Jump to content

Redmi Note 2


telefoneri
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε καταφερα να το τρεξω, οτι και να δοκιμασα.

Δε πειραζει...

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Μήπως δεν θέλει να έχεις rooted τηλέφωνο;

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 14,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Μήπως δεν θέλει να έχεις rooted τηλέφωνο;

 

Οκ τελικά τα κατάφερα! Ο επιμένων νικά!! Θέλει να εγκαταστήσετε το πρόγραμμα magisk και να κάνετε hide τον super mario.

Link to comment
Share on other sites

Βγήκε καινούρια έκδοση 8.2.1 eu stable.https://www.androidfilehost.com/?fid=529152257862715882

Με αυτή την έκδοση παίζει το Μαριο

Edited by Keraunos
Link to comment
Share on other sites

Ελα ρε. Και παιζει?

Ποσα δοκιμασα και τιποτα δεν εγινε...

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

 

Ναι κανονικότατα. Πριν λίγο έπαιξα. Έχει σύστημα αναγνώρισης το παιχνίδι αν έχεις τροποποιημένο σύστημα να σε πετάει.

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξε μια φορα και μετα δεν...

Βγαζει σφάλμα.

Και κάτι εγινε με το ρουτ. Σα να χαθηκε...

 

Ψάχνω ηχείο(το πισω). Δυστυχώς δε μπορώ να αγορασω απο aliexpress(λογω καρτας + χρονου αναμονης). Οποιος εχει για πωληση ας επικοινωνησει μαζι μου.

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Έπαιξε μια φορα και μετα δεν...

Βγαζει σφάλμα.

Και κάτι εγινε με το ρουτ. Σα να χαθηκε...

 

Ψάχνω ηχείο(το πισω). Δυστυχώς δε μπορώ να αγορασω απο aliexpress(λογω καρτας + χρονου αναμονης). Οποιος εχει για πωληση ας επικοινωνησει μαζι μου.

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

σου χα πει πριν καιρο οτι εχω. στειλε μου τα στοιχεια σου και δευτερα πρωι στο στελνω με acs που ειναι διπλα στη δουλεια μου. μονο τα μεταφορικα θα πληρωσεις. εκτος αν εισαι θεσσαλονικη να βρεθουμε.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Έστειλα(?) πμ

 

Καμια αποψη για το p58 σε σχεση με το p37 εχουμε?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Σαν να είδα χειρότερη κατανάλωση μπαταρίας με αυτήν και ασθενές σήμα... Επέστρεψα στην 55 εγώ....

 

From my Redmi Note 2 via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

Γιατι όχι στο p37?

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Αυτό είχα γράψει για το 58αρι...

 

Εγώ με το 58αρι μόντεμ δεν είδα βελτίωση, αντίθετα είδα ασθενέστερο σήμα σε μέρη που με το προηγούμενο 55αρι είχα καλύτερο σήμα.

 

Τώρα έβαλα το 37αρι μόντεμ για δοκιμή...

 

From my Redmi Note 2 via Tapatalk

 

Με το 37αρι είδα πάλι ασθενέστερο σήμα και battery drain λίγο χειρότερο από το 55αρι...

 

Τέλος πάντων, όλες οι ΡΟΜ του κινητού είναι γνωστό ότι έχουν θέμα με την κατανάλωση μπαταρίας....

 

From my Redmi Note 2 via Tapatalk

Lenovo S650 - Xiaomi Hongmi Red Rice 1S - Coolpad F1 - Lenovo S660 - Xiaomi Redmi Note - Mlais M52 Note - Landvo S6 - Xiaomi Redmi Note 2 - Lenovo A806 Golden Warrior - Xiaomi Redmi Note 3 - Xiaomi Redmi Note 4 - Xiaomi Redmi Note 5 - Xiaomi Redmi Note 6 Pro - Mi9 Lite - POCO X3 Pro - Poco X5 Pro 5G ......what next?

Link to comment
Share on other sites

να ευχαριστησω και δημοσια τον Γιωργο (gaiosgf) για το ηχειο που με εδωσε νωριτερα!

επιτελους! ξανα ηχος στο note 2!!!

 

οταν με το καλο ερθει το νεο κινητο, το Note 2 θα παραχωρηθει στην sister!

Link to comment
Share on other sites

Τι νέα απο την 8.2.1??Βελτιώθηκε καθολου η μπαταρία??

Now: Xiaomi Mi A1 / Xiaomi Mipad 2

Βefore: Xiaomi Redmi Note 2/Xiaomi Redmi Note 3 pro/Meizu M2 Note

Link to comment
Share on other sites

να ευχαριστησω και δημοσια τον Γιωργο (gaiosgf) για το ηχειο που με εδωσε νωριτερα!

επιτελους! ξανα ηχος στο note 2!!!

 

οταν με το καλο ερθει το νεο κινητο, το Note 2 θα παραχωρηθει στην sister!

το βαλες κιολας ρε θηριο; δουλευει; ολα καλα; δεν χρειαζονται ευχαριστιες. βοηθαμε ο ενας τον αλλον. ετσι απλα.

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Ναι το εβαλα και ειναι σουπερ λεμε!

Ξανα ευχαριστω! Χρωσταω καφε είπαμε!

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

αμ τι νομιζες; οτι κι οτι θα σου δινα; τεφαρικι πραμα λεμε!!!!!!

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

για ριξε μια ματια εδω μηπως εισαι τυχερος και δεν το πουλησε ακομα. https://xiaomi-miui.gr/community/cmp/index.php/Entry/755-Redmi-note-2/

K 700 - K 800 - N 95 - N 96 - N 900 - Zte blade(κουτρα) - N 9 - SE XPERIA tipo (για τον κανακαρη μου) - JOLLA - MEIZU M2 MINI - REDMI NOTE 2 - REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

 

Send from my REDMI NOTE 3 PRO (KENZO)

Link to comment
Share on other sites

Τι νέα απο την 8.2.1??Βελτιώθηκε καθολου η μπαταρία??

 

Την πρώτη ημερα μου έβγαλε 5 ώρες.Την δεύτερη 3.Αλλαξα πάλι μόντεμ από 58 που είχε σε 37 και περιμένω να δω συμπεριφορά.Το μαριο παίζει κανονικά χωρίς κάποιο πρόγραμμα.

Link to comment
Share on other sites

για ριξε μια ματια εδω μηπως εισαι τυχερος και δεν το πουλησε ακομα. https://xiaomi-miui.gr/community/cmp/index.php/Entry/755-Redmi-note-2/

Oook

Την πρώτη ημερα μου έβγαλε 5 ώρες.Την δεύτερη 3.Αλλαξα πάλι μόντεμ από 58 που είχε σε 37 και περιμένω να δω συμπεριφορά.Το μαριο παίζει κανονικά χωρίς κάποιο πρόγραμμα.

Εισαι ρουτ??

 

Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι δεν το ρουτάρω.

Χθες έβγαλε 5.20 λεπτά.Καλα πιστεύω είναι.Γενικα δεν τρώει μπαταρία χωρίς χρήση.Απο το πρωί στις 7.30 έως τις 15.00 με 3 τηλεφωνήματα ήταν 100% η μπαταρία.

Link to comment
Share on other sites

εχω προβλημα με τη μπαταρια,,,απο την αρχη που το αγορασα...αγορασα καινουρια το ιδιο

τι να κανω???

 

Με τι εκδόσεις παίζεις;Τι έχεις κάνει εγκατάσταση;Κάποια προγράμματα κρύβουν πολλά ενεργοβορα μυστικά.Το αισθάνεσαι συνέχεια ζεστό;Καθαρή εγκατάσταση Ρομ και τα απαραίτητα προγραμματα.Πιστευω αυτό θα δώσει αρκετές ώρες στην μπαταρία.Η καινούρια που πήρες τι είναι;Κυκλοφορούν πολλές μαϊμούδες.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...