Jump to content

Coming Soon (Upcoming Movies)


UnReaL
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Αρχικό Μήνυμα από τον Nantia

 

ΣΤΙΣ 17 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ ΑΝΑΜΕΝΕΤΑΙ Ο "ΑΡΧΟΝΤΑΣ ΤΩΝ ΔΑΧΤΥΛΙΔΙΩΝ, Η ΕΠΙΣΤΡΟΦΗ ΤΟΥ ΒΑΣΙΛΙΑ" ΤΟ ΤΡΙΤΟ ΚΑΙ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΜΕΡΟΣ ΤΗΣ ΤΡΙΛΟΓΙΑΣ ΤΟΥ ΤΟΛΚΙΝ.... ΑΝΥΠΟΜΟΝΩ!!! ΕΙΜΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΡΕΛΛΗ Μ'ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΚΙ ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΙ ΑΛΛΟΙ ΣΑΝ ΕΜΕΝΑ! ΠΟΛΛΟΙ ΔΙΣΠΙΣΤΟΙ, ΑΣ ΔΟΥΝ ΤΟ ΕΠΟΣ ΚΙ ΥΣΤΕΡΑ ΝΑ ΚΡΙΝΟΥΝ. Ο ΤΟΛΚΙΝ ΜΕ ΤΗ ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥ ΑΡΧΟΝΤΑ ΠΕΡΝΑ ΚΑΠΟΙΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΔΙΟΤΙ Ο ΙΔΙΟΣ ΕΖΗΣΕ ΤΟΝ ΠΑΓΚΟΣΜΙΟ ΠΟΛΕΜΟ ΚΙ ΟΤΑΝ ΑΡΧΙΣΕ Η ΣΥΓΓΡΑΦΗ ΤΟΥ, ΠΟΛΕΜΟΥΣΕ.ΤΟ HOBBITON, ΤΟ ΗΡΕΜΟ ΚΙ ΑΠΟΚΟΣΜΟ ΧΩΡΙΟΥΔΑΚΙ ΣΤΗΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΟΤΗΤΑ ΠΕΡΙΓΡΑΦΕΙ ΤΟ ΧΩΡΙΟ ΠΟΥ ΖΟΥΣΕ ΕΚΕΙΝΟΣ.ΤΟ ΑΠΟΛΥΤΟ ΚΑΚΟ ΕΝΣΑΡΚΩΜΕΝΟ ΣΤΟ ΣΑΟΥΡΟΝ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΑ ΤΟΝ ΠΟΛΕΜΟ ΤΟΥ, ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΑΚΟ ΠΟΥ ΕΖΗΣΕ Ο ΙΔΙΟΣ ΣΑ ΣΤΡΑΤΙΩΤΗΣ.ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΑ ΕΡΓΑ ΤΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ "HOBBIT", TO "HISTORY OF MIDDLE-EARTH", TO "SILMARILLION" KAI TO "UFINISHED TALES OF MIDDLE-EARTH AND NUMENOR ΠΟΥ ΙΣΩΣ ΓΥΡΙΣΤΟΥΝ ΚΙ ΑΥΤΑ ΚΑΠΟΤΕ ΣΕ ΤΑΙΝΙΑ. ΑΞΙΖΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΤΟΥΝ. ΔΥΣΚΟΛΑ, ΑΛΛΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΒΑΖΟΥΝ ΣΤΟ ΚΛΙΜΑ.

 

 

ΠΟΠΟΠΟ τι μου θύμησες τώρα...

 

πριν κανένα ενάμιση χρόνο όταν το πρώτο βγήκε, και εγώ μελέτησα το θέμα.... Πράγματι στο συγγραφικό του έργο ο Τολσκι μεταφέρει πολλά μυνήματα, και μάλιστα με ένα μαγικό τρόπο. Βασικοί ήρωες τα ΗΟΒΒΙΤS, οι συγχωριανοί του κατά κάποιο τρόπο. Και το χωριό στο LORD OF THE RINGS, καθώς και στο MIDDLE EARTH είναι το χωριό όπου μεγάλωσε ο ίδιος και με τα χρόνια καταστράφικε, αφού απειλείτο από το κακό - η τεχνολογία, ο πόλεμος κτλ....

 

 

:!: :)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,9χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το επίσημο trailer του ROTK είναι διαθέσιμο από σήμερα στο επίσημο site της τριλογίας (http://www.lordoftherings.net/trailer_rotk/index.html ) σε μεγέθη για όλα τα γούστα (εγώ πάντως κατεβάζω την large version κι ας αναστενάζει το 56άρι μοντεμάκι μου :cool: ) Ας ήταν αύριο 17 Δεκεμβρίου...

 

EDIT: ΜΗΝ κατεβάσετε το large zip γιατί είναι προβληματικό και δεν ανοίγει... 26 ΜΒ και 1:30 ώρα downloading για το τίποτα :mad: Καλύτερα να χρησιμοποιήσετε αυτό το απευθείας link με κάποιον download manager: http://progressive2.stream.aol.com/newline/gl/newline/lordoftherings/ReturnOfTheKing/returnoftheking_nl480_dl.mov

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά για δέστε αυτο !

Πρώτη φωτογραφία απο την στολή της halle berry στην ταινία CATWOMAN...αυτο που έλεγα εγώ πρίν.... :D Δεν μου αρέσει εμένα πάρα πολύ η στολή της. Στον ρόλο να δούμε πώς θα τα πάει :rolleyes:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον TT13

 

Το επίσημο trailer του ROTK είναι διαθέσιμο από σήμερα στο επίσημο site της τριλογίας (http://www.lordoftherings.net/trailer_rotk/index.html ) σε μεγέθη για όλα τα γούστα (εγώ πάντως κατεβάζω την large version κι ας αναστενάζει το 56άρι μοντεμάκι μου :cool: ) Ας ήταν αύριο 17 Δεκεμβρίου...

 

Τέλειο το trailer! Σου δημιουργεί αίσθηση προσμονής! Πολύ ωραίο! Ανατρίχιασα όταν το βλεπα... :happy: :cool:

 

Αρχικό Μήνυμα από τον TT13

EDIT: ΜΗΝ κατεβάσετε το large zip γιατί είναι προβληματικό και δεν ανοίγει... 26 ΜΒ και 1:30 ώρα downloading για το τίποτα :mad: Καλύτερα να χρησιμοποιήσετε αυτό το απευθείας link με κάποιον download manager: http://progressive2.stream.aol.com/newline/gl/newline/lordoftherings/ReturnOfTheKing/returnoftheking_nl480_dl.mov

 

Eγώ κατέβασα αυτή την έκδοση που λες την λαρτζ και μου έπαιζε μια χαρά! Πολύ καλή ποιότητα! Άξιζε την αναμονή!

Link to comment
Share on other sites

Το 2005 αναμένεται να δούμε και πάλι το Ράσελ Κρόου ντυμένο Μονομάχο.

Η συνέχεια της επιτυχημένης ταινίας που σάρωσε τα ταμεία και απέσπασε τα Οσκαρ Καλύτερης Ταινίας αλλά και Πρώτου Ανδρικού Ρόλου για το Ράσελ Κρόου,αναμένεται στις αίθουσες το καλοκαίρι του 2005,υπό τη σκηνοθετική καθοδήγηση του Ρίντλευ Σκοτ.Οι υπόλοιποι ηθοποιοί που θα πλαισιώσουν τον Κρόου δεν έχουν βρεθεί ακόμα,ενώ οι πρώτες πληροφορίες αναφέρουν ότι θα παρουσιαστεί ένα υπερθέαμα πολύ ανώτερο του πρώτου φιλμ,με εντυπωσιακές σκηνές μάχης στο Κολοσσαίο της Ρώμης.

 

Πηγή : Videorama view

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nelly

 

ενώ οι πρώτες πληροφορίες αναφέρουν ότι θα παρουσιαστεί ένα υπερθέαμα πολύ ανώτερο του πρώτου φιλμ,με εντυπωσιακές σκηνές μάχης στο Κολοσσαίο της Ρώμης.

 

Πηγή : Videorama view

 

 

Θα πάρουν φωτιά οι υπολογιστές πάλι :p :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

re paidia ti leme twra?o russell den pethane sto telos ths prwths tainias?ektos kai an paei sto paradeiso o opoios apeileitai apo ton diavolo kai o russell analavei na ton skotwsei...lol

Link to comment
Share on other sites

καλο ειναι αλλα νομιζω δεν αξιζε τον ντορο που δημιουργησε

δες το παντως

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Eμένα πάντως ηλίθια μου φάνηκε η ταινεία του Μονομάχου η πρώτη και παρόλο που δεν την είδα πήρε τόσα βραβεία αλλά απο την άλλη δεν με τραβάει να την δω...εκτός και αν την πάρω σε dvd και δώ τί ταινία είναι αυτή που όλοι συζητούσαν και κέρδισε τόσα βραβεία! :rolleyes:
Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

για τα oscar μην δινεις ιδιατερη σημασια

εχουν χασει την αξια τους εδω και πολυ καιρο

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον xraysr0x

 

Eμένα πάντως ηλίθια μου φάνηκε η ταινεία του Μονομάχου η πρώτη και παρόλο που δεν την είδα πήρε τόσα βραβεία αλλά απο την άλλη δεν με τραβάει να την δω.

Δες την πρώτα και μετά να την κρίνεις ;)

Και εγώ έτσι έλεγα αλλά η ταινία είναι φανταστική!

Τώρα για το 2 όλο και κάποιον τρόπο θα βρούνε να ξαναζωντανέψουν τον Κρόου (πώς λεγόταν στην ταινία?Maximos?).Περιμένουμε με αγωνία...

Επιτρέπεται 1 εικόνα όχι μεγαλύτερη από 420 X 150 pixels και όχι μεγαλύτερη από 16K.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον Reginald

 

Δες την πρώτα και μετά να την κρίνεις ;)

Και εγώ έτσι έλεγα αλλά η ταινία είναι φανταστική!

Τώρα για το 2 όλο και κάποιον τρόπο θα βρούνε να ξαναζωντανέψουν τον Κρόου (πώς λεγόταν στην ταινία?Maximos?).Περιμένουμε με αγωνία...

 

 

Για να το λές....Θα το πάρω τότε όταν βρώ την ευκαιρία σε dvd και θα το δω! :rolleyes: αν και δέν πάω πολύ αυτού του είδους τις ταινίες :lol:

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away..
Link to comment
Share on other sites

Eμένα μου άρεσε πολύ η συγκεκριμένη ταινία και τα άξιζε τα όσκαρ :)

Εγραψα αυτό ακριβως που γράφει το περιοδικό,ο Ράσελ είχε κλειστό το κινητό για να τον ρωτήσω :p

Πάντως ελπίζω να παίξει και στο 2ο - θα δέιξει ο καιρός ;)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

λοιπον παιδια απ'οτι εχο διαβασει σε περιοδικα η 2η συνεχεια του Μονομαχου θα παρουσιαζει τον Russell Crowe ως μονομαχο σε νεαρη ηλικια Δηλαδη πριν απο την πρωτη ταινια Τωρα ακριβος πως θα ειναι η υποθεση δεν θυμαμαι

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:lEYIzMDZH05CHM:http://www.boston.com/ae/movies/blog/surfer.gif

 

SuRf to the EdGe!!!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον SuRfeRCy

 

λοιπον παιδια απ'οτι εχο διαβασει σε περιοδικα η 2η συνεχεια του Μονομαχου θα παρουσιαζει τον Russell Crowe ως μονομαχο σε νεαρη ηλικια Δηλαδη πριν απο την πρωτη ταινια Τωρα ακριβος πως θα ειναι η υποθεση δεν θυμαμαι

 

 

Θα χρειαστεί να χάσει πολλά κιλάκι ο ομολογουμένως μεγάλος αυτός ηθοποιός.. :blink:

Link to comment
Share on other sites

Δε νομίζω να έχει ιδιαίτερο πρόβλημα!

Ας θυμηθούμε το "The Insider" .. αγνώριστος ;)

Μα που ξέρεις, μπορεί,

να ταξιδέψουμε μια μέρα ή μια νύχτα μαζί.

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (siemens s55: SIE-S55/16 UP.Browser/6.1.0.5.c.4 (GUI) MMP/1.0)

 

re paidia pws to ksexasa?to 2005perimenoume thn kinhmatografikh metafora enos apo ta kalytera biblia twn teleytaiwn xronwn...

kai gia osous den katalaban akoma milaw gia to biblio tou paolo coelio "o alxhmisths".

..

thn eythinh gia thn eggrafh tou senariou alla kai thn skhnothesia exei analabei o laurence fishburne o opoios tha katexei kai ton prwtagwnistiko rolo...

anamenoume loipon...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από τον nelly

 

Δε νομίζω να έχει ιδιαίτερο πρόβλημα!

Ας θυμηθούμε το "The Insider" .. αγνώριστος ;)

 

 

Nαι όμως ισχύει το "εύκολα τα βάζεις, δύσκολα τα χάνεις..."

Και στο insider απλά πήρε μερικά που απ'ότι βλέπω στο trailer της καινούριας του ταινίας τα διατηρεί σαν καινούρια. :p :whistle:

Link to comment
Share on other sites

αααχχχχ. θα μας πεσουν τα μαλλια

καλα ειπα δεν θα αφησιυν τιποτα

για δειτε τι ετοιμαζουν:

εδω

http://briefcase.pathfinder.gr/download/WilliamBlake/18998/362856/0/d.jpg
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...