Jump to content

Αγορά smartphone 100-120 ευρώ


akanthithos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Υπάρχει κάτι καλό σε αυτά τα χρήματα; Απλά θέλω να έχει οπωσδήποτε gps, wifi να μην είναι τεράστιο σε διαστάσεις και να μην σέρνεται στο σερφάρισμα. Τώρα αν έχει και καλούτσικη κάμερα/βίντεο κ.τ.λ. ακόμα καλύτερα (τα θέλω όλα και φθηνά!:p). Βασικά είμαι μεταξύ HTC Desire 310 ή Samsung Galaxy S3 Mini 8GB αλλά ίσως να υπάρχουν και καλύτερες προτάσεις που δεν γνωρίζω. Ευχαριστώ για την όποια βοήθεια!:)
Link to comment
Share on other sites

Τι Κίνα; Να πάρω κινητό από Κίνα; Και με τα ελληνικά τι γίνεται; Από τα δύο παραπάνω δεν λέει κανένα; :(
Link to comment
Share on other sites

Τι Κίνα; Να πάρω κινητό από Κίνα; Και με τα ελληνικά τι γίνεται; Από τα δύο παραπάνω δεν λέει κανένα; :(
Για ομιλία και μυνήματα μια χαρά είναι.

Από ταχύτητα στο internet.......οι αχινοί είναι πιο γρήγοροι !

Γενικά,από 200 ευρώ και κάτω,αν εξαιρέσεις το Moto G, πας Κίνα μεριά.

2 παραδείγματα σε δίνω.....

lenovo-s660

xiaomi hongmi redmi 1S

Πάρε άλλο ένα γιατί το'χει ένας φίλος μου...Doogee Turbo DG2014

Link to comment
Share on other sites

με 100 ευρώ το lumia 630 ειναι λουκούμι... wifi.. 4,5'' οθόνη. Κορυφαίο GPS με δωρεάν παγκόσμιους χάρτες και offline πλοήγηση..

 

 

Πάντως για το 630 δεν έχω δει κάποιον να έχει παράπονο στο φόρουμ.. καθόλου lag, μπόλικο σερφάρισμα , αξιοπρεπή μπαταρία.. μέτριο μέγεθος.. νομίζω ότι ταιριάζει σε αυτό ψάχνεις.. εκτός αν θες και μπροστά κάμερα που τότε θα πρέπει να περιμένεις το lumia 535 ή να ανέβεις στο ποσό.

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

1. Πας για WP τηλέφωνο, μάλλον Lumia

2. Βλέπεις Κίνα για Android

3. Δίνεις λίγα περισσότερα χρήματα και παίρνεις Moto g.

 

Καλύτερα, αλλά ακριβότερα η 3η επιλογή.:)

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζω το μπάτζετ στα 150 ευρώ αλλά δεν θέλω από Κίνα γιατί φοβάμαι την ταλαιπωρία σε περίπτωση βλάβης. Ακούω τις προτάσεις σας!:)
Link to comment
Share on other sites

Ανεβάζω το μπάτζετ στα 150 ευρώ αλλά δεν θέλω από Κίνα γιατί φοβάμαι την ταλαιπωρία σε περίπτωση βλάβης. Ακούω τις προτάσεις σας!:)

 

lg g2 mini lte

Link to comment
Share on other sites

nokia X χωρίς googleplay, κάτι που εγώ θεωρώ πλεονέκτημα και όχι μειονέκτημα. (Θα κατεβάζεις τις δωρεάν εφαρμογές από το 1mobile Market και τις επί πληρωμή από το amazon. Η κάμερα δεν είναι καλή.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...