Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κατεβασα το pc suite 6.6 Και βγαζει μια νεα επιλογη για αποθηκευση των sms αλλα δεν μπορει να κανει ενημερωση...Οπως εχω παρατηρησει οτι ουτε sms ουτε mms μπορω να στειλω μεσω pc suite. Δεν το υποστηριζει το 3230?

 

Mονο αποστολη sms υποστηριζεται .

Συμφωνα με την νοκια,Το 3230 ειναι απο τα τηλεφωνα που υποστηριζει αποστολη

http://www.nokia.com/nokia/0,8764,75883,00.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

paidia mia bohthia gia to nokia 3230 den mporo na stilo arxeia meso bluetouth oute meso iperithron ti na ftaiei mipos einai klidomeno apo tin eteria na dexto arxeia mporo please mia bohthia kapios

 

H νοκια εφαρμοζει πολιτική απαγόρευσης αποστολής συγκεκριμένων τύπων αρχείων. Περισσοτερα για το ποια αρχεια εχουν προβλημα,

καθως και λυσεις, στο αναλογο θεμα

Κλείδωμα αποστολής αρχείων :)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

paidia mia bohthia gia to nokia 3230 den mporo na stilo arxeia meso bluetouth oute meso iperithron ti na ftaiei mipos einai klidomeno apo tin eteria na dexto arxeia mporo please mia bohthia kapios

Μπορει τα αρχεια που προσπαθεις να στιλεις να ειναι κληδωμενα. Δοκιμασε να στηλεις καμια εικονα η κατι αλλο που δεν εχεις αποθηκευσει στην καρτα!!!!

 

!!!!!Με προλαβε ο nervous!!!!! παντος δοκιμασε αυτο που σου ειπα γαιτι το εχω και εγω αυτο το προβλημα.

Link to comment
Share on other sites

Mονο αποστολη sms υποστηριζεται .

Συμφωνα με την νοκια,Το 3230 ειναι απο τα τηλεφωνα που υποστηριζει αποστολη

http://www.nokia.com/nokia/0,8764,75883,00.html

Μπα...Επιλεγω να στειλω sms ,παταω αποστολη και μου βγαζει ενα παραθυρο που δειχνει το 3230 συνδεδεμενο αλλα γρι, χωρις να μπορω να το επιλεξω.Παταω ανανεωση, τιποτα. Παταω συνδεση, μου βγαζει τους τροπους συνδεσης(καλωδιο εχω) αλλα ουτε εκει με αφηνει να ρυθμισω κατι.

 

Ας δοκιμασει καποιος αλλος.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

καλημερα παιδια!ψαχνω ενα προγραμμα που το ειχα δει καπου σε ενα site (μακαρι να θυμομουν πιο) το οποιο ρυθμιζεις το κινητο να χτυπησει σε καποιο χρονικο διαστημα και να εμφανιζει εναν αριθμο της αρεσκειας σου..πραγματικα χρησιμο αν θελεις να βγεις απο καποια δυσκολη θεση.. το γνωριζει καποιος? ευχαριστω προκαταβολικα!

Απ`οτι ειδα το Xcaller εχει επιλογη αντιστροφης χρονομετρησης για να χτυπησει το κινητο ,αλλα δεν προσεξα αν εχει και επιλογη να βαζεις καποιον αριθμο.Βασικα αυτο που θελεις ειναι να μπορεις να την <<κανεις>>απο καποια συγκεντρωση-επισκεψη.Το να φαινετε και καποιο νουμερο ......τοτε παει αλλου το θεμα

 

Οι ομαδες αλλαξαν παλι

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

αν μπορουσε να εμφανιζετε και ενα τηλ ή εστω ενα ονομα που θα γραφω εγω τοτε θα ηταν πολυ καλυτερη λυση...γνωριζει κανεις αν υπαρχει κανενα τετοιο προγραμμα?Ευχαριστω πολυ ntanny για το reply..
Link to comment
Share on other sites

μονο για τον broswer Μπορω να απαντησω. δεν εχει ουτε opera, ουτε τιποτα. εσυ βαζεις.

 

Εχει δικο του browser.Tην "περιηγηση" :)

 

Θα σου απαντησω,οσο γνωριζω,μιας και το συγκεκριμενο κινητο δεν το χρησιμοποιησα καθολου για internet(και ουτε πολυχρησιμοποιω το κινητο για ΝΕΤ).

Εχει ενα wap browser pre-installed.Μπορεις ομως να του βαλεις ειτε τον Opera,ειτε τον NetFront.

Η αποδοση του,απο την λιγη χρηση που ειχα κανει παλαιοτερα σε αλλα s60,ειναι η αναμενωμενη ενος κινητου με 123mhz επεξεργαστη,δηλαδη ικανοποιητικη για ενα κινητο,χωρις σιγουρα να μπορει να συγκριθει στο ελαχιστο με αυτη ενος PC(αρκετος χρονος rendering και low data-speed)...Για το βασικο surfing ειναι ικανοποιητικη.Θα μπορεις ειτε με τον Opera,ειτε τον Netfornt να μπαινεις σε ολα τα html sites.

 

Μπορεις να βαζεις mp3's και ως ηχο μηνυματων.:)

 

Δεν ξερω τι γινεται με τον ενσωματομενο email client.

Mε το profimail,ομως δεν νομιζω να υπαρχει κανενας περιορισμος.

 

Ευχαριστω για τις απαντησεις :-)

Link to comment
Share on other sites

τα flash themes τα παιζει σε εσας; γιατι σε εμενα δεν τα παιζει..

 

επισης πως μπορω να δημιουργησω φακελο μεσα σε εναν αλλο φακελο; εγω 50 παιχνιδια και θελω να τα ταξινομησω σε ομαδες.. αλλα δεν γινεται. καμμια βοηθεια;;

 

Ουτε σε μενα παιζουν τα flash.Οποτε μαλλον δεν τα υποστηριζει η συσκευη.

Φακελλο μεσα στον φακελλο των παιχνιδιων μπορεις να κανεις .Εχοντας ανοιξει τον φακελλο των παιχνιδιων,πατα επιλογες και πατα νεο φακελλο.Δωσε το ονομα που θελεις.Ετσι μπορεις να κανεις την ταξινομηση που θελεις

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

1) Θέλω να κλειδώσω τις φωτογραφίες που έχω στο κινητό μου ώστε να μη μπορεί να τις δεί κάποιος περίεργος, να χρησιμοποιήσω το handy safe ή υπάρχει και κάτι καλύτερο?

 

Νομιζω οτι ειναι πολυ καλο το handy photo safe μια παιρνει τις επιλεγμενες φωτος απο τον φακελλο της εκθεσης και τις βαζει μεσα στο προγραμμα του το οποιο και κλειδωνει με κωδικο.Ετσι οποιος -α μπει στην εκθεση δεν βλεπει τιποτε.Και οταν περασει ο κινδυνος (!!!) δινεις επιλογη να επιστρεψει τις φωτος στην εκθεση.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

paidia mia bohthia gia to nokia 3230 den mporo na stilo arxeia meso bluetouth oute meso iperithron ti na ftaiei mipos einai klidomeno apo tin eteria na dexto arxeia mporo please mia bohthia kapios

Απλο. κατεβασε το mobiluck θα εισαι οκ απο πλευρας bluetooth

m@n05 XXIII

May the Force be with you

 

Καλο χειμωνα μαγκες!!!!!

Link to comment
Share on other sites

Ακομη καλυτερα το Profimail...

 

Δοκιμασμενο το profimail.Δεν κανει τιποτε.Μονο το mobiluck αρκει να εχει και το αλλο κινητο ΒΤ. (Με κανενα file manager δεν γινετε).

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασμενο το profimail.Δεν κανει τιποτε.
Συγνώμη; :blink: Μάλλον κάτι θα έκανες λάθος... :confused:
Link to comment
Share on other sites

paidia psaxnw spasmeno to quick office gia to 3230. to exei kaneis? to eixa vrei kapou alla de mporw na to egkatastisw sto kinito!! pm me!
"..είναι οι άνθρωποι, μου έλεγες πουλιά..σαν χειμωνιάσει πάντα μακρυά πετάνε..κ έρχονται ίσως να σε δουν κάποια βραδιά..αν έχουν σπάσει τα φτερά τους..ή αν πεινάνε.."
Link to comment
Share on other sites

Λοιπον,επειδη τα εχω παρει χοντρα,θα του κανω ενα hard format!! :mad: :mad: :mad:

Το μονο που θελω να μαθω ειναι αν θα σβησει τα παιχνιδια που εχει μεσα και τις εφαρμογες οπως "real player","ταινια" κ.α.

Αν ναι που μπορω να τα βρω?(Βασικα δεν με πολυπειραζουν τα παιχνιδια,αλλα θεωρω οτι το real player ειναι σημαντικο για το τηλεφωνο)

Περιμενω απαντηση,ωστε να το "σκοτωσω"! :nuke: :devil: :devil:

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Ο real player δεν σβήνεται.Για τις υπόλοιπες εφαρμογές μπορείς να τις κατεβάσεις από την ΝΟΚΙΑ.
Link to comment
Share on other sites

Οτι εφαρμογη ειναι μεσα στη ROM δεν θα τη χασεις. Οπως και το"ταινια". Οπως επισης και τις εφαρμογες που ειχε απο τη μαμα nokia (photo editor...) γιατι ειναι στην καρτα και το φορματ δεν την πειραζει.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Ουτε σε μενα παιζουν τα flash.Οποτε μαλλον δεν τα υποστηριζει η συσκευη.

Φακελλο μεσα στον φακελλο των παιχνιδιων μπορεις να κανεις .Εχοντας ανοιξει τον φακελλο των παιχνιδιων,πατα επιλογες και πατα νεο φακελλο.Δωσε το ονομα που θελεις.Ετσι μπορεις να κανεις την ταξινομηση που θελεις

Δεν γινεται να κανεις φακελο μεσα σε φακελο που βρισκεται στο μενου. Μονο στους φακελους στην εκθεση γινεται αυτο.Δεν βγαζει την επιλογη (δημιουργια φακελου).

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Δεν γινεται να κανεις φακελο μεσα σε φακελο που βρισκεται στο μενου. Μονο στους φακελους στην εκθεση γινεται αυτο.Δεν βγαζει την επιλογη (δημιουργια φακελου).

 

Απ`οτι μου εδωσε να καταλαβω ο Nokkia ,εχει 50 παιχνιδια και θελει να τα ταξηνομησει.Υποθετω τα εχει στην mmc,ως .sis.Εκει λοιπον μεσα στον φακελλο που τα εχει ,μπορει να δημιουργησει και αλλον.Εαν τα εχει εγκαταστησει,μενει να δημιουργησει φακελλους για καθε ομαδα στο μενου.

 

Για το profimail που εγραψα οτι δεν στελνει με ΒΤ και υπερυθρες συγνωμη για το λαθος,ηταν λογω του οτι εκεινη τη στιγμη γινοταν ενας πανικος τριγυρω μου.

 

Το Tetris υπαρχει και για 3230. Απλα λιγη υπομονη μια και στις ομαδες παιχνιδιων τα εχω αλφαβητικα και αυτο βρισκεται στιν Νο48.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Paidia na kanw mia erwthsh,diabasa se kapoia post prin gia thn flash memery kai thn ram memory tou kinitou!An katalaba kala h flash einai gia na apothikeyei orismena pragmata px paixnidia minimata klp enw h ram memory?pou blepw poso exw eleytherei kai pws mporw na eleytherwsw?
:)
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...