Jump to content

[Επίσημο] Nokia 3230


nervous
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα. Μόλις εντόπισα ένα δεύτερο πρόβλημα του κινητού. Μόλις βάλω το handfree για να ακούσω MP3 ο ήχος είναι σε συγκεκριμένο επίπεδο ... όσο και να μειώσω την ένταση από το Real Player ή τον Ogg Player η ένταση των ακουστικών παραμένει η ίδια ... μόνο αν το κάνω Mute εντελώς αλλάζει η ένταση που ουσιαστικά δεν ακούω τίποτα. Συμβαίνει σε όλους ή να πάω το κινητό στην NOKIA ???

Iphone 7 - Huawei P9 Lite - Ipad Mini 2 - MacBook Pro 13 - Asus ZenAioS

Previous : Iphone 6 - Ipad Mini Retina- MacBook Air - Toshiba Click Mini - Dell Inspiro 23 - Ipad Air - Ipad MIni - Toshiba Encore 8 - Iphone 5C - Ipad 2 - Samsung Galaxy S4 mini - Samsung Tab 7 - Motorola Razr I - Sony Xperia P - Sony Ericsson Xperia Arc - Motorola Defy - Samsung Omnia 2 - Samsung Omnia

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,5χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλημέρα. Μόλις εντόπισα ένα δεύτερο πρόβλημα του κινητού. Μόλις βάλω το handfree για να ακούσω MP3 ο ήχος είναι σε συγκεκριμένο επίπεδο ... όσο και να μειώσω την ένταση από το Real Player ή τον Ogg Player η ένταση των ακουστικών παραμένει η ίδια ... μόνο αν το κάνω Mute εντελώς αλλάζει η ένταση που ουσιαστικά δεν ακούω τίποτα. Συμβαίνει σε όλους ή να πάω το κινητό στην NOKIA ???

 

Ayto symbainei kai se mena, :( dior8wnetai omws me restart, isws se kapoia anaba8mish dior8w8ei oristika, eidwmen :)

It&C My Company Dpt
Link to comment
Share on other sites

re paidia mia aporia....ega8istw afto to free programma gia thn kamera pu dior8wnei to paramorfomeno mege8os alla molis vgazw th photo mu leei not enough memory save to original size enw exw 23 mb elef8era +gyrw sta 2.5 sto phone ?!?!?!?!

poio programa exeis balei?

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μόλις εντόπισα ένα δεύτερο πρόβλημα του κινητού. Μόλις βάλω το handfree για να ακούσω MP3 ο ήχος είναι σε συγκεκριμένο επίπεδο ... όσο και να μειώσω την ένταση από το Real Player ή τον Ogg Player η ένταση των ακουστικών παραμένει η ίδια ... μόνο αν το κάνω Mute εντελώς αλλάζει η ένταση που ουσιαστικά δεν ακούω τίποτα. Συμβαίνει σε όλους ή να πάω το κινητό στην NOKIA ???

και σε εμενα μια απο τα ιδια :down:

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

και σε εμενα μια απο τα ιδια :down:

kai emena ta idia kanei kai kano restart!

Fiat Coupe:Διαχρονικός έρωτας Η αλλιώς Ferrari του λαού,ετσι χαρακτηριστικε απο τους Ιταλους...:cool:
Link to comment
Share on other sites

Μόλις βάλω το handfree για να ακούσω MP3 ο ήχος είναι σε συγκεκριμένο επίπεδο ... όσο και να μειώσω την ένταση από το Real Player ή τον Ogg Player η ένταση των ακουστικών παραμένει η ίδια ...
αυτο συμβαινει σε εμενα μερικες φορες με το μεγαφωνο ομως.. ειναι καποιο bug?

 

Το card reader που ειχε το lidl ηταν 15 σε 1. Μια χαρα τα παει με τις καρτες απο καμερα , ψηφιακη + 3230 τωρα.Και κοστιζε και 14 ευρωπουλα.
θελει και ανταπτορα? μηπψς στο lidl πουλανε και καρτες?

 

και την αναθεματισμενη κεραια που εχει (χαθηκε μια λεπτη γεφυρα?).
εγω παλι εχω μπερδευτει! ποια ειναι η κεραια του κινητου?

 

Το σβυσιμο του φωτος (οθονης) με το κινητο σε λειτουργια γινεται απο:

Ρυθμισεις - Τηλεφωνο - Προβολη - Οριο χρονου γραφικων οθονης (Ετσι μειωνεται και η καταναλωση της μπαταριας)

λαθος. αυτο ειναι για το γραφικο της οθονης, δλδ το background που δειχνει.. για το σβησιμο φωτισμου της οθονης δεν υπαρχει ρυθμιση..

 

γιατι οταν εγκαθιστω εφαρμογες πρωτα ζηταω προορισμο εγκαταστασης και μετα λεει μνημη σε ? τι να κανω την αναθεματισμενη ζελατινα!! εχει βγει η μιση και δεν ξανακολλαει! μπορω να αγορασω αλλη? τελος, το κινητο εχει flash? γιατι τραβαει και σε απολυτο σκοταδι καλουτσικα..

Παράθεση:

η φωτο βγαινει την στιγμη που ακουγεται ο ηχος και οχι τη στιγμη που παταμε το κουμπι.

σε εμενα δεν ακουγεται καποιος ηχος.. πρεπει να ανυσηχω? εχει να κανει με εκεινο το κρατς πυο ακουγεται?

δικο μου λαθος. ειχα απενεργοποιησει τους ηχους προειδοποιησης..

 

ο z τι ειναι? εχει ενα κυκλο με Χ σε εμενα.

η μνημη αρχικα του κινητου οταν το αγοραζουμε ποση ειναι ελευθερη? ( απο τα 6139 KB που εχει )

Link to comment
Share on other sites

oyte me ton opman logo manager den ginetai,eho dokimasei ta panta...(nai kai me Ultrex loustika) :p

 

 

και εδω μια απο τα ιδια ο opman δεν εκανε τιποτα

Δεν επιτρέπονται βίντεο στην υπογραφή.

Link to comment
Share on other sites

Nokkia αν θες να ειναι συνεχεια αναμενο το φως οταν παιζεις παιχνιδια, βαλε τον FExplorer και στις επιλογες-tools θα βρεις την επιλογη Turn light ON.Επελεξε το και δεν θα σβηνει μετα ο φωτισμος της οθονης...Απενεργοποιειται με τον ιδιο τροπο.

To Z ειναι η RΟΜ του κινητου.Εκει ειναι το λειτουργικο με ολα τα προγραμματα oπως ο real player.Δεν μπορεις να σβησεις ή να γραψεις σε αυτην.

 

Για flash εχει η nokia ενα αξεσουαρ στα 45€ νομιζω.Εχει και led που μενει αναμενο οταν τραβας βιντεο.

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

oyte me ton opman logo manager den ginetai,eho dokimasei ta panta...(nai kai me Ultrex loustika) :p

Σε μενα λειτουργησε..Αλλα απλως εγραψα κατι και το εβαλα.Δεν εβαλα εικονα.Δοκιμασε μικρου μεγεθους εικονες.Π.χ. 20x60 pixel (και πολλα λεω)

[sIGPIC][/sIGPIC] 24F1A078

Το να κανεις λάθη είναι ανθρώπινο. Το να ρίχνεις το φταίξιμο στον άλλον ειναι στρατηγική

Link to comment
Share on other sites

Στο cr@*%ed mobiluck, αφού ενεργοποιήσω με τον κωδικό που μου βγάζει αυτόματα, λειτουργεί κανονικά.. Όταν όμως το κλείσω, περάσει κάποιο διάστημα και το ξαναανοίξω, είναι πάλι απενεργοποιημένο και θέλει παλι να βαλω τον κωδικό, μου τον δίνει μεν, κάνει παρα πολύ ώρα να τον δεχτει δε , και αυτό είναι κάπως εκνευριστικό να γίνεται κάθε φορά!!! Αυτό μου συμβαίνει σε όλες τις εκδόσει που έχω δοκιμάσει, αυτή τη στιγμη έχω την 3,6 . Μήπως το έχει κάποιος χωρίς αυτό το πρόβλημα, ή ακόμα καλύτερα έχει κeygen γι'αυτό;; Έχω ψάξει σχεδόν παντού και δεν έχω βρει τίποτα!!! Α, και αυριο μάλλον θα το πάω για αναβάθμιση firmware, έχει βγει καινούριο, έτσι δεν είναι; Ελπίζω με το καινούριο να λειτουργεί κανονικά η δόνηση και να σταματήσει επιτέλους να ακούγεται αυτό το "μπλιπ" κάθε φορά που σου στέλνουν μήνυμα, ή σε παιρνουν τηλέφωνο, ακομα και στο αθόρυβο να είναι!!! Πολύ ενοχλητικο..........
The past is a ghost that haunts you, from the moment it exists, until the moment you don't.
Link to comment
Share on other sites

Στο cr@*%ed mobiluck, αφού ενεργοποιήσω με τον κωδικό που μου βγάζει αυτόματα, λειτουργεί κανονικά.. Όταν όμως το κλείσω, περάσει κάποιο διάστημα και το ξαναανοίξω, είναι πάλι απενεργοποιημένο και θέλει παλι να βαλω τον κωδικό, μου τον δίνει μεν, κάνει παρα πολύ ώρα να τον δεχτει δε , και αυτό είναι κάπως εκνευριστικό να γίνεται κάθε φορά!!! Αυτό μου συμβαίνει σε όλες τις εκδόσει που έχω δοκιμάσει, αυτή τη στιγμη έχω την 3,6 . Μήπως το έχει κάποιος χωρίς αυτό το πρόβλημα, ή ακόμα καλύτερα έχει κeygen γι'αυτό;; .

 

εγώ έχω το 3,2 και δουλεύει κανονικα!!!:cool:

Link to comment
Share on other sites

Στο cr@*%ed mobiluck, αφού ενεργοποιήσω με τον κωδικό που μου βγάζει αυτόματα, λειτουργεί κανονικά.. Όταν όμως το κλείσω, περάσει κάποιο διάστημα και το ξαναανοίξω, είναι πάλι απενεργοποιημένο και θέλει παλι να βαλω τον κωδικό, μου τον δίνει μεν, κάνει παρα πολύ ώρα να τον δεχτει δε , και αυτό είναι κάπως εκνευριστικό να γίνεται κάθε φορά!!! Αυτό μου συμβαίνει σε όλες τις εκδόσει που έχω δοκιμάσει, αυτή τη στιγμη έχω την 3,6 . Μήπως το έχει κάποιος χωρίς αυτό το πρόβλημα, ή ακόμα καλύτερα έχει κeygen γι'αυτό;; Έχω ψάξει σχεδόν παντού και δεν έχω βρει τίποτα!!! Α, και αυριο μάλλον θα το πάω για αναβάθμιση firmware, έχει βγει καινούριο, έτσι δεν είναι; Ελπίζω με το καινούριο να λειτουργεί κανονικά η δόνηση και να σταματήσει επιτέλους να ακούγεται αυτό το "μπλιπ" κάθε φορά που σου στέλνουν μήνυμα, ή σε παιρνουν τηλέφωνο, ακομα και στο αθόρυβο να είναι!!! Πολύ ενοχλητικο..........

στο αθορυβο παντως δεν κανει κανεναν θορυβο....τουλαχιστον σε μενα...

 

αν βαλεις καινουργιο firmware πες μας και εμας. αν και δεν προλαβαινω την δευτερα παω φανταρος, θα το κανω σε κανενα μηνα με την αδεια ορκομωσιας.... πηρα και τη θηκη bodyglove απο γερμανο 11,90€....μια χαρα του παει, οκ, δεν μου πολυαρεσουν οι θηκες αλλα συμβιβαζομαι, μιας και δεν θελω να το παρω μαζι χωρις θηκη.....τι αυτο να μην φορεσει στολη? :p

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μόλις εντόπισα ένα δεύτερο πρόβλημα του κινητού. Μόλις βάλω το handfree για να ακούσω MP3 ο ήχος είναι σε συγκεκριμένο επίπεδο ... όσο και να μειώσω την ένταση από το Real Player ή τον Ogg Player η ένταση των ακουστικών παραμένει η ίδια ... μόνο αν το κάνω Mute εντελώς αλλάζει η ένταση που ουσιαστικά δεν ακούω τίποτα. Συμβαίνει σε όλους ή να πάω το κινητό στην NOKIA ???

η λυση που βρηκα ειναι να εγαταστησω την καινουρια εκδοση του mp3 player v3.30 ωποτε η αυξομιωση της εντασης γινεται κανονικα και σαν ποιοτητα παρα πολυ καλη,ελπιζω με μια αναβαθμιση να λυθει το προβλημα

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

η λυση που βρηκα ειναι να εγαταστησω την καινουρια εκδοση του mp3 player v3.30

 

Που θα τον βρούμε?Είναι update του ήδη υπάρχοντος?

Robotech
Link to comment
Share on other sites

re paidia na rwthsw,,,,,,,

exw to mobiluck to 3.0 spasmeno(alhe8eia pu vrhkate to 3.2?)to ega8istw+8elw na steilw kati arxeia se ena k700

ta mp3 kanonika pane alla ta arxeia pu einai progs gia k700 mu leei oti einai protected...ta stelnw mesw fexlporer send to....h alh8eia einai pws den kserw ama prepei na kanei kati to mobiluck ektos apo to na einai energo :(

How long? Not long, 'cause

what you reap is what you sow

Link to comment
Share on other sites

re paidia na rwthsw,,,,,,,

exw to mobiluck to 3.0 spasmeno(alhe8eia pu vrhkate to 3.2?)to ega8istw+8elw na steilw kati arxeia se ena k700

ta mp3 kanonika pane alla ta arxeia pu einai progs gia k700 mu leei oti einai protected...ta stelnw mesw fexlporer send to....h alh8eia einai pws den kserw ama prepei na kanei kati to mobiluck ektos apo to na einai energo :(

 

Φιλε μου δεν φτανει μονο να ειναι ανοικτο το mobiluck αλλα θα πρεπει μεσω αυτου να στελνεις τα αρχεια που ειναι προστατευμενα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

giati ,vgike kainourgio firmware gia to 3230??

Δεν εχω ακουσει κατι,οταν ειπα με αναβαθμηση ενοουσα με την μελλοντικη αναβαθμηση που θα κυκλοφορησει καποια στιγμη,σορρυ που δεν διευκρηνησα προηγουμενος

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

Που θα τον βρούμε?Είναι update του ήδη υπάρχοντος?

Διευκρηνηση :O Δεν ειναι ο μανισιος player του τηλεφωνου αλλα εξωτερικη εφαρμογη οπως ο ultra mp3,η καινουρια του version μου αρεσε παρα πολυ και συμφωνα με τις δινατοτητες του ηχιου,ειναι ικανοπιητικη και το επισης καλο ειναι οτι λυνεται το προβλημα με την αυξομιωση της εντασης,μπορεις να το βρεις μεσα στο http://www.iphone-forum.org η αμα θελεις να στο στειλω στο email σου.

[sIGPIC][/sIGPIC]Let me see you striped down to the bone!
Link to comment
Share on other sites

ean 8a boruses na mu para8eseis ena mkro tutorial 8a su mun ipoxreos asymvivaste...na sai kala gia thn apadhsh su!

 

Αρχικα θα ανοιξεις το Bluetooth,μετα ανοιγεις το mobiluck.Πατας να μεινεις active στην ερωτηση που σου κανει.Μετα πας στο who's in.Επιλεγεις την συσκευη που θες και πατας επιλογες send file με bluetooth.Μεσα θα σε βγαλει σε μια μορφη file manager και θα επιλεξεις το αρχειο που θες να στειλεις.

 

Παντως για να μην παιδευεσαι ετσι καλυτερα να χρησιμοποιησεις το profi explorer (add-on του profimail) που απλα βρισκεις το αρχειο και επιλεγεις send file. ;)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/2061asymvivastos5.gif

Πριν ανοίξετε ένα νέο thread στα Series 60 ρίξτε μια ματιά στον ..::Πίνακα Περιεχομένων::..

Χρήστης : Nokia N90, Nokia 9300, Mitac MIO A701, Nokia 770 & iPAQ hx 4700

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...