Jump to content

Microsoft Lumia 535


nikosxeng3
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπέρα! Το αγόρασα κι εγώ το κινητό (το μονόκαρτο) και hardware revision 3.0.0.0.

 

Το κινητό για καθημερινή χρήση είναι πολύ καλό. Το πρόβλημα με το multitouch υφίσταται, αλλά δεν νομίζω να επηρεάζει την γενική χρήση του κινητού. Φυσικά δεν παύει να είναι αρνητικό στοιχείο.

 

Μία παρατήρηση που έκανα, είναι ότι με μεμβράνη ματ, το πρόβλημα σχεδόν εξαφανίζεται και το test αναγνωρίζει άνετα και 5 δάκτυλα. Είναι μία προσωρινή λύση ώσπου να δούμε τι θα κάνει η Microsoft.

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Καλησπέρα .

Για εμας που το πήραμε απο Amazon fr τι ισχύει με την εγγύηση ? Αληθεύει ότι μόνο με το serial number καλυπτόμαστε απο την εδω αντιπροσωπεία χωρίς απόδειξη αγοράς ?

Καλό βράδυ σε όλους

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το επεξεργαστώ σε κάποιο γνωστό κατάστημα . Το εκθεσιακό που υπήρχε είχε κάκιστη λειτουργία οθόνης,δε γνωρίζω για τα υπόλοιπα που πωλούνται. Πάντα έμπαινε σε εφαρμογή προσπαθώντας να πραγματοποιήσω γρήγορο scroll πάνω κάτω.Κοινώς με αποθάρρυνε από την αγορά του, έχοντας μάλιστα και την εμπειρία χρήσης από NOKIA LUMIA 925.

Για την τιμή του ,δίκαρτο και γενικά την απροβλημάτιστη λειτουργία που έχει το συγκεκριμενο λειτουργικό περίμενα κάτι καλύτερο από τη συσκευή. Απορώ γιατί το έβγαλαν στην αγορά με γνωστό το πρόβλημα της οθόνης. Αυτό είχε αποδειχτεί εξ αρχής.

Link to comment
Share on other sites

Πήγα να το επεξεργαστώ σε κάποιο γνωστό κατάστημα . Το εκθεσιακό που υπήρχε είχε κάκιστη λειτουργία οθόνης,δε γνωρίζω για τα υπόλοιπα που πωλούνται. Πάντα έμπαινε σε εφαρμογή προσπαθώντας να πραγματοποιήσω γρήγορο scroll πάνω κάτω.Κοινώς με αποθάρρυνε από την αγορά του, έχοντας μάλιστα και την εμπειρία χρήσης από NOKIA LUMIA 925.

Για την τιμή του ,δίκαρτο και γενικά την απροβλημάτιστη λειτουργία που έχει το συγκεκριμενο λειτουργικό περίμενα κάτι καλύτερο από τη συσκευή. Απορώ γιατί το έβγαλαν στην αγορά με γνωστό το πρόβλημα της οθόνης. Αυτό είχε αποδειχτεί εξ αρχής.

 

δεν ξέρω τι είχε το εκθεσιακό κομμάτι αλλά εγώ έπιασα πρόσφατα ένα 535 στα χέρια μου και δεν είδα κανένα πρόβλημα , και απ ότι βλέπω η πλειοψηφία δεν έχει κάποιο θέμα

 

ποιος ξέρει τι του είχαν κάνει , γιατί τα βασανίζουν συνήθως τα εκθεσιακά τηλέφωνα

Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι είχε το εκθεσιακό κομμάτι αλλά εγώ έπιασα πρόσφατα ένα 535 στα χέρια μου και δεν είδα κανένα πρόβλημα , και απ ότι βλέπω η πλειοψηφία δεν έχει κάποιο θέμα

 

 

 

ποιος ξέρει τι του είχαν κάνει , γιατί τα βασανίζουν συνήθως τα εκθεσιακά τηλέφωνα

 

 

Μέσα σε δυο μέρες δοκιμάσαμε δυο εκθεσιακά.. Το ενα πλαίσιο Κηφισιά το άλλο πλαίσιο mall συν ο φίλος που αναφέρει παραπάνω. Τα κινητά σε κάθε περίπτωση μας ήταν μη λειτουργικά απο την αισχρότητα τη touch του. Δεν ακολουθούσε κίνηση άλλο μενού παταγες άλλου έμπαινε, πάραυτα ο φίλος μου που ενδιαφέρεται το παρήγγειλε online και κάνει το Σταύρο του. Οποίος το δει σε αυτά τα μαγαζιά θα καταλάβει ότι μόνο υπερβολικοί δεν είμαστε '

''Samsung Galaxy S7 Edge''

''Ipad mini 2''

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα .

Για εμας που το πήραμε απο Amazon fr τι ισχύει με την εγγύηση ? Αληθεύει ότι μόνο με το serial number καλυπτόμαστε απο την εδω αντιπροσωπεία χωρίς απόδειξη αγοράς ?

Καλό βράδυ σε όλους

 

ναι ισχύει κανονικότατα με το imei.. δες εδω: http://www.nokia.com/gr-el/support/warranty-check/

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Smartphone δίκαρτο και σε τέτοια τιμή ,με μεγάλη οθόνη και λειτουργικό χωρίς κολλήματα,νομίζω είναι καλή περίπτωση,αλλά προ Χριστουγέννων που είχα διαβάσει σε άρθρα και είχα δει βίντεο για το πρόβλημα στο touch της οθόνης,είχα ενδοιασμούς για την αγορά του. Γι'αυτό πήγα σήμερα να το χειριστώ λίγο,να το δω διά ζώσης. Όμως,υπήρχε πρόβλημα. Ακόμα και καλύτερα να είναι τα προς πώληση,όταν βλέπεις πρόβλημα τέτοιου είδους,σταματάς.
Link to comment
Share on other sites

ΟΛΑ τα γαλλικα εχουν ακουστικα . Ακομα και το Nexus 5 μου ειχε μεσα. Ειναι νομος στην Γαλλια για οταν οδηγας στο αμαξι ή κατι τετοιο.

Το παρακολουθω καιρο το thread επειδη ψαχνομαι για αγορα.

Δλδ για να καταλαβω το κινητο ερχεται με μια ρυθμιση ενεργοποιημενη δλδ τον μεγεθυντικος φακος. Οσοι το απενεργοποιησαν ειδαν διαφορα προς το καλυτερο στην εφαρμογη που ειναι για το touch της συσκευης ή και παλι δεν εγινε τιποτα ?

Μπορεί κάποιος να κάνει το τεστ και να απαντήσει εδώ ?

Ευχαριστω :)

Link to comment
Share on other sites

εβαλα το 530 μου αλλα γραφει "Δώστε έναν έγκυρο κωδικό IMEI" :worry:

εμένα το γαλλάκι μου μια χαρά το βγάζει...

"Εγγύηση: Με εγγύηση (σε αυτήν τη χώρα)"

 

----- προσθήκη μηνύματος 8 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Δλδ για να καταλαβω το κινητο ερχεται με μια ρυθμιση ενεργοποιημενη δλδ τον μεγεθυντικος φακος. Οσοι το απενεργοποιησαν ειδαν διαφορα προς το καλυτερο στην εφαρμογη που ειναι για το touch της συσκευης ή και παλι δεν εγινε τιποτα ?

Μπορεί κάποιος να κάνει το τεστ και να απαντήσει εδώ ?

Ευχαριστω :)

 

ειναι σε άλλους λίγο ποιο έντονο το πρόβλημα και σε άλλους πολύ λιγότερο έως καθόλου.

εγώ δεν είδα διαφορά με ή χωρίς ενεργοποιήμενο τον μεγεθυντικό.

Αλλά εμένα ειναι και από της περιπτώσεις που δεν το καταλαβαίνεις αν δεν το κάνεις τεστ.

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Εχει γενικευτεί νομίζω ότι ΟΛΑ τα τηλέφωνα έχουν πρόβλημα στην οθόνη αφής πράγμα που δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.

Υπάρχουν κάτοχοι του τηλεφώνου απο το φόρουμ που λέμε οτι δεν αντιμετωπίζουμε ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ στην οθόνη αφής.

Σε κάθε περίπτωση όποιος/α ενδιαφέρεται να το αγοράσει καλό θα ήταν να σταθμίσει όλες τις παραμέτρους... πριν αποφασίσει τι θα κάνει.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Εχει γενικευτεί νομίζω ότι ΟΛΑ τα τηλέφωνα έχουν πρόβλημα στην οθόνη αφής πράγμα που δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.

Υπάρχουν κάτοχοι του τηλεφώνου απο το φόρουμ που λέμε οτι δεν αντιμετωπίζουμε ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ στην οθόνη αφής.

Σε κάθε περίπτωση όποιος/α ενδιαφέρεται να το αγοράσει καλό θα ήταν να σταθμίσει όλες τις παραμέτρους... πριν αποφασίσει τι θα κάνει.

 

συμφωνώ απόλυτα...

*πρέπει να βάλουν στα ποστς ένα like να πατάμε :)

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον εχω το χειροτερο 535 που υπαρχει στην Ελλαδα..

 

Ποσταρει στο fb μονο του, παιρνει τηλ οπου θελει, στελνει το μηνυμα πριν καν γραψω αυτο που θελω, αλλου παταω στον explorer αλλου ανοιγει πολλες φορες, κανω double tap για να το ξεκλειδωσω και τα βλεπω ολα με zoom 200% (αυτο μου το εκανε 3 φορες και πρεπει να κλεισω το κινητο και να το ανοιξω και επανερχεται).. Τι να πω; :( :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρα μιλαμε για ξεκαθαρο πρόβλημα λειτουργικού και όχι λογισμικού. Κάπου εκεί πρεπει να παρέμβει η microsoft και να κάνει ανάκληση αυτων των συσκευών και φυσικά να αναγνωρίσει αυτό το τεράστιο λάθος της. Θα περιμένω μέχρι μέσα Φεβρουαρίου για καινούρια παρτίδα.
Link to comment
Share on other sites

δεν ξέρω τι είχε το εκθεσιακό κομμάτι αλλά εγώ έπιασα πρόσφατα ένα 535 στα χέρια μου και δεν είδα κανένα πρόβλημα , και απ ότι βλέπω η πλειοψηφία δεν έχει κάποιο θέμα

 

ποιος ξέρει τι του είχαν κάνει , γιατί τα βασανίζουν συνήθως τα εκθεσιακά τηλέφωνα

 

Εκτος απο αυτο μαλλον ειναι απο τις πρωτες παρτιδες και δεν του βαλαν το update fix στο καταστημα.

 

ναι ισχύει κανονικότατα με το imei.. δες εδω: http://www.nokia.com/gr-el/support/warranty-check/

 

Εμενα μου βγαζει με εγγυηση σε αυτην την χωρα και απο κατω οτι η επαληθευση της εγγυησης ισχυει για τις επομενες 10 μερες. Τι εννοει επαληθευση;;;

Εγω μαλλον εχω το χειροτερο 535 που υπαρχει στην Ελλαδα..

 

Ποσταρει στο fb μονο του, παιρνει τηλ οπου θελει, στελνει το μηνυμα πριν καν γραψω αυτο που θελω, αλλου παταω στον explorer αλλου ανοιγει πολλες φορες, κανω double tap για να το ξεκλειδωσω και τα βλεπω ολα με zoom 200% (αυτο μου το εκανε 3 φορες και πρεπει να κλεισω το κινητο και να το ανοιξω και επανερχεται).. Τι να πω; :( :worry:

 

Εσενα φιλε εχει προβλημα το τηλεφωνο, να το πας πισω για αντικατασταση. Δεν τα εχω δει αυτα τα προβληματα..

 

Εχει γενικευτεί νομίζω ότι ΟΛΑ τα τηλέφωνα έχουν πρόβλημα στην οθόνη αφής πράγμα που δεν ισχύει σε καμία περίπτωση.

Υπάρχουν κάτοχοι του τηλεφώνου απο το φόρουμ που λέμε οτι δεν αντιμετωπίζουμε ΚΑΝΕΝΑ ΠΡΟΒΛΗΜΑ στην οθόνη αφής.

Σε κάθε περίπτωση όποιος/α ενδιαφέρεται να το αγοράσει καλό θα ήταν να σταθμίσει όλες τις παραμέτρους... πριν αποφασίσει τι θα κάνει.

 

Συμφωνω, και εγω επειδη διαβαζα διαφορα το σκεφτηκα λιγο αλλα λεω ας το παρω και αν εχει θεμα το αλλαζω. Ευτυχως δουλευει κανονικα και ειμαι πολυ ευχαριστημενος μεχρι τωρα!

Link to comment
Share on other sites

Αρα μιλαμε για ξεκαθαρο πρόβλημα λειτουργικού και όχι λογισμικού. Κάπου εκεί πρεπει να παρέμβει η microsoft και να κάνει ανάκληση αυτων των συσκευών και φυσικά να αναγνωρίσει αυτό το τεράστιο λάθος της. Θα περιμένω μέχρι μέσα Φεβρουαρίου για καινούρια παρτίδα.

Mιλαμε για ξεκαθαρο πρόβλημα λογισμικού και όχι λειτουργικού.

Πιθανότατα θέμα firmware-καλιμπραρίσματος του digitizer.

 

(

κανω double tap για να το ξεκλειδωσω και τα βλεπω ολα με zoom 200% (αυτο μου το εκανε 3 φορες και πρεπει να κλεισω το κινητο και να το ανοιξω και επανερχεται)

 

http://www.windowsphone.com/el-gr/how-to/wp8/settings-and-personalization/accessibility-on-my-phone

Για να μεγεθύνετε την οθόνη

Με τον μεγεθυντικό φακό οθόνης μπορείτε να χρησιμοποιείτε κινήσεις προκειμένου να μεγεθύνετε την οθόνη που διαβάζετε.

 

Στη λίστα εφαρμογών, πατήστε Ρυθμίσεις Εικονίδιο "Ρυθμίσεις" > Διευκόλυνση πρόσβασης.

 

Ενεργοποιήστε την επιλογή Μεγεθυντικός φακός Εικονίδιο "Ενεργό".

 

Σε μια οθόνη, πατήστε δύο φορές με τα δύο δάχτυλα για να τη μεγεθύνετε. Αφού μεγεθυνθεί, μπορείτε να δοκιμάσετε τα εξής:

 

Για να μετακινηθείτε σε ολόκληρη την οθόνη (ακόμα και στα σημεία που δεν φαίνονται επειδή έχετε κάνει μεγέθυνση), χρησιμοποιήστε δύο δάχτυλα για να κάνετε ένα παρατεταμένο πάτημα σε οποιοδήποτε σημείο της οθόνης, έπειτα κάντε μετατόπιση προς οποιαδήποτε κατεύθυνση.

Για να αλλάξετε το επίπεδο ζουμ ενώ γίνεται μεγέθυνση της οθόνης, χρησιμοποιήστε δύο δάχτυλα για να κάνετε διπλό παρατεταμένο πάτημα, έπειτα κάντε μετατόπιση προς τα επάνω ή προς τα κάτω για να αυξήσετε ή να μειώσετε τη μεγέθυνση.

Για να πραγματοποιήσετε κύλιση προς τα επάνω ή προς τα κάτω ενώ γίνεται μεγέθυνση της οθόνης, αρχικά κάντε μετατόπιση στην άκρη της οθόνης. Μόλις φτάσετε στην άκρη, μπορείτε να κάνετε κανονικά κύλιση, με σάρωση ή μετατόπιση χρησιμοποιώντας ένα δάχτυλο.

Συμβουλή

Ίσως δυσκολευθείτε αρχικά να συνηθίσετε το διπλό πάτημα με τα δύο δάχτυλα. Εάν δεν λειτουργεί σωστά, κρατήστε τα δάχτυλα υπό γωνία, για να μην απέχουν μεταξύ τους και να αγγίξουν το τηλέφωνο ταυτόχρονα.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια συσκευή και με πρόβλημα στο digitizer?? Και μετα απο τοσα updates που έχουν δώσει να παραμένει το πρόβλημα?Θα φανεί στους επόμενους μηνες ίσως καλύτερα.

Μακάρι να βγω λάθος.

Link to comment
Share on other sites

Καινούρια συσκευή και με πρόβλημα στο digitizer?? Και μετα απο τοσα updates που έχουν δώσει να παραμένει το πρόβλημα?

Ναι πιθανότατα.

Γι' αυτό υπάρχουν αποκλίσεις ανάμεσα σε παρτίδες μάλλον.

Γι' αυτό και πρόκειται για μεμονωμένο πρόβλημα στο 535 και όχι σε άλλα WP.

Γι' αυτό ίσως και αφορά αρκετούς κατόχους του 535, και όχι έναν μόνο.

Έτσι εξηγείται κι η συμπεριφορά των συσκευών βάσει των περιγραφών των κατόχων.

Bloomberg: "BlackBerry Ltd. (BBRY)’s share of the smartphone market is quickly vanishing"..."to 0.8 percent in 2014 and may slip to 0.3 percent by 2018" - “The question of whether BlackBerry can survive continues to surface,” IDC said...

http://www.bloomberg.com/news/2014-05-28/blackberry-market-share-to-fall-to-0-3-in-2018-idc-says.html

Link to comment
Share on other sites

Εγω μαλλον εχω το χειροτερο 535 που υπαρχει στην Ελλαδα..

 

Ποσταρει στο fb μονο του, παιρνει τηλ οπου θελει, στελνει το μηνυμα πριν καν γραψω αυτο που θελω, αλλου παταω στον explorer αλλου ανοιγει πολλες φορες, κανω double tap για να το ξεκλειδωσω και τα βλεπω ολα με zoom 200% (αυτο μου το εκανε 3 φορες και πρεπει να κλεισω το κινητο και να το ανοιξω και επανερχεται).. Τι να πω; :( :worry:

 

Γιώργο να το πας νοκια care επειγόντως..

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτο που πηρα απ το γαλλικο αμαζον δε πρεπει να χει προβλημα

Η κατοχος του δε το εχει παρατηρήσει. Με την πρωτη ευκαιρια θα δω τι εκδοση φοραει

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα σε ολους!

 

Αρχικα Γιωργο να το πας σε Nokia Care. Εγω το πηγα και εδειξα στον τεχνικο το προβλημα με multiTouch test και αμεσως συμφωνησε να αλλαξουμε την οθονη και μαλιστα αν δεν διορθωθει και τοτε μου προτεινε να το στειλουμε για αντικατασταση. Την Πεμπτη θα ερθουν οθονες αρα και τοτε θα εχουμε νεοτερα για αυτο το θεμα.

 

Οσον αφορα το προβλημα τωρα ΔΕΝ ειναι αποτρεπτικος παραγοντας ως προς την αγορα του κινητου. Το κινητο το εχω βολευτει μια χαρα, ειναι απιστευτη αγορα για τα λεφτα του. Αλλα ΟΛΑ τα μοντελα με hardware revision number 3.0.0.0 θα εχουν αυτην την συμπεριφορα. ΔΕΝ εχει βρεθει κινητο που να κανει σωστα το multi touch test απο αυτην την παρτιδα. Εγω διαβασει παρα πολλες συζητησεις που γινονται για αυτο το κινητο και παντου αυτο επικρατει. Ουτε γινεται να δουλευει το update για εναν τέλεια και για εναν αλλο καθολου. Μιλαμε για το ΙΔΙΟ κινητο...

 

Απλα επειδη ακριβως η αποκριση της οθονης ειναι εξαιρετικα ευαισθητη ειναι λογικο να υπαρχουν καποιοι που να μην καταλαβαινουν το θεμα και καποιοι αλλοι που το καταλαβαινουν περισσοτερο, λογω του τροπου χειρισμου.

Link to comment
Share on other sites

Πάντως αυτο που πηρα απ το γαλλικο αμαζον δε πρεπει να χει προβλημα

Η κάτοχος του δε το έχει παρατηρήσει. Με την πρώτη ευκαιρία θα δω τι εκδοση φοραει

τι αγάπη κι'ετούτη του γυναικείου φύλλο με το WP. Η δική μου αφού μου κατάσχεσε το 820, τώρα δεν το αφήνει να πάρει ανάσα χαχαχα :lol:

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα,ειμαι κατοχος nexus απλα θα ηθελα μια αλλαγη και με 115 ειναι ευκαιρια να το κανεις αυτο ,εχω καποιες ερωτησεις και θα ηθελα να με λυσετε καποιες απορειες.

 

α,μπορω να περασω ολες μου της επαφες απο το gmail moy ?και τις φωτο μου που εχω back up sto g+?

β,εχει φμ ραδιο

γ,εχει στο μαρκετ εφαρμοφη που σπαει wifi δυκτια οπως το greek wifi finder ?

δ,απο εφαρμογες και παιχνιδια πως ειναι?

Link to comment
Share on other sites

Πήγα σε εένα νόκια care για να δω το κινητό και να το αγοράσω για την γυναίκα μου, ημουν ιδιαιτερα επιφυλακτικος, μου έδωσε στα χέρια μου το δικό του 535 και άρχισα να το πέζω να δω αν υπάρχει ππρόβλημα, άνοιγα και κούναγα δεξιά αριστερά οότι έβλεπα μπροστά μου, είπα εδώ είμαστε, όλα πάνε καλά. ... μετά του έκανα ερωτήσεις για αυτό που λένε όλοι με το πρόβλημα στην οθόνηκαι οότι ήμουν επιφυλακτικος αν το αγοράσω. Μου εξήγησε οτι ολα τα 535 έρχονται με την ιδια οθόνη και οτι θέλεινα την πατας απαλά, από ότι έχουμε συνηθίσει, κατι που έκανα και εγώ. Και μου έδειξε στο κινητό στα μυνηματα, ότι αν την πατήσω κάπως δυνατά πατιέται αάλλο γράμμα, λέω ωχ από μέσα μου, αυτό δεν είναι πρόβλημα λέω? Όχι, είναι νέας τεχνολογίας. ... :blink:

αυτό που μου εκάνε εντύπωση είναι ότι στην αρχή που το πείραζα δεν ειδα κάτι περίεργο, όλα έδειχναν ωραία, είχα δει και την έκδοση λογισμικού που λέτε ήταν η ττελευταία. Αρχίζω να πιστεύω πως όλα εχουν θέμα, αλλά πιο πολύ, άλλα πιο λίγο και κάποιοι δεν το έχουν αντιληφθεί ή ανάλογα όπως το χειρίζεται κάποιος βγάζει ανάλογη σσυμπεριφορά. Σε απλή χρήση δεν πρόσεξα κάτι, φαντάζομαι αν έβαζα κάποιο παιχνίδι όπου θα έπρεπε να πατήσω κάπως δυνατά θα πατούσε αλλού.

Edited by the_shaman
Link to comment
Share on other sites

γεια σας και απο εμενα,ειμαι κατοχος nexus απλα θα ηθελα μια αλλαγη και με 115 ειναι ευκαιρια να το κανεις αυτο ,εχω καποιες ερωτησεις και θα ηθελα να με λυσετε καποιες απορειες.

 

α,μπορω να περασω ολες μου της επαφες απο το gmail moy ?και τις φωτο μου που εχω back up sto g+?

β,εχει φμ ραδιο

γ,εχει στο μαρκετ εφαρμοφη που σπαει wifi δυκτια οπως το greek wifi finder ?

δ,απο εφαρμογες και παιχνιδια πως ειναι?

 

α. Ναι. εκτός αν έχεις κάνει φακελάκια στης επαφές τραβάει μόνο όσες ειναι στο root folder. εναλλακτικά της κάνεις export και import στο MS account που θα κάνεις.

β. Ναι εχει

γ. Δεν ξέρω. Με καλύπτει το 1 GB με την ανανέωση της Q και δεν ψάχνω wifi .. που μπορεί να ειναι και trap για υποκλοπή δεδομένων.

δ. Μια χαρα. μπορείς να περιπλανηθείς στο store να δεις αν δε καλύπτουν.

Edited by Dimis164

-------------------------------------------------------------

Life is what happens when your cell phone is charging.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Microsoft Lumia 535

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...