Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Όταν το πήρες δηλαδή δεν ήταν branded στη Vodafone κάποιας χώρας; Ούτε του πέρασες κάποια άλλη rom που πιθανόν να ήταν branded στη Vodafone; Απλά είσαι συνδρομητής Vodafone;

 

Ναι όπως τα λες.Είμαι απλά συνδρομητής Vodafone.

Δεν του έκανα απολύτως τίποτα.Ούτε ήταν branded

Edited by bilibina
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι όπως τα λες.Είμαι απλά συνδρομητής Vodafone.

Δεν του έκανα απολύτως τίποτα.Ούτε ήταν branded

 

Εντάξει, οπότε αποκλείσαμε το θέμα branded και ξέρουμε πλέον πως αφορά μόνο τη sim και τη σύνδεσή της με το δίκτυο. Μένει να δούμε γιατί βλέπεις τον χαιρετισμό της Vodafone. Λες κάποια στιγμή στο post σου:

 

- "Το κάνει μέσα στην μέρα όμως πλέον, που σημαίνει πως κόβεται το σήμα και ξανάρχεται". Εδώ εννοείς πως πιστεύεις οτι απλά αποσυνδέεται απ' το δίκτυο και μετά ξανασυνδέεται, η οτι κάνει μόνο του restart; Το πρώτο είναι φυσιολογικό αν βρεθείς σε δύσκολη η νεκρή περιοχή του δικτύου, αλλά δεν ξέρω αν με την επανασύνδεση θα σου πέταγε τον χαιρετισμό. Όσοι έχουν Vodafone και κινούνται με μετρό π.χ θα μπορούσαν να το απαντήσουν.

Αν εννοείς το δεύτερο, υποθέτω πως έχεις απενεργοποιήσει το pin της sim, αφού αυτό θα ήταν η απόδειξη οτι η συσκευή έκανε restart. Αυτό ήταν όντως πρόβλημα που εμφανίστηκε μια μικρή περίοδο πριν μερικούς μήνες (και στο δικό μου) και με κάποιο επόμενο update εξαφανίστηκε.

 

- Και πιο μετά λες: "Με πετάει από κλήσεις και τέτοια." Εδώ εννοείς οτι την ώρα που μιλάς κόβεται η σύνδεση; Η οτι καλείς κάποιον (η σε καλεί αυτός) , ανοίγει η γραμμή κανονικά, αλλά κανένας δεν ακούει κανέναν; Αν πάλι εννοείς το δεύτερο και αυτό ήταν πρόβλημα που εξαφανίστηκε επίσης με κάποιο προηγούμενο update. Δεν σχετίζεται όμως με τον χαιρετισμό που βλέπεις.

 

Νομίζω η αρχική ερώτηση που θα βοηθήσει αν απαντήσεις είναι: Έχεις πάρει όλες τις ενημερώσεις που κατα καιρούς δίνει η Samsung ?

Link to comment
Share on other sites

Εντάξει, οπότε αποκλείσαμε το θέμα branded και ξέρουμε πλέον πως αφορά μόνο τη sim και τη σύνδεσή της με το δίκτυο. Μένει να δούμε γιατί βλέπεις τον χαιρετισμό της Vodafone. Λες κάποια στιγμή στο post σου:

 

- "Το κάνει μέσα στην μέρα όμως πλέον, που σημαίνει πως κόβεται το σήμα και ξανάρχεται". Εδώ εννοείς πως πιστεύεις οτι απλά αποσυνδέεται απ' το δίκτυο και μετά ξανασυνδέεται, η οτι κάνει μόνο του restart; Το πρώτο είναι φυσιολογικό αν βρεθείς σε δύσκολη η νεκρή περιοχή του δικτύου, αλλά δεν ξέρω αν με την επανασύνδεση θα σου πέταγε τον χαιρετισμό. Όσοι έχουν Vodafone και κινούνται με μετρό π.χ θα μπορούσαν να το απαντήσουν.

Αν εννοείς το δεύτερο, υποθέτω πως έχεις απενεργοποιήσει το pin της sim, αφού αυτό θα ήταν η απόδειξη οτι η συσκευή έκανε restart. Αυτό ήταν όντως πρόβλημα που εμφανίστηκε μια μικρή περίοδο πριν μερικούς μήνες (και στο δικό μου) και με κάποιο επόμενο update εξαφανίστηκε.

 

- Και πιο μετά λες: "Με πετάει από κλήσεις και τέτοια." Εδώ εννοείς οτι την ώρα που μιλάς κόβεται η σύνδεση; Η οτι καλείς κάποιον (η σε καλεί αυτός) , ανοίγει η γραμμή κανονικά, αλλά κανένας δεν ακούει κανέναν; Αν πάλι εννοείς το δεύτερο και αυτό ήταν πρόβλημα που εξαφανίστηκε επίσης με κάποιο προηγούμενο update. Δεν σχετίζεται όμως με τον χαιρετισμό που βλέπεις.

 

Νομίζω η αρχική ερώτηση που θα βοηθήσει αν απαντήσεις είναι: Έχεις πάρει όλες τις ενημερώσεις που κατα καιρούς δίνει η Samsung ?

 

Restart δεν κάνει μόνο του γιατί αν γινόταν αυτό θα με έβαζε να βάλω κωδικό.

Την ώρα που μιλάω μπορεί να με πετάξει και να εμφανιστεί το welcome to Vodafone.

Και όταν δεν μιλάω η είμαι ίντερνετ και το κάνει βλέπω ότι εξαφανίζεται εντελώς το σήμα και επανέρχεται.

Τον τελευταίο καιρό είμαι ποιο πολύ σπίτι λόγο των μικρών και το έχω προσέξει. Βέβαια το κάνει και έξω.

Μετρό δεν έχει η Πάτρα για να προσέξω τι γίνεται μόλις κόβεται το σήμα ������ χαχα

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Restart δεν κάνει μόνο του γιατί αν γινόταν αυτό θα με έβαζε να βάλω κωδικό.

Την ώρα που μιλάω μπορεί να με πετάξει και να εμφανιστεί το welcome to Vodafone.

Και όταν δεν μιλάω η είμαι ίντερνετ και το κάνει βλέπω ότι εξαφανίζεται εντελώς το σήμα και επανέρχεται.

Τον τελευταίο καιρό είμαι ποιο πολύ σπίτι λόγο των μικρών και το έχω προσέξει. Βέβαια το κάνει και έξω.

Μετρό δεν έχει η Πάτρα για να προσέξω τι γίνεται μόλις κόβεται το σήμα ������ χαχα

 

Έχω κάνει όλες τις ενημερώσεις που κατά καιρούς έρχονται .Μια φορά μόνο έκανα επαναφορά εργοστασιακή ρυθμίσεων τότε που σε μια αναβάθμιση μου έτρωγε τρελά την μπαταρία. Βέβαια δεν είχα δει αποτέλεσμα και σε επόμενη αναβάθμιση διορθώθηκε.

 

Είναι πραγματικά ενοχλητικό και κουραστικό. Να μιλάω με πελάτη και να με πετάει και αντέ φτου και από την αρχή τηλεφωνο συγνώμη κόπηκε το σήμα μπλα μπλα μπλα

Edited by bilibina
Link to comment
Share on other sites

Θα προτεινα να αντικαταστήσεις την σιμ,να σιγουρευτεις οτι δεν εχει καποιο προβλημα,δεν κανει καποια επαφή.
Δυο πράγματα είναι άπειρα, το σύμπαν και η ανθρώπινη βλακεία, αλλά για το σύμπαν δεν είμαι εντελώς σίγουρος
Link to comment
Share on other sites

Μάλιστα, οπότε δεν κάνει επανεκκινήσεις μόνο του (που θα ήταν πιο σοβαρό) και ο χαιρετισμός της Vodafone εμφανίζεται κάθε φορά που αποσυνδέεται απο το δίκτυο. Εδώ θα μπορούσε να βοηθήσει κάποιος χρήστης Note 4 C που είναι κι αυτός στη Vodafone, (γιατί εγώ είμαι στη Wind) για να σου πει αν μετά απο επανασύνδεση βγαίνει ο χαιρετισμός και αν άρχισε τώρα τελευταία να συμβαίνει αυτό, γιατί λες πως πριν δεν το έκανε.

 

Για το θέμα των αποσυνδέσεων, θα πρέπει να καταλάβεις αν φταίει η συσκευή, μια προβληματική sim πιθανόν, η και το ίδιο το δίκτυο της Vodafone. Ίσως καλύτερα να μιλήσεις με την ίδια τη Vodafone περιγράφοντας το πρόβλημα. Στην καλύτερη θα μπορούσε να φταίει η sim. Στη χειρότερη να έχει πρόβλημα η συσκευή.

 

Θέλει ψάξιμο και νομίζω πως δεν μπορώ να βοηθήσω περισσότερο. Ελπίζω να βρεις σύντομα λύση.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ παιδιά και μόνο που ασχολειθήκατε.Αυτό για την sim δεν το είχα σκεφτεί η αλήθεια είναι.

Θα μιλήσω και με Vodafone αν συνεχιστεί το πρόβλημα.

Εύχομαι να μην είναι η συσκευή μόνο που έχει το θέμα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα επειδη κοιταζω καποια μοντελα που με ενδιαφερουν το Note 3, Note 4 παιρνουν ραδιοφωνο? Αν ναι ποια εκδοση, παντου λενε δεν εχει, αλλοι λενε τα τσιπ το υποστηριζουν κτλ, ειχα ενα Milestone 3 που ελεγε οτι δεν ειχε ραδιοφωνο αλλα με το Spirit FM ειχες κανονικα χωρις ρουτ κτλ... Ισχυει κατι τετοιο σε καποιο απο τα δυο μοντελα?
Q for eva ;-) Katoxos ton parakato kiniton me vathmo ikanopiisis: Nokia 5110 (2/5) - Panasonic G52 (1/5) - Ericsson T10s (1/5) - Alcatel 511 (2/5) - PANASONIC GD 95 (5/5) - Panasonic GD67 (2/5) - Nokia 7250i (2/5) - Nokia 3650 (3/5) - Nokia 3230 (3/5) - UBiQUiO 401 (3/5) - NOKIA N93 (6/5) :respect: - Nokia Ν86 (3/5) - SE Χ10 mini pro (4/5)
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα επειδη κοιταζω καποια μοντελα που με ενδιαφερουν το Note 3, Note 4 παιρνουν ραδιοφωνο? Αν ναι ποια εκδοση, παντου λενε δεν εχει, αλλοι λενε τα τσιπ το υποστηριζουν κτλ, ειχα ενα Milestone 3 που ελεγε οτι δεν ειχε ραδιοφωνο αλλα με το Spirit FM ειχες κανονικα χωρις ρουτ κτλ... Ισχυει κατι τετοιο σε καποιο απο τα δυο μοντελα?

 

Το note 4 σίγουρα δεν υποστηρίζει ραδιόφωνο και νομίζω και το 3… Μόνο με πατέντες μέσο bluetooth συσκευών κάποιοι φίλοι κατάφεραν να βρούνε μια έμεση λύση αν θυμάμαι καλά… Αλλος τρόπος δεν υπάρχει… :)

 

Στάλθηκε από το SM-N910C μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Εδώ και κάποιες μέρες έχει σταματήσει να μου βγάζει το παραθυράκι Pop-Up από τα Messages (SMS App) ενώ ήταν πάντα ενεργοποιημένο και λειτουργούσε μια χαρά. Δοκιμασα να κάνω clear cache και Force stop στην εφαρμογή και να ξαναδοκιμάσω αλλά χωρις αποτέλεσμα. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά. Εδώ και κάποιες μέρες έχει σταματήσει να μου βγάζει το παραθυράκι Pop-Up από τα Messages (SMS App) ενώ ήταν πάντα ενεργοποιημένο και λειτουργούσε μια χαρά. Δοκιμασα να κάνω clear cache και Force stop στην εφαρμογή και να ξαναδοκιμάσω αλλά χωρις αποτέλεσμα. Ξέρει κανείς τι μπορεί να φταίει;

 

Καλήμερα. Πήγαινε: Εφαρμογή SMS--> 3 τελίτσες πάνω δεξιά--> Ρυθμίσεις --> Ειδοποιήσεις και τσέκαρε την επιλογή "Αναδυόμενο παράθυρο". Λογικά θα πρέπει για κάποιο λόγο να ξετσεκαρίστηκε γι' αυτό δεν τα βλέπεις.

 

Κανε και καμιά επανεκκίνηση που και που. Κάνει πάντα καλό :)

Link to comment
Share on other sites

Καλήμερα. Πήγαινε: Εφαρμογή SMS--> 3 τελίτσες πάνω δεξιά--> Ρυθμίσεις --> Ειδοποιήσεις και τσέκαρε την επιλογή "Αναδυόμενο παράθυρο". Λογικά θα πρέπει για κάποιο λόγο να ξετσεκαρίστηκε γι' αυτό δεν τα βλέπεις.

 

Κανε και καμιά επανεκκίνηση που και που. Κάνει πάντα καλό :)

 

Έχω πάει στις ρυθμίσεις και ήταν checkαρισμένο ακόμη.

Επίσης κάνω πολύ συχνά restart το τηλέφωνό μου.

Δε ξέρω τι γίνεται.

Link to comment
Share on other sites

Έχω πάει στις ρυθμίσεις και ήταν checkαρισμένο ακόμη.

Επίσης κάνω πολύ συχνά restart το τηλέφωνό μου.

Δε ξέρω τι γίνεται.

 

Ε, τότε κανε και ένα τελευταίο...... Πας: Ρυθμίσεις--> Ήχοι και ειδοποιήσεις--> Ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος και επέλεξε το "Εμφάνιση περιεχομένου".

 

Αν είναι ήδη σε αυτήν την επιλογή, νομίζω πως εξάντλησα τις δυνατότητές μου :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ε, τότε κανε και ένα τελευταίο...... Πας: Ρυθμίσεις--> Ήχοι και ειδοποιήσεις--> Ειδοποιήσεις στην οθόνη κλειδώματος και επέλεξε το "Εμφάνιση περιεχομένου".

 

Αν είναι ήδη σε αυτήν την επιλογή, νομίζω πως εξάντλησα τις δυνατότητές μου :lol:

Θα το δοκιμάσω πάλι. Μπορεί να φταίει που έβαλα PIN για το ξεκλείδωμα της συσκευής δεν ξέρω. Ευχαριστώ πολύ πάντως για την βοήθεια. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Iphone 8, αξία 800 euro

Iphone 7s, αξία 600 euro

2 Iphoneαδες να συζηταν επαγγελματικα, και να σημειωνουν σε screen off memo του ΝΌΤΕ 4...

 

 

 

...αξία ανεκτίμητη.

Edited by baxy
Νοτάκιας από τα γενοφάσκια του.
Link to comment
Share on other sites

Σας έχουν έρθει το τελευταίο δίμηνο αναβαθμίσεις ασφαλείας;
Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρέα.Ηθελα ΝΑ ρωτήσω αν ασχολείται κανένας,από λήψη βίντεο και φωτο σε εσωτερικούς χώρους με τεχνητό φωτισμό είστε ευχαριστημενοι;ΈΝΑ φιλαράκι πηρε ενα 4αρι C μεταχειρα αγρατζουνιστο.Καλο λέει ημερα σε εξωτερικούς χώρους αλλά μέσα στο σπίτι δεν ειναι ευχαριστημενος...Δεν ξέρω...Έχει και το s6 και δεν ξέρω του φαίνεται κάπως....
Link to comment
Share on other sites

Εγώ είμαι πολύ ευχαριστημένος. Προφανώς πλέον υπάρχουν καλύτερα κινητά, αλλά δεν παύει ακόμη και τώρα να είναι πολύ καλό σε όλους τους τομείς.
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Σας έχουν έρθει το τελευταίο δίμηνο αναβαθμίσεις ασφαλείας;
Όχι, νομίζω η τελευταία είναι του Αυγούστου.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Όχι, νομίζω η τελευταία είναι του Αυγούστου.

 

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Άρα τελείωσαν οι αναβαθμίσεις οι επίσημες. Ευχαριστώ!

Will keep updating....Galaxy S out of the box 2.1 Eclair JM5 Cos,2.2.1 Froyo JS3 + SPEEDMOD KERNEL-k13c-500hz + Clockwork Mod,Slim ICS + Semaphore Kernel + JVU modem,Slim Bean 4.1.2 + Semaphore 2.6.0.s,Cyanogen 10.1 + Semaphore 2.9.23 ....10.2 etc....,Cyanogenmod 11 snapshot M4 + Neo kernel cma 415mb. :shifty:
Link to comment
Share on other sites

Τον τελευταίο καιρό έχω παρατηρήσει ότι καθυστερεί ΥΠΕΡΒΟΛΙΚΑ να ανοίξει το ενεργό σημείωμα που το έχω ρυθμισμένο να ανοίγει αυτόματα. Κάνει μετρημένα κάπου στα 23''!!! Στην αρχή νόμιζα ότι είχε απενεργοποιηθεί η μνήμη, αλλά όχι. Φυσικά δεν περιμένω 23'' για να ανοίξει, αλλά το ανοίγω χειροκίνητα με το κουμπί του spen και ανοίγει κανονικά. Βέβαια από πίσω ανοίγει αργότερα και το αρχικό ενεργό σημείωμα. Εννοείται ότι έχω κάνει τις ρυθμίσεις στην επιλογή του προγραμματιστή. Το έχει παρατηρήσει κανείς άλλος;
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Οχι, και στο C και στο F το ενεργο σημειωμα ανοιγει γυρω στα 1-2" αφου βγαλω το πενακι απο τη θηκη. Αν το βαλω μεσα και το ξαναβγαλω ανοιγει αμεσως.

Ποιες ρυθμισεις στις "επιλογες προγραμματιστη" εννοεις?

Link to comment
Share on other sites

Οχι, και στο C και στο F το ενεργο σημειωμα ανοιγει γυρω στα 1-2" αφου βγαλω το πενακι απο τη θηκη. Αν το βαλω μεσα και το ξαναβγαλω ανοιγει αμεσως.

Ποιες ρυθμισεις στις "επιλογες προγραμματιστη" εννοεις?

 

Τις ρυθμίσεις που αυξάνουν την ταχύτητα-απόκριση του κινητού. Από 1 τις ρυθμίζουμε στο 0,5. Κάτι animation ΚΤΛ.

Παρόλα αυτά σε εμένα το πρόβλημα αυτό υπάρχει, αν και δεν είναι τόσο σοβαρό αφού το ενεργοποιώ χειροκίνητα. Περίεργο παρόλα αυτά.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Τις ρυθμίσεις που αυξάνουν την ταχύτητα-απόκριση του κινητού. Από 1 τις ρυθμίζουμε στο 0,5. Κάτι animation ΚΤΛ.

Παρόλα αυτά σε εμένα το πρόβλημα αυτό υπάρχει, αν και δεν είναι τόσο σοβαρό αφού το ενεργοποιώ χειροκίνητα. Περίεργο παρόλα αυτά.

Αυτες οι ρυθμισεις απ' οτι εχω καταλαβει απλως μειωνουν τη διαρκεια των animation στις εναλλαγες οθονων στον launcher, στο κατεβασμα της κουρτινας και στα διαφορα υπομενου. Δεν βοηθα στο να φορτωνονται οι εφαρμογες γρηγοροτερα.

Αφου παντως στο κανει αυτο, δοκιμασε να βαλεις να εμφανιζεται το quick menu μολις βγαζεις το πενακι, ή ακομα και να μην κανει τιποτα. Ετσι θα σταματησει να σκαει το δευτερο quick note.

Ενω παντα γελαγα με τις διαφορες θεωρειες συνωμοσιας μεχρι τωρα, αυτο που γινεται με τα νοτε4 να πεθαινουν ξαφνικα σαν τα κοτοπουλα ή να βγαζουν συνεχομενα προβληματα ενω μεχρι τωρα ηταν τερατα αξιοπιστιας, παντα λιγο μετα τη ληξη της εγγυησης τους και την επισημη σαμσουνγκ να ζητα €370 για νεα μητρικη, μ' εχει κανει καχυποπτο. Πολυ.

Link to comment
Share on other sites

Αφου παντως στο κανει αυτο, δοκιμασε να βαλεις να εμφανιζεται το quick menu μολις βγαζεις το πενακι, ή ακομα και να μην κανει τιποτα. Ετσι θα σταματησει να σκαει το δευτερο quick note.

 

Σωστό και αυτό!

 

Παίζει με την πάροδο των χρόνων να ''κουράζεται'' το κινητό και να βαραίνει; Σε κάποιες περιπτώσεις σαν να το νοιώθω λίγο πιο βαρύ... Γενικά όμως είναι μια χαρά.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...