Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

σχεδον 5 το απογευμα και υπαρχει ακομα σε στοκ.περιμενα να ξεπουλησει σε χρονο μηδεν.απο specs παντως δε παιζεται.και το βιντεακι δειχνει συμπαθητικο

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

ωραιες οι κομπινες στο ali

το υπεροχο http://gaga.aliexpress.com/255742053-2019169251-detail.html?spm=5261.1414269.1998269361.22

 

αλλα με 60 ευρω shipping.

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Απο μαγαζι με 93% feedback δεν θα αγοραζα ουτε καρφιτσες :lol:οχι ταμπλετ.Γενικα οπως ειπα και πριν δεν ειχε τιποτα αξιολογο ο αλιμπαμπας μονο οι 40 κλεφτες χαρηκαν γιατι σιγουρα θα επιασαν νεα "πελατεια" απο ανυποψιαστα θυματα.
Link to comment
Share on other sites

Επειδη τελικα οι εκπτωσεις σημερα ηταν μεγαλη απατη [πλην 2-3 περιπτωσεων (leagoo lead 1 και καποιων συσκευων στο coolicool)] οσοι προλαβετε τσιμπηστε θηκες απο το aliexpress εως και 50% κατω.Κυριως flip.
Οι βλάκες είναι γεμάτοι αυτοπεποίθηση και οι ευφυείς γεμάτοι αμφιβολία. Ράσελ Μπέρτραντ
Link to comment
Share on other sites

Τι ειδες στο coolicool και σου αρεσε φιλε?Μου εκανε εντυπωση οτι αυτοι δεν εβγαλαν καμια προσφορα ,εχω χασει κατι ?:lol:

Για τον αλιμπαμπα συμφωνω και κριμα για τα παιδια που θα παρουν 8πυρινο λενοβο με 90$ ,τουλαχιστον θα μαθουν πως δουλευει το dispute στο alipay.:lol:

Link to comment
Share on other sites

το ibuygou ειχε ωραιες εκπτωσεις σε συγκεκριμμενα μοντελα αλλα ολα out of stock σε χρονο dt

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Τι ειδες στο coolicool και σου αρεσε φιλε?Μου εκανε εντυπωση οτι αυτοι δεν εβγαλαν καμια προσφορα ,εχω χασει κατι ?:lol:

Για τον αλιμπαμπα συμφωνω και κριμα για τα παιδια που θα παρουν 8πυρινο λενοβο με 90$ ,τουλαχιστον θα μαθουν πως δουλευει το dispute στο alipay.:lol:

 

Από Coolicool στις 10-11-14--2014 πήρα το thl t6 pro 62.99$. Την ίδια στιγμή είχε το 5000 130$ αλλά δεν υπήρχε σάλιο.

Link to comment
Share on other sites

Από Coolicool στις 10-11-14--2014 πήρα το thl t6 pro 62.99$. Την ίδια στιγμή είχε το 5000 130$ αλλά δεν υπήρχε σάλιο.

 

Αυτος ειναι και ο ρολος του συγκεκριμένου νηματος.

Οταν διαπιστώνεται τετοιες προσφορες ποσταρετε εδω ....

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Product Logo: It is optional. you must leave a message if you want or don't want LOGO, or we will ship randomly.

 

Καλά, δεν το κρύβουν ούτε οι ίδιοι. Είναι 100% κλώνος, αλλά δείτε τα specs και την τιμή.

Δεν νομίζω ότι υπάρχει photoshop, η συσκευή είναι αυτή που δείχνει. Μόνο που έγραψαν ένα "Lenovo" πίσω για να πλασαριστεί έτσι.

Τόσο σαβούρα μπορεί να είναι; Αυτό με προβληματίζει.

Δηλαδή, οκ, δεν είναι κάποιο γνήσιο, αλλά με τέτοια χαρακτηριστικά και κλώνος να είναι δεν νομίζετε ότι θα δουλεύει απροβλημάτιστα;

Ή και σ'αυτό λέει ψέματα ο πωλητής; Δηλαδή, άλλα specs δείχνει, άλλα έχει;

Η τιμή είναι τρομερά δελεαστική.

νομιζω εισαι λιγο υπερβολικος.100% κλωνος του leagoo η καποιου γνωστου μοντελου?το αν θα δουλευει απροβληματιστα θα το ξερουμε οταν το πιασουμε στα χερια μας .εξαλλου αυτο γινεται με ολα τα κινητα ,ακομα και τα πιο ακριβα που ερχονται απο τα βαθη της ανατολης.το lenovo που ακριβως το ειδες?τωρα το να λεει ο πωλητης ψεματα δεν ξερω να στο απαντησω αλλα το μαγαζι θεωρειται απο τα πλεον σοβαρα και αξιοπιστα,ισως τα χαλαει στο after sale τωρα τελευταια.και στο κατω κατω δε θα κλαψω τα 60 ευρω που εδωσα.ηδη σημερα πηραν τα πρωτα ΤΝ(απιστευτα γρηγορα,ουτε το vickmall δε τα κανει αυτα).ειδικα για ελλαδα θα ερθει ενα φορτηγο απο δαυτα.στη δουλεια γνωστου μου πηραν 8!!!το πολυ πολυ να τους κυνηγησουμε ολοι μαζι:p

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Κουπόνι για gearbest και συγκεκριμενα το THL T6S.

GBT6SSQ ισχύει μέχρι 31 Δεκ 2014.

τι έκπτωση έχει με αυτό το κουπόνι ?

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

http://www.banggood.com/CUBOT-S168-5-inch-Android-4_4-MTK6582-1_3GHz-Quad-core-Smartphone-p-950573.html

Το cubot s168 με το κουπονι βγαινει καπου στα 76$ αλλα κατι λεει για dispatch μεχτι τις 30 νοενμριου και το banggood ειναι της (μεγαλης) υπομονης.

Link to comment
Share on other sites

In stock, usually dispatched in 1 business day γράφει.

Για το κουπόνι γράφει : Available until 30th,Nov.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

:lol: Άσε βλέπω κι εγώ "παπάδες" πολύ συχνά .:hypno:

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Βασικά λέει BangGood. Σοβαρά παράπονα σε αυτό αλλά και σε άλλο ελληνικό φόρουμ. Αν προκύψει πρόβλημα αφού πληρωθούν, είναι λίγες οι πιθανότητες εξυπηρέτησης.

Κάνε το καλό, και άσε το WiFi της γιαγιάς ανοικτό 🙂
Φορητότητα προς Frog

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν από πάνω από την ώρα της προσφοράς και πάλι δεν πρόλαβα... http://www.1949deal.com/iocean-x7s-t-promotion-mtk6592-octa-core-1-7ghz-android-4-4-smartphone-2gb-ram-16gb-rom-5-0-inch-hd-ips-ogs-screen-black.html

Καμία καινούργια παίζει πουθενά;;;

Link to comment
Share on other sites

Ήμουν από πάνω από την ώρα της προσφοράς και πάλι δεν πρόλαβα... http://www.1949deal.com/iocean-x7s-t-promotion-mtk6592-octa-core-1-7ghz-android-4-4-smartphone-2gb-ram-16gb-rom-5-0-inch-hd-ips-ogs-screen-black.html

Καμία καινούργια παίζει πουθενά;;;

Καλά ε τσάμπα. Για πόσα κομμάτια την έβγαλε;

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

Καλά ε τσάμπα. Για πόσα κομμάτια την έβγαλε;

 

Sales volume: 10

Μέλος του «παλιού» καλού myphone. myphone τέλος.

Ο έξυπνος παραδέχεται το λάθος του, ο πονηρός δικαιολογείται και ο βλάκας επιμένει.

2DIN Android -παρουσίαση -- Θανάσης. Sony Z3 - Pebble steel :love:

Link to comment
Share on other sites

Καλά ε τσάμπα. Για πόσα κομμάτια την έβγαλε;

κοιτα και τι είχε πουλήσει από 11.11 http://www.1949deal.com/iocean-series.html

LeEco Le max 2 [x820]
Link to comment
Share on other sites

Ήμουν από πάνω από την ώρα της προσφοράς και πάλι δεν πρόλαβα... http://www.1949deal.com/iocean-x7s-t-promotion-mtk6592-octa-core-1-7ghz-android-4-4-smartphone-2gb-ram-16gb-rom-5-0-inch-hd-ips-ogs-screen-black.html

Καμία καινούργια παίζει πουθενά;;;

Δεν μπορεις να ξερεις καν αν ισχυουν αυτα. Μπορει να ειναι μουφα. Δεν γινεται να μην προλαβαινεις ποτε

O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...