Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Κάποια καλή βάση για αυτοκίνητο ώστε να χρησιμοποιώ GPS αλλά να του φοράω και την Samsung protective Case; φυσικά θέλω και το καλύτερο και το φθηνότερο σαν σωστός καταναλωτής :P

Αυτήν έχω εγώ είναι πάρα πολύ καλή την πείρα σε προσφορά 15 ευρώ από εδώ http://www.e-shop.gr/samsung-ee-v200-universal-car-holder-for-smartphones-4-55-screen-p-TEL.015358

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το κινητό το έχεις με θήκη ; θα χωράει με την protective Case δηλαδή; κρατάει γερά ή σου δίνει την αίσθηση ότι θα φύγει κάποια στιγμή;
Link to comment
Share on other sites

ποιο παίρνουμε? το ARC Edge 0.3mm +1.34 euros ?

Δεν θυμάμαι ποια πήρα. Θα κοιτάξω στο σπίτι και θα σου πω.

Απόστολος - SAMSUNG NOTE 9 128GB 960F DUAL Πορτογαλίας μαύρο- SAMSUNG NOTE 4 C μαύρο- GALAXY S4 MGA - SAMSUNG GALAXY S4 MINI MJ7 - SAMSUNG GALAXY TAB 10'' 5100 SLIM - XIAOMI REDMI NOTE 3 SE & HTC HD II ROM 1.66
Link to comment
Share on other sites

Το κινητό το έχεις με θήκη ; θα χωράει με την protective Case δηλαδή; κρατάει γερά ή σου δίνει την αίσθηση ότι θα φύγει κάποια στιγμή;

 

Ναι με οποία θήκη θες χωράει άνετα και με την s view και με την protective cover που κατέχω δεν έχει θέμα μπαίνει το κινητό άνετα από κράτημα δεν υπάρχει καλύτερη έχω δοκιμάσει πολλές

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα υπάρχει κανείς που να έχει δοκιμάσει τον γρήγορο ασύρματο φορτιστή του note 5 στο δικό μας λέτε να το φορτίζει και το note 4 πιο γρήγορα
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα υπάρχει κανείς που να έχει δοκιμάσει τον γρήγορο ασύρματο φορτιστή του note 5 στο δικό μας λέτε να το φορτίζει και το note 4 πιο γρήγορα

 

αν δεν κανω λαθος οχι! γιατι απλος το Νοτε 4 δεν εχει την λειτουργια ασυρματη γρηγορη φορτιση! No hardware for that

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα στη παρέα... μία ερώτηση θέλω να κάνω... Υπάρχει κάποιος που να έχει το F ή C και να έχει βάλει άλλη μπαταρία επάνω?? 4500mah ας πούμε
kTm Duke 690
Link to comment
Share on other sites

αν δεν κανω λαθος οχι! γιατι απλος το Νοτε 4 δεν εχει την λειτουργια ασυρματη γρηγορη φορτιση! No hardware for that

 

Γιατί έχει ξεχωριστή λειτουργία γρήγορης φορτίσεις το note 5 άλλη για ασύρματη και άλλη για ενσύρματη δεν είναι μια η επιλογή ?

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κάποιος από που μπορώ να παραγγείλω τον γρήγορο γνήσιο φορτιστή του Note 4?

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ξέρει κάποιος από που μπορώ να παραγγείλω τον γρήγορο γνήσιο φορτιστή του Note 4?

 

Δες εδώ http://www.mobilecenter.gr/samsung-fast-charger-ep-ta20ew-white-bulk.html

Link to comment
Share on other sites

Ναι με οποία θήκη θες χωράει άνετα και με την s view και με την protective cover που κατέχω δεν έχει θέμα μπαίνει το κινητό άνετα από κράτημα δεν υπάρχει καλύτερη έχω δοκιμάσει πολλές

Λέει ότι είναι για 4 μέχρι 5,5 ίντσες. Αυτό με κολλάει. Όχι τίποτα άλλο. Θα τους την πάω πίσω αν δεν κάνει και θα με ρωτάνε αν ξέρω να διαβάζω αφού το λέει ξεκάθαρα. Με 5,7 ίντσες και θήκη δεν ξέρω αν θα χωράει

Link to comment
Share on other sites

Λέει ότι είναι για 4 μέχρι 5,5 ίντσες. Αυτό με κολλάει. Όχι τίποτα άλλο. Θα τους την πάω πίσω αν δεν κάνει και θα με ρωτάνε αν ξέρω να διαβάζω αφού το λέει ξεκάθαρα. Με 5,7 ίντσες και θήκη δεν ξέρω αν θα χωράει

 

Χωράει άνετα ακόμα και με θήκη το Note 4 στο V200 car mount.

Link to comment
Share on other sites

Φίλε συγνώμη που επιμένω απλά επειδή θα ξενερώσω πολύ αν δώσω τα λεφτά και μετά δεν μου κάνει. Στο λινκ στο eshop λέει διαστάσεις (ΥχΠ) 115x70 ενώ το κινητό έχει 153.5χ78.6. Πόσο μάλλον με τη θήκη. Μπορείς να μου το εξηγήσεις γιατί χρειάζομαι άμεσα και πρέπει να καταλήξω τί θα πάρω
Link to comment
Share on other sites

Φίλε συγνώμη που επιμένω απλά επειδή θα ξενερώσω πολύ αν δώσω τα λεφτά και μετά δεν μου κάνει. Στο λινκ στο eshop λέει διαστάσεις (ΥχΠ) 115x70 ενώ το κινητό έχει 153.5χ78.6. Πόσο μάλλον με τη θήκη. Μπορείς να μου το εξηγήσεις γιατί χρειάζομαι άμεσα και πρέπει να καταλήξω τί θα πάρω

 

Την έχω και στα δύο αυτοκίνητα που έχω για note 3 και 4 που έχω στην κατοχή μου μπαίνουν άνετα και με της θήκες τους δεν θα βρεις καλύτερη

Link to comment
Share on other sites

Παραγγέλνω τώρα. Ετοιμάσου αν δεν μου κάνει να αγοράσεις 3ο αυτοκίνητο για να τη βάλεις που θα σου τη δώσω :P

Ευχαριστώ για το χρόνο σου

Link to comment
Share on other sites

Παραγγέλνω τώρα. Ετοιμάσου αν δεν μου κάνει να αγοράσεις 3ο αυτοκίνητο για να τη βάλεις που θα σου τη δώσω :P

Ευχαριστώ για το χρόνο σου

 

Μην ανησυχείς θα είναι οκ

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση,;)

s7 edge 935F

LG Gpad V500

Link to comment
Share on other sites

ξέρει κανείς κάποιον τρόπο να έχουμε 2 κάρτες στο note 4?έχω δει πόλους ανταπτορες αλλά δεν ξέρω αν δουλεύουν και οι 2 κάρτες.αυτο που με ενδιαφέρει είναι απλά να καλούν και στα 2 νούμερα και καλώ εγώ από το ένα.
SAMSUNG NOTE 5
Link to comment
Share on other sites

Αγόρασα ένα bumperάκι γιατί βαρέθηκα το ασημένιο που είχα. Μου αρέσει πολύ το συγκεκριμένο.

Οποιος θέλει τις έχω και ξεχωριστά τις φωτό για να το δει.

 

https://app.box.com/s/tqqverysmem8ldp9pz443skdqsvoajpl

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Λινκ, από που πόσο κτλ;

 

Και όμως δεν την βρήκα σε ιντερνετομάγαζο αλλά στο μεγάλο μαγαζί με θήκες στο Μοναστηράκι. Αυτό από τη μία είναι κακό γιατί αν δεν είσαι Αθηναίος δεν μπορείς να το αγοράσεις αλλά είναι και καλό για όποιον μπορεί να πάει να την αγοράσει γιατί την δοκιμάζει επιτόπου. Εγώ δοκίμασα όλα τα χρώματα και κατέληξα σε αυτό. Έχει άλλο ένα σε χρυσό από,τι θυμάμαι.:)

Η τιμή του είναι 8 ευρώ.

Εδώ οι φωτό σε μεγαλύτερο μέγεθος.

https://app.box.com/s/pe40z9p87jipoekb2edijo5wp873gb48

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Και όμως δεν την βρήκα σε ιντερνετομάγαζο αλλά στο μεγάλο μαγαζί με θήκες στο Μοναστηράκι. Αυτό από τη μία είναι κακό γιατί αν δεν είσαι Αθηναίος δεν μπορείς να το αγοράσεις αλλά είναι και καλό για όποιον μπορεί να πάει να την αγοράσει γιατί την δοκιμάζει επιτόπου. Εγώ δοκίμασα όλα τα χρώματα και κατέληξα σε αυτό. Έχει άλλο ένα σε χρυσό από,τι θυμάμαι.:)

Η τιμή του είναι 8 ευρώ.

Εδώ οι φωτό σε μεγαλύτερο μέγεθος.

https://app.box.com/s/pe40z9p87jipoekb2edijo5wp873gb48

 

Να ρωτήσω κάτι σχετικό αλλά και άκυρο;

Τι παίζει με τα καπάκια; Έχω γερμανικό n910F και δεν μου λέει 4G+ στη πισω όψη.

Υπαρχει συγκεκριμενο μοντελο που το γραφει, το αγοράζεις εξτρα ή κατι αλλο;

Samsung Note Series Fan! :happy:

Samsung [Note 4] N910F in White!

Samsung [Note 2] N7100 in Blue

..Inspiration doesn't wait..

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω κάτι σχετικό αλλά και άκυρο;

 

Τι παίζει με τα καπάκια; Έχω γερμανικό n910F και δεν μου λέει 4G+ στη πισω όψη.

 

Υπαρχει συγκεκριμενο μοντελο που το γραφει, το αγοράζεις εξτρα ή κατι αλλο;

 

 

Αν δεν κάνω λάθος αυτό το σήμα το έχουν τα τηλέφωνα που είναι αγορασμένα από παρόχους κινητής. Δεν είμαι σίγουρος βέβαια

Θοδωρής
Link to comment
Share on other sites

Έχει αγοράσει κανένας αυτά τα NFC κουμπάκια;

Δεν φαίνονται κακή ιδέα και μοιάζουν αρκετά χρήσιμα. Σκοπεύω σε μακροχρόνια συμβίωση με το κινητό και έχω αποκτήσει εμμονή μην τυχόν και χαλάσω το home button από τα πολλά πατήματα!..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...