Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

paidia exo ena problima: i karta mnimis leei oti exei xoro 13mb eleythera...alla otan pane na mou steiloun kati pou einai 1mb den to pairnai giati leei oti den exo arketi mnimi eleytheri.... san efarmogi exo mono to MsvDriveE... mipos mporei na voithisei kanenas???

To MsvDriveE το έχεις ΕΝΕΡΓΟΠΟΙΗΣΕΙ???? Μετά την εγκατάσταση άνοιξε την εφαρμογή. Δε θα γίνει τίποτα. Για δεις αν όντως ενεργοποιήθηκε, μπες στην εφαρμογή "Μηνύματα". Το εικονίδιο πάνω αριστερά θα πρέπει να έχει αλλάξει.

re paidia kati akoma: to joistick paizei poli...den pisteyo na mou meinei kamia mera sto xeri i na mou kanei tipota kolpa????

Εγώ το έχω για ένα χρόνο περίπου το 3230. Το joystick όντως παίζει αρκετά αλλά είναι πολύ ανθεκτικό. Πέρα από μία χαλαρότητα, δε μου έχει δημιουργήσει άλλα προβλήματα. Δε νομίζω να έχεις πρόβλημα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Υπαρχει αυτο το προγραμμα που ψαχνεις και μαλιστα εχει και παρα πολλες ακομα χρησιμες λειτουργιες.

Ειναι το extended log της psiloc και πιστευω οτι ειναι το καλυτερο γι'αυτη τη δουλεια!

Ελπιζω να σε βοηθησα:happy:

Βασικά εψαξα αρκετά τις επιλογές του e-log και δεν βρήκα επιλογή ελάχιστης χρέωσης 30'' (δηλαδή αν μιλήσεις λιγότερο σε μία κλήση αυτό να αφαιρεί 30''). Μήπως μπορείς να πεις πως το ρύθμισες? (μια λύση που ψιλολειτουργεί εινα ιμε το να ρυθμίσεισ την μονάδα μέτρησης του χρόνου στα 30'' αλλά τότε δεν παίρνει τα ενδιάμεσα...

Link to comment
Share on other sites

re paidia kati akoma: to joistick paizei poli...den pisteyo na mou meinei kamia mera sto xeri i na mou kanei tipota kolpa????

 

 

Και εγω ενα χρονο που εχω το 3230 δεν εχω κανενα προβλημα μα το joystic,ουτε καν χαλαρωση γιατι ισως δεν το χρησιμοποιω και πολυ (βλεπε παιχνιδια).

 

Σημερα μου εκανε κατι κολπα ομως, οπως οτι εκει που παω να γραψω μηνυμα μου λεει εισαγετε Sim και μετα μου λεει οτι το τηλ.θα επανεκινηθει.Λετε να φτεει οτι εχω ξεπερασει τα 1000 μηνυματα στην μνημη του κινητου;Ενα hard format λετε να διορθωση το προβλημα;;

:)
Link to comment
Share on other sites

35 exei edo stin ellada kai expansys... o typos leei? pos ton pliroses?

 

o tipos einai mia xara...kanena provlima,exo 3anapsonisei apo ayton.Ton plirosa me paypal.

35e pou exeis stin ellada?Simera evlepa sto plaisio 40e tin 512mb

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΕΣ ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ

 

8ελω τα φωτα σας στο εξης 8εμα...

 

8ελω με καποιο προγραμμα (δεν ξερω αμα το κανει αυτο το mumsms+) να φιλτραρω το outbox μου αλλα για ενα συγκεκριμενο αρι8μο...δηλαδη:8ελω οταν στελνω σε καποιον σμς να φαινεται κανονικα η απαντηση του αλλα να κρυβεται το σμς που του εστειλα....ή να σβηνεται το σμς που εστειλα αλλα να φαινεται σε καποιο αλλο προγραμμα...8ελω αν γινεται πληρης περιγραφη της διαδικασιας,,,

 

ευχαριστω εκ των προτερων

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

έχω την εντύπωση ότι το mumsms κάνει αυτό που θες (δηλαδή να κρύβει ή στο Inbox ή στο Outbox/sent ή και στα δυο).
Link to comment
Share on other sites

Και εγω ενα χρονο που εχω το 3230 δεν εχω κανενα προβλημα μα το joystic,ουτε καν χαλαρωση γιατι ισως δεν το χρησιμοποιω και πολυ (βλεπε παιχνιδια).

 

Σημερα μου εκανε κατι κολπα ομως, οπως οτι εκει που παω να γραψω μηνυμα μου λεει εισαγετε Sim και μετα μου λεει οτι το τηλ.θα επανεκινηθει.Λετε να φτεει οτι εχω ξεπερασει τα 1000 μηνυματα στην μνημη του κινητου;Ενα hard format λετε να διορθωση το προβλημα;;

 

paidia emena to joystick xwris na tou kanw tipota ta epaikse teleiws.oute deksia,oute aristera oute pouthena.sthn arxh mou htan ligo xalaro alla den edwsa shmasia,skefthka oti htan apo thn poly xrhsh.meta apo ligo den kouniotan katholou.to phga sto nokia shop sto p.faliro kai o typos ekei mou eipe oti tou fernoun syxna 3230 me to idio provlhma.

Link to comment
Share on other sites

paidia mia erotisi...i karta mnimis sto plaisio i DV 512 exei 35 kai apli 512 exei 40 eyropoula....giati ayto mipos i apli einai kaliteri????an mporeite voithiste giati thelo na paro mia karta...

Από όσο γνωρίζω,το Πλαίσιο δε διαθέτει κάρτα μνήμης Dual Voltage τόσο μεγάλης χωρητικότητας :worry: .

Link to comment
Share on other sites

Από όσο γνωρίζω,το Πλαίσιο δε διαθέτει κάρτα μνήμης Dual Voltage τόσο μεγάλης χωρητικότητας :worry: .

 

rotisa extes kai mou eipan pti exei kai kanei 35 eyropoula... ton ksanarotisa kai tou leo i 512 exei toso? kai mou eipe nai....

pantos genika kaliteres einai oi DV i oi aples????

Link to comment
Share on other sites

rotisa extes kai mou eipan pti exei kai kanei 35 eyropoula... ton ksanarotisa kai tou leo i 512 exei toso? kai mou eipe nai....

pantos genika kaliteres einai oi DV i oi aples????

οι DV απο καθε αποψη :)

Dual Voltage RS-MMC

Link to comment
Share on other sites

οι DV απο καθε αποψη :)

Dual Voltage RS-MMC

 

 

Agorasa dv rs-mmc 1gb 43,50 euro apo cosmodata stournari... tin eixa stabarei kairo itan i pio fthini 1 gb pou vrika se magazi.

 

To xerate oti i expansys den einai magazi? :lol: :lol: (exei 35 euro rsmmc 1gb!!)

 

ego to ematha extes :X epeita apo diori talaiporia:cry: ... sta voria proastia..

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια καλημερα...εχω ενα προβλημα..εχω το νοκια 1 χρονο περιπου,το πηρα μετα απο προτροπη του υπαλληλου τoy germanoy οτι υποστηριζε καρτα sim 2 σε 1..

ηρθε λοιπον ο καιρος,(το ειχα προβλεψει φυσικα)και χτες εβαλα μια καρτα 2 σε 1..και φυσικα γιοκ...

και εχω αυτο το προβλημα...ενω ενεργοποιηται σαν καρτα...δεν μενουν ανοικτες και οι δυο γραμμες μαζι...

οταν η μια ειναι ανοικτη ειναι η αλλη κλειστη...

και καθε φορα που εχω κληση στην κλειστη δεν την βλεπω στην ανοικτη,ετσι καθε λιγο πρεπει να γυρναω(τροπος του λεγειν)την καρτα απο γραμμη 1 σε γραμμη 2,το οποιο αυτο θελει μετα απενεργοποιηση του κινητου,και ξαναενεργοποιηση για να την κανει δεκτη..ουφφφφφ για να δω αν εχω κλησεις στην γραμμη που εχω κλειστη...

ερωτηση λοιπον...ξερει κανεις αν υπαρχει λογισμικο για την συγκεκριμενη συσκευη (3230)που να ενεργοποιει αυτην την λειτουργια ή προγραμμα ή οτιδηποτε αλλο προτεινετε...εκτος απο το να αλλαξω συσκευη...

υγ. αν προτεινετε αλλαγη συσκευης,τοτε σας παρακαλω προτεινετε μονο συσκευη που να κλειδωνει με κωδικο αυτοματα οπως και αυτη (3230)

σας παρακαλω εποικηνωνηστε στο horhegreece@yahoo.gr

 

να ρωτησω υπαρχει ακομα ακομα αυτο το προγραματακι για την τηλεοραση?μπορεις να το στειλεις?

horhegreece2yahoo.gr

σε ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εκανα οτι ΑΚΡΙΒΩΣ λεει εκει!

 

Ακολουθειστε τα βηματα που λεει ο φιλος και οταν τελιωσετε, αν τα xp

συνεχιζουν να βρισκουν με προβλημα, η σαν USB device το ΜΑ730,

καντε reinstall drivers και δωστε μια τοποθεσια που θα εχετε κατεβασμενο

το αρχειο που επισυναπτω.

 

Το αρχειο αυτο ειναι ενα .inf ολοιδιο με του φιλου στο how-to

μονο που εχει τη δυνατοτητα αναγωρισης και του ΜΑ730.

 

http://rapidshare.de/files/12301714/ma730.inf.html

Μπορείς σε παρακαλώ να ξανανεβάσεις το inf αρχείο ή να μου το στείλεις με mail στο kstoilas@gmail.com?

Ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχω 2 μηνες το κινητο και μου αναβοσβηνει απο μονο του.Κυριως το κανει οταν παω να στειλω μηνυμα αλλα το κανει και οταν παιζω καποιο παιχνιδι για αρκετη ωρα.Συμβαινει και σε αλλους?Επισης πολλα παιχνιδια και προγραμματα πυ ετρεχαν στο 6600,το 3230 δεν τα παιζει.

2110,G500,3210,3510,6600,6170,3230,Ν70

Tolis' COROLLA Pics **COROLLA EE80 - 4AGE TVIS 124HP**

[sIGPIC][/sIGPIC]

www.corollaclub.com

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς σε παρακαλώ να ξανανεβάσεις το inf αρχείο ή να μου το στείλεις με mail στο kstoilas@gmail.com?

Ευχαριστώ

Ρε παίδες δεν το έχει κανείς?

Link to comment
Share on other sites

ELEOS... oute deka meres den to exo kai xtes mou arxise ta koula... den anagnorizei katholou to hands free kai sto wap den vgazei ellinika, epeisis mouemfanize kai ena sximataki terma pano dexia san periagogi

 

 

Me anavathmisi tha strosi???

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

ELEOS... oute deka meres den to exo kai xtes mou arxise ta koula... den anagnorizei katholou to hands free kai sto wap den vgazei ellinika, epeisis mouemfanize kai ena sximataki terma pano dexia san periagogi

 

 

Me anavathmisi tha strosi???

Όσον αφορά το wap, μάλλον πρέπει να αλλάξεις τις ρυθμίσεις του ιστού βάζοντας ως Προεπιλ. κωδικοποίηση την Ελληνική (ISO).

Link to comment
Share on other sites

Όσον αφορά το wap, μάλλον πρέπει να αλλάξεις τις ρυθμίσεις του ιστού βάζοντας ως Προεπιλ. κωδικοποίηση την Ελληνική (ISO).

 

 

kati eixe pathei.. tou ekana format kai staniare... To hand free den douleue akoma kai to piga se nokia shop ekei to pire mia kopelia to koitaxe mia to koitaxe dio kai os ek thaumatos arxise na leitourgei..:lol: :lol: :lol:

 

Ola kala loipon... alla provlimatizomai einai fisiologika afta mipos na to pao gia anavathmisi?

Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

 

Ola kala loipon... alla provlimatizomai einai fisiologika afta mipos na to pao gia anavathmisi?

 

Πιο πανω εγραψες οτι το εχεις 10 μερες,λογικα λοιπον να μην υπαρχει πιο καινουργιο λογισμικο απο το δικο σου,αλλα επειδη και εγω εχς πολλα προβληματα την τελευταια βδομαδα,συνεχεια ρεσταρτ συνεχεια λεει καρτα ΣΙΜ απερριφθει και αλλα τετοια κουλα,μπορει καποιος να μας πει ποια ειναι η τελευται ακδοση;και πως την βλεπουμε γιατι εχω φαει σκαλομα τωρα και δεν την θυμαμαι με τιποτα!!Ευχαριστω!

:)
Link to comment
Share on other sites

Πιο πανω εγραψες οτι το εχεις 10 μερες,λογικα λοιπον να μην υπαρχει πιο καινουργιο λογισμικο απο το δικο σου,αλλα επειδη και εγω εχς πολλα προβληματα την τελευταια βδομαδα,συνεχεια ρεσταρτ συνεχεια λεει καρτα ΣΙΜ απερριφθει και αλλα τετοια κουλα,μπορει καποιος να μας πει ποια ειναι η τελευται ακδοση;και πως την βλεπουμε γιατι εχω φαει σκαλομα τωρα και δεν την θυμαμαι με τιποτα!!Ευχαριστω!

Η τελευταια εκδοση ειναι η 5.0604.0 23-01-06 RM-51 και το βλεπεις πατωντας *#0000#. Αν θελεις να δεις το ΙΜΕΙ πατας *#06#.

Δεν νομιζω οτι φταιει η εκδοση σας.Εγω εχω 6 μηνες να βαλω εφαρμογες η παιχνιδια και μεχρι στιγμης δεν ειχα κανενα προβλημα.Παντα καποια μικροεφαρμογη που εχουμε φορτωμενη μας δημιουργει τα προβληματακια.

zirico3 ,μηπως τωρα τελευταια εγκατεστησες κατι ακομη ?

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

kai omos mia ekdosi tin 4.0537 exo... tha mpei sto programma na paei gia anavathmisi... pantos den to exo efxaristithei oso ithela kai exei full xaraktiristika... giaftin tin timi omos den iparxei kalitero. pantos tora ola ok.
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ την ίδια έκδοση έχω.Δυστυχώς είμαι ιταλία και προς το παρών δεν μπορώ να το αναβαθμίσω,οποτε σε τρεις μήνες αναβάθμιση!Δεν φόρτωσα κανένα πρόγραμμα τώρα ταλευταία,έχω πολλά μέσα,αλλα τα ίδια εδώ και πολύ καιρό.Αυτά τα κωλύματα άρχισε να μου τα κάνει από την στιγμή που έβαλα την Ελληνική μου SIM μέσα.Τώρα ξανάβαλα την Ιταλική περιμένω να δω αν θα ξανακολλήσει!Λέτε να έχει πρόβλημα η SIM??
:)
Link to comment
Share on other sites

Αν δεν κανω λαθος Νοκια οχι,μονο αφτερ μαρκετ οπως αυτη πχ > http://cgi.ebay.it/Batteria-Nokia-BL-5B-3220-3230-5140-6020-6021-6060-N90_W0QQitemZ9717419596QQcategoryZ20365QQrdZ1QQcmdZViewItem

 

η συγκεκριμενη ειναι απο Ιταλο αλλα σιγουρα υπαρχουν και απο αλους!

:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...