Jump to content

Cubot S200 (παραγγελίες)


valanths
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

efmakis έχω πάρει με 4PX, και με espeedpost και μάλιστα σε περιόδους σαν αυτή και έρχονταν τα δέματα μέσα σε 21-23 μέρες. Με quantium δεν έχω εμπειρία και αυτό που λες για μια βδομάδα είναι λιγάκι ανησυχητικό και θα σε παρακαλούσα να μας κρατήσεις ενήμερους για το πότε θα αλλάξει κατάσταση και να μας πεις τις ακριβείς ημερομηνίες για να δούμε αν θα ισχύσουν και στα δέματα για αυτό το κινητό. Σ'ευχαριστώ εκ των προτέρων !!!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 988
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Εμένα έγινε άλλο κουφο,ενω σήμερα μου ήρθε mail απο gearbest successfully processed your authorized* και έγινε paid,μου δεσμευσανε δυο φορες το ποσο!

Τελικά μηλησα με την τράπεζα και μου ειπαν να μην ανησυχω την δεύτερα θα αποδεσμευτούν!

Εκανα και την αλλαγή απο άσπρο σε μαυρο(καλά μου έκατσε γιατί απο λάθος είχα βάλει το άσπρο).

Link to comment
Share on other sites

Φίλε tikos79, είσαι ο τρίτος που το αναφέρει αυτό και ποιος ξέρει πόσοι ακόμοι θα το αντιμετωπίσουν ή τους έχει συμβεί και δεν το έχουν καταλάβει ακόμη. Αν θα δεις λίγο πιο πάνω απο εκεί που εξέφρασες την δικαιολογημένη απορία σου στον πωλητή, θα καταλάβεις ότι σε επόμενο στάδιο θα σου προσφέρει μια λύση το κατάστημα που μένει να δεις ποια θα είναι αυτή η λύση και αν σε συμφέρει ή οχι !!! Δεν δικαιολογούνται τέτοιου είδους προβλήματα από τον πωλητή αλλά μεταξυ μας αυτό που απευχόμασταν να γίνει εξαιτίας του bug που είχε το site, τελικά γίνεται σε μικρότερο βαθμό από ότι περιμέναμε. Δεν παύει να υφίσταται το πρόβλημα και μακάρι να λυθεί αύριο.

 

dimi_1982, μήπως εξαιτίας της αλλαγής από άσπρο σε μαύρο σου περάσανε δυο παραγγελίες ;;; Αφου θα λυθεί αυτό είναι καλό !!!

Link to comment
Share on other sites

εμενα μου δεσμευσανε 3 φορες το ποσο κ στο site στην παραγγελια δεν λεει τιποτα κ η μπαρα προοδου επισης κενη

εxω ξαναπαρει με quantium ειναι πιο αργη σιγουρα απο 4px

 

Y.Γ.δεν εχω κανει αλλαγη απο ασπρο σε μαυρο

μολις εγινααν 4 τι διαολο κανουν αυτοι?

Order failed πανε κ οι ποντοι τους εστειλα μνμ αντε να δουμε κ το ειχα παρει κανονικα με 96$ δεν το πυροβολησα μεσα στο σκ

Edited by efmakis
Link to comment
Share on other sites

Εκανα κι εγω παραγγελια για το λευκο, μεσω μεσω κινητου, στην σπεσιαλ τιμη, και κρατηθηκαν αυθημερον τα χρηματα απο την πιστωτικη μου. Μολις πριν μια ωρα μου ηρθε νεο μνμ οτι τα χρηματα επιστραφησαν στην καρτα. Τι στο καλο? Μου ακυρωσαν την παραγγελια?
Με εκτιμηση Ευαγγελος.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια τι ενοειται οτι σας χρεωσε 2 φορες?εμενα το paypal μου λεει οτι ακριβως ελεγε και στο s168 που το ειχα παρει presale.: Edited by venividivici
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

H Cubot έχει αντιπροσωπία στην Ελλάδα ; Θα ήταν υπέροχο να έχουμε υποστήριξη και στην χώρα μας !!!:up:

http://www.cubot.com.gr/index.html

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

παιδιά πάω να κάνω την αγορά στο Gear και η τιμή από 107.99$ μόλις βάζω το κουπόνι πάει 118.56 μείον το κουπόνι= 96.59 δεν θα έπρεπε να αφαιρεί από τα 107.99? :ninja:
[sIGPIC][/sIGPIC] ΚΩΣΤΑΣ http://www.vstrom.gr/forum/
Link to comment
Share on other sites

παιδιά πάω να κάνω την αγορά στο Gear και η τιμή από 107.99$ μόλις βάζω το κουπόνι πάει 118.56 μείον το κουπόνι= 96.59 δεν θα έπρεπε να αφαιρεί από τα 107.99? :ninja:

 

Έλα πατρίδα ! Έχουν γενικά θέμα με το site και τις τιμές προ και μετά έκπτωσης. Το μόνο σίγουρο ειναι (μιας και το έχουν ανακοινώσει ) οτι η τελική τιμή με το κουπόνι θα ειναι $96,59 .

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια τι ενοειται οτι σας χρεωσε 2 φορες?εμενα το paypal μου λεει οτι ακριβως ελεγε και στο s168 που το ειχα παρει presale.:

Και μένα έτσι ακριβως το έχει στο paypal αλλά στο web banking μου έχουν δεσμεύσει δυο φορές το ποσο.

Με τη τράπεζα που επικοινώνησα μου ειπαν οτι 22 του μηνός δεσμευτηκε το ποσο και σήμερα έγινε επιστροφη και ξανά πληρωμή και θα φανεί στο συστημα τη δεύτερα το απόγευμα η επιστροφη.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδια τι ενοειται οτι σας χρεωσε 2 φορες?εμενα το paypal μου λεει οτι ακριβως ελεγε και στο s168 που το ειχα παρει presale.:

 

Φίλε μην ανεβάζεις τέτοια φώτο φαίνεται το ονοματεπώνυμο σου.

Edited by aggelosn
Link to comment
Share on other sites

οκ το εσβησα.
Ενοικιαζομενα δωμάτια και διαμερίσματα στην παραλία των Μυλων Αργολιδος δέκα λεπτά απο το Ναύπλιο σε προσιτές τιμές.
Link to comment
Share on other sites

Τώρα ανανεώθηκε η παραγγελία μου με με το status σε payment received απο cancelled που ήταν πριν. ..τι να πω ας πάνε όλα καλά και να πάρουμε το κινητό.Στην τιμή αυτή δεν υπάρχει πιστεύω κάτι ποιό καλό όσο και αν έψαξα.
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Πολυ σημαντικο post. Εδωσε νοημα στο νημα. Μου φτανει να καταλαβες τι εννοουσα και τα αλλα ειναι περιττα.

Σιγα σιγα μαθαινω τσαμπα νομικη και λεξιλόγιο. Και αυτο κέρδος ειναι. Μου αρκει καποιοι να μαθουν να μην γραφουν ασκοπα post.

Και βεβαια δεν εχω ωρα για να ψαξω τα post σου να βρω λαθοι.

παρ' όλα αυτα thanks για την ενημέρωση.

Edited by chalk
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ.....

 

Δεν χρειάζεται να το παίρνεις προσωπικά, αλλά, επίσης, δεν χρειάζεται να βλέπουμε και τέτοια λαθη. Δεν σου επιτέθηκα, σου έδειξα πως είναι το σωστό. Παρακαλώ.

Edited by mindtrapper
Link to comment
Share on other sites

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ.....

 

Δεν χρειάζεται να το παίρνεις προσωπικά, αλλά, επίσης, δεν χρειάζεται να βλέπουμε και τέτοια λαθη. Δεν σου επιτέθηκα, σου έδειξα πως είναι το σωστό. Παρακαλώ.

με συγχωρεις αλλα τι εξυπναδες ειναι αυτες.αν κατσεις και ψαξεις τα μισα ποστ στο φορουμ εχουν συντακτικα και ορθογραφικα λαθη.σχεδον ολοι μας, αλλιως τα σκεφτομαστε και αλλιως τα αποτυπωνουμε στα ποστ .εδω βρισκομαστε για να βοηθαμε ο ενας τον αλλο σε θεματα τεχνολογιας .φιλικα παντα αλλα αν θελεις να ψειρίσεις την μαιμού μπορεις να κοιταξεις σε αλλο φορουμ.ειχαμε χοντρη διαφωνια για τη πολιτικη του μαγαζιου και συ το περασες στη αλλη πλευρα ,αυτη της προσβολης.

 

ΥΓ προτεινω να το ληξουμε εδω και να συνεχισουμε να μιλαμε μονο για το κουμποτακι το s το 200:X

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ.....

 

Δεν χρειάζεται να το παίρνεις προσωπικά, αλλά, επίσης, δεν χρειάζεται να βλέπουμε και τέτοια λαθη. Δεν σου επιτέθηκα, σου έδειξα πως είναι το σωστό. Παρακαλώ.

 

Η υπογραφη μου ειναι για να την βλεπεις και οχι για να φτανεις σε αυτη. Μερικοι ζειτε για να spammαρετε ακατάπαυστα. Είσαι ο σωστός για να μου δείξεις πιο είναι το σωστό;; Απευθύνθηκες σε εμένα προσωπικα πρέπει να το πάρω γενικά;;. Αν δεν μπορείς να τα βλέπεις αυτα να μπεις στο forum με κινητά του Μπαμπινιώτη. Λήξης απο εμένα. Εσυ μπορείς να συνεχίσεις.

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα να κάνω τον πυροσβέστη και να σταματήσουν τα σχόλια τύπου “ποιος την έχει μεγαλύτερη“, αυτά είναι για παιδάκια του δημοτικού.

 

Σας παρακαλώ, ας επικεντρωθούμε στο θέμα μας, στη συσκευή cubot S200 δηλαδή.

Σας ευχαριστώ.

 

Έκανα παραγγελία του λευκού με χρήση κουπονιού συν την χαμηλότερη τιμή λόγω bug της mobile έκδοσης του site συν τους πόντους που απέκτησα από προηγούμενη αγορά.

Σήμερα είδα ότι άλλαξε η κατάσταση στο προφίλ μου από Authorized σε paid. Αναμένω κι εγώ αποστολή - tracking number και ελπίζω να το λάβω πριν την αλλαγή του χρόνου και εννοείται να είναι απροβλημάτιστο.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Θα ήθελα να κάνω τον πυροσβέστη και να σταματήσουν τα σχόλια τύπου “ποιος την έχει μεγαλύτερη“, αυτά είναι για παιδάκια του δημοτικού.

 

Σας παρακαλώ, ας επικεντρωθούμε στο θέμα μας, στη συσκευή cubot S200 δηλαδή.

Σας ευχαριστώ.

 

Έκανα παραγγελία του λευκού με χρήση κουπονιού συν την χαμηλότερη τιμή λόγω bug της mobile έκδοσης του site συν τους πόντους που απέκτησα από προηγούμενη αγορά.

Σήμερα είδα ότι άλλαξε η κατάσταση στο προφίλ μου από Authorized σε paid. Αναμένω κι εγώ αποστολή - tracking number και ελπίζω να το λάβω πριν την αλλαγή του χρόνου και εννοείται να είναι απροβλημάτιστο.

 

Και σε εμένα για παραγγελία λευκού (στα 86$ απο κινητό) άλλαξε απο εχθές σε paid και τώρα βλέπω σε Order Status:Processing

Link to comment
Share on other sites

Είχα κάνει παραγγελία λευκό, με μήνυμα μου στο support τους ζήτησα να γίνει μαύρο όταν είδα πως θα καθυστερήσει.

Με διαβεβαιωσαν οτι έγινε η αλλαγή και θα το στείλουν.

Στο order status λέει processing.

Δεν είχα θέμα με διπλή χρέωση κλπ.

Περιμένουμε τώρα!

Link to comment
Share on other sites

Μου απάντησαν οτι θα συνοδεύεται :

There will be a Protective Case and Screen Protector.

 

 

 

Στο forum μπορείς να διαβάσεις για το S168 ( http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=401902) το οποίο μέχρι στιγμής έχει πολύ θετικά σχόλια. Custom roms ειναι νωρίς ακόμη να δούμε, επειδή το τηλέφωνο δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμη.

Ποιός σου είπε ότι θα έχει προστατευτική θήκη στο Gearbest?Εγώ που τους ρώτησα,λένε δεν έχει.2 φορές έναν Larry.Για αυτό και σκέφτομαι να το πάρω στα 85 από minideal.Εκεί δίνουν και προστατευτική τουλάχιστον..

Link to comment
Share on other sites

Ποιός σου είπε ότι θα έχει προστατευτική θήκη στο Gearbest?Εγώ που τους ρώτησα,λένε δεν έχει.2 φορές έναν Larry.Για αυτό και σκέφτομαι να το πάρω στα 85 από minideal.Εκεί δίνουν και προστατευτική τουλάχιστον..

 

Από το νήμα του gearbest μήνυμα 348 του Gearbest

 

 

Hello spiros7777,

 

Sorry for the late reply. It is ture, cubot s200 will have free silicon case and screen protector.

Have a nice day!

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...