Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Α οκ ευχαριστω θα το δοκιμασω!! .........μολις το εκανα ολα καλα μου λεει ομως χωρα παραγωγης βιετναμ???????

 

ολα εκει φτιαχνονται!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ολα εκει φτιαχνονται!

 

Ναι ε δεν το ηξερα ολα λοιπον μου εφυγε το στρες αν ειναι original. Να ρωτησω και κατι ακομη πια ειναι η γνωμη σας για clenmaster. Και cm security? Στα αλλα κινητα που ειχα μεχρι τωρα τα ειχα βαλει.

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε δεν το ηξερα ολα λοιπον μου εφυγε το στρες αν ειναι original. Να ρωτησω και κατι ακομη πια ειναι η γνωμη σας για clenmaster. Και cm security? Στα αλλα κινητα που ειχα μεχρι τωρα τα ειχα βαλει.

 

Καλωσόρισες φίλε στην παρέα και από μένα! :)

Προσωπικά θα σε συμβούλευα να μείνεις μακριά από αυτές τις εφαρμογές όπως και πολλοί φίλοι πιστεύω εδώ μέσα...Αυτά είναι για τα μάτια του κόσμου και μόνο!Δεν κινδυνεύεις από ιούς και ούτε θες κανένα antivirus.Ποιο «καθαρή» παραμένει η συσκευή ΧΩΡΙΣ αυτά! ;)

Edited by UNEXPECTEDGR

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ολα εκει φτιαχνονται!

 

Καλωσόρισες φίλε στην παρέα και από μένα! :)

Προσωπικά θα σε συμβούλευα να μείνεις μακριά από αυτές τις εφαρμογές όπως και πολλοί φίλοι πιστεύω εδώ μέσα...Αυτά είναι για τα μάτια του κόσμου και μόνο!Δεν κινδυνεύεις από ιούς και ούτε θες κανένα antivirus.Ποιο «καθαρή» παραμένει η συσκευή ΧΩΡΙΣ αυτά! ;)

 

Και εγω νομιζω οτι ειναι ψιλοβλακειες …..δεν μπορει να καθαριζει καθε φορα 300 κα 500 mb και μετα απο λιγο να εχει παλι για καθαρισμα αλλα 400 mb .......?? Οσο για το σεκιουριτι μια δυο φορες που μου ειχαν μπει κατι ακαταλληλες σελιδες διαφημησεις εκει εκανε δουλεια τις εσβησε ολες! Τι να πω δεν ξερω ο καθενας πρατει αναλογα με το οφελος που εχει απο τετοια aps

Link to comment
Share on other sites

Ναι ε δεν το ηξερα ολα λοιπον μου εφυγε το στρες αν ειναι original. Να ρωτησω και κατι ακομη πια ειναι η γνωμη σας για clenmaster. Και cm security? Στα αλλα κινητα που ειχα μεχρι τωρα τα ειχα βαλει.

Όσο καιρό είσαι στο Android μείνε μακριά από αυτά ;)

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπαν τα παιδιά. Δεν έχει σημασία για εμένα τουλάχιστον τι λέει το antutu. Έλεος πια.

Να χαρείς την συσκευή σου και θα δεις πόσο καλύτερα θα είναι χωρίς το αγχος των αριθμών του antutu.

Και πάλι καλορίζικο

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Όπως σου είπαν τα παιδιά. Δεν έχει σημασία για εμένα τουλάχιστον τι λέει το antutu. Έλεος πια.

Να χαρείς την συσκευή σου και θα δεις πόσο καλύτερα θα είναι χωρίς το αγχος των αριθμών του antutu.

Και πάλι καλορίζικο

 

Ευχαριστω για τις συμβουλες σας ! Το κινητο μεχρι τωρα ειναι αψογο ακομη το μαθαινω βεβαια. Του πηρα θηκουλα περιμενω κσι μια αδιαβροχη + ενα τζαμακι μπροστα .......και ειμαι. ετοιμος! Πολλες λειτουργιεςεχει το ατιμο πολλα κολπα ....χαχα. που θα παει θα τα μαθω!:)

Link to comment
Share on other sites

Τίποτα το πολύπλοκο,απλά παίρνεις ένα σφουγγάρι για τα πιάτα,και με τη πράσινη πλευρά τρίβεις όσο πιο απαλά γίνετε το κομμάτι του πλαισίου που γυαλίζει..χάνει λίγο τη γυαλάδα του,αλλά κατά τη γνώμη μου έτσι φαίνεται πολύ ομορφότερο ειδικά στο χρυσό..είχα δει κάποιες φώτο από το xda κι επειδή μου την έδινε στα νεύρα,κινητό 3 ωρών να έχει σημαδάκι πάνω πάνω κιόλας είπα να το δοκιμάσω προσεκτικά,αφού υπήρχαν πολλά θετικά σχόλια στο xda..κι όντως δούλεψε εκπληκτικά και στο δικό μου...μόνα να προσέχεις: ΑΠΑΛΑ!!!

 

Φιλε προφανώς αναφέρεσαι σε γδάρσιμο στο πλαίσιο και όχι στην οθόνη. Για την οθονη ξερεις κάποιο κόλπο?

Link to comment
Share on other sites

Φιλε προφανώς αναφέρεσαι σε γδάρσιμο στο πλαίσιο και όχι στην οθόνη. Για την οθονη ξερεις κάποιο κόλπο?

Ναι ναι αναφέρομαι στα γυαλιστερά κομμάτια μετάλλου,που είναι diamond cut, δυστυχώς για την οθόνη δεν έχω διαβάσει κάτι αξιόπιστο..

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ανεβάζεις μια φωτογραφία να δούμε από περιέργεια πως είναι. Αν και δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω. Πάντως στο μαύρο εγώ δεν παρατηρώ καθόλου σημάδια. Φυσικά το χω σε θήκη μετά την πρώτη βδομάδα
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για τις συμβουλες σας ! Το κινητο μεχρι τωρα ειναι αψογο ακομη το μαθαινω βεβαια. Του πηρα θηκουλα περιμενω κσι μια αδιαβροχη + ενα τζαμακι μπροστα .......και ειμαι. ετοιμος! Πολλες λειτουργιεςεχει το ατιμο πολλα κολπα ....χαχα. που θα παει θα τα μαθω!:)

 

Να ρωτήσω και κάτι άλλο ?Η εάν είναι συνέχεια πάνω από 2.15 τι φταίει? Όλη η ραμ εάν είναι 2.7?

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω και κάτι άλλο ?Η εάν είναι συνέχεια πάνω από 2.15 τι φταίει? Όλη η ραμ εάν είναι 2.7?

 

Τίποτα δεν συμβαίνει, έτσι δουλεύει. Κι εμένα αυτή τη στιγμή που σου γράφω είναι στο 2,3. Δεν νιώθει, δεν καταλαβαίνει τίποτα. Μην κοιτάς την ram άστο να λειτουργεί αυτό όπως ξέρει. Μην βάλεις ούτε clean master ούτε κάποιο antivirus μόνο κακό του κάνεις. ;)

Link to comment
Share on other sites

Σας καλωσορίζω λιπών πριν από λίγο έγινα κάτοχος το note 4 σμ-ν910c μοντέλο υπαρχή κατή πού πρεπι να κάνω τώρα στην αρχή ι κάτι πού πρεπι να ξέρω..? πρώην κάτοχος S3 ευχαριστώ :)
Link to comment
Share on other sites

Σας καλωσορίζω λιπών πριν από λίγο έγινα κάτοχος το note 4 σμ-ν910c μοντέλο υπαρχή κατή πού πρεπι να κάνω τώρα στην αρχή ι κάτι πού πρεπι να ξέρω..? πρώην κάτοχος S3 ευχαριστώ :)

Να ξέρεις ότι είναι πύραυλος γιαυτό μην τρέχεις πολύ μην σε γράψουν :D:D

Αντε καλορίζικο...

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δεν ανεβάζεις μια φωτογραφία να δούμε από περιέργεια πως είναι. Αν και δεν υπάρχει περίπτωση να το κάνω. Πάντως στο μαύρο εγώ δεν παρατηρώ καθόλου σημάδια. Φυσικά το χω σε θήκη μετά την πρώτη βδομάδα

Ευχαρίστως να ανέβαζα παιδιά, αλλά αυτό το καιρό είμαι σε μετακόμιση και δεν έχω ούτε σταθερό ίντερνετ ούτε κάποια καλή κάμερα για να το τραβήξω.. με τη πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω μερικές (έχω το χρυσό). Υπάρχουν αρκετές πάντως στο xda αν θέλετε να πάρετε μια ιδέα. Εγώ το χρησιμοποιώ ολόγυμνο, και για τη μεταφορά έχω μια θήκη πουγκί. Σημάδια δε θα δεις πάρα μόνο αν πέσει έντονο φως κατ ευθείαν στο diamond cut, ο ήλιος πχ..

Edited by tzin1
Link to comment
Share on other sites

Ευχαρίστως να ανέβαζα παιδιά, αλλά αυτό το καιρό είμαι σε μετακόμιση και δεν έχω ούτε σταθερό ίντερνετ ούτε κάποια καλή κάμερα για να το τραβήξω.. με τη πρώτη ευκαιρία θα ανεβάσω μερικές (έχω το χρυσό). Υπάρχουν αρκετές πάντως στο xda αν θέλετε να πάρετε μια ιδέα. Εγώ το χρησιμοποιώ ολόγυμνο, και για τη μεταφορά έχω μια θήκη πουγκί. Σημάδια δε θα δεις πάρα μόνο αν πέσει έντονο φως κατ ευθείαν στο diamond cut, ο ήλιος πχ..

 

δώσε μας άνθρωπέ μου το link......

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ξαφνικά εδώ και κανά μήνα το mail δεν κάνει αυτόματη συγχρονισμό. Πρέπει να το κάνω χειροκίνητα και είναι εντελώς σπαστικό.

Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει;

Πώς ρυθμίζουμε τον αυτόματο συγχρονισμό;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους.

Ξαφνικά εδώ και κανά μήνα το mail δεν κάνει αυτόματη συγχρονισμό. Πρέπει να το κάνω χειροκίνητα και είναι εντελώς σπαστικό.

Έχει κανείς καμιά ιδέα τι μπορεί να φταίει;

Πώς ρυθμίζουμε τον αυτόματο συγχρονισμό;

Θεωρώ πως το έχεις αλλά ας το πω.

Αυτό το έχεις ανοικτό?

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

δώσε μας άνθρωπέ μου το link......

 

Google βρε παιδιά, google... Να πάρε εδώ μια ιδέα,δες προς το τέλος της σελίδας: http://forum.xda-developers.com/note-4/general/how-to-remove-scratches-galaxy-note-4-t2984322/page2

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα στο forum. Αγόρασα και εγώ το τηλέφωνο πριν από 1 εβδομάδα, και σήμερα έτρεξα αυτό που προτείνει ο kostashark...

 

κανε εγκατασταση αυτο εδω και δες τα παντα ;) https://play.google.com/store/apps/details?id=org.vndnguyen.phoneinfo

 

αλλά μου δείχνει headset connect=6 ενώ δεν έχω συνδέσει ποτέ ακουστικά.

Η συσκευασία ήταν σφραγισμένη όταν το πήρα. Τι σημαίνει αυτό το 6? κάποιος είχε καταφέρει να το ανοίξει να το χρησιμοποιήσει και το ξανασφράγισε?

Επίσης κάτι άλλο παράξενο είναι ότι εμένα το τηλέφωνο είχε μέσα την 5.0.1 Δεν χρειάστηκε να την περάσω εγώ όπως βλέπω ότι κάνατε οι περισσότεροι εδώ μέσα.

Καμμιά ιδέα?

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα στο forum. Αγόρασα και εγώ το τηλέφωνο πριν από 1 εβδομάδα, και σήμερα έτρεξα αυτό που προτείνει ο kostashark...

 

 

 

αλλά μου δείχνει headset connect=6 ενώ δεν έχω συνδέσει ποτέ ακουστικά.

Η συσκευασία ήταν σφραγισμένη όταν το πήρα. Τι σημαίνει αυτό το 6? κάποιος είχε καταφέρει να το ανοίξει να το χρησιμοποιήσει και το ξανασφράγισε?

Επίσης κάτι άλλο παράξενο είναι ότι εμένα το τηλέφωνο είχε μέσα την 5.0.1 Δεν χρειάστηκε να την περάσω εγώ όπως βλέπω ότι κάνατε οι περισσότεροι εδώ μέσα.

Καμμιά ιδέα?

 

Don't worry ειναι οι δοκιμασίες από το εργοστάσιο αυτά όλοι τόσο είχαμε ! Τώρα για την 5.0.1 είναι γιατί το πήρες τώρα και ήταν ανααθισμενο ήδη εμείς το έχουνε μήνες οι περισσότεροι τουλάχιστον

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και από εμένα στο forum. Αγόρασα και εγώ το τηλέφωνο πριν από 1 εβδομάδα, και σήμερα έτρεξα αυτό που προτείνει ο kostashark...

 

 

 

αλλά μου δείχνει headset connect=6 ενώ δεν έχω συνδέσει ποτέ ακουστικά.

Η συσκευασία ήταν σφραγισμένη όταν το πήρα. Τι σημαίνει αυτό το 6? κάποιος είχε καταφέρει να το ανοίξει να το χρησιμοποιήσει και το ξανασφράγισε?

Επίσης κάτι άλλο παράξενο είναι ότι εμένα το τηλέφωνο είχε μέσα την 5.0.1 Δεν χρειάστηκε να την περάσω εγώ όπως βλέπω ότι κάνατε οι περισσότεροι εδώ μέσα.

Καμμιά ιδέα?

 

Και μενα φιλε μ ουτε μια βδομαδα το χω και γραφει 6 φορες οτι εχουν συνθεδει τα ακουστικα ενω δεν τα χω βαλει ακομα και out of the box ειχε την 5.0.1

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο,έβγαλα το κινητό από την ασύρματη φόρτιση,,και είδα ένα κόκκινο εικονίδιο,που έγραφε ότι το τηλέφωνο είχε αποκτήσει θερμοκρασία 40.8°C.Γνωρίζοντας ότι σήμερα κάνει ζέστη,πως το βλέπετε αυτό;:confused:

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Πριν λίγο,έβγαλα το κινητό από την ασύρματη φόρτιση,,και είδα ένα κόκκινο εικονίδιο,που έγραφε ότι το τηλέφωνο είχε αποκτήσει θερμοκρασία 40.8°C.Γνωρίζοντας ότι σήμερα κάνει ζέστη,πως το βλέπετε αυτό;:confused:

Δεν μου έχει εμφανιστεί ποτέ. Σήμερα στο αμαξι έγραψε 41 βαθμούς και δεν το είδα αυτό που λες.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...