Jump to content

Κινέζικα Smartwatches


alkerath
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα σε όλους! Δεν είχα ποτέ Smartwatches αλλά και ούτε έχω επεξεργαστεί κανένα.με λίγα λόγια είμαι άσχετος.Θέλω να μάθω Εάν υπάρχει κάποιο Smartwatches που να παίρνει κάρτα σιμ και να μπορεί να γίνει σημείο πρόσβασης Wi-Fi. Δλδ να μπορώ να δώσω ιντερνέτ από την κάρτα σιμ του ρολογιού στο τηλέφωνο μου.Ευχαριστώ!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 228
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

@gmo

Ναι μιλας κανονικα με το ρολοι.

 

@dimgeo

Μπορεις να συρεις το δαχτυλο σου στην οθονη απο πανω προς τα κατω.

 

Αν έχει κάρτα σιμ εννοεις μέσα. Εγώ λέω αν απαντά τις κλήσεις απο το κινητό. :)

Link to comment
Share on other sites

Οχι,μιλάς μονο αν έχει sim μέσα..Γενικά δεν με ενθουσίασε..

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω σε hotspot..αν θες κάτι για hospot παρα ενα κινητό με 45/50€

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Και η μπαταρία ποσο κρατάει???

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Ειδικά με hot spot ζήτημα να σου βγάλει 12ωρο.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
To πόσταρα στο γενικό thread με τα smartwatches αλλά εδώ και 20 μέρες δεν έχει μπει κανείς οπότε το βάζω και εδώ αφού είναι σχετικό:

 

Φλάσαρα μια ρομ σε ένα GT08 και χάθηκε το ΙΜΕΙ. Πήγα να το περάσω με το SN Write Tool αλλά δεν βρίσκω το χαρτί που το είχα σημειώσει. Υπάρχει κάτι που μπορώ να κάνω ή πάει για πέταμα το ρολόι?

Παιδιά ξέρει κανείς τίποτα για αυτό που ρωτάω? Υπάρχει άλλο πιο κατάλληλο thread να κάνω την ερώτηση?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

εχω παραγγειλει αυτο εδω

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_402456.html

Teclast H30 Bracelet

Παω να εγκαταστησω το app απο το Play Store και μου λέει οτι

Η συσκευη σας δεν ειναι συμβατη με αυτην την εκδοση

Στο site γραφει απο Android 4.3

Eχω το Samsung Duos GT-S7562 το οποιο ειναι 4.0.4

Υπάρχει καποια λυση;

Link to comment
Share on other sites

εχω παραγγειλει αυτο εδω

http://www.gearbest.com/smart-watches/pp_402456.html

Teclast H30 Bracelet

Παω να εγκαταστησω το app απο το Play Store και μου λέει οτι

Η συσκευη σας δεν ειναι συμβατη με αυτην την εκδοση

Στο site γραφει απο Android 4.3

Eχω το Samsung Duos GT-S7562 το οποιο ειναι 4.0.4

Υπάρχει καποια λυση;

 

Ψάξε στο xda για καμιά custom rom.

Βεβαια με κινητό πενταετίας και κινεζια smartband των 15€ μην περιμένεις και πολλά.

Link to comment
Share on other sites

Το κινητό σου μάλλον φοράει bt μικρότερο του 4 οπότε και τον να περάσεις δεν συνεργάζονται..άλλαξε κινητό..Η κρατα το για αργότερα

 

Στάλθηκε από το IRON Pro μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Φιλικά Γιώργος

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω παραγγείλει το no1 g6 και είδα ότι ένα μέλος έχει ανεβάσει ένα σύνδεσμο όσο αφορά τα ελληνικά. Θα ήθελα να μάθω αν κάποιος το έχει εγκαταστήσει και αν είναι όλα καλά με τα ελληνικά αλλά και γενικά. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, έχω παραγγείλει το no1 g6 και είδα ότι ένα μέλος έχει ανεβάσει ένα σύνδεσμο όσο αφορά τα ελληνικά. Θα ήθελα να μάθω αν κάποιος το έχει εγκαταστήσει και αν είναι όλα καλά με τα ελληνικά αλλά και γενικά. Ευχαριστώ

Μάλλον εγώ πρέπει να το είχα ανεβάσει.. Το ρολόι το έδωσα σε φίλο αλλά του πέρασα με επιτυχία τα ελληνικά... Είναι όλα καλά. Η γλώσσα είναι σε καλά επίπεδα. Την διαδικασία μη με ρωτήσεις μιας και σε τόσο φλασαρισματα τελευταία που έχω κάνει δεν θυμάμαι αλλά λίγο να το γκλουγκαρεις πιστεύω θα το βρεις εύκολα. Είναι σαν να φλασαρεις τηλ. Απλά λίγο προσοχή με τους drivers - εκεί με παίδεψε

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον εγώ πρέπει να το είχα ανεβάσει.. Το ρολόι το έδωσα σε φίλο αλλά του πέρασα με επιτυχία τα ελληνικά... Είναι όλα καλά. Η γλώσσα είναι σε καλά επίπεδα. Την διαδικασία μη με ρωτήσεις μιας και σε τόσο φλασαρισματα τελευταία που έχω κάνει δεν θυμάμαι αλλά λίγο να το γκλουγκαρεις πιστεύω θα το βρεις εύκολα. Είναι σαν να φλασαρεις τηλ. Απλά λίγο προσοχή με τους drivers - εκεί με παίδεψε

 

Στάλθηκε από το Lenovo P1a42 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ευχαριστώ, λογικά η διαδικασία είναι ίδια με αυτή του g5 για το οποίο υπάρχει βίντεο το πώς γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα και χρόνια πολλά!

Κανείς καμιά άποψη για αυτό εδώ SMA - BAND Dynamic Heart Rate;

Ή αν έχετε να προτείνετε κάποιο άλλο με dynamic heart rate measurement...

Eυχαριστώ.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Ελληνικα πληρη (αν και το εχω μονιμα σε αγγλικα), ταχυτατο, πολύ καλη οθονη και αυτονομια ένα 15ωρο (δηλαδή από το πρωι μεχρι το βραδυ) με τα παντα ανοιχτα (wifi, bt, gps) και καμια 15αρια εφαρμογες εγκατεστημένες.

Δηλωνω ενθουσιασμένος, το value που παιρνεις για το ποσο που ξοδευεις είναι απιστευτο...

 

Καλημέρα, καλή χρονιά με υγεία.

Με κλειστα τα wifi, gps bt πόσο κρατά η μπαταρία; Πόσο χρόνο θέλει να φορτίσει; Μπορείς να πάρεις φωτογραφίες από το κινητό, χρησιμοποιώντας το ρολόι;

Ευχαριστώ

Edited by nspilios
Link to comment
Share on other sites

Για τα 30€ που κοστίζει είναι ένα τίμιο gaget ώρα δείχνει, ξυπνητήρι έχει είναι και bluetooth ανοικτής ακρόασης (με βολευει στο αυτοκίνητο αφού δεν είχα άλλη λύση ανοικτής ακρόασης). Έχει πολλά skin για το ρολόι μειονέκτημα η μικρή μνήμη που επιτρέπει ένα μα δύο skin. Έχει firmware με υποστήριξη ελληνικής γλώσσας (το οποίο flashara μόνος μου πολύ εύκολα). Εγώ το έχω 2 βδομάδες σχεδόν και τ χαίρομαι κάθε μέρα.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...