Jump to content

[Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)


m7ixalis
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλημέρα!

 

Μόλις παρέλαβα και την Spigen TOUGH ARMOR!Παραθέτω μερικές εικόνες...Οπότε το παζλ έχει σχεδόν ολοκληρωθεί!Επόμενη κίνηση και η συσκευή!:D

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,6χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Καλημέρα και απο εμένα πάιδες...

 

Σορρυ αν έχει απαντηθεί προηγούμενως αλλά αναφορικά με τις Spiegen θηκες για note 4 υπάρχει ένα βιντεάκι στο ιντερνετ κ διάφορα rumours που δείχνουν ότι υπάρχει πρόβλημα στο μπες/βγες στο πένακι..

 

Κάποιος που να το έχει δοκιμάσει ή να έχει εμπειρία?

myPhones: Ericsson GF768, SE k700i, Sharp V902, sharp V903, Qtek S200, Motorola V3, SE P910i, Nokia 8800 sirocco, SE k810, Sharp 770SH, Nokia N95, Samsung U900 soul, LG kU990 viewty, SE W910, Nokia 5000, Samsung innov8, Apple iphone 3GS, Nokia N82, HTC wildfire, Blackberry bold 9700, Nokia C3-01, Apple iphone 4 16gb, Apple iphone 5 16gb...
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Μόλις παρέλαβα και την Spigen TOUGH ARMOR!Παραθέτω μερικές εικόνες...Οπότε το παζλ έχει σχεδόν ολοκληρωθεί!Επόμενη κίνηση και η συσκευή!:D

 

Καλοφόρετη, τώρα σου λείπει το σημαντικότερο.:O

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και απο εμένα πάιδες...

 

Σορρυ αν έχει απαντηθεί προηγούμενως αλλά αναφορικά με τις Spiegen θηκες για note 4 υπάρχει ένα βιντεάκι στο ιντερνετ κ διάφορα rumours που δείχνουν ότι υπάρχει πρόβλημα στο μπες/βγες στο πένακι..

 

Κάποιος που να το έχει δοκιμάσει ή να έχει εμπειρία?

 

Κανενα απολύτως πρόβλημα με slim armor και neo hybrid που δοκιμάζω αυτές τις μέρες, είτε με το πενακι, είτε με τα πλήκτρα.

Επίσης αν βάζετε και βγάζετε τα 2 μέρη, με τη σειρά, όπως σας έχω αναφέρει, δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα με γρατζουνιες. Μετά από 4 μέρες χρήσης δεν υπάρχει κανένα θέμα...

Link to comment
Share on other sites

Κανενα απολύτως πρόβλημα με slim armor και neo hybrid που δοκιμάζω αυτές τις μέρες, είτε με το πενακι, είτε με τα πλήκτρα.

Επίσης αν βάζετε και βγάζετε τα 2 μέρη, με τη σειρά, όπως σας έχω αναφέρει, δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα με γρατζουνιες. Μετά από 4 μέρες χρήσης δεν υπάρχει κανένα θέμα...

 

Την προτιμάς από την original της Σάμμυ;

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Την προτιμάς από την original της Σάμμυ;

 

Για ένα και μόνο λόγο.

Προσφέρει καλύτερη προστασία σε ζόρικη πτώση, αν αυτό γίνει, όταν είμαι στη δουλειά, οποτε τη χρησιμοποιώ εκεί και την sview μετά τη δουλειά.

Αν και πλέον έχω συνηθίσει τον αυξημένο όγκο της slim armor και την έχω αφήσει μόνιμα καθώς προστατεύει απόλυτα το κινητό.

Link to comment
Share on other sites

Σημερα,μου ηλθε ενα newsletter απο την Βuygou,μιας και ειχα αγορασει απο κει τα Pistons.Λεει οτι ανοιξε αποθηκη στην Ευρωπη,και μπορει να στελνει σε 4-7 ημερες.

Να και η σελιδα. http://www.ibuygou.com/eu-direct/

Κοσμοτε,100Mbps.

Ηifiman HM801,Westone UM3X,Yuin PK1,Fischer Audio DBA-02,Koss Porta Pro,

JVC HAFX1X / HA-FX1X Xtreme Xplosives.

Link to comment
Share on other sites

Το ειχε ψαξει ενας φιλος που ειχε δωσει και αρκετα χρηματα για tempered που δεν κατςανε καλα (οπως και στους περιςςοτερους ) και ειχε παρει μια ζελατινα αρκετα ανθεκτικη .....

 

Την βρηκα , την τσιμπησα απο εδω http://www.ebay.com/itm/301389735288?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

σημερα την εβαλα ...εκατσε πολυ καλα (αλλα και να μην καθοτανε ειναι ζελατινα αρα βαζεις,βγαζεις, ξαναβαζεις) ειναι ΠΟΛΥ ανθεκτικη

δεν εχει τα γνωστα κενα στις ακρες , εχει ωραια αισθηση και πολυ λιγοτερες δακτυλιες σε σχεση με το tempered της Xtremeguard που ειχα βαλει....:)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Το ειχε ψαξει ενας φιλος που ειχε δωσει και αρκετα χρηματα για tempered που δεν κατςανε καλα (οπως και στους περιςςοτερους ) και ειχε παρει μια ζελατινα αρκετα ανθεκτικη .....

 

Την βρηκα , την τσιμπησα απο εδω http://www.ebay.com/itm/301389735288?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

σημερα την εβαλα ...εκατσε πολυ καλα (αλλα και να μην καθοτανε ειναι ζελατινα αρα βαζεις,βγαζεις, ξαναβαζεις) ειναι ΠΟΛΥ ανθεκτικη

δεν εχει τα γνωστα κενα στις ακρες , εχει ωραια αισθηση και πολυ λιγοτερες δακτυλιες σε σχεση με το tempered της Xtremeguard που ειχα βαλει....:)

και μερικες φωτογραφιες...

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

μονο samsung...ειχα μια sandisk 32gb που μου δουλευε στο N3 αλλα στο N4 εκανε συνεχως αποσυδεσεις ....πηρα αυτη

http://www.ebay.com/itm/191192465156?_trksid=p2060778.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

για σχετικα

γρηγορη παραδοση ...αλλα υπαρχει και σε 64gb σε σχετικα καλη τιμη

 

http://www.ebay.com/itm/371064371585?_trksid=p2059210.m2749.l2649&ssPageName=STRK%3AMEBIDX%3AIT

 

Δεν εχω κανενα προβλημα ....

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρέθηκε tempered glass που να εφαρμόζει σωστά ή θα πάμε σε ζελατίνα? Ή ακόμα καλύτερα, τίποτα....ελέω gorilla 4?
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Μόλις παρέλαβα και την caseology...:) Παραθέτω photos:

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Τελικά βρέθηκε tempered glass που να εφαρμόζει σωστά ή θα πάμε σε ζελατίνα? Ή ακόμα καλύτερα, τίποτα....ελέω gorilla 4?

Δεν χρειάζεσαι απολύτως τίποτα.:D

Φιλικά Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Επειδή βλέπω να έχουν κι άλλοι την... τρελα με τη δοκιμή θηκων, έχω καμία 10αρια θήκες πλέον και θα με ενδιέφερε καμιά ανταλλαγή με άλλους κατόχους. Στείλτε πμ οποίος έχει κάτι να τα πούμε...
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα έκανα παραγγελία μια θήκη bugatti σε στυλ πουγγί , αλλα εχω μια ανησυχία μήπως το κορδόνι που έχει η θήκη εσωτερικά δημιουργήσει πρόβλημα στην βαφή του μεταλλικού μπεζελ

μετά απο κάποιο καιρό και με τα πολλά μπες βγες του κινητού στην θήκη. Ποια ειναι η γνώμη σας;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα!

 

Μόλις παρέλαβα και την caseology...:) Παραθέτω photos:

 

Η συγκεκριμένη είναι πάρα πολύ καλή και την προτείνω :)

Link to comment
Share on other sites

Η συγκεκριμένη είναι πάρα πολύ καλή και την προτείνω :)

 

Πραγματικά ανυπομονώ να την εγκαινιάσω! :) Είναι ποιο βολική από την Touch Armor από Spigen θα έλεγα και έχει ωραία αίσθηση στο χέρι και σε συνδυασμό με άλλη μια θήκη που ήδη έχω και είναι κάτι σαν πορτοφόλι -παραθέτω και ένα link- το κινητό θα προστατεύεται μια χαρά πιστεύω!

 

http://www.aliexpress.com/item/Smart-Bag-3-Pocket-with-Belt-Holder-Carabiner-Clip-Pouch-Case-For-Smartphone-Camera-Music-Mobile/1699131889.html

 

εγω ακομα αναμενω την spingen neo hybrid και σημερα μου ερχεται και το τηλ

 

Η συγκεκριμένη μου γυαλίζει το μάτι και μένα και σκέφτομαι και εγώ να την παραγγείλω! :cool:

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία! Κ εγώ γι'αυτή πάω

 

Την προτείνω ανεπιφύλακτα...Ορίστε και ένα videaκι -το οποίο είχα κοινοποιήσει και λίγο ποιο παλιά- που με παρέσυρε και την παρήγγειλα με κλειστά τα μάτια! :cool:

 

Philips Savvy/Sony Ericsson T28s/Nokia 6510/Nokia N93/Nokia N95 8GB/Blackberry Storm 2 9520/Samsung Galaxy S PLUS/Samsung Galaxy SΙΙ{NeatROM_v6.4 & Apolo-4.15b_ExtrV0}/Samsung Galaxy A5{2016}/Samsung Galaxy Note 4 {Exynos}/Xiaomi Mi Max 3{Global Version}

Φιλικά, Ανδρέας

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Μολις τοποθετησα αυτο το pad για ασυρματη φορτιση ....δινει πραγματικα λιγο ογκο ...το καπακι κλεινει κανονικα....και φορτιζει!!!!:)

🔷 Samsung S22 Ultra & Samsung tab 7🔷

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [Note 4] Αξεσουάρ (Θήκες, Κάρτες μνήμης, Μπαταρίες κτλ)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...