Jump to content

Ρ910: Ερωτήσεις και προβλήματα μόνο


bill_viper
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπόν έχουμε και λέμε στα tab των ονομάτων όταν πατάς το ΚΛΜ σου βγαίνει μόνο το ΚΛ το Μ είναι στο ΝΞΟ.Γνωστο πρόβλημα από το P900.Τo bluetooth όταν στείλει ένα αρχείο μετά δεν στέλνει τίποτα άλλο και θέλει RESET το κινητό.Όταν κάνεις συγχρονισμό με OUTLOOK 2003 γράφονται διπλές εγγραφές στο κινητό,έχω κάνει όλους τους συνδιασμούς και τίποτα.Γενικώς δεν δουλεύει τόσο καλά όσο το P900. Έχει κανένας ίδεα για κάποια λύση σε όλα αυτά. R3A04 το λογισμικό. Thanks in advance.
στης επιλογες του συχρονισμου θα τσεκαρεις την επιλογη keep all items in phone overide items in computer μονο ετσι δεν θα εχεις διπλες καταχωισεις.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

παιδια υπαρχει περιπτωση το κινητο να κολαει καμμια φορα και να φταιει το θεμα; :confused: :confused:
οχι. αλλα ολα ειναι πιθανα.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Na sas kalhsperisw kat'arxas kai na ekfrasw thn xara mou pou eimai ki egw enas katoxos tou P910 , meta apo polla xronia xrhshs apoklhstika Nokia kinhtwn , apofasisa telika na alaxw .An kai den mou vghke apo thn arxh se kalo dioti to prwto P910 pou phra htan provlhmatiko kai arxhse na kleinei apo thn deyterh mera , kai afou to phga gia anavathmish sthn ericsson , kai ta epexe teleios , apaithsa na mou dwsoun kainourgrio , sthn arxh upirxan kapoies antidraseis apo merous tous alla telika ta katafera . Na doume loipon pws tha exelixthei h katastash an kai apo oti exw diavasei edw einai kinhto pou spania parousiazei provlhma
Link to comment
Share on other sites

επιστροφη ξανα στο p-910 forum μετα απο πολλες αλλαγες κινητων επιστρεψα ξανα στο ενα και μοναδικο smartphone

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Exei paratirisei kaneis kathisterisi sti metafora k leipsi dedomenwn sto P910 i eimai o monos? :worry:
γενικα ειναι λιγο πιο αργο απο το ρ800/900 αλλα δεν ενοχλει ιδιατερα.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Exei paratirisei kaneis kathisterisi sti metafora k leipsi dedomenwn sto P910 i eimai o monos? :worry:

μια ερωτηση πως ξεκλειδωνω το smartmovie εχει και αρχειο app αλλα πως το βαζω για ξεκλειδωμα?επισης ο converter του pc χρειαζεται κι αυτος κωδικο τι να κανω

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Ligo i arketa pio polu? Dld se sxesi me P900 mou kanei to diplasio xrono. Na to steilw na to koitaksoun? Giati mou petagontai kati filoi me v800 k mou tin lene k ta pernw!
αστους να λενε,μακαρι να το ειχαν και αυτοι, αλλα εχω ακουσει και εγω πολλα. απο τους γυρο μου η ημιμαθεια ειναι χειροτερη απο την αμαθεια.....
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

καποια απαντηση?

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

μια ερωτηση πως ξεκλειδωνω το smartmovie εχει και αρχειο app αλλα πως το βαζω για ξεκλειδωμα?επισης ο converter του pc χρειαζεται κι αυτος κωδικο τι να κανω

 

 

Αν καταφέρεις και ξεκλειδώσεις το smartmovie τότε μέσα στο τηλέφωνο (menu smartmovie-ξεκλείδωμα μετατροπέα) καταχωρείς τον αριθμό που έχει η εφαρμογή στο pc και σου παράγει έναν αριθμό που την ξεκλειδώνει και δε σου βγάζει εκείνο το 'sample' στις ταινίες. Λάβε υπόψη σου ότι αυτά συμβαίνουν με αγορασμένη εφαρμογή η οποία ξεκλειδώνει με βάση το κλειδί που σου στέλνουν σε συνδυασμό με το ΙΜΕΙ κινητού.....

Ελπίζω να βοήθησα

Λέω "ΟΧΙ" στα greeklish !!!!
Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος του P910i απο την δευτέρα , το πείρα στο ΤΙΜ70 στο προνομοιακο παγιο (πανω απο 1 χρονο) στην τιμη 440 (συμπεριλαμβανομενου ΦΠΑ 13%). Προηγουμένος είχα Νοκια 3650. Φυσικά καμία σχεση το ενα με το αλλο. Ποιότητα αυτο ειναι που το χαρακτηριζει. Made in France λεει παιδια ! Ουτε Lacoste να επερνα :)

 

Δεν εχει το ΤΙΜ imagine μεσα στο δικο μου p910i και αυτο ηταν μια ευχαριστη εκπληξη μπορω να πω. Απο την αλλη διαπιστωνω οτι υπαρχει μικροτερη ποσοτητα εφαρμογων για το κινητο μας σε σχεση με το symbian60 για νοκια , αλλα ελπιζω να φτιαξει αυτο.

 

Αποροία 1η με ποια Bluetooth handsfree εχεται καταφέρει να συνδεσει το P910i ?

2η Τρωμε πολυ ακτινοβολια απο το Bluetooth handsfree και ποση ειναι αυτη ? καμια σελιδα με πληροφορίες υπαρχει ?

Link to comment
Share on other sites

Ειμαι κατοχος του P910i απο την δευτέρα , το πείρα στο ΤΙΜ70 στο προνομοιακο παγιο (πανω απο 1 χρονο) στην τιμη 440 (συμπεριλαμβανομενου ΦΠΑ 13%). Προηγουμένος είχα Νοκια 3650. Φυσικά καμία σχεση το ενα με το αλλο. Ποιότητα αυτο ειναι που το χαρακτηριζει. Made in France λεει παιδια ! Ουτε Lacoste να επερνα :)

 

Δεν εχει το ΤΙΜ imagine μεσα στο δικο μου p910i και αυτο ηταν μια ευχαριστη εκπληξη μπορω να πω. Απο την αλλη διαπιστωνω οτι υπαρχει μικροτερη ποσοτητα εφαρμογων για το κινητο μας σε σχεση με το symbian60 για νοκια , αλλα ελπιζω να φτιαξει αυτο.

 

Αποροία 1η με ποια Bluetooth handsfree εχεται καταφέρει να συνδεσει το P910i ?

2η Τρωμε πολυ ακτινοβολια απο το Bluetooth handsfree και ποση ειναι αυτη ? καμια σελιδα με πληροφορίες υπαρχει ?

 

 

Το κουτί του κινητού ήταν μέσα σε ζελατίνα;;

Ρωτάω γιατί μου φαίνεται παράξενο να μην έχει τα μενού του ΤΙΜ imagine...

http://briefcase.pathfinder.gr/download/383320/234.gif
Link to comment
Share on other sites

K kati teleutaio. An gnwrizei kanenas pws tha mporousa na metafero backup tou P900 se 910? Estw tis epafes...
backup δεν γινεται να μεταφερεις,αλλα της επαφες της στελνεις με ir,bluetooth στο pc και εμφανιζονται σαν αρχειο vcf. και απο κει παλι στο ρ910 και της βαζει το τηλ απο μονο του στην θεση τους. contacts/contacts/all/send this folder.
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

Το κουτί του κινητού ήταν μέσα σε ζελατίνα;;

Ρωτάω γιατί μου φαίνεται παράξενο να μην έχει τα μενού του ΤΙΜ imagine...

δεν ειναι το imagine εγκατεστημενο στο τηλ αλλα στην καρτα.ετσι ηταν και το δικο μου και το ξυλωσα...... :D
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

:wacko:

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΣΤΟ Ρ910?

ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ 1 ΜΕΡΑ!!!!

ΤΗΝ ΦΟΡΤΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ!

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗ ΣΤΗΝ 6 ΦΟΡΤΩΣΗ.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΕΠΙΠΛΕΟΝ

Link to comment
Share on other sites

:wacko:

ΞΕΡΕΙ ΚΑΝΕΝΑΣ ΠΟΣΟ ΚΡΑΤΑΕΙ Η ΜΠΑΤΑΡΙΑ ΣΤΟ Ρ910?

ΜΕ ΦΥΣΙΟΛΟΓΙΚΗ ΧΡΗΣΗ ΜΟΥ ΚΡΑΤΑΕΙ 1 ΜΕΡΑ!!!!

ΤΗΝ ΦΟΡΤΙΖΩ ΜΕΧΡΙ ΝΑ ΓΕΜΙΣΕΙ!

ΕΙΜΑΙ ΕΙΔΗ ΣΤΗΝ 6 ΦΟΡΤΩΣΗ.

ΔΕΝ ΕΧΩ ΕΓΚΑΤΑΣΤΗΣΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΕΦΑΡΜΟΓΗ ΕΠΙΠΛΕΟΝ

θα παρει τα πανω της,μην στεναχωριεσαι :)
Μην ψάχνεις να αγαπήσεις κάτι τέλειο , αγάπησε κάτι που δεν είναι τέλειο και κάντο τέλειο με την αγάπη σου …
Link to comment
Share on other sites

backup δεν γινεται να μεταφερεις,αλλα της επαφες της στελνεις με ir,bluetooth στο pc και εμφανιζονται σαν αρχειο vcf. και απο κει παλι στο ρ910 και της βαζει το τηλ απο μονο του στην θεση τους. contacts/contacts/all/send this folder.

 

Nαι ηταν μεσα στην καρτα και δεν την ειχα βαλει οποτε γραψε λαθος. Παντως στην καρτα δεν με πειραζει που ειναι στην Rom να μην ειναι και ολα καλα.

Ναι ηταν μεσα στην ζελατινα κανονικα.

 

Εμενα η μπαταρια στην 1 φορτιση μου κρατισε 2 μερες με σχετικο πειραγμα αλλα κλειστο το βραδυ αντε να δουμε. Παντως τρωει πολυ παιδια.

 

Κατι αλλο , συνηθως την εχω μεσα στην θηκη για την ζωνη . Οταν με περνουν τηλ και παω να το βγαλω ακουμπαει και το σηκωνει αμεσως οσο προσεχτικα και εαν παω να το βγαλω. Ακομα και μεσα στην θηκη να το εχεις και λιγο να το ακουμπησεις δειχνει οτι αναβουν τα φωτα του (περι ξεκλειδοματος). Υπαρχει τροπος να ορισω να μην αναβει το φως οταν ειναι κλειδωμενο ? Τρωει μπαταρια αδικα.

 

Ξερει κανεις που πουλαει θηκες για το κινητο μας ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...