Jump to content

Εκπτωτικά κουπόνια-Προσφορές από Κίνα(ΟΧΙ ΑΠΟΡΙΕΣ ΓΙΑ ΤΑΧΥΔΡΟΜΕΙΑ,ΤΕΛΩΝΕΙΑ)


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εγω επειδη μιλαω ΠΑΝΤΑ απο προσωπικη μου εμπειρία, μπορω να πω ότι με εξαιρεση το Vicmall όλα τα άλλα είναι στον ίδιο κουβα διότι τα έχω δοκιμασει όλα εδω και πολλα χρόνια. Αναφερομαι πρακτικα στο after sale support ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΛΑ. Πρεπει να γνωριζετε να συναλλάσσεστε. Τα καλα μαγαζια θα τα βρει ο καθενας απο προσωπικη του εμπειρια και αφου εχει κανει πολλαπλες συναλλαγες και εχοντας δει το after sales support. Π.χ. σήμερα επεστρεψα σε μαγαζι του Aliexpress Tablet που απλα δεν με ικανοποιησαν οι επιδοσεις του οχι γιaτι ηταν ελαττωματικο και ο seller μου αποδεχτηκε την επιστροφή μετα τον χρονο εγγυησης που δινει ο Ali και μάλιστα μου επεστρεψε και τα μεταφορικα 15 ευρώ. Επομενως ρωτώ την προσωπική σας εμπειρια για το συγκεκριμένο μαγαζι αν έχετε παρακαλώ.

κανεις λαθος φιλε, εχω συνεργαστει με focalprice minideal vickmall κλπ κλπ κατατασω to gearbest στα κορυφαια τιμες-αμεσοτητα-επικοινωνια-αποστολη-συσκευασια-after sales παντα refund αμεσα χωρις καν επιστροφη, σκοπος ειναι οπως λες να ξερεις να συναλλασεσαι και να επικοινωνεις και εσυ, ενταξει εχουμε να κανουμε με "κινεζους" αλλα οχι με μακακες, οπως τους φερθεις σου φερονται και φυσικα υπαρχουν και απατεωνες οπως και στην χωρα μας...υπαρχουν και ασχετοι ή αντιεξυπηρετικοι οπως στο πλαισιο ή οχι? ;)

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

κανεις λαθος φιλε, εχω συνεργαστει με focalprice minideal vickmall κλπ κλπ κατατασω to gearbest στα κορυφαια τιμες-αμεσοτητα-επικοινωνια-αποστολη-συσκευασια-after sales παντα refund αμεσα χωρις καν επιστροφη, σκοπος ειναι οπως λες να ξερεις να συναλλασεσαι και να επικοινωνεις και εσυ, ενταξει εχουμε να κανουμε με "κινεζους" αλλα οχι με μακακες, οπως τους φερθεις σου φερονται και φυσικα υπαρχουν και απατεωνες οπως και στην χωρα μας...υπαρχουν και ασχετοι ή αντιεξυπηρετικοι οπως στο πλαισιο ή οχι? ;)

 

Η προσωπικη μου εμπειρια δεν μπορει να ειναι λαθος διοτι απλα ειναι η προσωπικη μου εμπειρια και ο κριτης της εμπειριας είναι μόνο ο ίδιος. Μην μπαινουμε σε κρισεις εμπειριας του άλλου ! απλα την ακουμε και κρινουμε μονοι μας τι θα πραξουμε. Δεν θα μπω στην διαδικασια να κρινω την εμπειρια του καθενος παρα μόνο να την ακουσω. Λοιπον για την παραπανω προταση του μαγαζιού έχει καποιος να μου πει την δικια του για να κρινω αν θα προχωρησω στην αγορα του προιόντος ? από το συγκεκριμένο μαγαζι δεν έχω αγορασει τιποτα και δεν εχω άποψη.

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη μιλαω ΠΑΝΤΑ απο προσωπικη μου εμπειρία, μπορω να πω ότι με εξαιρεση το Vicmall όλα τα άλλα είναι στον ίδιο κουβα διότι τα έχω δοκιμασει όλα εδω και πολλα χρόνια. Αναφερομαι πρακτικα στο after sale support ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΛΑ. Πρεπει να γνωριζετε να συναλλάσσεστε. Τα καλα μαγαζια θα τα βρει ο καθενας απο προσωπικη του εμπειρια και αφου εχει κανει πολλαπλες συναλλαγες και εχοντας δει το after sales support. Π.χ. σήμερα επεστρεψα σε μαγαζι του Aliexpress Tablet που απλα δεν με ικανοποιησαν οι επιδοσεις του οχι γιaτι ηταν ελαττωματικο και ο seller μου αποδεχτηκε την επιστροφή μετα τον χρονο εγγυησης που δινει ο Ali και μάλιστα μου επεστρεψε και τα μεταφορικα 15 ευρώ. Επομενως ρωτώ την προσωπική σας εμπειρια για το συγκεκριμένο μαγαζι αν έχετε παρακαλώ.

 

Ακριβώς αυτό λέω και εγώ, γιατί διαβάζω συνέχεια από κάποιους να λένε ότι καλό είναι να αποφεύγεις το ένα ή το άλλο μαγαζί και στην πράξη ποτέ δεν είχαν κάποια συναλλαγή με τα συγκεκριμένα μαγαζιά.

Καλό είναι όποιος εκφράζει γνώμη εδώ να έχει προσωπική εμπειρία ώστε να βοηθήσει ουσιαστικά τους υπόλοιπους.

Εγώ σκέφτομαι να παραγγείλω από το merimobiles και posts του τύπου να το αποφύγεις γιατί έτσι διάβασα σε ένα forum δεν με βοηθάνε καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

Εκπτωτικα κουπονια κ προσφορές λεγεται το τοπικ παιδια.Οχι κριτικη για τα κινεζομαγαζα
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio
Link to comment
Share on other sites

Η Geekbuying Greece μολις ανακοινωσε στο facebook της οτι θα παρεχει 70% εκτπωση σε ολα τα αξεσουαρ τηλεφωνων και ταμπλετ( νομιζω :rolleyes:)

 

Ευκαιρια να αγορασουμε καμια waterproof θηκη :D

 

https://www.facebook.com/Geekbuyingfansgr

Link to comment
Share on other sites

Πράγματι έως 70% είναι. Είπα και εγώ.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εγω επειδη μιλαω ΠΑΝΤΑ απο προσωπικη μου εμπειρία, μπορω να πω ότι με εξαιρεση το Vicmall όλα τα άλλα είναι στον ίδιο κουβα διότι τα έχω δοκιμασει όλα εδω και πολλα χρόνια. Αναφερομαι πρακτικα στο after sale support ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΑΠΛΑ. Πρεπει να γνωριζετε να συναλλάσσεστε. Τα καλα μαγαζια θα τα βρει ο καθενας απο προσωπικη του εμπειρια και αφου εχει κανει πολλαπλες συναλλαγες και εχοντας δει το after sales support. Π.χ. σήμερα επεστρεψα σε μαγαζι του Aliexpress Tablet που απλα δεν με ικανοποιησαν οι επιδοσεις του οχι γιaτι ηταν ελαττωματικο και ο seller μου αποδεχτηκε την επιστροφή μετα τον χρονο εγγυησης που δινει ο Ali και μάλιστα μου επεστρεψε και τα μεταφορικα 15 ευρώ. Επομενως ρωτώ την προσωπική σας εμπειρια για το συγκεκριμένο μαγαζι αν έχετε παρακαλώ.

 

Μπορείς να μας πεις το μαγαζί του Aliexpress για να το έχουμε υπόψη για μελλοντική αγορά

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μας πεις το μαγαζί του Aliexpress για να το έχουμε υπόψη για μελλοντική αγορά

 

http://www.aliexpress.com/store/601225

Link to comment
Share on other sites

Θέλω να πάρω κινεζικό τηλέφωνο.έχει κάποιος κανένα κουπόνι?

φιλε, εκει εξω εχει κατι χιλιαδες συσκευες απο κατι δεκαδες καταστηματα, γινε πιο συγκεκριμενος για το τι σε ενδιαφερει, πως θα πληρωσεις κλπ κλπ...

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

φιλε, εκει εξω εχει κατι χιλιαδες συσκευες απο κατι δεκαδες καταστηματα, γινε πιο συγκεκριμενος για το τι σε ενδιαφερει, πως θα πληρωσεις κλπ κλπ...

 

Κοιταω για το doogee x5/pro.μαγαζί δεν με πολυνιαζει.απο τα γνωστά εννοείται.

οποιος φοβαται πεφτει και κοιμαται
Link to comment
Share on other sites

Κοιταω για το doogee x5/pro.μαγαζί δεν με πολυνιαζει.απο τα γνωστά εννοείται.

 

Vickmall για να εχεις υποστηριξη και απο εκει και περα λιγο πολυ ολοι εχουν την ιδια τιμη. Παραπονα μεχρι στιγμης δεν υπαρχουν. Δες το αντιστοιχο νημα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=423360

Link to comment
Share on other sites

Vickmall για να εχεις υποστηριξη και απο εκει και περα λιγο πολυ ολοι εχουν την ιδια τιμη. Παραπονα μεχρι στιγμης δεν υπαρχουν. Δες το αντιστοιχο νημα http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=423360

Όχι και ίδια τιμή φίλε.

Στα περισσότερα πράγματα είναι πολύ πιο πάνω η τιμή του vick.

ONEPLUS 6 64gb: rooted, Elemental kernel

NEXUS 4 16gb: Stock 5.0.1/Rastapop 5.0.2, Hell core b69L

Cube iwork 10 tablet 64gb: Win 10/Android 5.1

Tv Box CS968:RK3188, 4 Core 1.6ghz, 4 core VGA, 2GB Ram, Geass custom Rom

Link to comment
Share on other sites

Όχι και ίδια τιμή φίλε.

Στα περισσότερα πράγματα είναι πολύ πιο πάνω η τιμή του vick.

Στο συγκεκριμένο τηλέφωνο όμως όχι :p

Link to comment
Share on other sites

Κοιταω για το doogee x5/pro.μαγαζί δεν με πολυνιαζει.απο τα γνωστά εννοείται.

 

Υπάρχει κουπόνι απο Everbuying στα $56,99.

Δύο πράγματα σ' αυτή την ζωή δεν έχουν τέλος, το σύμπαν και η ηλιθιότητα των ανθρώπων αν και για το πρώτο δεν είμαι απόλυτα βέβαιος.

Α.Einstein

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κουπόνι απο Everbuying στα $56,99.

 

αστο καλυτερα.απο 28/9 το εχω παραγγειλει και ακομα να παρωΤΝ.ολο το περιμενουν μου λενε

iphone 6s plus 64,xiaomi A1M1

teclast t10,Cube iWork10

COOLEME MB3,KII PRO

Link to comment
Share on other sites

58.99$ το vick και σε μια μερα στο στελνει...
O έξυπνος ΠΑΡΑΔΕΧΕΤΑΙ, ο πονηρός ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΕΙΤΑΙ, ο ηλίθιος ΕΠΙΜΕΝΕΙ..... Στο τελευταιο θα βαζουμε και nicknames και δεν θα φτάνει το πλαίσιο...
Link to comment
Share on other sites

Κοιταω για το doogee x5/pro.μαγαζί δεν με πολυνιαζει.απο τα γνωστά εννοείται.

 

vickmall, σε μια μερα αποστολη με sgpost.

With great power, comes great responsibility...
Link to comment
Share on other sites

Κοιταω για το doogee x5/pro.μαγαζί δεν με πολυνιαζει.απο τα γνωστά εννοείται.

 

Όπως σου είπαν vickmall. Εγώ πήρα για γνωστό το pro σε άσπρο με μαύρη θήκη και γυαλί και πήγε το μαλλί 90,97$. Δώρο ένας φορτιστής αυτοκινήτου μετά την συνομιλία μου στο skype με την selina.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει πουθενα κανενα κουπονι για piston 3?Τα βρηκα πιο φθηνα στο everbuying(13.53$)αλλα ειναι γνησια?

 

...δε νομίζω να έχεις πρόβλημα (προσωπικά ότι Xiaomi πήρα από αυτούς δεν είχα θέμα), αλλά σε κάθε περίπτωση αγοράζεις μέσω PayPal και τραβάς βίντεο το unboxing. Να χάσεις τα χρήματά σου δεν κινδυνεύεις.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...