Jump to content

Tapatalk στο Android


Sofos_5
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πωπω τώρα που είδα το screenshot του φίλου από πάνω θυμήθηκα ότι τα κανονικά χρώματα του tapatalk ειναι άσπρο και πορτοκαλί. Lol το έχω τόσο καιρό σε Dark Mode που το είχα ξεχάσει!! :p:p:p
Link to comment
Share on other sites

Πωπω τώρα που είδα το screenshot του φίλου από πάνω θυμήθηκα ότι τα κανονικά χρώματα του tapatalk ειναι άσπρο και πορτοκαλί. Lol το έχω τόσο καιρό σε Dark Mode που το είχα ξεχάσει!! :p:p:p

Εμένα με στραβώνει Πολύ το dark mode!! Δεν το αντέχω ούτε μισό λεπτό!! Πάντα μου φαινόταν περίεργο το Πως το αντέχουν άλλοι :lol:

Link to comment
Share on other sites

Γούστα είναι αυτά. Και μένα το άσπρο μου φαίνεται πολύ έντονο. Ιδιαίτερα τη νύχτα. Για αυτό το γύρισα σε Dark και το άφησα εκεί μόνιμα.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μόνιμα με μαύρο φόντο.
Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

ένα θέμα που έχω είναι το εξής......

είμαι στο myphone, πάω στο subscribed, μου εμφανίζει κανονικά τα αδιάβαστα αρχικά, όταν λειπώ τα διαβάζω και πάω στην λίστα και σκρολαρω προς τα κάτω δεν με αφήνει να πάω σε όλα τα θέματα, αλλά κάποια στιγμή με γυρνάει πάλι στο πιο πρόσφατο διαβασμένο

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ναι, κάνει κάτι τέτοια κουλά, όπως επίσης πολλές φορές δεν έχει μαζεμένα τα αδιάβαστα και πρέπει να σκρολάρεις αρκετά διαβασμένα για να βρεις και τα υπόλοιπα που τυχόν δεν έχουν διαβαστεί.
Link to comment
Share on other sites

Ναι, κάνει κάτι τέτοια κουλά, όπως επίσης πολλές φορές δεν έχει μαζεμένα τα αδιάβαστα και πρέπει να σκρολάρεις αρκετά διαβασμένα για να βρεις και τα υπόλοιπα που τυχόν δεν έχουν διαβαστεί.

Τα δείχνει κατά χρονολογική σειρά με το ποιο είναι το πιο πρόσφατο τελευταίο μήνυμα. Γι'αυτό πολλές φορές κάποια μένουν κάτω κάτω και προηγούνται αλλά διαβασμένα.

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Τα δείχνει κατά χρονολογική σειρά με το ποιο είναι το πιο πρόσφατο τελευταίο μήνυμα. Γι'αυτό πολλές φορές κάποια μένουν κάτω κάτω και προηγούνται αλλά διαβασμένα.

Nai αλλά δεν σε αφήνει σκρολαρεις Μέχρι κάτω στην λίστα, διαβασμένα ή μη, να τα δεις ως το τέλος

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Τα δείχνει κατά χρονολογική σειρά με το ποιο είναι το πιο πρόσφατο τελευταίο μήνυμα. Γι'αυτό πολλές φορές κάποια μένουν κάτω κάτω και προηγούνται αλλά διαβασμένα.

Από τη στιγμή που έχω ορίσει στις ρυθμίσεις να μου δείχνει πρώτα τα αδιάβαστα (και όχι γενικά κατά χρόνο δημιουργίας των μυνημάτων) και αυτό τα μπερδεύει με τα διαβασμένα ( δεν συμβαίνει πάντα) πρόκειται για bug, το οποίο το παρατηρώ στις τελευταίες εκδόσεις.

Link to comment
Share on other sites

Nai αλλά δεν σε αφήνει σκρολαρεις Μέχρι κάτω στην λίστα, διαβασμένα ή μη, να τα δεις ως το τέλος

Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς, αυτό το κάνει και σε εμένα στο τάμπλετ για τα νήματα που είμαι subscribed. Δηλαδή, σκρολαρω κάτω και μετά από ένα σημείο δεν μου δείχνει νήματα στα οποία είμαι subscribed. Αλλά αυτό το κάνει για τα διαβασμένα μηνύματα. Στο κινητό δεν έχω θέμα, μου τα δείχνει όλα τα νήματα κανονικά.

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Αν κατάλαβα καλά τι εννοείς, αυτό το κάνει και σε εμένα στο τάμπλετ για τα νήματα που είμαι subscribed. Δηλαδή, σκρολαρω κάτω και μετά από ένα σημείο δεν μου δείχνει νήματα στα οποία είμαι subscribed. Αλλά αυτό το κάνει για τα αδιάβαστα μηνύματα. Στο κινητό δεν έχω θέμα, μου τα δείχνει όλα τα νήματα κανονικά.

Εννοώ ότι μου δείχνει πρώτα τα subscribed , ok τα διαβάζω, μετά αν πάω κάτω στην λίστα να βρω ένα θέμα δεν με πάει μέχρι Τέλος άλλα με γυρνάει πάνω πάλι

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: πως ανοίγουμε ένα λινκ του yt από εδώ μέσα μέσω του app του yt και όχι μέσω του browser;
Link to comment
Share on other sites

Ερώτηση: πως ανοίγουμε ένα λινκ του yt από εδώ μέσα μέσω του app του yt και όχι μέσω του browser;

Δεν σου βγάζει επιλογή Όταν πατας πάνω στο λινκ; εμένα κάθε φορά με ρωτάει αν θέλω να ανοιξω το youtube από τον browser η αν θέλω να ανοιξω την εφαρμογη

Link to comment
Share on other sites

Δεν σου βγάζει επιλογή Όταν πατας πάνω στο λινκ; εμένα κάθε φορά με ρωτάει αν θέλω να ανοιξω το youtube από τον browser η αν θέλω να ανοιξω την εφαρμογη

Όχι τίποτα. Να κάνω reset τα preferences του browser και να ξαναδοκιμάσω;

Το έκανα, αλλά τίποτα. Πάλι με τον browser το ανοίγει.

Edited by rtifosi
Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τα τελευταία θετικά σχόλια εδώ μέσα, αποφάσισα να προχωρήσω από την αγαπημένη 4.9.5 και να κάνω το update.

 

Θετικοτατες εντυπώσεις από ένα πολύ πιο σύγχρονο tapatalk. Βέβαια η 4.9.5 έχει μείνει ως backup, γιατί όλο και κάνα άθλιο update θα κάνουν...

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Διαβάζοντας τα τελευταία θετικά σχόλια εδώ μέσα, αποφάσισα να προχωρήσω από την αγαπημένη 4.9.5 και να κάνω το update.

 

Θετικοτατες εντυπώσεις από ένα πολύ πιο σύγχρονο tapatalk. Βέβαια η 4.9.5 έχει μείνει ως backup, γιατί όλο και κάνα άθλιο update θα κάνουν...

 

Είσαι άδικος. Εκτός από μερικές λίγο δύστροπες εκδόσεις στην αρχή της 5, όλες οι άλλες τα πηγαίνανε μια χαρά. Και είμαι από αυτούς που ανεώνουν εκτός Play.:)

Η Ελλάδα είναι η μόνη Αφρικανική χώρα που κατοικείται από λευκούς
Link to comment
Share on other sites

Είσαι άδικος. Εκτός από μερικές λίγο δύστροπες εκδόσεις στην αρχή της 5, όλες οι άλλες τα πηγαίνανε μια χαρά. Και είμαι από αυτούς που ανεώνουν εκτός Play.:)

Απλά θυμάμαι τα δραστικά redesigns που μόνο μπερδευαν τον χρήστη. Το τωρινό layout είναι μια χαρά κατ εμε πάντως.

images?q=tbn:ANd9GcSajrrZEo6APx0nLGx13EufEf6HGZt6oIMxyclgz-36fQJFB7gC

could you do it again?

ThL W8 Beyond , OnePlus 3T

Link to comment
Share on other sites

Δεν θυμάμαι αν έχει απαντηθεί, αλλά πως γίνεται να ορίσουμε ένα thread ως αδιάβαστο ενώ έχει ήδη διαβαστεί;

Επίσης μετά την τελευταία αναβάθμιση στα αδιάβαστα θέματα δεν με πηγαίνει στο πρώτο αδιάβαστο σχόλιο αλλά στο τελευταίο...

Πάλι τα έκαναν χάλια.

Edited by rtifosi
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Εννοώ ότι μου δείχνει πρώτα τα subscribed , ok τα διαβάζω, μετά αν πάω κάτω στην λίστα να βρω ένα θέμα δεν με πάει μέχρι Τέλος άλλα με γυρνάει πάνω πάλι

Με την τελευταία έκδοση διορθώθηκε το πρόβλημα :D

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οταν κανω ποστ, διπλα στο ονομα μου βγαζει "ν" και οχι το σημα του ταπατολκ, οπως κανει σε πολλους?

Ειχα πληρωσει την εφαρμογη και οταν σταματησε η εκδοση με την πληρωμενη εφαρμογη, εμφανιστικε αυτο το προβλημα.

Εγραψα στην ταπατολκ, και μου ειπαν να κανω απεγκατασταση και εγκατασταση ξανα .

Ενω στο id μου, μου διχνει οτι ειμαι vip, οταν postάρω βγαζει διπλα απο το ονομα μου το αλλο συμβολο "ν"

Εχει καποιος ιδεα πως μπορω να το διορθώσω?

Χρηματοοικονομικός Σύμβουλος

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οταν κανω ποστ, διπλα στο ονομα μου βγαζει "ν" και οχι το σημα του ταπατολκ, οπως κανει σε πολλους?

Ειχα πληρωσει την εφαρμογη και οταν σταματησε η εκδοση με την πληρωμενη εφαρμογη, εμφανιστικε αυτο το προβλημα.

Εγραψα στην ταπατολκ, και μου ειπαν να κανω απεγκατασταση και εγκατασταση ξανα .

Ενω στο id μου, μου διχνει οτι ειμαι vip, οταν postάρω βγαζει διπλα απο το ονομα μου το αλλο συμβολο "ν"

Εχει καποιος ιδεα πως μπορω να το διορθώσω?

Εγώ που δεν είχα πληρώσει την εφαρμογή και μου βγάζει και μένα το "v"...;

Link to comment
Share on other sites

Γιατι οταν κανω ποστ, διπλα στο ονομα μου βγαζει "ν" και οχι το σημα του ταπατολκ, οπως κανει σε πολλους?

Ειχα πληρωσει την εφαρμογη και οταν σταματησε η εκδοση με την πληρωμενη εφαρμογη, εμφανιστικε αυτο το προβλημα.

Εγραψα στην ταπατολκ, και μου ειπαν να κανω απεγκατασταση και εγκατασταση ξανα .

Ενω στο id μου, μου διχνει οτι ειμαι vip, οταν postάρω βγαζει διπλα απο το ονομα μου το αλλο συμβολο "ν"

Εχει καποιος ιδεα πως μπορω να το διορθώσω?

Σου βγάζει δίπλα το "ν" Γιατί σε βλέπει σαν vip στο tapatalk μιας και το είχες πληρώσει πριν. Άσχετα που το έκανες απεγκατάσταση και ξανά εγκατάσταση.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...