Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατι ασχετο.Τα παιχνιδια τoυ n-gage τα οποια δεν ειναι .blz αλλα ειναι ενας φακελος με διαφορα φορματ,πως τα εγκαταστουμε?

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=102578

10η παραγραφος ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ευχαριστω πολυ!Θα εγκαταστησω ενα blz θα δω που θα το βαλει και μετα το αλλo game που ειναι σε φακελο θα το βαλω και αυτο καπου κει.εχει download το myphone.gr?

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

πρεπει να το βαλεις σε αναλογο φακελο, οπως γραφω εκει που σου εδειξα. ενα γραμμα αν κανεις λαθος δε θα παιζει ;)

 

υπαρχει αλλα οχι για φουλ προγραμματα κλπ, μονο για καποια free και shareware http://www.myphone.gr/software/category-1.html

Link to comment
Share on other sites

γνωρίζει κανείς πόσο κοστίζει η αλλαγή του ανοιχτόχρωμου πλαστικού (όχι το μαύρο). Έφαγε μια τούμπα και έχει κάποιες γραντζουνιές...
Link to comment
Share on other sites

γιατι στα περισσοτερα n-gage παιχνιδια το 3230 μου βγαζει low memory ενω στο 6600 τα παιζει κανονικοτατα?Τα νεα μοντελα π.χ σειρα Ν παιζει τα java και sis παιχνιδια-προγραμματα των παραπανω κινητων?Οχι τιποτα αλλο εχω ενα σωρο.

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

γιατι στα περισσοτερα n-gage παιχνιδια το 3230 μου βγαζει low memory ενω στο 6600 τα παιζει κανονικοτατα?
Γιατί το 6600 έχει μεγαλύτερη RAM. Λογικά κάποια παιχνίδια με χαμηλές απαιτήσεις θα τα παίζει και το 3230. Δεν έχεις παρα να δοκιμάσεις ποιά παίζουν και ποιά όχι ;)
Link to comment
Share on other sites

Γιατί το 6600 έχει μεγαλύτερη RAM. Λογικά κάποια παιχνίδια με χαμηλές απαιτήσεις θα τα παίζει και το 3230. Δεν έχεις παρα να δοκιμάσεις ποιά παίζουν και ποιά όχι ;)

 

στο 3230 τρεχουν με ελαχιστες εξαιρεσεις ο ιδιος αριθμος παιχνιδιων οπως και στο 6600

αυτα τρεχουν χωρις κανενα προβλημα

1. Asphalt urban gt 1.5.3

2. Bomberman

3. CALL OF DUTY

4. Catan v1.0.28

5. Colin Mcrae Rally 2005

6. Crash Nitro Kart

7. FIFA 2004

8. FIFA 2005

9. FIFA 2006 moded 2005

10. Hinter Wars

11. King of fighter extreme

12. Mlbslam

13. MotoGP PROPER

14. Ncaa football

15. Nokia Floboarding

16. One

17. Operation Shadow

18. Pandemonium

19. Pocket Kingdoms

20. Puyo Pop

21. Puzzle Bobble VS

22. Rayman 3

23, Red Faction

24. Requiem Of Hell

25. Sango

26. Sonic N

27. Sega Rally

28. Snakes

29. Spiderman 2

30. SSX Out Of Bounds

31. Super Monkeyball

32. Tony Hawks Pro Skater

33. The Elder Scrolls Travels Shadowkey

34. Tombraider

35. Virtua Tennis

36. WWE Aftershock

37. X-Men Legends II

38. Xanadu Next

 

και αυτα με χαλασμενα χρωματα

1. Asphalt urban gt 2

2. Atari Master Pieces Vol.1

3. Atari Master Pieces Vol.2

4. Ghost Recon Jungle Storm

5. Glimmerati

6. High Seize

7. Marcel Desailly Pro Soccer

8. MILE HIGH PINBALL

9. Pathway To Glory

10. Pathway To Glory Ikuga Islands

11. Rifts

12. System Rush

13. Splinter Cell Chaos Theory

14. Splinter Cell Team Stealth Action

15. Tiger Woods PGA Tour 2004

16. Worms World Party

17. X-Men Legends

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορα εχει το hard απο το soft format????:what:

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Τι διαφορα εχει το hard απο το soft format????:what:

Ρίξε μια ματιά λίγο εδώ

Ο φίλος nikoskat τα λέει πολύ ωραία !!!;)

Link to comment
Share on other sites

paidia na rwthsw, legontas anava8mhsh anava8mhzeis to os tou kinhtou?mporeis dhladh na valeis neotero os sto 3230 apo thn 7 pou exei h allazeis mono to firmware?episeis yparxei tropos na thn kanw monos h na katevasw os apo to internet h 8a prepei na paw se nokia store kai na plhrwsw taa 50poulakia?pls help me!!

http://hem.passagen.se/larsanki/img/funny%20man1_150x150.jpg

Filon@r@s

Link to comment
Share on other sites

paidia na rwthsw, legontas anava8mhsh anava8mhzeis to os tou kinhtou?mporeis dhladh na valeis neotero os sto 3230 apo thn 7 pou exei h allazeis mono to firmware?episeis yparxei tropos na thn kanw monos h na katevasw os apo to internet h 8a prepei na paw se nokia store kai na plhrwsw taa 50poulakia?pls help me!!
Μόνο το firmware αλλάζει. Για να κάνεις την αναβάθμιση θα πρέπει να πάς σε nokia shop. Αν δεν το καλύπτει η εγγύηση πληρώνεις 15 ευρώ. Αν το καλύπτει την κάνεις δωρεάν :happy:
Link to comment
Share on other sites

Po po games!!!Wstoso mia ta paizei mia den ta paizei.Thn idia memory exoyn.

Sygnwmh gia ta latinika alla eimai italia

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά θέλω να πάρω Bluetooth adaptor για να μεταφέρω αρχεία μεταξύ PC και του 3230 μου. Ποιο είναι δοκιμασμένο και αξιόπιστο με το 3230??? Της MSI (έχω δει στο site του e-shop μερικά μοντέλα) είναι αξιόλογα??? Είναι συμβατά με τους οδηγούς της Widcomm??? Και αν όχι αυτά τότε ποια άλλα μου προτείνετε??? PLEASE HELP !!!
Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα 3230 μεταχειρισμενο με 150 ευρω. Να το τσιμπισω?Αξιζει?Βασικα λεω να το παζαρεψω και αν μου το αφησει με 120-130 να το παρω!ΓΝΩΜΕΣ PLS!

http://hem.passagen.se/larsanki/img/funny%20man1_150x150.jpg

Filon@r@s

Link to comment
Share on other sites

150 ευρω για κινητο με symbian και ποσο μαλλον για κινητο που ακομα βγαινουν καινουργιες εφαρμογες και παιχνιδια η τιμη ειναι πολυ καλη!!!

Ποσεχε ομως πριν του δωσεις τα λεφτα να το ψαξεις λιγο μηπως το εχει γ@μΙσει και σε πιασει κοροιδο!

Εγω αν ηταν σε καλη κατασταση θα το αγοραζα.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Παιδια βρηκα 3230 μεταχειρισμενο με 150 ευρω. Να το τσιμπισω?Αξιζει?Βασικα λεω να το παζαρεψω και αν μου το αφησει με 120-130 να το παρω!ΓΝΩΜΕΣ PLS!

 

Δεν μας είπες ποσο καιρό μεταχειρισμένο είναι!πάντως το δικό μου μετά από ένα χρόνο και καλά κρατάει!Κοίτα τις εξωτερικές φθορές,για το software πιστεύω όλα λύνονται με ένα Hard Format όταν το πάρεις στα χερια σου!

:)
Link to comment
Share on other sites

Το δικο μου το είχα παρει πρίν ενα χρόνο μεταχειρισμένο σε αριστη κατάσταση. Βασικα το αντάλαξα με το κ700 :X, το κρατησα κανα 5μηνο και το εδωσα 200€ πριν κανα 6μηνο :D

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας

 

Εχθές μου έδωσαν ενα αλλο Νοκια 3230(μεταχειρισμένο φυσικά αλλά με εγγυηση 8 μηνες) γιατί το δικό μου το έδωσαν για αντικατάσταση στη Νοκια & είπαν οτι θα το φέρουν καλο Σεπτέμβρη και για να μην μείνω χωρίς κινητό τόσους μήνες μου έδωσαν ένα άλλο. Σε αυτό το κινητό έχω το εξής πρόβλημα που δεν το παραδέχεται το κατάστημα που το πηρα λέγοντας με περίεργο:wacko: "πατώντας το κουμπί που σε βάζει στο μενού τρεμοπαίζει λιγό η οθόνη διπλα στο εικονίδειο που λέει Μενού αλλά αμα το παρατηρήσεις καλά πρέπει να τρεμοπαίζει και λίγο αλλά όχι σε τέτοιο βαθμό γενικά όλη η εικόνα" Το κινητό το άνοιξα με τη δικιά του την MMC(32MB) όπως μου το έδωσαν για να μην μου λένε οτι η δικιά μου είχε κάποιο ιο και κόλησε το κινητό. Πίστευετε ότι υπάρχει πρόβλημα στο Hardware του κινητού ή αμα φάει κανά Format ή αναβάθμιση θα έρθει στα ίσια του.:help:

Thanks και συγνώμη για το Μεγάλο Post.

Link to comment
Share on other sites

Και το δικο μου το 3230 το κανει αυτο που λες σε μερικα παιχνιδια κ σπανια στο μενου.Δεν νομιζω να ειναι προβλημα στο Hardware του κινητού γιατι εκανα πριν μια εβδομαδα hard format και format στην mmc και παλι το κανει.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

βγηκε καινουργια εκδοση firmware για το 3230

ειναι η 3230 RM-51 5.0614.0

οποιος εχει καθολου πληροφοριες για το τι διορθωνει ας πει και σε μας

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω προβλημα με τα ΜΜΣ μου βγαζει ενα σφαλμα συστηματος -1 Ξερει κανεις τι ειναι και πως διορθωνετε γιατι ειμαι ασχετος
Link to comment
Share on other sites

καλημερα εχω προβλημα με τα ΜΜΣ μου βγαζει ενα σφαλμα συστηματος -1 Ξερει κανεις τι ειναι και πως διορθωνετε γιατι ειμαι ασχετος

Το ιδιο προβλημα ειχα και εγω , και σηγκεκριμενα μου το εβγανε αυτο το μυνημα μονο οταν πηγενα στο φακελο με τα μυνηματα.Νομιζω προερχεται απο τον Northon Antivirus.Εμενα μου ειχε σπασει να νευρα και εκανα hard format και format στην mms.

@ Nokia 3230 - Nokia 6131 - Nokia E51 - Nokia 5530XM - HTC Desire - Motorola Defy+ - Nexus 5 - Xiaomi Redmi Note 4X - Xiaomi Mi 9T @

 

Intel i7 4770k/\Gigabyte GA-Z87X-UD4H/\G.SKILL Sniper 2x8GB DDR3/\nVidia GTX 970/\SSD Samsung 850 EVO 250GB/\Enermax Triathlor FC 650W/\DELL U2713HM

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

Ερωτηση!Τι μνημη να παρω για το 3230 μου?

Βασικα ποιες ειναι οι διαφορες μεταξυ rs-mmc και mobile mmc, dual voltage ktl?

Ποια ταιριαζει στο 3230? Βρηκα σε φανταστικη τιμη mmc mobile(ετσι την παρουσιαζει) 16ευρω και στην φωτο δεν εχει διαφορα απο την rs-mmc.θα παιξει?

http://hem.passagen.se/larsanki/img/funny%20man1_150x150.jpg

Filon@r@s

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

Ερωτηση!Τι μνημη να παρω για το 3230 μου?

Βασικα ποιες ειναι οι διαφορες μεταξυ rs-mmc και mobile mmc, dual voltage ktl?

Ποια ταιριαζει στο 3230? Βρηκα σε φανταστικη τιμη mmc mobile(ετσι την παρουσιαζει) 16ευρω και στην φωτο δεν εχει διαφορα απο την rs-mmc.θα παιξει?

θα παιξει ναι, αρκει να ειναι rs-mmc(reduced size) αλλα επειδη πολλοι ειχαν προβληματα συμβατοτητας θα σου προτεινα να παρεις μια νοκια DV rs-mmc αν τη βρεις φτηνη ;)

καλως ηρθες :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...