζει, βάλε κανένα system explorer και κοίτα τι παίζει, δες βασικά ποση μνήμη 'τρώει' η κάθε εφαρμογή που τρέχει!!

Μάγκες , σήμερα πήρα μια καρτούλα rc-mmc της Lexar (512Mb) και είναι απόλυτα συμβατή με το κινητό! (59 ευρουλάκια ;) ) , του έβαλα και το E2MAME emulator 1.11 ( http://www.harmonicode.com/EEMame/) και καμια 50αριά roms (που θα γίνουν 500..) και το έχω κάνει PC to 3230.. :D

 

Υ.Γ. για καλύτερη ποιότητα στο mame ΒΓΑΛΤΕ τελειως τον ήχο απο τις επιλογές του... ;)

Link to comment
Share on other sites

Εχει δοκιμασει κανεις το route 66 σας δουλευει?

 

εμενα παντως οχι :mad:

(οταν παω να το τρεξω λεει....... Η εφαρμογη εκλεισε route 66 kern-exec 3)

 

Γνωριζει κανεις τιποτα? :!:

www.geocities.com/pkexagias
Link to comment
Share on other sites

Εχω μια τελευταία ερώτηση για όσους το έχουν....

Ο ήχος των mp3 και του ράδιο (μεγάφωνο και ακουστικά) είναι καλύτερος από αυτόν του k700i;;;

Ευχαριστώ πολύ!!!

Σας παρακαλώ πολύ μπορεί κάποιος να μου απαντήσει σήμερα για να πάω να το πάρω αν είναι;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ πολύ μπορεί κάποιος να μου απαντήσει σήμερα για να πάω να το πάρω αν είναι;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

 

Μην το παρεις ακόμα,ίσως απογοητευθείς σε ζητήματα σχετικά με MP3 κλπ.,ένταση καλή ικανοποιητική αλλά ποιότητα όχι ιδιαίτερη.H NOKIA γενικά δεν το έχει πιάσει ακόμα τόσο καλά το θέμα audio. Συντομα όμως θα αλλάξουν τα πράγματα,κάνε υπομονή......

Link to comment
Share on other sites

Σας παρακαλώ πολύ μπορεί κάποιος να μου απαντήσει σήμερα για να πάω να το πάρω αν είναι;;;

 

Ευχαριστώ εκ των προτέρων...

 

 

o ηχος του ραδιοφωνου ειναι καλος τοσο στο ηχειο οσο και στα ακουστικα(στερεο) ,ομως στα mp3 ειναι μονοφωνικος φιλε μου :( ....

παντως τα αρχεια ogg παιζουν λιγο καλυτερα απο mp3 (παντα ομως μονοφωνικα)

 

δεν ξερω στα κ700 τι ισχυει καθως δεν εχω ακουσει ποτε κ700 να παιζει mp3

Link to comment
Share on other sites

Εχω μια τελευταία ερώτηση για όσους το έχουν....

Ο ήχος των mp3 και του ράδιο (μεγάφωνο και ακουστικά) είναι καλύτερος από αυτόν του k700i;;;

Ευχαριστώ πολύ!!!

Το k700i είναι στερεοφωνικό φίλε μου. Η ποιότητα αναπαραγωγής των mp3 από το k700i είναι μακράν πολύ καλύτερη από εκείνη του 3230

Link to comment
Share on other sites

Δες λίγο τι γράφω.....

Η σύκριση που έκανα ήταν ΜΟΝΟ για το MP3 player....

 

 

φιλε μου εαν ενδιαφερεσαι τοσο πολυ για mp3 τοτε δεν θα στο προτεινα το 3230 ;)

 

το 3230 και γενικα το series 60 κινητα ,ειναι τηλεφωνα που μπορεις να τα παραμετροποιησεις σχεδον σε ποσοστο 90%, και δεν συγκρινονται με απλα τηλεφωνα οπως κ700.

Link to comment
Share on other sites

παιδια , εχω βαλει camcoder , camerafx και δεν παιζουν (κανουν εγκατασταση και δεν ανοιγουν) ... και το extended recorder ανοιγει αλλα δεν κανει εγγραφη... εχει κανεις να προτεινει καποια συσγκεκριμενη εκδοση με την οποια παιζουν αυτες οι εφαρμογες ;
Link to comment
Share on other sites

παιδια , εχω βαλει camcoder , camerafx και δεν παιζουν (κανουν εγκατασταση και δεν ανοιγουν) ... και το extended recorder ανοιγει αλλα δεν κανει εγγραφη... εχει κανεις να προτεινει καποια συσγκεκριμενη εκδοση με την οποια παιζουν αυτες οι εφαρμογες ;

 

sussie τα προγράμματα που έβαλες δεν είναι (..ακόμα) συμβατά με το 3230! περίμενε καινούργιες εκδόσεις!

Θα σου πρότεινα το Photographer v2.50 που δουλεύει μια χαρά...

http://my-symbian.com/7650/applications/applications.php?faq=4&fldAuto=207

Link to comment
Share on other sites

παιδια ρωτησα και πιο πριν....

το κινητακι απο vodafone κυκλοφορει....??

και αν ναι γνωριζει κανεις τιμες....???

Link to comment
Share on other sites

euxaristw polu pou mphkes ston kopo na apanthseis hasiotis_john... tha kanw ereuna kai an einai ksanarwtaw! :) pantws elega na kanw ena format afou perasw video kai fwtos sto pc gia na teleiwnw... apla hthela na rwthsw an ginetai format kai sthn kartoula. kai an nai, prin ths kanw format ta arxeia pou exw apothhkeusei mesa (mhnumata kai epafes) mporw ws arxeiaki na ta perasw sto pc gia na mhn ta xasw? euxaristw...

Τα Αγαθά Copies Κτώνται... :innocent:

 

 

M Y P H O N E Ε Υ Χ Α Ρ Ι Σ Τ Ο Υ Μ Ε !!!

Link to comment
Share on other sites

apla hthela na rwthsw an ginetai format kai sthn kartoula. kai an nai, prin ths kanw format ta arxeia pou exw apothhkeusei mesa (mhnumata kai epafes) mporw ws arxeiaki na ta perasw sto pc gia na mhn ta xasw? euxaristw...

 

Mπορεις ευκολα με εναν card reader να παρεις back την καρτα στο pc ,οπως ειναι.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

telika paidia ti dikti SAR exei to kinito??? 0,39 h kati allo???stin parousiasi tou kinitou deinei pio polu 0.8kati eno edo 0.39.

ti isxiei telika???

:D
Link to comment
Share on other sites

telika paidia ti dikti SAR exei to kinito??? 0,39 h kati allo???stin parousiasi tou kinitou deinei pio polu 0.8kati eno edo 0.39.

ti isxiei telika???

Στο βιβλιαράκι του κινητού λέει 0,39

Link to comment
Share on other sites

δουλευει σε κανεναν το msvdriveE στο 3230... εγω κατεβασα απο το irc, αλλα δεν δουλευει, το μονο που εκανε ηταν να μου εξαφανισει ολα τα μηνυματα απο τα εισερχομενα...

 

το μεγεθος του αρχειου ποιο ειναι? το sis Ηταν 2Kb...!!! αν το εχει καποιος και του ειναι ευκολο ας το στειλει στο gb@mycosmos.gr

Link to comment
Share on other sites

δουλευει σε κανεναν το msvdriveE στο 3230... εγω κατεβασα απο το irc, αλλα δεν δουλευει, το μονο που εκανε ηταν να μου εξαφανισει ολα τα μηνυματα απο τα εισερχομενα...

 

το μεγεθος του αρχειου ποιο ειναι? το sis Ηταν 2Kb...!!! αν το εχει καποιος και του ειναι ευκολο ας το στειλει στο gb@mycosmos.gr

 

 

Έλα φίλε, αν και ΔΕΝ στο συνιστώ να το βάλεις το πρόγραμμα.... διάβασε ΟΛΟ το

link που σου έχω κάτω! έχει καπου στην μέση και το msvdriveE για download!

 

http://www.allaboutsymbian.com/forum/showthread.php?t=24854&page=1

 

*διάβασε τα προβλήματα που είχαν μερικοι απο αυτό!.... :!:

Link to comment
Share on other sites

Έλα φίλε, αν και ΔΕΝ στο συνιστώ να το βάλεις το πρόγραμμα.... διάβασε ΟΛΟ το

link που σου έχω κάτω! έχει καπου στην μέση και το msvdriveE για download!

 

http://www.allaboutsymbian.com/forum/showthread.php?t=24854&page=1

 

*διάβασε τα προβλήματα που είχαν μερικοι απο αυτό!.... :!:

 

thanks φιλε...

να λειπει καλυτερα. το εγκατεστησα οπως σας ειπα και πιο πανω και εξεφανισε ολα τα μηνυματα...που τα πηγε αραγε??? :mad: ευτυχως δεν ηταν πολλα. το απεγκατεστησα τελικα και ευτυχως δεν αφησε στο κινητο κανενα κουσουρι... :rolleyes:

 

μετα απο αυτα που διαβασα....αστο καλυτερα.... :O

Link to comment
Share on other sites

δουλευει σε κανεναν το msvdriveE στο 3230... εγω κατεβασα απο το irc, αλλα δεν δουλευει, το μονο που εκανε ηταν να μου εξαφανισει ολα τα μηνυματα απο τα εισερχομενα...

 

το μεγεθος του αρχειου ποιο ειναι? το sis Ηταν 2Kb...!!! αν το εχει καποιος και του ειναι ευκολο ας το στειλει στο gb@mycosmos.gr

 

 

emena paides m doulevei.kanonika ta apo8hkevei sthn karta mnhmhs.Alla den eixa eiserxomena gia na dw an ta exafanizei.Allla!otan anoigw to programma mou vgazei sfalma kai kleinei.Kala h mama Nokia giati den evale tetoia epilogh enw sto N3650 yparxei? (Munhmata>ry8mhseis>Allo)

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

emena paides m doulevei.kanonika ta apo8hkevei sthn karta mnhmhs.Alla den eixa eiserxomena gia na dw an ta exafanizei.Allla!otan anoigw to programma mou vgazei sfalma kai kleinei.Kala h mama Nokia giati den evale tetoia epilogh enw sto N3650 yparxei? (Munhmata>ry8mhseis>Allo)

 

poy akrivos ta apothikevei stin karta mnimis?? se pio folder? kai pos mporei kapios na diavasei ta minimata apo tin mmc?

Link to comment
Share on other sites

Tο έχει παρατηρίσει κανείς άλλος τελικά?

 

 

To exw parathrhsei afto pou leei o titos18.Otan eimai sto dromo kai akouw radio an kounisw to kefali m h kamia apotomh kinhsh, akoma kai otan perpataw einai san to stereo na gurnaei se mono kai meta pali stereo.Me tsatizei ligo afth h katastash.Lete na ftaei to hand's free pou einai kai h keraia tou radio????

tempelis :cool:
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...