Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αναφερομαι σε οσους εχουν το 3230 θελοντας να κανω μια ερωτηση:

Απο οσο θυμαμαι ,το 3230 δεν εχει offline προφιλ,σωστα ?

Εχετε δοκιμασει καποια εφαρμογη που να το βγαζει το τηλεφωνο σε offline mode? Εαν ναι ,(νομιζω οτι δεν υπαρχει κατι) ,θα ηθελα να δοκιμασετε εαν δουλευει σε αυτο το προφιλ το ραδιοφωνο. Thanks! :)

 

Με εβαλες σε πειρασμο να δοκιμασω.Εβαλα την 1.71 εκδοση της psiloc και η κατασταση πτησης αφου ζητησε αφαιρεση mmc εκανε επανεκκινηση.Το ραδιοφωνο δουλεψε κανονικα.Φυσικα κανενα εικονiδιο εφαρμογων δεν υπηρχε στην οθονη.Επανερχονται οταν βαλεις παλι την mmc.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι μου ζηταει να βγαλω την ΣΙΜ αλλα οταν κανω επανεκκινηση μου ζηταει παλι τη σιμ!!!!τι να πω???

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

κατσε,μιλαμε για την εφαρμογη system tools της psiloc ετσι???εγω εχω την τελευταια σπασμενη (1.81)&μου κανει αυτα που προειπα

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι μου ζηταει να βγαλω την ΣΙΜ αλλα οταν κανω επανεκκινηση μου ζηταει παλι τη σιμ!!!!τι να πω???

Εμενα δεν μου ζητησε παλι την καρτα μνημης.Και φυσικα μιλαμε για εφαρμογη της psiloc. (Απλα οταν γινοταν η εγκατασταση μου εβγαλε μηνυμα για την κατασταση πτησης και εκει......ειπα...τι λες βρε πιλοτε ?)

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

σω8ηκες εαν πας στα κεντρικα...δοκιμασε δεν εχεις να χασεις&τιποτα παραπανω απτην υπομονη σου&15 μερες!!!Ασε μου ρχεται να τους κατεβασω ολη την τζαμαρια με τους αλητες..τεσπα διεκδικησε τα δικαιωματα σου κοσμια οσο μπορεις ;)

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

σω8ηκες εαν πας στα κεντρικα... ;)

Εγω εννοω μεχρι διαμαρτυρια στην Νορβηγια ! Δεν παρακολουθουν τι γινεται ? Για να εχεις πωλησεις πρεπει ο καταναλωτης να ειναι ευχαριστημενος. :mad:

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για να δείχνει σε slide show τις φωτογραφίες που έχεις αποθηκευμένες?
Link to comment
Share on other sites

υπάρχει κάποια εφαρμογή για να δείχνει σε slide show τις φωτογραφίες που έχεις αποθηκευμένες?

Δοκιμασε καποιο απο τα κατωθι

ADnota Album 3.03

pxtheatre (gia nokia 3650 - 7650)

Resco Photoviewer 4.30.3

Rite Viewer SR 1.1

Splash Photo 4.1

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν μου ζητησε παλι την καρτα μνημης.Και φυσικα μιλαμε για εφαρμογη της psiloc. (Απλα οταν γινοταν η εγκατασταση μου εβγαλε μηνυμα για την κατασταση πτησης και εκει......ειπα...τι λες βρε πιλοτε ?)

 

Φίλε μου,

 

Μπορείς να μου τη στείλεις στο neo_com_3@hotmail.com;

 

Tnx...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

mipos gnorizei kaneis gia to metatropea pou anaferei mesa to smart movie?

 

 

Eιναι ο converter που εγκαθιστας στο pc σου .

 

Aναλογο θεμα

[ΕΠΙΣΗΜΟ] Video Converters & Players: Ποιον από όλους;

 

:!:

Να Θυμισω :O και στα αλλα παιδια οτι το παρον θεμα ειναι για το 3230.

Υπαρχουν 3 θεματα για εφαρμογες . :)

 

Φίλε μου,

Μπορείς να μου τη στείλεις στο neo_com_3@hotmail.com;

Tnx...

 

Χρησιμοποιηστε και τα Προσωπικα μηνυματα ;)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

gia to nokia 3230 rotao kai ego.Thelo na vro pos tha kano arxeia video se avi gia na paizoun se oli tin othoni me to smart movie.O metaropeas pou einai gia na ton kano egatastasi?mazi me to smart movie otan to kano unzip vgainei to exe?
Link to comment
Share on other sites

Αλλαγη γλωσσας δεν μπορεις να κανεις μονη σου ,θα πρεπει να επισκεφτεις καποιο nokia shop ή στα κεντρικα της Νοκια .(Θα χασεις ομως τα ελληνικα)

 

Πολύ ηλίθιο αυτό από την Νοκια - εγώ πάλι τα θέλω και τα δύο!!! :(

Πάντος ευχαριστώ πάρα πολύ για την γρήγορη απάντηση!! Το site σας πάντως είναι εξαιρετικό!

 

Merci ;)

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ηλίθιο αυτό από την Νοκια - εγώ πάλι τα θέλω και τα δύο!!! :(

Πάντος ευχαριστώ πάρα πολύ για την γρήγορη απάντηση!! Το site σας πάντως είναι εξαιρετικό!

 

Merci ;)

 

Nα'σαι καλα :O

Μπορεις να δεις εδω τι "παιζει" με τα πακετα γλωσσων:

http://www.unlock.cz/en/jazyky/nokia/no3230.php

Απο οσο γνωριζω δεν μπορει να υπαρξει συνδιασμος πακετων.

Πχ το πακετο με ελληνικα +Αγγλικα+Γερμανικα.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Nα'σαι καλα :O

Μπορεις να δεις εδω τι "παιζει" με τα πακετα γλωσσων:

http://www.unlock.cz/en/jazyky/nokia/no3230.php

Απο οσο γνωριζω δεν μπορει να υπαρξει συνδιασμος πακετων.

Πχ το πακετο με ελληνικα +Αγγλικα+Γερμανικα.

Nervous, τα προγραμματάκια "localisation" της Psiloc που έχω βρει στο i-phone, κάνουν τίποτα προς αυτή την κατεύθυνση? Υπάρχουν για όλες τις γλώσσες σχεδόν, είχα βρει πχ. localisation.greek, localisation.arabic, localisation.hebrew κλπ.

 

edit: γμτ, ακόμα οφτόπικ είμαστε... :O

http://www.4troxoi.gr/forum/images/avatars/40901403742c3d7ea3caba.jpg
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,γραφω πρωτη φορα και εχω μια σειρα απο μερικες μαλλον κουτες ερωτησεις αναφορικα με ενα προβλημα του 3230 μου.Δεν μου ανοιγει το προφιλ ουτε απο το μενου ουτε απο το κουμπι που βρισκεται στην κορυφη.Βαζω βγαζω την mmc τιποτα.Τι πρεπει να κανω??Να κανω format (πως?) και να ξαναβαλω το λογισμικο (και αν ναι που θα το βρω?).Μηπως θα βοηθουσε αν πηγαινα σε ενα ΝΟΚΙΑ shop με την εγγηυση και εκανα αναβαθμιση firmwire(θα μου το κανουν όμως) Παρακαλω βοηθηστε με ειμαι απελπισμενος.Ευχαριστω...
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδια,γραφω πρωτη φορα και εχω μια σειρα απο μερικες μαλλον κουτες ερωτησεις αναφορικα με ενα προβλημα του 3230 μου.Δεν μου ανοιγει το προφιλ ουτε απο το μενου ουτε απο το κουμπι που βρισκεται στην κορυφη.Βαζω βγαζω την mmc τιποτα.Τι πρεπει να κανω??Να κανω format (πως?) και να ξαναβαλω το λογισμικο (και αν ναι που θα το βρω?).Μηπως θα βοηθουσε αν πηγαινα σε ενα ΝΟΚΙΑ shop με την εγγηυση και εκανα αναβαθμιση firmwire(θα μου το κανουν όμως) Παρακαλω βοηθηστε με ειμαι απελπισμενος.Ευχαριστω...

Για αρχη κανε ενα soft format οταν εισαι στην οθονη αναμονης και πατησεις *#7370#. Θα σβησει τα παντα στη μνημη τηλεφωνου και θα ειναι οπως το αγορασες. Αν δεν λυθει τοτε κανεις hard format : Κλεινεις το κινητο. Το ανοιγεις κρατωντας πατημενα τα κουμπια" *, πρασινο ακουστικο , 3 "χωρις να τα αφησεις μεχρι να σου γραψει τη λεξη format. Να το κανεις με γεματη full τη μπαταρια!!! Δεν χρειαζεται να περασεις εσυ ξανα το λειτουργικο. Ειναι στη ROM ;)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Εγω να ρωτησω κατι?στη tasks που τρεχουν συνεχως στο κινητο μου ειναι το minigps.exe απτο ενλογω προγραμμα την psiloc μονο που εφαγα τα μενου του & δεν υπαρχει που8ενα

καποια επιλογη η οποια να το λειτουργει στο background της μνημης του κινητου ... πως γινεται να το αποτρεχω απτο να φορτωνει μονο του (το αρχειο γιατι το προγραμμα δεν φορτωνει!)?

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κανείς να συνδεθεί μέσω PSTN από το 3230? Αν ναι σε τι ταχύτητες κ αν ξέρει κανείς ως τι χρεωνόμαστε?
Link to comment
Share on other sites

Κατάφερε κανείς να συνδεθεί μέσω PSTN από το 3230? Αν ναι σε τι ταχύτητες κ αν ξέρει κανείς ως τι χρεωνόμαστε?

 

Στην πρώτη σελίδα αυτού του post υπάρχει οδηγός και ναι... τουλάχιστον εγώ το έχω κάνει σε 2-3 υπολογιστές. Χρεώνεσαι την σύνδεση του Η/Υ στο internet και τίποτα άλλο...

 

Υ.Γ.: Θα τα λέμε από το post του Ν70 μιας και χθες έγινε δικό μου!...

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

iAppsHellas.gr : Νέα και εφαρμογές για το iOS από Έλληνες για Έλληνες και… όχι μόνο!

Link to comment
Share on other sites

 

Υ.Γ.: Θα τα λέμε από το post του Ν70 μιας και χθες έγινε δικό μου!...

Προδοτη... :D Πλακα πλακα το μονο που θα σου λειψει ειναι οι IrDA του 3230. Καλη αναβαθμιση αλλα λιγο ακριβη για την τσεπη μου σε τοσο λιγο χρονικο διαστημα (7 μηνες εχω το 3230 :O )

 

Με γεια :cool:

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Χρεώνεσαι την σύνδεση του Η/Υ στο internet και τίποτα άλλο...

 

Εννοείς την συνδρομή στο φορέα του Ιντερνετ (Οτενετ, Φορθνετ, κτλ)? Η κλήση δεν χρεώνεται? Απο ταχύτητες κ σταθερότητα πως πάει?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...