Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Wirelessly posted (Nokia3230/2.0 (3.0505.2) SymbianOS/7.0s Series60/2.1 Profile/MIDP-2.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Xerei kaneis giati arxise na kanei restart xoris logo; pao gia format;

 

Μηπως καμμια εφαρμογη σου δημιουργει προβλημα??Τσεκαρε το. ;)

 

Ξερει κανενας,που θα βρω roms για gameboy??

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

Μετα τις 22.15 θα ειναι διαθεσημες στην σελιδα μου νεες ομαδες παιχνιδιων για το 3230.Φροντιστε οσοι ενδιαφερεστε να αρχισετε το κατεβασμα γιατι πολυ συντομα θα αλλαξουν.Ειναι πολλα τα παιχνιδια και ο χρονος μου λιγος μεχρι να φυγω διακοπες.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Λοιπον μια ερωτηση.

Το visual FM radio,κραταει ενα .ini file στον c:/ που αυτη την στιγμη ειναι 324kb!!!:w00t:

 

Τι μου προσφερει αυτο,ωστε να το κρατησω και να μην το σβησω;;;Σιγουρα δεν ειναι για τα αποθηκευμενα καναλια.

Σε μένα γιατί πιάνει μόνο 5 kb;:blink: :confused:
Link to comment
Share on other sites

Εχοντας διαβασει πολλες φορες τον προβληματισμο σας για την δονιση στο αθορυβο , θα ηθελα να σας πω οτι χθες βραδυ το δικο μου δονηθηκε κανονικα και σημερα το πρωι για να σιγουρευτω το εκανα τεστ.Απο ρυθμισεις στην επιλογη αυτη δεν εχω κανει καμμια.Ειναι αυτες που λεμε μανισιες.Δεν ετυχε να το βαλω τοσο καιρο στο αθορυβο και δεν ηξερα τι κανει.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Εχοντας διαβασει πολλες φορες τον προβληματισμο σας για την δονιση στο αθορυβο , θα ηθελα να σας πω οτι χθες βραδυ το δικο μου δονηθηκε κανονικα και σημερα το πρωι για να σιγουρευτω το εκανα τεστ.Απο ρυθμισεις στην επιλογη αυτη δεν εχω κανει καμμια.Ειναι αυτες που λεμε μανισιες.Δεν ετυχε να το βαλω τοσο καιρο στο αθορυβο και δεν ηξερα τι κανει.
Το πρόβλημα υπάρχει στο μήνυμα και οχι στην κλήση :O
Link to comment
Share on other sites

Σε μένα γιατί πιάνει μόνο 5 kb;:blink: :confused:

Οταν το σβησω,το νεο .ini που δημιουργειται πιανει μονο 4-5kb...Απλα μου φαινεται παραξενο που εγινε τοσο μεγαλο.:blink::confused:

Θα το σβησω βεβαια,τωα που βλεπω οτι και στο δικο σου ειναι τοσο μικρο σε μεγεθος.

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Οταν το σβησω,το νεο .ini που δημιουργειται πιανει μονο 4-5kb...Απλα μου φαινεται παραξενο που εγινε τοσο μεγαλο.:blink::confused:

Θα το σβησω βεβαια,τωα που βλεπω οτι και στο δικο σου ειναι τοσο μικρο σε μεγεθος.

Πρίν το σβήσεις κράτα καλύτερα ενα backup του αρχείου στον υπολογιστή σου ;)
Link to comment
Share on other sites

Πρίν το σβήσεις κράτα καλύτερα ενα backup του αρχείου στον υπολογιστή σου ;)

Το ειχα μεταφερει,σε εναν αλλο φακελο δοκιμαστικα,για να δω,αν εχει οποιεσδηποτε "επιπτωσεις" στο ραδιο,αλλα ηταν μια χαρα,οποτε μαλλον θα το σβησω,αφου βλεπω οτι σε 'σενα ειναι τοσο μικρο.

 

Ειναι παντως περιεργο το πως εγινε τοσο μεγαλο.:alien:

Που θα παει ομως θα το βρω.:p

Nexus 4 & iPad mini
Link to comment
Share on other sites

Pros osous skeftontai na agorasoun to 3230 amesa .... MIN to parete ... me elaxista xrimata parapanw pernete to Sony K750i .... Exw to 3230 2 mines sxedon kai einai poli kalo kinito .... o ksaderfos mou pire prin 10 meres to K750i .... POLI kalitero kinito ... i kamera tou einai i mera me ti nyxta, ta mp3 episis .... den to sizito ....

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Pros osous skeftontai na agorasoun to 3230 amesa .... MIN to parete ... me elaxista xrimata parapanw pernete to Sony K750i .... Exw to 3230 2 mines sxedon kai einai poli kalo kinito .... o ksaderfos mou pire prin 10 meres to K750i .... POLI kalitero kinito ... i kamera tou einai i mera me ti nyxta, ta mp3 episis .... den to sizito ....
Φίλε εδω γίνονται συζητήσεις για το 3230, δεν είναι διαξιφισμοι... :mad: . Ο,τι έχεις να πείς για το θέμα πες το εδω. Αν και σε πληροφορώ οτι το 3230 είναι κατα πολύ καλύτερο απο το k750... :X
Link to comment
Share on other sites

Pros osous skeftontai na agorasoun to 3230 amesa .... MIN to parete ... me elaxista xrimata parapanw pernete to Sony K750i .... Exw to 3230 2 mines sxedon kai einai poli kalo kinito .... o ksaderfos mou pire prin 10 meres to K750i .... POLI kalitero kinito ... i kamera tou einai i mera me ti nyxta, ta mp3 episis .... den to sizito ....

Φιλε μου μιλας για ατομα που θελουν αμεσα κινητο με κοστος 350€ περιπου και οχι για ατομα που ψαχνουν ενα φτηνο smartphone.Γιατι τα μονα πλεονεκτηματα που εχει το κ750ι ειναι η καμερα και το stereo mp3.Κατα τ'αλλα το 3230 απο τη στιγμη που εχει symbian παιζει σε πιο μεγαλη κατηγορια...

 

Εχει δοκιμασει κανεις φορματ? Πιανει? Προσπαθησα αλλα δεν τα καταφερα. Τα πληκτρα ποτε τα εχουμε κρατημενα? Πριν ακομη ανοιξουμε το κινητο? Αφου βγαλει το σημα της Νοκια?

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου μιλας για ατομα που θελουν αμεσα κινητο με κοστος 350€ περιπου και οχι για ατομα που ψαχνουν ενα φτηνο smartphone.Γιατι τα μονα πλεονεκτηματα που εχει το κ750ι ειναι η καμερα και το stereo mp3.Κατα τ'αλλα το 3230 απο τη στιγμη που εχει symbian παιζει σε πιο μεγαλη κατηγορια...

 

Εχει δοκιμασει κανεις φορματ? Πιανει? Προσπαθησα αλλα δεν τα καταφερα. Τα πληκτρα ποτε τα εχουμε κρατημενα? Πριν ακομη ανοιξουμε το κινητο? Αφου βγαλει το σημα της Νοκια?

Ενω έχεις πατημένα τα 3+*+πράσινο ακουστικό ενεργοποιείς το κινητό και ΔΕΝ αφήνεις κανένα μέχρι να σου εμφανίσει τη λέξη formatting :O
Link to comment
Share on other sites

Ενω έχεις πατημένα τα 3+*+πράσινο ακουστικό ενεργοποιείς το κινητό και ΔΕΝ αφήνεις κανένα μέχρι να σου εμφανίσει τη λέξη formatting :O

Το εχεις δοκιμασει? Γιατι αυτο εκανα και ανοιξε κανονικα...Μαλιστα πατουσα τα πληκτρα και εβαλα την αδερφη μου να πατησει το on.Αλλα τζιφος. Οχι οτι το χρειαζομαι το φορματ, αλλα επειδη μπορει να το χρειαστω καθησα και διαβασα πως γινεται, και ο λογος που γραφω ειναι οτι δεν τα καταφερα μετα απο 20 προσπαθειες...Ειχα φοτισει και καλα καλα τη μπαταρια και τωρα επεσε στο μισο με τα restart...Οταν το φορτισω παλι θα προσπαθησω. Αλλα σιγουρα το εχει πετυχει καποιος απο εδω μεσα σε 3230?Σε 6600 το εχω πετυχει.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Το εχεις δοκιμασει? Γιατι αυτο εκανα και ανοιξε κανονικα...Μαλιστα πατουσα τα πληκτρα και εβαλα την αδερφη μου να πατησει το on.Αλλα τζιφος. Οχι οτι το χρειαζομαι το φορματ, αλλα επειδη μπορει να το χρειαστω καθησα και διαβασα πως γινεται, και ο λογος που γραφω ειναι οτι δεν τα καταφερα μετα απο 20 προσπαθειες...Ειχα φοτισει και καλα καλα τη μπαταρια και τωρα επεσε στο μισο με τα restart...Οταν το φορτισω παλι θα προσπαθησω. Αλλα σιγουρα το εχει πετυχει καποιος απο εδω μεσα σε 3230?Σε 6600 το εχω πετυχει.
Το έχω κάνει κανα 5αρι φορές και πέτυχε σε ολες...είσαι σίγουρος δεν αφήνεις ούτε το πλήκτρο on; :worry:
Link to comment
Share on other sites

Το έχω κάνει κανα 5αρι φορές και πέτυχε σε ολες...είσαι σίγουρος δεν αφήνεις ούτε το πλήκτρο on; :worry:

Το κραταω πατημενο μεχρι να δειξει το "nokia" λες εκει να γινεται η στραβη?Θα το δοκιμασω και αυριο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Lol !!! Και καποια αλλη Ασιατικη εταιρεια εβγαλε με 7 mpix.Ελα ομως που με τον φακο που πρεπει να βαλεις (ειναι χωριστα) το κινητο μοιαζει με στραβωμενη πατατα !!! Λιγα και καλα , οσο για μια φαση που θα δει κανεις στον δρομο.Καθε τι εχει η θελει το εργαλειο και τον μαστορα του.

Μαιιιισα Σεληνη........Νικο παλι εγραψες !

Μικρα & αλλα ενδιαφεροντα στην ιστοσελιδα μου

Link to comment
Share on other sites

Φίλε εδω γίνονται συζητήσεις για το 3230, δεν είναι διαξιφισμοι... :mad: . Ο,τι έχεις να πείς για το θέμα πες το εδω. Αν και σε πληροφορώ οτι το 3230 είναι κατα πολύ καλύτερο απο το k750... :X

 

Loipon 1on egw apla mia diapistwsi ekana ... den ksekinisa kapoion diaksifismo ...

2on exw to 3230 proswpika 3on twra an esi stravwses epeidi anafera oti to k750 einai kalitero ti na sou pw ....

 

PS: giati i nokia den exei vgalei akoma anavathmisi logismikou gia to 3230 gia na diorthwsei to provlima tis cameras ????

 

PS2 : giati simeiwnei toso xamiles pwliseis to 3230 stin eurwpi ?

 

PS3 : mipws logo twn pwlisewn i nokia to thewrei kameno xarti kai den tha to ypostiriksei ?

 

PS4 : Prin arxisoun oloi oi "eksypnoi" tou forum na me katigoroun as valoun to mialo tous na skeftei ... sto katw katw ki egw katoxos tou 3230 eimai kai apla thelw na dw na veltiwnetai to kinito mou

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

Ξερει κανενας,που θα βρω roms για gameboy??

 

Ξερω οτι ειναι λιγο ασχετο με το θεμα μας,αλλα μηπως μπορει καποιος να με βοηθησει??

There are 10 kinds of people..those who understand binary code,and those who don't.. http://www.ted.unipi.gr/logo.gif
Link to comment
Share on other sites

http://www.emuasylum.com/index.php

πανε στα top 100 downloaded games for gameboy ( εχει και screenshots )

http://emu-russia.km.ru/

http://www.emuv2.com/index.php

http://www.emuparadise.org/index2.php

http://gbaroms.prv.pl/

http://grn.bittorrent.to/index2.php?menu=3&lang=en

http://www.rom-world.com/

http://www.dgemu.com/

reviews των GBA Roms

 

 

τα 2 πρωτα ειναι τα καλυτερα..

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...