Jump to content

Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)


StratosGR
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδιά πια έκδοση της 5.1.1 έχετε;;; Από ότι κατάλαβα δεν έχουμε όλοι την ίδια. Πχ εγώ έχω την Ν910CXXU1COH4 και είμαι ΟΚ.

 

Και εγώ αυτήν έχω.Όλα ok και σε μένα...Για το αποτύπωμα που λένε κάποιοι φίλοι ότι έχουνε κάποια θέματα δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ και ούτε πρόκειται...Γενικά είναι ένα καλό update σε σχέση με την 5.0.1 και έχει βελτιώσει πολύ την συσκευή... ;)

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 6,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Και εγώ αυτήν έχω.Όλα ok και σε μένα...Για το αποτύπωμα που λένε κάποιοι φίλοι ότι έχουνε κάποια θέματα δεν το έχω δοκιμάσει ποτέ και ούτε πρόκειται...Γενικά είναι ένα καλό update σε σχέση με την 5.0.1 και έχει βελτιώσει πολύ την συσκευή... ;)

Το αποτύπωμα ούτε και εγώ το έχω δοκιμάσει μια που είδα από την αρχή ότι έχει θέμα και ούτως ή άλλως το κλείδωμα δεν το χρησιμοποιώ γιατί με εκνευρίζει να το ξεκλειδώνω όλη την ώρα.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πια έκδοση της 5.1.1 έχετε;;; Από ότι κατάλαβα δεν έχουμε όλοι την ίδια. Πχ εγώ έχω την Ν910CXXU1COH4 και είμαι ΟΚ.

 

Κι εγώ το ίδιο έχω.Είναι Ουγγαρίας.

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω αν είναι το κατάλληλο θέμα να το ρωτήσω..

Σκέφτομαι να αγοράσω την έκδοση C ,οχι την edge , (σε άσπρο αν παίζει κάποιο ρόλο) .

 

 

Δεν μας μπέρδεψες μην αγχώνεσαι. Υπάρχει αλλου μεριά για ερωτησεις αλλα κ εδώ θα σε βοηθήσουμε αφου ξέρουμε :-) Πάρτο με κλειστά ματια θα σου βγάλει εύκολα 2 με 3 χρόνια εφόσον το προσέχεις και δεν έχει θέμα απτο εργοστάσιο αλλα για αυτό έχει και 2χρόνια εγγυηση. Και γω σε ασπρο το έχω δεν παίζει καποιο ρόλο.. Ναι το c να πάρεις. Μακάρι να το κρατούσα και γω 3 -4 χρόνια αν άντεχα τα πουλάω πολυ σύντομα χωρίς να τα χαρώ καθόλου.

 

Σ ευχαριστω πολυ για την απαντηση σου.. Κοιτα εχω μπει στο διλλημα , S6 ή νοτε 4 :/ Δες κ το τοπικ ..:worry: ευχαριστω κ παλι !

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=6319707#post6319707

:superman:
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδια.. Γρήγορη ερωτηση...Πως απενεργοποιουμε το fast charging ? Επίσης έχει παρατηρήσει κανείς ότι που και που του έχει delay ή lockscreen ?δλδ να πατάς το κουμπί και να ανοίγει ή οθόνη μετά από 2 δευτρλπτα

 

Note 4 c coi4 πολωνική καθαρή εγκατάσταση

Link to comment
Share on other sites

Καλιμερα φιλε πας ριθμησις.σιστιμα.μπαταρια και ριθμησις μπαταριας πανω δεξια σε εχη τιν επιλογη

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλιμερα φιλε πας ριθμησις.σιστιμα.μπαταρια και χριση μπαταριας πανω δεξια σε εχη τιν επιλογη

Link to comment
Share on other sites

Καλιμερα φιλε πας ριθμησις.σιστιμα.μπαταρια και ριθμησις μπαταριας πανω δεξια σε εχη τιν επιλογη

 

----- προσθήκη μηνύματος 93 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλιμερα φιλε πας ριθμησις.σιστιμα.μπαταρια και χριση μπαταριας πανω δεξια σε εχη τιν επιλογη

Πωωω γκαβομαρα είσαι και ο πρώτος :)

Link to comment
Share on other sites

Πωωω γκαβομαρα είσαι και ο πρώτος :)

Όσο για το άλλο που ρώτησες, στην Πολωνική 5.1.1 αλλά και στην προηγούμενη 5.0.1 ποτέ δεν μου έχει τύχει η παραμικρή καθυστέρηση.

Ηρακλής!

___________________________________________

iPhone 12 Pro Max pacibic blue

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μετά την τελευταία αναβάθμιση σε 5.1.1 και μετά από Hard Reset, στο Antutu έχω σκορ 40k από εκεί που είχα 54k. Τη μεγαλύτερη πτώση την είχε το 3d Performance που από 15000 πήγε στις 7000. Υπάρχει κάποιο πρόβλημα με το νέο Update? Το παρατήρησε κανείς άλλος;
Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε το δοκιμασα τορα προτι φορα και επιασα 52603. Δεν ξερο τι να σε πο...

Είσαι στην 5.1.1? Έχεις περάσει και το Update των 69MB?

 

Thanks

Link to comment
Share on other sites

Εγω φιλε το δοκιμασα τορα προτι φορα και επιασα 53066. Δεν ξερο τι να σε πο... δεν ξερο καν αν και το δικο μου ειναι καλο απλα ειπα να αναφερο το νουμερο μιπος και εγω εχω θεμα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 46 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Ναι φιλε και στα 2 ναι με καθαρι ενγατασταση

Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τα σκορ. Με την καινούργια αναβάθμιση στην όλη εμπειρία χρήσης είστε καλύτερα ή χειρότερα;
Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Πέρα από τα σκορ. Με την καινούργια αναβάθμιση στην όλη εμπειρία χρήσης είστε καλύτερα ή χειρότερα;

Πιο σβέλτο είναι σίγουρα.

Link to comment
Share on other sites

Πιο σβέλτο είναι σίγουρα.

 

 

Ωραία επειδή το ξερω ότι πάει σφαίρα το εργαλείο μην μπαίνεις στη διαδικασία να δεις τα σκορ. Απλά νούμερα ειναι και τίποτα παραπάνω.

Γνώμη μου πάντα απλά χάνεις την ουσία έτσι. Ας βγάζει και 20000 αν πάει καλα δεν με απασχολεί.

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Ωραία επειδή το ξερω ότι πάει σφαίρα το εργαλείο μην μπαίνεις στη διαδικασία να δεις τα σκορ. Απλά νούμερα ειναι και τίποτα παραπάνω.

Γνώμη μου πάντα απλά χάνεις την ουσία έτσι. Ας βγάζει και 20000 αν πάει καλα δεν με απασχολεί.

Δεν με νοιάζει το σκορ με αυτή την έννοια. Με νοιάζει μην κουτσουρεψαν τις επιδόσεις στα γραφικά με κάποιο νέο bug. Πχ να τρέχει στη μισή συχνότητα η gpu.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε και εμένα χθες η μικρή αναβάθμιση των 95 mb σε Βουλγάρικο. Είδατε τίποτε νέο με αυτήν; Δεν διαπίστωσα κάτι διαφορετικό πουθενά έως τώρα. Μπαταρία στα ίδια εκ πρώτης όψεως. Πλέον έχω όπως και εσείς φαντάζομαι την COI4. Edited by topet
Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Στα Ουγγαρίας δεν έχει εμφανιστεί η τελευταία μικρή αναβάθμιση, σωστά;
Link to comment
Share on other sites

εχω παρατηρήσει οτι εαν απενεργοποιησω την γρηγορη φορτιση , η μπαταρια μου κραταει περισσοτερο ... ισχυει
Link to comment
Share on other sites

εμενα παλι δεν μου εχει ερθει τπτ στο Ουγγαρικο που εχω καμια ενημερωση μετα την 5.1.1!Εχουν αναφερει τελικα τπτ για το ποτε θα παρουμε Μ ; νομιζω πως θα παρουμε ετσι δεν πεφτω εξω;
Link to comment
Share on other sites

νομιζω πως θα παρουμε ετσι δεν πεφτω εξω;

 

Δεν ρωτάνε τ'αυτονόητα :lol:

Πιστευώ αρχές γενάρη θα εμφανιστούν οι πρώτες rom για σας του note 4.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ρωτάνε τ'αυτονόητα :lol:

Πιστευώ αρχές γενάρη θα εμφανιστούν οι πρώτες rom για σας του note 4.

 

αχαχα καλα εγω ολα τα περιμενω απο την σαμη πλεον! μεχρι να δω κατι επισιμο δικο της δεν πιστευω τπτ! αυτη η εταιρια ειναι ολο εκπληξεις σε κανει να μην βαριεσαι ποτε.....λοοολ

Link to comment
Share on other sites

αχαχα καλα εγω ολα τα περιμενω απο την σαμη πλεον! μεχρι να δω κατι επισιμο δικο της δεν πιστευω τπτ! αυτη η εταιρια ειναι ολο εκπληξεις σε κανει να μην βαριεσαι ποτε.....λοοολ

 

Για όλα είναι ικανή αλλά όχι και γι' αυτό :lol:

Νote 4/edge θα την πάρουν σίγουρα, το θέμα είναι το πότε & το βασικότερο τι υλοποίηση θα δούμε.

Στην 5.1.1 τα πήγε πολύ καλά, για να τα λέμε όλα, ελπίζω να μην χαλάσει κάτι/να διορθώσει ότι έχει μείνει(lag σε ενεργή σημείωση) & να δώσει στοιχεία από s6 & note 5. (καθώς έχει κάνει πολύ καλή δουλειά & είναι κρίμα να μην την απολαμβάνουν και οι προγενέστερες συσκευές.)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy Note 4 Exynos 5433 (SM-N910C)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...